Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  VED  SKANDERBORG  DEN  22.  MAJ  2005

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeHøjdehop
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidFejl i altPindPoint
1Mira AndersenSofus0011,9701
2Mira AndersenMarius0012,7501
3Karina ChristensenElwood1032,7511
4Sarah RohdeMille1041,8811
5Heidi V. PedersenStald Vi.P. ´s Prinsess Strit0245,6521
6Mia FischerMars2116,5931
7Annette JensenStald mi-mi´s Nova0322,573
8Stine SletskovLotus2128,093
9Julia JensenStella2136,943
10Nadia AndersenMilton1241,323
11Annette JensenStald saphirs Bum Bum Billyboy2148,693
12Sarah RhodeBuster3054,353
13Maria Gadkjær.Strit30105,533
14Malene AggerholmPatch3115,374
15Bettina BjergMimrelunds Finn Nemo1338,784
16Camilla ThuesenEmma2251,44
17Camilla ThuesenTiger40101,414
18Maria WillemoesBlakie3236,035
19Malene AggerholmFlik3314,476
20Mette PedersenAlex3337,816
21Heidi V. PedersenMimrelunds Frejdige Filur43113,757
22Nadia AndersenPjevs5358,888
23Cecilie Flye AndersenLola5438,199
24Emma RavnSmutti5536,6910
Uplac.Grethe WillemoesSnowie1Trukket
Uplac.Amalie Flye AndersenRonja3Disk.
Uplac.Mia FischerPajouDisk.
v17Camilla ThuesenAdam (veteran)2252,064
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2 - fejl lægges sammen og sidste tid tæller
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin404550556065707580Cert.Point
1Rasmus BjernerBygholms (Co)Sinus--OOOOXOOXXX1
2Heidi V. PedersenMimrelunds Barske Bølle---OOXOXOXXX
3Maja T. LarsenHugoOOOOXXOXXOXXOXXX
4Trine PedersenBjarne J.O-OOOOXXX
5Betina MillerGaunbys Mr. Playboy BunnyXOOOOXOOXXX
6Trine PedersenOlpherthOOOOOXXX
7Rasmus BjernerBygholms Ditte--XXOXOOXXX
8Heidi V. PedersenLykkegårdens Ch. Safari Ferrari-XOOXXOOXXX
9Sarah RhodeOliverOXOOXXOOXXX
10Annette JensenLykkegårdens Ch. Pjuskeboy-OXOOXOXXX
11Maja T. LarsenFrygtløse FrankieOOOOXXOXXX
12Mira AndersenSofusXOOXOOXXX
13Annette JensenStald Mi-mi`s JollyOOOXXOXXX
14Maja T. LarsenJerryOOXOXXOXXX
15Mette PedersenManuelXXOOXXOXXOXXX
16Maja T. LarsenJørgen H.XXOOXXX
17Amalie Flye AndersenMariusXXOXOXXX
18Aase BjernerBygholms James BunnXOXXX
Uplac.Trine PedersenThe Real Slim ShadyXXX
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180200210Cert.Point
1Trine PedersenBjarne J.--XOOOOXO-OOXXX1
2Rasmus BjernerBygholms DitteOOXOOXOOXXX
3Kirsten BjergMarcoOOOOOXXX
4Maja T. LarsenJerryXOXOOXOXXOXXX
5Annette JensenLykkegårdens Ch. PjuskeboyOOOXXX
5Maja T. LarsenHugoOOOXXX
5Trine PedersenThe Real Slim ShadyOOOXXX
8Maja T. LarsenNussiXOOOXXX
9Sarah RohdeOliver-XOOXXX
10Trine PedersenOlpherthOOXOXXX
11Sarah RohdeSimbaXXOOXOXXX
12Betina MillerGaunbys Mr. Playboy BunnyXOXOXOXXX
13Aase BjernerBygholms James BunnOOXXOXXX
14Annette JensenStald Mi-mi´s JollyOXXX
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Pedersen
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.