Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  BOGENSE  DEN  6.  -  7.  DECEMBER  2003

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Duelhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Rasmus BjernerSinus00:16,0700:09,10012
2Annette S. JensenRacer Hugo Bobo Line00:14,1100:09,38011
3Kathrine AlbyChili00:14,6600:09,91011
4Charlotte ChristiansenNips00:16,9300:10,55011
5Regitze ReckWhite Angel00:22,9200:11,99011
6Regitze ReckTiny Fortuna00:16,2800:12,83011
7Nadia JensenSkiderick00:14,3100:14,72011
8Sabine LampTequila00:17,1300:15,36011
9Maja Thim LarsenCutie01:00,2300:16,48011
10Maria BankeCharming Babyface00:45,1700:16,51011
11Aase BjernerJames Bunn00:26,7200:19,67011
12Aase BjernerNikita00:29,4000:20,58011
13Bjarne JohannssonMaybe Not Bob00:17,6900:24,22011
14Trine HadbergLittle Joe00:42,9600:24,96011
15Janne HansenMr. Charley00:42,6200:25,84011
16Trine HadbergSpirit00:34,7300:26,57011
17Rebecca OttoLimbo00:29,3400:29,45011
18Annette S. NielsenAlbert00:42,5700:34,71011
19Trine HadbergBølle Bob00:31,5700:34,77011
20Ingrid TygesenSunshine00:20,9310:14,801
21Sarah RohdeKiara00:27,6010:17,931
22Ingrid TygesenSweetheart00:24,7110:19,371
23Anne Juhler HansenShila10:48,5800:22,821
24Camilla ArgjumPrince of Magic10:33,6800:23,311
25Charlotte ChristiansenNuser10:41,1200:26,361
26Camilla BorchTimon00:29,4010:27,741
27Ingrid TygesenDjimmi00:42,6010:28,141
28Birgitte KrongårdSilverstar00:20,4010:29,931
29Trine HadbergStrike00:49,3510:30,051
30Birgitte KrongårdF.U.P.10:25,6900:38,671
31Brit LundbySnorkfrøken20:15,7200:11,882
32Annette S. NielsenMolly20:20,3400:13,432
33Cathrine PoulsenArne10:26,0210:13,922
34Monica TygesenBeautiful20:23,4200:14,222
35Line HadbergChaka Zulu10:45,8710:14,632
36Camilla BorchYellow Lightning20:30,3600:16,792
37Janne HansenBeauty10:18,5210:17,102
38Brit LundbyTouray20:28,4000:21,072
39Annette S. NielsenPjuske Nuz20:53,3500:25,852
40Line HadbergBon Bonita10:25,1110:26,522
41Jeanette BorchRafiki20:38,3600:36,482
42Viveca NielsenLaura10:23,1910:38,882
43Camilla ArgjumMærkværdige Mogens30:22,2700:11,253
44Viveca NielsenJezzica30:31,7200:11,433
45Brit LundbyKlatre Tøsen20:37,5610:13,353
46Birgit BankeMister Black Boy31:05,1000:14,423
47Camilla ArgjumNo More Mr. Nice Guy20:24,5710:15,513
48Katrine NielsenFelix Nielsen20:37,8210:19,313
49Christina AlbyJolly20:28,4610:23,163
50Jana KummerBlack Jack10:32,0120:27,823
51Camilla BorchLady Guenevere31:14,6600:46,973
52Nadia JensenPjok10:42,1020:52,403
53Katrine NielsenPer40:39,9200:20,704
54Katrine NielsenFelicia30:24,3910:21,584
55Emilie SchmidtMaximum Britney30:35,0110:28,814
56Anne Juhler HansenVita41:19,6900:29,634
57Emilie SchmidtLauritz30:53,4010:30,614
58Katrine NielsenSurvivor50:28,0700:15,885
59Katrine NielsenEddie30:38,2620:37,415
60Brit LundbyFlisbeth50:46,8110:19,496
61Janne HansenBassemand51:17,9320:48,797
62Maja Thim LarsenNuser61:28,7910:51,227
63Cathrine PoulsenKaja50:49,4350:23,0910
v20Charlotte ChristiansenNoppe - VETERAN01:09,6601:05,460
Antal deltagere: 64.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Annette S. JensenPepsi00:59,9500:18,91012
2Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie00:44,4500:19,07011
3Monica TygesenMumi00:30,9000:20,31011
4Rasmus BjernerSinus00:42,6700:23,77011
5Trine HadbergLittle Joe01:01,1900:29,48011
6Bjarne JohannssonMaybe Not Bob00:42,6100:31,23011
7Bjarne JohannssonV.I.P.00:43,9400:39,01011
8Birgit BankeMister Black Boy00:45,7000:40,77011
9Trine HadbergMoonlight Shadow00:57,9800:41,09011
10Betina MillerQueen of Darkness00:45,5800:41,19011
11Camilla ArgjumGaia10:34,8800:16,6711
12Annette S. JensenRacer Hugo Bobo Line00:48,9110:18,9011
13Annemette S. LarsenDaijiro00:32,2510:22,3711
14Alfred LarsenBlack Blizzard10:56,8700:24,2911
15Brit LundbyMr. Bean00:35,2710:25,1611
16Camilla ArgjumNo More Mr. Nice Guy11:34,9300:29,3111
17Kathrine AlbyChili00:34,9810:30,5711
18Jeanette BorchFimpe10:30,5100:31,281
19Nadia JensenSkiderick00:32,4610:32,211
20Charlotte ChristiansenNuser10:40,5900:34,051
21Rebecca OttoLimbo10:43,1900:34,571
22Annette S. JensenJolly Jumper10:55,0600:37,741
23Janne HansenMr. Charley11:12,0400:39,131
24Trine PedersenBjarne J10:43,2200:39,441
25Birgitte KrongårdF.U.P.00:26,1910:39,441
26Birgitte KrongårdSilverstar00:51,4410:40,781
27Nadia JensenPjok11:48,7500:42,591
28Jeanette BorchRafiki11:08,0100:43,791
29Annette S. NielsenAlbert11:00,3600:44,831
30Sarah RohdeKiara00:54,6010:49,961
31Cathrine PoulsenVallevup11:19,9300:51,221
32Annette S. NielsenMolly20:36,2300:21,992
33Aase BjernerNikita20:41,9900:22,622
34Maria BankeCharming Baby Face10:53,5210:25,292
35Monica TygesenBeautiful20:30,9900:25,422
36Regitze ReckDiablo21:10,0000:30,232
37Christina AlbyJolly20:44,9700:30,432
38Camilla BorchLotus20:48,3500:31,912
39Sabine LampTequila10:41,3310:36,372
40Regitze ReckWhite Angel21:16,8500:38,712
41Jeanette BorchMiss Moneypenny01:05,7120:52,492
42Annemette S. LarsenMr. Nice21:48,6601:08,922
43Viveca NielsenLaura20:37,6110:20,573
44Maria BankeMaximum Madonna30:54,7500:28,053
45Line HadbergBon Bonita30:43,5900:30,793
46Camilla BorchTimon10:56,5320:31,393
47Brit LundbyKlatre Tøsen31:05,2500:31,623
48Sarah RohdeSimba11:08,9920:32,473
49Trine HadbergSpirit30:48,6400:33,303
50Katrine NielsenFelix Nielsen20:53,6710:35,953
51Camilla ArgjumPrince of Magic31:04,0400:43,713
52Emilie SchmidtLauritz31:52,9800:45,763
53Ingrid TygesenDjimmi30:56,3100:47,143
54Brit LundbyTouray10:57,3420:54,633
55Maja Thim LarsenCutie11:14,6120:54,793
56Viveca NielsenJezzica41:04,7600:26,044
57Emilie SchmidtMaximum Britney31:13,0710:33,974
58Annette S. NielsenPjuske Nuz41:38,3000:39,954
59Regitze ReckTiny Fortuna20:48,3720:41,254
60Aase BjernerJames Bunn30:55,2010:41,304
61Camilla BorchLady Guenevere31:11,6010:45,124
62Anne Juhler HansenShila31:01,6910:58,634
63Regitze ReckZorro Zero Boy40:51,5610:16,935
64Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper50:44,6100:21,775
65Ingrid TygesenSunshine40:43,3210:25,265
66Brit LundbySnorkfrøken40:50,7310:31,065
67Katrine NielsenEddie51:12,5400:38,795
68Ingrid TygesenSweetheart50:37,8210:23,856
69Camilla BorchYellow Lightning40:42,6720:32,976
70Katrine NielsenPer41:35,3620:46,456
71Anne Juhler HansenVita51:17,2910:58,466
72Maja Thim LarsenNuser51:06,6911:02,586
73Katrine NielsenSurvivor51:07,7811:03,376
74Janne HansenBeauty30:40,2331:04,846
75Birgitte KrongårdFuzzy30:46,2640:26,757
76Trine HadbergBølle Bob50:48,6620:37,667
77Brit LundbyFlisbeth60:51,3030:28,839
78Cathrine PoulsenArne51:05,5240:45,669
79Katrine NielsenFelicia71:15,5530:58,1810
80Viveca NielsenSmukke Charlie60:33,6250:20,4911
81Camilla ArgjumMærkværdige Mogens71:47,1170:55,7814
v11Charlotte ChristiansenNoppe - VETERAN01:15,4000:57,040
Antal deltagere: 82.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Trine PedersenBjarne J01:14,6510:11,59113
2Annika ReinkeMimi10:23,3100:13,4411
3Camilla BorchCurious10:27,1900:15,6911
4Rebecca OttoLady Mc Gee10:21,3200:16,6111
5Monica TygesenMumi10:16,4400:21,0911
6Kim DwuzetLiberty00:23,7510:24,5311
7Rebecca OttoWaterman DK10:34,5900:25,6211
8Birgit BankeFighter00:39,2910:35,2911
9Annemette S. LarsenDaijiro20:20,3200:14,7821
10Annette S. NielsenSnubbi20:34,0000:18,3121
11Camilla BorchLotus10:25,3110:21,222
12Anna DwuzetGinger Delight10:37,3110:22,972
13Trine HadbergMoonlight Shadow20:34,0000:30,502
14Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie21:14,0600:31,912
15Camilla ArgjumMaximum Shakira20:33,9010:10,623
16Annette S. JensenPepsi30:39,2500:12,533
17Bjarne JohannssonV.I.P.30:21,5600:12,843
18Annette S. JensenJolly Jumper00:41,9330:39,413
19Rebecca OttoClinton's Dream20:56,0010:47,223
20Anne Juhler HansenHot Chili20:22,9420:10,594
21Linda JohannssonEddie Mæ' Spjæt i20:12,6320:10,884
22Camilla ArgjumGaia30:17,5610:11,604
23Jeanette BorchMiss Moneypenny30:32,1810:16,224
24Birgit BankeFifty Fifty10:31,0330:19,384
25Trine PedersenThe Real Slim Shady21:36,1820:37,874
26Aase BjernerVita W. Rap It31:00,0910:40,104
27Sarah RohdeSimba31:09,4110:44,104
28Maria BankeMaximum Madonna31:22,5710:58,034
29Alfred LarsenBlack Blizzard51:15,5300:12,315
30Jeanette BorchFliseline40:26,7810:17,065
31Brit LundbyMr. Bean50:25,6900:17,255
32Betina MillerQueen of Darkness40:35,7410:23,655
33Sarah RohdeOliver40:33,5010:26,165
34Jenny LampJim Beam30:28,8720:36,725
35Charlotte ChristiansenNus30:32,4120:39,695
36Regitze ReckZorro Zero Boy40:20,3720:08,406
37Sabine LampLykke Lady50:18,8510:16,726
38Ingrid TygesenBrune30:34,8830:21,226
39Cathrine PoulsenRacer Rita31:05,0330:24,156
40Charlotte ChristiansenNimmermand50:37,0010:36,186
41Annemette S. LarsenMr. Nice51:56,5610:36,606
42Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper40:27,0030:14,007
43Annika ReinkeMerlin61:02,8210:18,477
44Regitze ReckDiablo61:23,8520:33,138
45Birgitte KrongårdFuzzy30:41,1950:43,698
46Jeanette BorchFimpe60:45,0340:36,3410
47Viveca NielsenSmukke Charlie90:28,4460:17,8715
v5Aase BjernerHr. Mand - VETERAN10:23,3100:19,371
v46Betina MillerCH Sputnik - VETERAN70:17,6620:16,109
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Hanne Vibeke Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Maria BankeMr. Playboy Bunny00:52,9700:25,37013
2Jenny LampJim Beam00:53,4700:27,06012
3Jenny LampNaja00:54,4400:45,03012
4Anne Juhler HansenHot Chili11:13,1900:33,6211
5Rebecca OttoWaterman DK10:57,9000:46,0011
6Anna DwuzetGinger Delight10:50,1310:29,9421
7Camilla ArgjumTiger Lilly20:39,9700:30,4421
8Rebecca OttoLady Mc Gee20:46,8400:46,0321
9Sabine LampLykke Lady20:47,6610:28,7831
10Birgit BankeFifty Fifty10:43,7820:30,8831
11Rebecca OttoClinton's Dream20:56,5711:03,633
12Aase BjernerVita W. Rap It31:13,7901:08,293
13Trine PedersenThe Real Slim Shady21:39,1811:22,753
14Linda Skov JohannssonEddie Mæ' Spjæt i30:40,0610:26,664
15Birgit BankeFighter30:52,0910:36,784
16Nadia JensenFleur31:22,0910:56,854
17Betina MillerFuthci21:06,6021:09,314
18Annemette S. LarsenMagic-Light40:48,3510:34,655
19Kim DwuzetLiberty30:50,0020:35,665
20Anna DwuzetJoy-Lynn20:47,1630:37,285
21Charlotte ChristiansenNuttemus31:01,4020:46,695
22Annika ReinkeMatze41:01,0010:49,635
23Charlotte ChristiansenNarnia31:38,3121:22,535
24Camilla ArgjumMaximum Shakira60:44,6800:25,126
25Trine HadbergPetit Fleur50:41,9310:31,446
26Ingrid TygesenBrune30:59,8430:40,196
27Charlotte ChristiansenNips61:25,0300:49,536
28Charlotte ChristiansenNimmermand31:34,6030:59,136
29Sarah RohdeStampe31:03,5030:59,816
30Cathrine PoulsenFrække Frida21:04,7241:00,036
31Line HadbergCall Me Nobody51:42,0911:03,946
32Brit LundbyJolly Jumper70:42,0000:24,797
33Viveca NielsenMajse40:47,2530:29,977
34Annika ReinkeMerlin51:03,0020:34,097
35Linda Skov JohannssonFnoller61:10,2210:54,347
36Charlotte ChristiansenNus41:29,9730:56,217
37Sarah RohdeOliver51:07,6620:56,757
38Annette S. JensenDanmarks Danssende Daisy41:06,7831:16,507
39Aase BjernerGurli Margrethe61:46,3111:30,097
40Line HadbergLucky Luke70:58,8120:29,729
41Camilla BorchWhite Winner51:46,9741:15,479
42Jeanette BorchFliseline50:46,6250:45,1910
43Camilla BorchCurious71:14,6930:48,8410
44Jeanette BorchLoppe81:27,7831:05,0311
45Cathrine PoulsenRacer Rita102:20,6271:51,4417
Uplac.Annette S. NielsenSnubbi
v40Betina MillerCH Sputnik - VETERAN60:44,8430:27,189
v45Aase BjernerHr. Mand - VETERAN71:12,0041:09,7811
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Sabine LampCarlson00:22,0600:19,16013
2Jenny LampGismo00:25,0000:23,75012
3Maria BankeMr. Playboy Bunny00:28,9700:24,10012
4Rebecca OttoDublin's HS20:31,5900:21,4021
5Trine HadbergPetit Fleur20:11,0910:09,5031
6Jeanettte BorchLoppe20:25,5310:11,7931
7Charlotte ChristiansenNobel20:21,2110:15,4731
8Nadia JensenFleur10:19,1920:21,0931
9Line HadbergCall Me Nobody21:20,6511:08,4031
10Brit LundbyJolly Jumper30:23,9710:10,2241
11Camilla ArgjumTiger Lilly30:20,3110:12,5041
12Kim DwuzetFlocke20:20,2820:16,1941
13Annemette S. LarsenMagic-Light30:19,9120:15,285
14Annika ReinkeMatze30:44,5620:17,875
15Linda JohannssonJackpot40:43,8410:33,065
16Sarah RohdeStampe21:03,7530:40,195
17Nina KummerHermine Granger60:48,9000:33,906
18Aase BjernerSignorina Lamborghini40:49,5020:34,846
19Jenny LampNaja20:33,8841:15,006
20Annette S. JensenDanmarks Dansende Daisy40:51,4430:38,067
21Cathrine PoulsenFrække Frida20:29,4350:48,597
22Anna DwuzetJoy-Lynn40:48,8440:33,438
23Ilka PetersenScooby Doo40:57,9741:01,918
24Camilla BorchWhite Winner71:24,6320:51,609
25Line HadbergLucky Luke50:22,8450:16,9710
26Betina MillerFuthci50:26,7851:05,3810
27Anna DwuzetAbby60:58,6550:29,6311
28Charlotte ChristiansenNarnia71:21,3540:58,5711
29Maja Thim LarsenNussi71:10,1641:07,9411
30Viveca NielsenMajse70:38,5050:33,5612
31Jeanettte BorchLira70:31,8570:22,5914
32Jana KummerSmoky90:54,3960:39,8115
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jens Jensen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Bjarne JohannssonMy Girl00:33,8100:27,03013
2Sabine LampCarlson20:41,4701:03,0021
3Rasmus BjernerMicrosoft21:00,1510:27,4731
4Jenny LampGismo21:14,7511:19,7531
5Camilla BorchFancy Face41:32,7211:09,065
6Monica TygesenSpidi30:43,9030:34,136
7Linda JohannssonOctavia41:47,4721:02,476
8Kim DwuzetFlocke30:57,0331:31,976
9Charlotte ChristiansenNobel31:00,5440:38,537
10Camilla BorchGrysli51:17,6520:42,227
11Sabine LampLucy51:40,5021:37,037
12Trine PedersenOlpherth51:17,7830:55,818
13Anna DwuzetAbby81:28,0331:03,9111
14Rebecca OttoDublin's HS DK81:21,0040:47,6212
15Charlotte ChristiansenNathasja81:53,6651:44,5013
16Aase BjernerSignorina Lamborghini61:17,2591:33,2115
Uplac.Jeanette BorchLiratrak sig
Uplac.Maja Thim LarsenNussitrak sig
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altCert.Point
1Annette S. JensenLollypop00:51,0910:42,29114
2Maria BankeGCH Kahlua20:28,3500:24,402
3Rasmus BjernerCH Ditte20:25,7100:28,272
4Bjarne JohannssonMy Girl10:20,2920:15,573
5Linda Skov JohannsssonFunny Girl20:55,6110:20,453
6Birgit BankeSweet Beauty20:54,2510:39,183
7Annette S. JensenPjuskeboy32:03,4301:00,423
8Bjarne JohannssonCH Mr. Black Jack20:36,5330:17,165
9Maria BankeTriumph Thunderbird50:25,7000:19,895
10Charlotte ChristiansenPuk40:40,1010:28,815
11Annemette S. LarsenMagic-Chip21:17,9330:37,315
12Maja Thim LarsenHugo41:20,4620:34,996
13Cathrine PoulsenOlfert31:54,4541:59,957
14Linda JohannssonOctavia50:43,5830:36,178
15Rasmus BjernerMicrosoft61:26,5620:38,888
16Trine PedersenOlpherth51:42,5230:57,948
17Maja Thim LarsenJerry31:35,3651:17,838
18Camilla BorchFancy Face51:22,1331:19,848
19Monica TygesenSpidi50:34,4040:18,579
20Camilla BorchGrysli51:40,8241:02,849
21Bjarne JohannssonFelicia70:57,0661:09,4613
22Linda Skov JohannsssonHåbløse Harald121:20,5770:31,8019
Uplac.Charlotte ChristiansenGCH Lillebror Affetrak sig
Uplac.Charlotte ChristiansenNathasjatrak sig
Uplac.Maria BankeGCH Black Magictrak sig
Uplac.Sabine LampLucytrak sig
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altCert.Point
1Maria BankeGCH Kahlua21:03,2200:55,47214
2Birgit BankeSweet Beauty11:20,0311:01,512
3Bjarne JohannssonCH Mr. Black Jack31:10,2220:34,225
4Charlotte ChristiansenGCH Lillebror Affe31:27,2220:44,855
5Linda Skov JohannssonFunny Girl51:27,6810:38,946
6Maria BankeTriumph Thunderbird51:06,5420:33,477
7Maria BankeGCH Black Magic52:05,2222:13,757
8Annemette S. LarsenMagic-Chip41:09,5050:56,479
9Annette S. JensenLollypop61:41,5031:09,819
10Linda Skov JohannssonJackpot51:41,0941:16,659
11Rasmus BjernerCH Ditte81:01,8420:48,0610
12Charlotte ChristiansenPuk81:45,1021:06,8110
13Bjarne JohannssonFelicia102:23,2841:21,5414
14Annette S. JensenPjuskeboy62:26,1282:16,2814
15Maja Thim LarsenJerry102:35,9451:53,8115
16Linda Skov JohannssonHåbløse Harald122:02,0051:18,9417
17Cathrine PoulsenOlfert92:21,66102:54,0019
18Maja Thim LarsenHugo122:09,18101:30,5922
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKaninHøjdeCert.Point
1Bjarne JohannssonCH Mr. Black Jack85 cm14
2Annemette S. LarsenDaijiro75 cm
3Birgit BankeSweet Beauty75 cm
4Rasmus BjernerCH Ditte70 cm
5Maria BankeTriumph Thunderbird65 cm
6Bjarne JohannssonMy Girl60 cm
6Charlotte ChristiansenGCH Lillebror Affe60 cm
7Maja Thim LarsenHugo60 cm
8Annemette S. LarsenMagic-Chip60 cm
9Trine PedersenOlpherth60 cm
10Trine PedersenBjarne J60 cm
11Jeanette BorchGizmo60 cm
12Cathrine PoulsenRacer Rita55 cm
13Annette S. JensenLollypop55 cm
14Maja Thim LarsenJerry55 cm
15Annette S. JensenPjuskeboy55 cm
16Annemette S. LarsenMagic-Light50 cm
17Charlotte ChristiansenPuk50 cm
17Regitze ReckZorro Zero Boy50 cm
17Viveca NielsenMajse50 cm
Uplac.Betina MillerQueen of Darkness
Uplac.Camilla BorchWhite Winner
Uplac.Cathrine PoulsenFrække Frida
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Linda Johannsson
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKaninLængdeCert.Point
1Rasmus BjernerCH Ditte180 cm14
2Maria BankeGCH Kahlua170 cm
3Camilla BorchGrysli160 cm
4Annemette S. LarsenMagic-Chip150 cm
5Annemette S. LarsenDaijiro150 cm
6Aase BjernerLamborghini150 cm
7Annette S. JensenPjuskeboy150 cm
8Maja Thim LarsenNussi140 cm
9Line HadbergCall Me Nobody120 cm
10Maja Thim LarsenHugo120 cm
11Annemette S. LarsenMagic-Light120 cm
12Ingrid TygesenBrune120 cm
13Regitze ReckZorro Zero Boy120 cm
14Brit LundbyJolly Jumper100 cm
15Trine PedersenOlpherth100 cm
16Birgitte KrongårdFuzzy80 cm
16Trine PedersenBjarne J80 cm
Uplac.Annette S. JensenLollypop
Uplac.Annette S. NielsenSnubbi
Uplac.Betina MillerQueen of Darkness
Uplac.Camilla ArgjumMaximum Shakira
Uplac.Viveca NielsenLaura
Uplac.Viveca NielsenMajse
Uplac.Viveca NielsenSmukke Charlie
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Linda Johannsson
Bedømmelsesmetode: 80 cm.
Til toppen

Duelhop

Plac.FørerKaninPindPoint
1Bjarne JohannssonMy Girl
2Trine HadbergPetit Fleur
3Jeanette BorchFimpe
4Bjarne JohannssonFelicia
5Annette S. JensenPjuskeboy
5Brit LundbyJolly Jumper
5Jeanette BorchLoppe
5Sarah RohdeOliver
9Annette S. JensenPepsi
9Annette S. NielsenMolly
9Annika ReinkeMatze
9Camilla BorchGrysli
9Cathrine PoulsenRacer Rita
9Sabine LampLykke Lady
9Sarah RohdeStampe
9Trine PedersenBjarne J
17Aase BjernerLamborghini
17Annette S. JensenLollypop
17Annika ReinkeMimi
17Brit LundbyMr. Bean
17Brit LundbySnorkfrøken
17Camilla BorchFancy Face
17Ilka PetersenScooby Doo
17Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper
17Jenny LampNaja
17Kim DwuzetFlocke
17Linda Skov JohannssonEddie Mæ'Spjæt i
17Linda Skov JohannssonFnoller
17Line HadbergLucky Luke
17Maja Thim LarsenHugo
17Nadia JensenSkiderick
17Rasmus BjernerDitte
33Sabine LampCarlson
33Trine HadbergMoonlight Shadow
35Alfred LarsenBlack Blizzard
35Anna DwuzetAbby
35Anna DwuzetGinger Delight
35Annemette S. LarsenMagic-Chip
35Annemette S. LarsenMagic-Light
35Annemette S. LarsenZorro Zero Boy
35Annette S. JensenJolly Jumper
35Annette S. JensenRacer Hugo Bobo Line
35Birgitte KrongårdF.U.P.
35Birgitte KrongårdFuzzy
35Birgitte KrongårdSilverstar
35Brit LundbyKlatretøsen
35Cathrine PoulsenFrække Frida
35Christina AlbyJolly
35Ingrid TygesenBrune
35Ingrid TygesenDjimmi
35Ingrid TygesenSunshine
35Ingrid TygesenSweetheart
35Jana KummerBlack Jack
35Jana KummerSmoky
35Jenny LampGismo
35Kathrine AlbyChili
35Kim DwuzetLiberty
35Linda Skov JohannssonFunny Girl
35Linda Skov JohannssonHåbløse Harald
35Maja Thim LarsenJerry
35Maja Thim LarsenNussi
35Nadia JensenPjok
35Nina KummerHermine Granger
35Rasmus BjernerSinus
35Sarah RohdeSimba
35Trine PedersenOlpherth
35Trine PedersenThe Real Slim Shady
Antal deltagere: 67.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Til toppen






Contact
Contact


© Copyright
Design and layout: Rasmus Bjerner
Text: Aase and Rasmus Bjerner