Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  VESTER  MØLLE  I  SKANDERBORG  DEN  16.  MAJ  2004

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTotal fejlTidPindPoint
1Annette JensenJolly00028,291
2Mia FischerTrunte00043,221
3Mette NørgårdLullo00046,311
4Anne BallegårdSonny0001,00,561
5Sarah RohdeMonty10129,161
6Bettina BjergSommerly`s Gucci10129,72
7Anne Mai LiinIsak01134,00
8TroelsNimse10147,72
9Cathrine PoulsenValle Vup20234,91
10Annette JensenSweety20258,11
11Sarah RohdeKiara1121,03,00
12Mette NørgårdMutti30329
13Mette NørgårdSofus12331,25
14Susanna ThuesenHipp-Hopp12353,66
15Cecilie TornbjergTequila21358,38
16Betina MillerQueen of Darkness22441,13
17Mathilde BøgePaprika13445,66
18Mathilde BøgeChip31447,56
19Cathrine PoulsenPelle31459,78
20Susanna ThuesenMilton2351,04,09
21Annette JensenSofus42659,03
22Mathilde BøgeBlackie43747,25
23Sarah RohdeShadow7071,28,16
24Ida JacobsenStampe4481,11,34
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTotal fejlTidPindPoint
1Cathrine PoulsenFrida10126,751
2Cecilie TornbjergFuga01132,571
3Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie10156,651
4Alfred LarsenBlack Blizzard01159,721
5Annette JensenJolly11239,422
6Troels KristensenNimse1121,28,94
7Mette PedersenRosaline2021,49,94
8Cathrine PoulsenRita13434,12
9Sarah RohdeSimba22443,59
10Bettina BjergGucci40449,07
11Betina MillerQueen of Darkness22455,16
12Mia FischerHot-Spot2241,01,70
13Anne BallegårdSonny2241,33,10
14Sarah RohdeOliver50530
15Bettina BjergBrutalis41554,21
16Annette JensenStella2351,16,97
17Susanna ThuesenHipp-Hopp2351,45,00
18Mathilde BøgeChip3361,38,37
19Mette PedersenManuel61741,19
20Sarah RohdeStampe4371,52,66
21Mette PedersenDumbo6281,48,52
22Camilla ThuesenGo-Go93121,17,84
23Mathilde BøgePaprika5Disk.
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.