Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  RAVNE-  OG  RINGRIDDERFESTEN  I  AGERSKOV  DEN  7.  AUGUST  2004

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige
Duelhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Brit LundbySnorkfrøken00:13,4110:12,05112
2Sarah RohdeKiara20:52,9800:25,1021
3Anne LundbyToray10:27,7910:36,3621
4Ingrid TygesenSunshine10:20,9720:18,603
5Sarah RohdeMiss Shadow32:06,3601:04,743
6Maja Thim LarsenJørgen H01:02,2032:12,523
7Linda JohannssonMaybe Not Bob40:25,3001:03,214
8Ulla LarsenTigerdyret20:25,7621:15,034
9Linda JohannssonMr. Funny Bunny20:29,0741:09,486
10Jeppe LundbyFlisbeth30:27,1550:51,548
11Ulla LarsenMagnum40:59,7750:55,179
12Maja Thim LarsenBette Nøk72:20,6221:24,429
Uplac.Maja Thim LarsenNusertrak sig
Uplac.Ulla LarsenFrejatrak sig
v4Ulla LarsenFilur (Veteran)10:27,8410:52,442
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Alfred LarsenBlack Blizzard10:29,2900:10,60113
2Sarah RohdeOliver00:33,9110:23,3611
3Sarah RohdeSimba10:35,7700:47,6811
4Jeanette BorchFliseline10:32,1710:55,4621
5Sarah RohdeMonty20:56,5910:42,783
6Cathrine PoulsenCarla10:34,4120:51,183
7Annette JensenJolly30:43,5710:22,064
8Ingrid TygesenBrune40:31,7110:28,395
9Ulla LarsenFrisko40:41,8510:47,895
10Annette JensenSweety42:08,1111:00,835
11Camilla BorchTimon41:09,5920:39,336
12Ingrid TygesenDjimmi40:49,7920:44,936
13Jeanette BorchRafiki31:02,7530:58,236
14Bjarne JohannssonV.I.P.40:37,5730:29,107
15Jeanette BorchFimpe41:16,8940:39,138
16Brit LundbyMr. Bean40:37,6940:52,378
17Annette JensenSofus71:29,0920:25,359
18Ulla LarsenBig Foot Samson50:11,6540:32,569
19Anne LundbyKlatre Tøsen70:43,9250:54,1212
Uplac.Ulla LarsenMaraboutrak sig
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie01:26,5711:02,50113
2Cathrine PoulsenFrække Frida30:38,6110:21,3841
3Jeanette BorchLira50:57,7500:57,535
4Annette JensenStella21:15,4231:21,675
5Cathrine PoulsenRacer Rita20:42,4440:47,136
6Camilla BorchCurious50:40,0430:22,198
7Camilla BorchLotus30:34,6850:39,528
8Linda JohannssonJackpot30:55,7750:48,408
9Jeanette BorchLoppe50:29,5740:40,089
10Brit LundbyJolly Jumper50:28,3350:37,1310
11Camilla BorchWhite Winner41:12,5961:11,6610
12Linda JohannssonEddie Mæ´Spjæt i40:23,8271:27,5411
13Ulla LarsenPjevs52:21,2562:18,4911
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altCert.Point
1Annette JensenPjuskeboy01:40,3311:32,52114
2Maja Thim LarsenHugo21:09,4721:03,444
3Maja Thim LarsenJerry31:22,0621:05,135
4Camilla BorchGrysli41:00,7920:51,506
5Bjarne JohannssonMr. Black Jack31:27,1931:07,346
6Ingrid TygesenSpidi50:46,6630:20,478
7Annette JensenLollypop51:30,2431:46,078
8Bjarne JohannssonMy Girl50:51,0160:39,7811
9Linda JohannssonFunny Girl51:10,1960:46,7711
10Camilla BorchFancy Face50:54,6771:20,6612
11Linda JohannssonOctavia71:58,2160:43,2213
Uplac.Linda JohannssonHåbløse HaraldTrak sig
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - 2 gennemløb, fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Til toppen

Duelhop

Plac.FørerKaninPindPoint
1Annette S. JensenPjuskeboy
2Annette S. JensenJolly
3Sarah RohdeOliver
4Annette S. JensenLollypop
5Annette S. JensenStella
5Cathrine PoulsenRacer Rita
5Linda JohannssonFnoller
5Maja Thim LarsenJerry
9Alfred LarsenBlack Blizzard
9Bjarne JohannssonMy Girl
9Cathrine PoulsenFrække Frida
9Ingrid TygesenBrune
9Ingrid TygesenSunshine
9Linda JohannssonOctavia
9Maja Thim LarsenFrygtløse Frankie
9Maja Thim LarsenHugo
17Anne LundbyKlatre Tøsen
17Anne LundbyTouray
17Bjarne JohannssonFelicia
17Brit LundbyJolly Jumper
17Brit LundbySnorkfrøken
17Camilla BorchFancy Face
17Camilla BorchGrysli
17Cathrine PoulsenCarla
17Ingrid TygesenDjimmi
17Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper
17Linda JohannssonEddie Mæ' Spjæt i
17Linda JohannssonFunny Girl
17Linda JohannssonHåbløse Harald
17Maja Thim LarsenNussi
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen






Contact
Contact


© Copyright
Design and layout: Rasmus Bjerner
Text: Aase and Rasmus Bjerner