Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  KLØVERGÅRDEN  PÅ  BORNHOLM  DEN  20.  APRIL  2008

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget

Plac.FørerKaninTidFejlTid FejlTid totalFejl totalPindPoint
1Louise LundAjtak's Eigil37132,5069,511
2Thomas KjøllerLaban34,37231,94066,3121
3Katja P. HonnensAjtak's Cavatappi66,06238,121104,1831
4Katja P. HonnensSpillegård's Nutella70,751105,622176,3731
5Nina PoulsenAjtak's Ebert54,44240,69295,134
6Katja P. HonnensLindely's Agnes93,83437,970131,84
7Katja P. HonnensAjtak's Ebel55,753452100,755
8Louise LundDisney91,19544,312135,57
9Katja P. HonnensDyrely's Poseidon57549,123106,128
10Nina PoulsenGolden Rainbow50,92669,445120,3611
11Katja P. HonnensAjtak's Hanuta85,43667,835153,2611
12Thomas KjøllerSprinter50,79862,316113,114
Uplac.Katja P. HonnensMagic's Google70,671Disk.
Uplac.Nina PoulsenAjtak's AjoDisk.
Uplac.Nina PoulsenSpillegård's LudvigTrukket
Uplac.Thomas KjøllerPyrusTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dan Nielsen
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget åben

Plac.FørerKaninTidFejlTid FejlTid totalFejl totalPindPoint
1Katja P. HonnensAmelia38,75022,37161,1211
2Nina PoulsenAjtak's Lemon69,5253,061122,5631
3Louise LundAjtak's Eigil (let)58,99289,251148,243
4Louise LundDisney (Let)78,83291,442170,274
5Katja P. HonnensAjtak's Ying & Yang122,5490,252212,756
6Katja P. HonnensSpillegård's Nynne106,064111,122217,186
7Katja P. HonnensAjtak's Cavatappi (Let)46,69358,445105,138
8Thomas KjøllerLaban (Let)55,695474102,699
9Nina PoulsenJamse's Aksel74,62740,882115,59
10Katja P. HonnensAjtak's Buzz Lightyear (Let)164,887124,946289,8213
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dan Nielsen
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.