Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MARTSHOP  PÅ  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  19.  MARTS  2011

Print
Tryk for at komme til:
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus00:27,4100:22,9700:50,3813
2Aase BjernerBygholms Kikkoman00:53,7200:35,2801:29,0012
3Susanna Mørck KristensenCopperhead af Pecasus10:29,6200:19,3510:48,971
4Poul Erik KristensenSamson af Pecasus11:24,6600:43,1312:07,791
5Lisette KongerslevXaToo's Ara Aquila af Hønsehus...10:36,5010:23,5021:00,00
6Camilla Mørck ThuesenMagic's Sunlight20:51,6600:27,2821:18,94
7Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter10:29,7510:30,8121:00,56
8Lisa JensenHønsehusets Pink Dynamite00:55,2820:39,1921:34,47
9Lene GadkjærSommerly´s Fiolito21:43,7500:51,8422:35,59
10Lisette KongerslevHønsehusets Trincel Beach11:17,1610:56,5022:13,66
11Maria GadkjærLeed's Ultra Fuzu30:35,7500:21,5330:57,28
12Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming31:56,0011:34,8243:30,82
13Marlene BruhnSnöflingans Lie Detector4+10:56,6500:51,5351:48,18
14Rasmus BjernerBygholms Pixel6+22:17,7511:36,3193:54,06
15Marlene BruhnJordbærgården's Prima91:20,3170:36,88161:57,19
Uplac.Susanna Mørck KristensenCastelloDisk.
Uplac.Lisa JensenXaToo's Phoenix Crux Af Hønseh...Trak sig
Uplac.Marlene BruhnVechkin´s Monsoon af FionasTrak sig
Uplac.Susanna Mørck KristensenImagines Balder af PecasusTrak sig
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl
Sekretær: Lene Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Rasmus BjernerAsgaards Frigg00:46,0620:27,5721:13,6314
2Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Too Nice To Sa...21:00,2800:31,3421:31,62
3Marlene BruhnFlamencos Surf Point21:40,6610:48,1532:28,81
4Betina MillerPlaymates Player af Allégaarden21:38,4110:54,4332:32,84
5Lisette KongerslevGCh. Tiny Triumph af Gaunby30:43,0310:30,2541:13,28
6Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy Bunny41:30,3411:36,1253:06,46
7Poul Erik KristensenVi.P's Dodge Viper40:50,4020:48,0061:38,40
8Maria GadkjærSommerly's Ch. Cool Cayenne30:39,3540:24,6671:04,01
9Lisette KongerslevXaToo's De Draco af Hønsehuset61:21,3421:00,7882:22,12
10Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...61:25,6621:02,4482:28,10
11Betina MillerStampegården's Nike81:40,8841:11,03122:51,91
Uplac.Betina MillerAllégaardens SuDoKuTrak sig
Uplac.Marlene BruhnJordbærgården's PrimadonnaTrak sig
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.