Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  LINDEGÅRDEN  I  LYNGBY  DEN  10.  APRIL  2011

Print
Tryk for at komme til:
Svær ligeSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Alioth Austin000,21,69013
2Signe SkelbækSilly Paranoia000,49,17012
3Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Surprice100,19,4211
4Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega100,31,5911
5Charlotte ChristiansenNadal100,34,5711
6Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...100,35,5011
7Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki100,53,9811
8Patricia MøllnitzSilverados Mezzo200,17,572
9Camilla AnkerstjerneHønsehusets Cape Kamenjak Beach020,31,412
10Mette WindWinds Capella Catalina110,40,652
11Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter200,43,202
12Signe SkelbækMagics ChriStoffer200,43,482
13Mette WindMilleniums Spicy Dream400,16,084
14Mette WindWinds Caliban Centauru220,22,574
15Signe SkelbækSpringers Silver Survivor421,22,896
16Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Kasmir331,53,136
17Stine JensenMilleniums Spicy Scoop241,53,546
18Lisa HeinFlora Solsikke721,05,489
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jumping Jack Flash730,31,6110
20Charlotte MøllerTom K8+401,27,3612
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stine Nielsen
Sekretær: Stine Nielsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzSilverados Mezzo000,28,25013
2Mette WindWinds Alioth Austin100,24,1511
3Mette WindWinds Mizar Montani200,39,482
4Camilla AnkerstjerneFunny´s Remember Me For The La...210,49,843
5Mette WindWinds Capella Catalina310,28,074
6Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Surprice610,39,047
7Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega520,46,207
8Charlotte ChristiansenMilka's Nighthawk (El Diablo)520,50,677
9Stine JensenMilleniums Spicy Scoop522,24,637
10Camilla AnkerstjerneHønsehusets Cape Kamenjak Beach620,43,198
11Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki621,56,738
12Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jumping Jack Flash720,54,469
13Lisa HeinFlora Solsikke541,35,039
14Lisa HeinMimrelunds Baldrian4+1+132,17,679
15Signe SkelbækSilly Paranoia741,51,5911
16Sandra O. AndersenMagic's Nice N' New10+241,38,2716
17Charlotte MøllerTom K8+262,29,7216
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stine Nielsen
Sekretær: Stine Nielsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.