Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

APRILHOP  PÅ  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  23.  APRIL  2011

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær krogetSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Linnea AhrenschneiderFionas Inca af Sommerly01:02,0300:25,1901:27,2213
2Linnea AhrenschneiderMølgaardens Shakira01:07,0400:44,6901:51,7312
3Susanna Mørck KristensenSamson af Pecasus01:03,1600:57,4102:00,5712
4Susanna Mørck KristensenDragonFly af Pecasus10:50,3400:28,4111:18,751
5Camilla Mørck ThuesenMagic's Sunlight11:20,4100:32,6911:53,10
6Susanna Mørck KristensenCopperhead af Pecasus10:54,6000:53,9411:48,54
7Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming11:22,3801:19,0712:41,45
8Susanna Mørck KristensenFiona's Dizzi Mizz Lizzi01:49,7511:39,7213:29,47
9Dina T. MikkelsenPlayers Game Over af Sommerly...11:16,5311:28,6622:45,19
10Lene GadkjærSommerly´s Fiolito31:24,7800:27,2831:52,06
11Linnea AhrenschneiderFionas Kennedy af Nicandri20:47,4310:48,9931:36,42
12Dina T. MikkelsenKayla af Stald Mælkebøtte (Sta...1+22:15,8211:06,9443:22,76
13Lene GadkjærSommerly's Cool Spirit00:39,4141:17,4741:56,88
14Susanna Mørck KristensenSommerly's Pelle31:33,9711:27,5343:01,50
15Maria GadkjærLeed's Ultra Fuzu11:20,2840:58,7252:19,00
16Linnea AhrenschneiderChandler41:25,4720:55,7562:21,22
17Christine Vang KristensenSensei af Pecasus2+32:44,0011:59,0964:43,09
18Dina T. MikkelsenLeeds Lurifax5+1+12:01,2830:50,69102:51,97
Uplac.Camilla Mørck ThuesenImagines Balder af PecasusTrak sig
v7Camilla Mørck ThuesenFutte (veteran)11:24,8401:09,2812:34,12
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Aspirant: Rikke Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Rikke PedersenElmely Cofidis11:14,3100:44,7211:59,0313
2Susanna Mørck KristensenSamson af Pecasus11:09,5611:29,5922:39,15
3Susanna Mørck KristensenHønsehuset's Lillefod31:03,0700:32,6331:35,70
4Maria GadkjærSommerly's Ch. Cool Cayenne0+1+12:02,0110:42,4732:44,48
5Susanna Mørck KristensenCastello01:00,8731:23,3732:24,24
6Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter21:31,8130:57,7852:29,59
7Linnea AhrenschneiderMølgaarden's Shakira21:39,4030:57,8852:37,28
8Rikke PedersenPython af Pecasus3+1+22:23,2211:03,5073:26,72
9Dina T. MikkelsenBlue Charm3+1+32:31,5321:58,2294:29,75
10Camilla Mørck ThuesenFast & furious Nissan Skyline...4+1+42:58,1911:00,97103:59,16
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.