Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  DALSGAARD  VED  NYBORG  DEN  7.  MAJ  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Linnea AhrenschneiderOliver*s Beta00.15.0300.08.62012
2Heidi D. AlbrektsenLevades Running Free00.15.3500.17.59011
3Maria BankeSommerlys Star Stella Nova00.31.3100.22.60011
4Linnea AhrenschneiderOliver*s Alfa00.26.7200.31.43011
5Heidi D. AlbrektsenMikayas Elios Panayia00.20.2800.37.78011
6Heidi D. AlbrektsenHønsehusets Prazo Pawnee10.17.9700.16.8411
7Nicole AndersenZentas Maddison Square NY10.40.1600.18.8411
8Rikke PedersenElmelys Calgary00.28.5010.21.0311
9Maria BankeSilverados Euanthe11.00.2500.23.4411
10Aase BjernerBygholms Lotus Europa10.35.0000.25.061
11Maria BankeFionas Firenze af Gaunby10.39.7500.31.221
12Linnea AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...10.44.0600.37.901
13Karen FrederiksenZentas Jolly Holiday00.29.3110.39.001
14Linnea AhrenschneiderOliver*s Omega10.46.5000.44.871
15Nicole AndersenZentas Prins Pjuskepels10.47.5600.58.031
16Gitte Højer JensenBalou`s Red Hot Chili00.45.3711.00.621
17Patricia MøllnitzStald Dundines Djengis00.17.4720.08.682
18Frida Imlau MadsenÅlbækkegård's Teddy Space King00.11.5320.12.312
19Aase BjernerBygholms Lamborghini Diablo20.44.1900.22.812
20Nicole AndersenJackie Chan00.52.7520.38.592
21Aase BjernerBygholms Canon Pixma10.42.2511.03.972
22Heidi FrederiksenZentas Times Square NY11.31.1211.22.252
23Patricia MøllnitzPinocchio30.31.3500.12.033
24Patricia MøllnitzStald Dundines Santiago30.35.8800.14.723
25Linnea AhrenschneiderSputte30.30.9100.14.973
26Patricia MøllnitzJordbærgårdens Aladdin10.25.9720.21.533
27Patricia MøllnitzMapos Alex10.47.7220.37.343
28Rikke PedersenFionas Siena Af Gaunby20.59.4111.10.223
29Rikke PedersenLightning Mc Queen Af Nicandri10.17.8830.21.294
30Linnea AhrenschneiderOliver*s Sigma30.57.5910.31.254
31Nicole AndersenZentas Brooklyn NY21.00.311+11.04.474
32Karen FrederiksenZentas Magnus30.21.7820.34.905
33Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel20.46.2830.58.125
34Dina T. MikkelsenThougaards Supri Aki51.03.1201.10.605
35Dina T. MikkelsenThougaards Rául Bravo40.47.9411.18.575
36Dina T. MikkelsenDark Java21.35.852+12.11.075
37Lisa JensenJordbærgårdens Dexter41.42.4120.52.006
38Rikke Boel JensenSnupti40.59.5631.00.787
39Anna JohannesenBuddeh50.45.7230.26.788
Uplac.Heidi FrederiksenVechkin´s Hurricane af Fionas01.03.06udg
Uplac.Lisa JensenJordbærgårdens Exotic Kaki3+11.58.03udg
Uplac.Patricia MøllnitzFnuggi40.58.16udg
Uplac.Linnea AhrenschneiderOliver*s Gammaudg
Uplac.Nicole AndersenZentas Bernhardtudg
Uplac.Rikke PedersenFionas Waterlooudg
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa JensenAltropa Belladonna af Hønsehus...00.13.1300.13.25013
2Kirsten BjergSommerly's Kilan00.17.7500.16.38012
3Rikke PedersenPython af Pecasus00.26.0300.19.66012
4Malene LeerhøjHønsehusets Cosmopolitan00.17.6900.21.68012
5Kirsten BjergFionas Kaw af Sommerly00.26.2800.21.84012
6Patricia MøllnitzFionas Kips Bay00.45.2200.41.57012
7Lisa JensenMilleniums Golden Spicy Pepper10.23.4000.12.2511
8Kirsten BjergSommerly's Pax10.35.7500.14.7211
9Maria BankeVechkin´s Typhoon af Fionas10.20.2500.16.5211
10Kirsten BjergFionas Alesia10.32.6200.18.1611
11Linnea AhrenschneiderOliver*s Alfa00.13.8410.20.121
12Maria BankeFiona´s Rockers By Choice00.21.0210.24.221
13Karina KristensenFionas Lexington00.41.9010.26.101
14Rikke PedersenSpringers Petite Avril10.37.7800.35.221
15Rikke PedersenElmely Cofidis00.33.8110.35.441
16Linnea AhrenschneiderFionas Inca af Sommerly10.12.9010.11.662
17Malene LeerhøjPralinens Glow Hot Chili10.14.0010.12.812
18Malene LeerhøjStald Blue's Blue Ocean10.19.7510.19.662
19Rikke PedersenChandler10.18.1810.20.962
20Nicole AndersenLeeds Back To Black00.19.8120.26.542
21Dina T. MikkelsenJumper af Stald Mælkebøtte (St...10.34.7810.28.252
22Aase BjernerBygholms Nissan Pixo20.35.1500.32.972
23Dina T. MikkelsenKayla af Stald Mælkebøtte (Sta...00.38.0620.58.972
24Karina KristensenLeeds Copacabana af All Star20.25.4110.16.493
25Patricia MøllnitzMagics Epic Ebson30.32.9400.19.723
26Karina KristensenBellas Flower Power10.25.3120.33.653
27Maria BankeSommelys Star Stella Nova20.54.8510.40.213
28Patricia MøllnitzAsta La Vistas Dum Spiro-Spero20.54.2910.52.373
29Nicole AndersenZentas Mr. Hot Spot10.44.4030.21.324
30Patricia MøllnitzMoonligts Hugo20.17.0620.25.804
31Aase BjernerLeeds All-in-One2+10.41.9010,33,634
32Rikke PedersenFiona's Kennedy af Nicandri40.26.4610.16.135
33Anna JohansenHerbert Andersen21.10.7530.47.695
34Maria BankeSilverados Euanthe0+11.04.543+12.02.135
35Patricia MøllnitzStald Dundines Roberto40.18.5720.11.346
36Aase BjernerBygholms Lotus Europa50.29.0010.13.406
37Lisa JensenHønsehusets Dubrovnik Beach50.38.6710.20.756
38Patricia MøllnitzStald Dundines Pumba30.27.6330.23.476
39Dina T. MikkelsenLeeds Lurifax50.18.3420.11.067
40Linnea AhrenschneiderOliver*s Epsilon50.40.4420.18.527
41Patricia MøllnitzAsta La Vista Dumle40.24.8530.25.727
42Karina KristensenBellas Whatever Happens af Lev...40.36.7530.42.107
43Linnea AhrenschneiderOliver*s Beta5+11.08.2930.12.289
44Malene LeerhøjBellas Someone in the Dark af...70.40.2320.17.169
45Aase BjernerLykkegaardens Lotus Elise60.57.8760.36.4912
46Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Little Golden B...3+2+42.88.691+2+12.00.3713
Uplac.Mie Filskov JensenFionas Hot`N Tottrak sig
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Lilje00.18.3800.22.87013
2Karina KristensenBellas Charlie Chaplin10.26.0300.15.3411
3Kirsten BjergSommerly's Borka10.41.1900.24.5611
4Patricia MøllnitzFrække10.31.9400.31.2211
5Rasmus BjernerBygholms Pixel01.10.7211.31.9111
6Malene LeerhøjPralinens Crazy Pepper10.34.1310.14.942
7Kirsten BjergMilkas Chico00.31.0020.22.002
8Lisa JensenHønsehusets Pink Dynamite10.30.0610.36.662
9Maria BankeFionas Naughty By Nature10.24.0020.22.813
10Maria BankeFionas One N´Only Ovechkin30.41.4000.23.843
11Maria BankeGaunby´s Dika Titou10.42.9120.29.633
12Rikke PedersenMølgaardens shakira11.01.7420.30.183
13Nicole AndersenBlue Charm31.10.3400.41.723
14Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s Belina20.43.9410.46.473
15Patricia MøllnitzSilverados Mezzo30.25.1910.24.134
16Rikke PedersenPython af pecasus30.54.0310.29.034
17Aase BjernerBygholms Kikkoman20.55.3820.43.634
18Kirsten BjergLaylocks Framed Roger Rabbit21.22.5920.53.914
19Lisa JensenXaToo's Phoenix Crux Af Hønseh...31.45.0020.47.565
Uplac.Nicole AndersenPlayers Game Over af Sommerly...20.53.78udg
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dina Mikkelsen
Sekretær: Heidi Frederiksen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.