Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  ANNA  KATRINE  I  FREDENSBORG  (SANDRA  I  HUMLEBÆK)  DEN  28.  MAJ  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeSvær kroget
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico00:22,1800:18,2300:40,4112
2Tanja Skou PedersenPutt's Flying Ferbiie00:22,2300:22,0800:44,3111
3Patricia MøllnitzMapos Alex00:21,5400:24,1100:45,6511
4Patricia MøllnitzDundines Djengis10:17,6300:10,3710:28,001
5Sanne RothThor10:17,8100:11,2010:29,011
6Karin RothDory10:19,1700:20,3110:39,481
7Sandra AndersenSOA's Vanilla10:32,5600:14,4010:46,961
8Mette WindWinds Papilio Alexanor10:40,3900:20,2011:00,59
9Sanne RothPandora00:23,3610:42,5911:05,95
10Karin RothBelieve20:17,2600:12,5120:29,77
11Tanja Skou PedersenTigerdyret00:19,3620:28,9420:48,30
12Anna Katrine HustedGybels Diddie10:20,7410:29,4220:50,16
13Nicoline Frederikke Jevan...Monsens Dream20:29,4300:26,2920:55,72
14Anna Katrine HustedDundines Mingus20:41,5100:16,0820:57,59
15Nicoline Frederikke Jevan...SOA's Little Amazing Apollo20:39,5100:29,0421:08,55
16Tanja Skou PedersenTahara's Paint Me With Love10:34,2510:35,4321:09,68
17Sandra AndersenWonder Nemo10:40,8710:38,1321:19,00
18Sandra AndersenJordbærgården's Exotic Lime10:45,0310:55,3721:40,40
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Adonis10:11,5820:17,0630:28,64
20Anna Katrine HustedDundines Maxi Mix30:17,0300:17,7630:34,79
21Patricia MøllnitzHoppserne's Tigerlilly30:34,1300:20,4630:54,59
22Marianne Frimodt NielsenOasas Kasper Kanin30:29,1200:30,0330:59,15
23Anna Katrine HustedShamigo's Shooting Star20:21,3020:28,3340:49,63
24Karin RothNova20:12,6330:16,4950:29,12
25Patricia MøllnitzJordbærgårdens Aladdin40:28,4010:24,4350:52,83
26Nicoline Frederikke Jevan...Stald Dumbo's Fedtmule20:34,2730:35,7351:10,00
27Patricia MøllnitzPinocchio10:32,9350:24,9660:57,89
28Sanne RothDiva50:35,4210:29,9661:05,38
29Marianne Frimodt NielsenInternatets Blue Heaven30:18,0040:20,5970:38,59
30Patricia MøllnitzDundines Mini Dundine50:36,7120:15,5970:52,30
31Marianne Frimodt NielsenMiss Gordeous Blue Tan40:29,2840:46,5981:15,87
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stine Nielsen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 1:30
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindWinds Alioth Austin100,35,55113
2Mette WindWinds Capella Catalina100,41,0911
3Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki4+111,25,616
4Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Surprice430,58,857
5Sandra AndersenMagic's Nice N' New341,28,037
6Patricia MøllnitzStald Dundines Max831,11,2211
7Patricia MøllnitzSilverados Mezzo1020,54,5112
8Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega1181,48,5919
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jumping Jack FlashDisk.
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stine Nielsen
Sekretær: Sanne Roth
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin100120140150160170180190Cert.Point
1Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega--O-O-OXXO4
2Patricia MøllnitzStald Dundines RobertoOXOOOOOXOXXX
3Mette WindWinds GCh. Xawi Dirlaczi--XOOOOXXX
4Mette WindWinds SCh. Fidi Didi Girl-OOXXOXXX
5Patricia MøllnitzMoonligts HugoXOXXOXXX
Uplac.Sandra AndersenCleo ChampaignXXX
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stine Nielsen
Sekretær: Stine Nielsen
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.