Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERHOP  VED  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  25.  JUNI  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeEliminator


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Linnea AhrenschneiderOliver*s Gamma00:10,0900:07,8900:17,981
2Ditte VentzelStjerne00:22,6700:09,8000:32,471
3Poul Erik KristensenShia's Blue Fire af Pecasus00:58,4700:12,1001:10,571
4Oliver AhrenschneiderOliver*s Omega10:15,9000:09,4210:25,321
5Christine Vang KristensenShia's Blue River af Pecasus10:29,2700:09,4710:38,741
6Heidi D. AlbrektsenMikayas Elios Panayia10:26,9200:10,2610:37,18
7Megan StrædeBeauty Princess10:25,7100:11,8710:37,58
8Rikke PedersenFionas Siena Af Gaunby00:16,6910:12,0910:28,78
9Oliver AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...10:38,3300:21,2710:59,60
10Heidi D. AlbrektsenHønsehusets Shizuka Nizam00:59,8210:40,7111:40,53
11Rikke PedersenLady Ga Ga20:42,4400:22,0321:04,47
12Oliver AhrenschneiderSputte30:22,2700:19,2030:41,47
13Marianne LaursenSnicker20:23,4410:37,0931:00,53
14Megan StrædePerle20:48,5310:39,1431:27,67
15Marianne LaursenCrazy Calais30:27,3510:19,3640:46,71
16Marianne LaursenCharmeur20:52,4621:06,6941:59,15
17Marianne LaursenThougaards Welella30:30,6430:35,5761:06,21
18Lisa FiilAslan41:07,5330:40,5071:48,03
19Marianne LaursenWhite Piece Of Me3+12:07,4731:05,9473:13,41
20Christine Vang KristensenNunnu3+22:27,8531:17,3783:45,22
Uplac.Amailie GravengaardNimpustrak sig
Uplac.Lisa FiilJohnnytrak sig
Uplac.Lisa FiilPandatrak sig
Uplac.Marianne LaursenMummitrak sig
v4Camilla Mørck ThuesenFutte (veteran)00:20,0300:15,0000:35,03
v5Camilla Mørck ThuesenBygholms Victor (veteran)00:38,1600:31,3301:09,49
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Eliminator

Plac.FørerKaninFejlFejlFejlFejlFejlFejlFejlFejlPindPoint
1Heidi D. AlbrektsenHønsehusets Prazo Pawnee00012201
2Christine Vang KristensenShia's Blue River af Pecasus00101111
3Rikke PedersenElmely Cofidis10012112
4Susanna Mørck KristensenCopperhead af Pecasus10111022
5Linnea AhrenschneiderFionas Inca af Sommerly00000123
6Poul Erik KristensenSamson af Pecasus1000200trak sig
7Camilla Mørck ThuesenMagic's Sunlight00003
8Marianne LaursenCharmeur00223
9Megan StrædeBeauty Princess0013
10Ditte VentzelStjerne103
11Lisa FiilVechins Twister af Fionas203
Uplac.Amailie GravengaardNimpustrak sig
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.