Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOP  VED  LINDEHUSET  I  FREDENSBORG  DEN  18.  JUNI  2011

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa Lugmanar100,55,0911
2Signe Rydal LebeckLeeds Filliblunt200,23,0221
3Signe Rydal LebeckFunnys Jolie Aimé200,38,0221
4Anna Katrine HustedFunnys Napoli Nani111,04,8021
5Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Potawatomi300,20,6231
6Tanja Skou PedersenTigerdyret210,31,613
7Camilla AnkerstjerneCAs Ankiia Aviarna300,42,753
8Anna Katrine HustedFunnys I Will Always Love You220,29,404
9Trine MøldrupRosas Costa Del Sol400,35,164
10Anna Katrine HustedZentas Fit For Fight311,22,434
11Marianne NielsenLucky410,36,135
12Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir510,27,696
13Tanja Skou PedersenShamigo's Kikaloo Kimico510,35,266
14Sandra AndersenSOA's Kovu Azuki Junior32+10,42,416
15Anna Katrine HustedSOA's Enda Dream421,13,336
16Lisa Sinnerup GressFunnys Martino Beach Star no.12+131,42,686
17Marianne NielsenPiraten Piratos fra Internatet610,22,817
18Mette WindWinds Kleeia Kojima611,07,687
19Anna Katrine HustedLyngholm's I Belive In Nuller251,30,057
20Mette WindWinds Pandoriana Pandora531,12,048
21Lisa Sinnerup GressZentas A Star Is Born541,20,649
22Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine7+120,29,1110
23Anna Katrine HustedDundines Mingus Minion920,42,6711
24Marianne NielsenTatouche fra Internatet5+241,26,4311
25Marianne NielsenLyngholms Hugo Haretan881,28,5616
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Isabella Rahbek
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette WindMilleniums Spicy Dream001,20,2901
2Camilla AnkerstjerneFunnys Lequa Lugmanar100,45,4711
3Mette WindWinds Caliban Centauru200,51,9321
4Trine MøldrupRosas Costa Del Sol110,54,5621
5Anna Katrine HustedFunnys Napoli Nani111,13,1421
6Camilla AnkerstjerneMaPos Qutaybah Qmir300,25,233
7Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Potawatomi120,30,643
8Mette WindSnöflingans Fandango210,33,533
9Anna Katrine HustedFunnys I Will Always Love You210,39,463
10Signe Rydal LebeckLeeds Filliblunt210,43,673
11Camilla AnkerstjerneFunnys Be My Superstar210,59,133
12Camilla AnkerstjerneCAs Silver To Surprice310,27,724
13Sandra AndersenSOA's Kovu Azuki Junior2+110,50,134
14Anna Katrine HustedZentas Fit For Fight311,12,904
15Marianne NielsenLucky221,17,624
16Marianne NielsenLyngholms New Delhi320,51,475
17Mette WindWinds Akela510,37,656
18Anna Katrine HustedLyngholm's I Belive In Nuller511,01,176
19Mette WindWinds Kleeia Kojima611,26,457
20Marianne NielsenPiraten Piratos fra Internatet530,37,248
21Marianne NielsenTatouche fra Internatet43+32,44,6310
22Marianne NielsenLyngholms Hugo Haretan751,35,7512
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Isabella Rahbek
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.