Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

KLUBMESTERSKAB  I  DE  SVÆRE  KLASSER  HOS  SOFIAGÅRDEN  VED  TOMMERUP  DEN  15.  SEPTEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Svær ligeSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Haribo01.04.6300.51.29013
2Maria BankeFionas Kuia af Sommerly10.42.1600.31.8711
3Camilla á ArgjumHønsehusets Diasey Pompeii10.34.8300.37.1411
4Maria BankeFionas Rockers By Choice00.40.0210.44.7711
5Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice00.42.3410.47.6311
6Maria BankeFionas One N´Only Ovechkin10.33.1300.57.3911
7Stine Lærke JensenSofiagårdens Non Stop10.51.9000.57.5711
8Sandra BardevigSofiagårdens Picture Perfect20.38.1900.39.812
9Maria BankeGaunby´s Dika Titou21.01.2701.07.462
10Sandra BardevigSofiagårdens Playtime21.35.9101.45.662
11Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...20.53.4710.42.693
12Sandra BardevigSofiagårdens Pokerface20.57.5110.49.073
13Camilla á ArgjumPajaritos Gold Rally30.41.0110.45.424
14Maria BankeFionas Naughty By Nature20.32.6220.46.534
15Maria BankeVechkin´s Typhoon af Fionas30.51.2210.55.584
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigOtto01.58.8301.16.62013
2Maria BankeFionas Kuia af Sommerly11.34.0611.03.632
3Janni LarsenSpringers Flint af Bella21.43.6601.07.702
4Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice21.13.4610.57.583
5Maria BankeFionas Rockers By Choice31.10.9910.41.024
6Maria BankeFionas One N´Only Ovechkin42.11.8800.47.454
7Camilla ElkjærSofiagaardens Toffifee41.30.30.00.52.404
8Stine Lærke JensenSofiagårdens Non Stop41.35.4901.07.234
9Sandra BardevigSofiagårdens Picture Perfect31.24.9720.50.075
10Camilla á ArgjumHønsehusets Diasey Pompeii3+1+12.36.2600.59.415
11Sandra BardevigSofiagårdens Princess Charming31.38.7321.57.635
12Sandra BardevigSofiagårdens Playtime42.06.1221.32.066
13Sarah OmmenTeam Sheik´s Afrodite4+1+12.36.6701.37.686
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.