Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TIRSDAGSSTÆVNE  PÅ  BJERNING  KIRKEVEJ  2  VED  HADERSLEV  DEN  1.  NOVEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisette KongerslevHønsehusets Daryaye Noor Nizam034.02018.3101
2Karina KristensenLykkes Fancy Faith029.82018.6801
3Camilla ArgjumLebecks Ciano ,Let)027.30027.4702
4Karina KristensenBellas Whatever Happens af Lev...028.74037.9001
5Camilla JensenFionas Casablanca044.54048.9601
6Lisette KongerslevJordbærgårdens Exotic Cas155.87017.8611
7Sanne SchmatzTroldepus (let)013.49118.421
8Lisette KongerslevMagics Epic Noomi132.36021.781
9Camilla JensenFionas Charmin Memory030.7011.14.171
10Camilla ArgjumBurned by the Sun (let)240.49026.312
11Camilla ArgjumStampegårdens Piece of Paradis...158.99133.752
12Camilla ArgjumSilverados Cirque du Soir (let)136.10224.033
13Camilla ArgjumGoing dawn in Flames (let)228.88134.383
14Camilla ArgjumGrenens Good Luck Charm (let)353.00040.383
15Lisette KongerslevHønsehusets Prazo Caddo235.78149.653
16Louise Parsberg MadsenBellas Heaven can wait af Leva...443.09030.944
17Malene LeerhøjStrandvejs Crazy Via Noma441.24135.085
18Sanne SchmatzVi-To433.32137.415
19Lisette KongerslevHønsehusets Nassak Nizam31.19.50258.075
20Camilla ArgjumSnøflingans Stjærngosse358.4021.17.385
21Sanne SchmatzRimfax (let)432.30229.416
22Karina KristensenLeeds Copacabana af Allstar444.21231.946
23Louise Parsberg MadsenHønsehusets Jægermeister642.91156.457
24Camilla ArgjumStampegårdens Piece of Heaven(...41.12.97437.958
25Karina KristensenFionas Lexington31.56.31559.068
26Lisette KongerslevHønsehusets Sancy Nizam (let)846.18123.999
27Camilla ArgjumJordbærgårdens Aladdin956.02037.909
28Malene LeerhøjBellas Someone in the Dark (Od...81.00.06235.4910
Uplac.Louise Parsberg MadsenStald Parsbergs Koh Tao af Høn...over 3min.
Uplac.Louise Parsberg MadsenStald Blues FascinationTrukket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: d2
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.