Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JULESTÆVNE  HOS  TRINE  I  FLØNG  DEN  18.  DECEMBER  2011

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2011-12-18 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Frederikke ChristiansenPopsie Rose00:42,5300:28,75012
2Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...00:51,4100:39,8800:50,5411
3Tanja Skou PedersenCata's Dati Don Triego00:57,5300:39,9700:57,3711
4Signe SkelbækSpringers After The Fall (Hast...01:06,8400:42,97011
5Simone JohansenBjergvang's Snowey00:31,0000:47,13011
6Rigmor KristiansenSvanemarks 7up Phuss Junior Af...00:52,6200:47,84011
7Signe SkelbækSpringers The Loser of Love00:52,5900:50,47011
8Emilie Strange WismannNinus Ida01:16,3100:51,10011
9Christina AndersenKorgaards El Tuyo00:52,3200:54,97011
10Isabella RahbekCAs Asterisk Kinabalu01:23,7801:05,03011
11Amalie JohansenLille Halv Måne00:58,7801:07,93011
12Simone JohansenBjergvang's Simba01:22,6501:12,13011
13Pernille Dahl NielsenMimrelunds Narbona Primero01:32,8401:14,50011
14Ida KnudsenLebecks Accademia Dell'Arcadia00:51,5601:16,59011
15Isabella RahbekDoug's Princess Sheva00:55,7801:19,94011
16Amanda HauptFunny's Accapello Chekota01:23,4701:23,62011
17Camilla AnkerstjerneFlamencos Konica10:59,6800:24,781
18Karin RothNova10:32,2200:25,721
19Trine MøldrupBlancos Rupliah Rapillia00:37,1310:27,531
20Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake10:40,1800:30,911
21Tanja Skou PedersenTahara's Paint Me With Love10:39,1500:40,561
22Rigmor KristiansenShamigos I Wish10:51,2800:49,311
23Nicoline JevanordSommerly's Cool II Fire11:04,2200:51,501
24Didde BøtcherSommerlys Anubis01:03,3410:53,061
25Christina AndersenVinkelstaldens Darling10:43,0000:57,721
26Pernille Dahl NielsenClausens Kiwi11:13,8100:59,121
27Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu Gambang11:25,7801:07,251
28Dina Thygesen (Toftegårde...Gress Magic Atlantic City10:50,1001:14,561
29Rigmor KristiansenNinqua Nuzuri11:08,8401:18,781
30Line Hansen (Toftegården)Dundines Peter Pan01:02,2511:21,591
31Pernille Dahl NielsenSandholts Felix11:38,0001:54,191
32Karin RothBelieve10:24,5410:23,132
33Charlotte MøllerRiots Quomodo Vales10:35,0710:25,782
34Karin RothDory10:37,1610:31,152
35Charlotte MøllerRiots Persefone11:27,0310:34,942
36Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie20:36,5900:37,632
37Ida KnudsenKaninhøjens Canopus10:56,3110:45,102
38Nicoline JevanordSommerly's Kairo10:31,3410:51,212
39Nicoline JevanordWinds Santorini21:45,7501:00,412
40Frederikke ChristiansenCAs Sinus Succesus21:13,6601:09,472
41Line ClausenZorros Maggie21:32,4001:16,822
42Line Hansen (Toftegården)Gress Nia Talivina11:27,9311:27,872
43Simone JohansenAthene's Oscar00:43,4730:37,853
44Marianne F. NielsenRomeo30:55,2500:42,843
45Karin RothDiva10:47,5020:49,813
46Tanja Skou PedersenUniKin's Just The Way You Are30:57,5600:55,813
47Frederikke ChristiansenMoonlights Amazing Ada Aciva01:04,5031:01,693
48Mette WindFionas Let It Be21:38,0611:19,723
49Lisa Sinnerup GressWinds Chocolate TeAmo21:26,0711:27,693
50Mette WindWinds Zimina21:51,3411:45,153
51Trine MøldrupBlancos Amir Agnui30:43,4410:28,694
52Charlotte DollerupShamigos Hit And Run20:51,0320:46,004
53Silke ZachoDundines Mini Troja31:03,9010:53,104
54Silke ZachoBlue Al Jane20:58,1021:03,064
55Lisa Sinnerup GressCATAs Dati Di Taya21:35,1621:12,664
56Line ClausenSpringers Kashmir41:00,0301:19,694
57Nanna ChristensenKildevangs Lascar Mi Valmir31:16,9711:25,034
58Amalie JohansenKaninbjergets Callisto31:42,4711:44,824
59Didde BøtcherTaras Yellow Stone21:29,2821:54,354
60Didde BøtcherCAs Sinus Amoris21:47,441+12:07,884
61Line Hansen (Toftegården)The Lazy Little Grenade30:50,7220:48,695
62Simone JohansenBjergvang's Lucky41:07,9411:05,195
63Nicoline JevanordWinds Kilimanjaro41:19,5011:20,035
64Tanja Skou PedersenCata's Dati Danja Danica41:20,0621:16,946
Uplac.Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior10:57,19Trukket
Uplac.Rasmus BjernerFlora Anemone11:11,16Disk.
Uplac.Charlotte DollerupHønsehuset's Fearless Nevada20:49,25Trukket
Uplac.Didde BøtcherLigiti Wersai af Tara21:34,66Trukket
Uplac.Dina Thygesen (Toftegårde...Gress Nino Talivo30:55,81Trukket
Uplac.Helene Wolff Sørensen (To...Taharas be my lucky starDisk.
Antal deltagere: 70.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Rasmus Bjerner, Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2011-12-18 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Som...(S)01:06,5300:35,40013
2Signe SkelbækMagics ChriStoffer (M)00:54,3100:43,37022
3Camilla AnkerstjerneFunnys Jolie Aimé (M)00:53,9100:50,12022
4Emilie Strange WismannMilkas Holger (M)01:28,2200:57,72022
5Charlotte MøllerTom K (S)00:57,2501:02,96012
6Lisa HeinLilje (S)10:51,6500:34,6911
7Mette WindFionas Kips Bay (M)01:10,2210:40,1212
8Camilla AnkerstjerneHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...21:02,4300:35,972
9Isabella RahbekHønsehuset's Prazo Wabanaki0+11:16,8210:41,102
10Charlotte MøllerRiots Life of Lucy21:33,5900:53,312
11Marianne F. NielsenVestvoldens Jumping Jack Flash21:01,1000:55,352
12Trine MøldrupCAs Asterisk Sungai Petani11:09,500+11:11,032
13Signe SkelbækSilly Paranoia01:58,8821:15,812
14Emilie Strange WismannBlue Heaven12:05,7212:01,532
15Camilla AnkerstjerneCAs Asterisk Bakit Baru21:35,0910:39,283
16Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey31:12,9101:01,473
17Lisa HeinBygholms Pixel (S)31:41,5301:27,873
18Lisa HeinMimrelunds Baldrian (S)2+12:32,5002:08,383
19Marianne F. NielsenVestvoldens Surprice30:56,1910:44,724
20Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happiness31:27,9111:06,344
21Trine MøldrupRosas Costa Del Sol21:27,5921:11,044
22Amalie JohansenWinds Kantarel41:21,9711:05,535
23Marianne F. NielsenLyngholms New Delhi51:15,6531:00,418
Uplac.Isabella RahbekMaPo's De La ManifikTrukket
Uplac.Mette WindSnöflingans FandangoTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.