Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOP  VED  VINTERUDSTILLINGEN  PÅ  BLÅKILDE  EFTERSKOLE  DEN  29.  JANUAR  2012

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Maria BankeSommerlys Star Stella Nova00:21,6513
2Malene LeerhøjLykkes Fancy Faith00:22,001
3Lisa HeinLilje (M)00:24,951
4Maria BankeDelaware af Pecasus00:26,751
5Heidi D. AlbrektsenMagic's Fernando Pessoa Spirit...00:27,061
6Charlotte PedersenLykkes Lady Laura00:31,431
7Heidi D. AlbrektsenHønsehusets Shizuka Nizam00:32,231
8Camilla á ArgjumJordbærgårdens Aladdin00:34,441
9Liza LassenElmelys Alanis00:43,971
10Christine Vang KristensenShia's Blue River af Pecasus00:47,841
11Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Pitanga00:53,681
12Lisa HeinFlora Gyldenris (M)01:16,021
13Camilla Mørck ThuesenTaro af Pecasus01:18,381
14Maria BankeOceans Flying Dutchman af Fion...10:21,601
15Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock10:29,031
16Maria BankeOceans Black Pearl af Fionas10:29,401
17Liza LassenElmely Chania Af Fionas10:31,721
18Maria Banke77' Knudsen10:32,11
19Maria BankeFionas Firenze af Gaunby10:37,33
20Lisette KongerslevMagics Epic Noomi10:37,36
21Rikke PedersenLightning Mc Queen Af Nicandri10:40,23
22Malene LeerhøjLykkes Maid Manson10:40,37
23Charlotte PedersenLykkes Topsy Tail10:40,63
24Maria GadkjærMalega's Aries10:44,24
25Liza LassenElmelys Alannah10:45,49
26Maria BankeElmelys Special Revelation11:05,87
27Kirsten BjergAjtaks Iccug20:27,36
28Lisa HeinFlora Lavender (M)20:28,96
29Sandra BardevigLevades Yellowstone20:29,17
30Lene GadkjærMalega's Taurus20:31,24
31Rikke PedersenChandler20:32,33
32Liza LassenElmelys Special Remix20:41,17
33Lisa HeinFlora Lavandin (M)20:44,53
34Liza LassenElmelys Roche20:45,95
35Lisa FiilVechkins Twister af Fionas20:47,14
36Lisette KongerslevHønsehusets CaJus Matiné20:52,35
37Sandra BardevigSofiagårdens Paintball20:55,79
38Sandra BardevigSilverados Circurious20:56,80
39Liza LassenElmelys One & Only (Spectrum)21:03,16
40Christine Vang KristensenSensei af Pecasus21:04,74
41Lisa HeinFlora Anemone (L)21:10,63
42Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade21:11,76
43Christine Vang KristensenJigoro Kano af Pecasus21:40,78
44Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Little Golden C...30:24,59
45Liza LassenElmely Medina Af Stald Beder30:27,93
46Camilla Mørck ThuesenSommerly's Sinai30:37,34
47Liza LassenElmelys Special Reunion30:37,69
48Camilla á ArgjumLebecks Ciano30:38,81
49Camilla á ArgjumGoing down in Flames30:40,23
50Kirsten BjergSommerlys Fine Maddison30:45,40
51Amalie EngstrømDundines Roberto30:52,73
52Camilla á ArgjumSnöflingans Stjärngosse31:10,20
53Malene LeerhøjStrandvejs Crazy Via Noma31:16,08
54Kirsten BjergHønsehusets Jägermeister31:21,48
55Maria GadkjærMalega´s To Tough To Stay Still40:42,86
56Lisette KongerslevLykkes Björn Borg40:47,10
57Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...41:12,85
58Kirsten BjergStald Parsbergs Koh Tao af Høn...41:16,90
59Camilla á ArgjumSilverados Cirque Du Soir3+11:20,99
60Camilla á ArgjumBurned by the Sun41:24,23
61Charlotte PedersenLykkes Karl Kani3+11:24,36
62Henrik Dyekjær MadsenSommerly`s Julius41:52,55
63Henrik Dyekjær MadsenMimrelunds Nuggi1+32:37,90
64Lisette KongerslevJordbærgårdens MaPi Ninky Nonk...50:42,27
65Lene GadkjærMalega´s Sagittarius50:48,88
66Marlene BruhnJordbærgården's Mapi Makka Pak...50:52,89
67Lene GadkjærSommerly´s Madicken50:57,77
68Charlotte PedersenLykkes Zippo4+10:59,66
69Linnea AhrenschneiderOliver*s Daylight (L)51:08,89
70Charlotte PedersenLykkes Stine Goya4+11:29,16
71Linnea AhrenschneiderFionas Maya af Sommerly61:29,37
72Rasmus BjernerBygholms Lotus Excel (M)61:52,83
73Linnea AhrenschneiderOliver*s Alfa70:46,72
74Linnea AhrenschneiderElmelys Dolly Parton (L)70:53,16
75Maria GadkjærLeed's Miss United81:12,64
76Camilla á ArgjumJordbærgårdens MaPi IgglePiggle7+11:34,99
77Linnea AhrenschneiderOliver*s Omega90:42,83
78Linnea AhrenschneiderOliver*s Beta90:43,95
79Linnea AhrenschneiderAhsoka91:36,30
80Sandra BardevigThougaards Poseidon (L)7+22:25,03
81Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fionas8+42:46,05
Uplac.Linnea AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...Trak sig
v43Lene GadkjærSpeedy (Veteran)21:12,00
v50Camilla Mørck ThuesenHønsehusets Lillefod (veteran)30:43,29
Antal deltagere: 84.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Heidi D. AlbrektsenHønsehusets Prazo Pawnee10:29,463
2Liza LassenElmelys Wild Wulcano10:38,81
3Kirsten BjergFionas Alesia10:42,38
4Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun10:46,11
5Maria GadkjærMalega´s Gemini10:50,33
6Charlotte PedersenHønsehusets Can Can20:24,33
7Marlene BruhnSnöflingans Lie Detector20:25,39
8Rikke PedersenFiona's Kennedy af Nicandri20:26,91
9Linnea AhrenschneiderFionas Inca af Sommerly20:28,16
10Kirsten BjergPlayer's Casino af Sommerly (F...20:32,96
11Maria GadkjærMalega´s Libra20:40,30
12Susanna Mørck KristensenCopperhead af Pecasus20:44,18
13Helena ÄikäsSofiagårdens Picture Perfect20:56,46
14Malene LeerhøjHønsehusets Cosmopolitan30:28,21
15Kirsten BjergFionas Kaw af Sommerly30:58,95
16Henrik Dyekjær MadsenSommerly´s Kilan1+1+12:13,27
17Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Mecca40:26,20
18Lisette KongerslevSilverados Kalyke40:45,88
19Rikke PedersenPython af Pecasus41:06,88
20Lisette KongerslevJordbærgårdens Exotic Cas3+11:07,00
21Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter41:15,78
22Liza LassenElmelys Wild Wish41:50,12
23Lisa HeinRosa50:46,18
24Liza LassenElmelys Dark Diablo60:28,16
25Liza LassenSommerlys Star-Dust60:49,05
26Malene LeerhøjBellas Someone in the Dark af...61:29,97
27Camilla Mørck ThuesenMagic's Sunlight5+12:13,61
28Maria GadkjærHønsehuset's Prazo Apache70:37,71
29Charlotte PedersenLeed's Polly Power70:57,15
30Heidi D. AlbrektsenLevades Running Free70:59,80
31Malene LeerhøjPralinens Glow Hot Chili71:09,61
32Susanna Mørck KristensenImagines Balder af Pecasus81:12,40
33Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...81:12,43
34Liza LassenElmelys Lumberjack81:26,47
35Rikke PedersenElmely Cofidis6+1+32:31,27
36Rasmus BjernerBygholms Pixel8+32:37,79
Uplac.Henrik Dyekjær MadsenSommerly's PaxDisk.
Uplac.Mette Wraae GrellMilleniums Golden Spicy PepperDisk.
Uplac.Kirsten BjergLeeds Gaz Station Af All StarDisk.3:00,38
Uplac.Camilla á ArgjumSilverados MezzoTrak sig
Uplac.Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Little Golden B...Trak sig
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Banke
Aspirant: Lene Gadkjær
Sekretær: Maria Banke
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.