Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  KAREN  I  RINGE  DEN  8.  APRIL  2012

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2012-04-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo00.39.8500.48.84013
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Aladdin10.53.3800.20.4711
3Camilla á ArgjumGoing down in Flames11.09.4400.31.1511
4Karen FrederiksenZentas Magnus10.41.5300.35.8111
5Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka11.19.1910.20.0021
6Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Pitanga10.40.4810.25.6021
7Cathrine ElkjærSvend10.45.6210.47.0621
8Mia Berndorf LyngFlying Freesby21.40.7800.55.632
9Camilla ElkjærMikayas Sweet Dreams30.37.8500.16.853
10Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami20.30.8810.20.753
11Nicole AndersenZentas Brooklyn NY21.01.1610.21.503
12Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay10.48.4420.22.633
13Marlene BruhnJordbærgården's Mapi Makka Pak...20.46.6010.23.353
14Karen FrederiksenZentas Jolly Holiday30.43.1600.24.963
15Camilla á ArgjumSnöflingans Stjärngosse11.08.8820.38.413
16Mia Berndorf LyngFluffy20.55.2510.41.593
17Cathrine ElkjærSofiagårdens Bouncing Ball31.21.1300.43.313
18Marlene BruhnJordbærgården's MaPi IgglePigg...30.57.3710.35.564
19Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki31.44.1810.41.624
20Nicole AndersenThougaards Supri Aki31.26.9710.46.164
21Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...20.42.6020.58.624
22Cathrine ElkjærDalgaards Rosa Arkansana31.20.5911.10.984
23Henrik Dyekjær MadsenSommerly`s Julius0+22.20.6221.35.584
24Camilla ElkjærSofiagårdens SchwipSchwap30.43.6820.31.695
25Camilla á ArgjumLebecks Ciano31.29.9320.36.035
26Camilla á ArgjumSilverados Cirque Du Soir4+12.13.3710.57.316
27Nicole AndersenZentas Maddison Square NY41.40.1530.28.607
28Heidi FrederiksenVechkin´s Hurricane af Fionas41.32.0031.22.727
29Cathrine ElkjærSofiagårdens Bon Bon60.58.9420.40.668
30Cathrine ElkjærMikayas Mrs. Dalloway71.06.4720.34.169
31Cathrine ElkjærDalgaards Rosa Arvensis51.20.8041.10.479
32Camilla á ArgjumStampegårdens Piece of Paradise61.41.3831.33.799
33Camilla ElkjærSofiagårdens Miss Quick Bunny41.40.6551.41.439
Uplac.Henrik Dyekjær MadsenMimrelunds NuggiTrukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jørgen Larsen
Sekretær: Camilla Andersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2012-04-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla ElkjærSofiagårdens Non Stop11.02.8100.30.68113
2Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock00.55.1010.38.6011
3Nicole AndersenLykkes Abalo Appaloosa11.04.8500.44.4711
4Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka11.21.3111.08.182
5Camilla á ArgjumSilverados Mezzo10.31.5620.30.343
6Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice21.15.7810.46.063
7Marlene BruhnSnöflingans Lie Detector10.59.3020.48.193
8Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax21.15.7211.01.193
9Nicole AndersenZentas Mr. Hot Spot31.33.7501.16.663
10Heidi FrederiksenHømsehusets Prazo Caddo31.10.3701.43.033
11Marlene BruhnJordbærgården's Exotic Pitanga41.21.6910.52.575
12Marlene BruhnXaToo's Lacerta af Hønsehuset41.31.3111.09.005
13Camilla ElkjærSofiagårdens Toffifee51.01.5610.35.666
14Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...41.31.8821.14.256
Uplac.Camilla á ArgjumElmelys LumberjackTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jørgen Larsen
Sekretær: Karen Frederiksen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2012-04-08 00:00:00

Plac.FørerKanin60708090100110120130140150160170Cert.Point
1Cathrine ElkjærMikayas Petit AmiO---O-O-OXOXOXXX3
2Camilla á ArgjumPajaritos Gold RallyXOO-O-XXOXOXOOOXXOXXX
3Camilla ElkjærSofiagårdens Non StopOOOOXXOOXOOOXOXXX
4Karen Frederiksen (Jokey)Lykkes Abalo AppaloosaXOOOOXXOXOOOXXX
5Camilla ElkjærSofiagårdens ToffifeeOOOOOOXOOXXX
6Mia Berndorf LyngFloffyXOOOOOOXXOOXXX
7Camilla á ArgjumLebecks CianoOOOOOOXXOXXX
8Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...XXOO-O-OXXX
9Camilla ElkjærMikayas Sweet DreamsXOOOOOOXXX
10Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo CaddoOOOOXOXXOXXX
11Cathrine ElkjærSofiagårdens SofticeXOXOOXOXOXXX
12Camilla á ArgjumSilverados MezzoXOXO-XXOXXX
13Mia Berndorf LyngFlying FreesbyOOXOXTrukket
14Karen Frederiksen (Jokey)Thougaards Supri AkiXXOOXTrukket
15Karen Frederiksen (Jokey)Leeds Back To BlackOXXTrukket
16Cathrine ElkjærMikayas Mrs. DallowayXO-XXX
Uplac.Karen FrederiksenZentas MagnusXTrukket
Uplac.Cathrine ElkjærSofiagårdens Bon BonXXX
Uplac.Heidi FrederiksenZentas Times Square NYXXX
Uplac.Karen FrederiksenKandie's NatzukiXXX
Uplac.Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...XXX
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jørgen Larsen
Aspirant: Nicole Andersen
Sekretær: Nicole Andersen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.