Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  KAREN  I  RINGE  DEN  29.  APRIL  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeElite lige
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Linnea AhrenschneiderFionas Monroe af Nicandri00:26,7500:29,90012
2Mette WindWinds Zhawn Mizai00:32,7400:33,31011
3Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimp10:16,5000:19,0011
4Linnea AhrenschneiderOliver*s Daylight10:31,0600:24,1011
5Heidi FrederiksenKandie's Upsi Daisy10:49,1200:30,2211
6Camilla á ArgjumImperial Street10:30,0600:30,9011
7Marlene BruhnWinds Zhoot Minai00:29,5310:37,4111
8Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs10:20,8800:39,9711
9Emma Bang SimonsenZentas Skot10:54,9100:48,401
10Camilla á ArgjumBoltens All Star Purple Passion10:53,5001:24,841
11Karen FrederiksenKandie's Natzuki20:38,3500:12,372
12Karen Frederiksen"Godsets" Rex10:26,9410:22,722
13Heidi FrederiksenZentas Times Square NY20:18,8500:24,622
14Janni LarsenNødkærlunds Lord Stableton00:29,8520:40,092
15Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu30:43,3400:29,753
16Linnea AhrenschneiderElmelys Dolly Parton20:24,2510:32,473
17Nicole AndersenSofiagaardens Solo20:39,3710:35,433
18Mia Berndorf LyngCas De Quo Aquilega20:36,1510:36,653
19Mette WindPilens Kaikias10:36,6920:39,093
20Nicole AndersenZentas Missouri20:15,3710:45,873
21Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder20:25,3420:20,724
22Camilla á ArgjumSilverados Chloé20:33,6620:26,844
23Camilla á ArgjumFionas Let it Be20:20,9420:28,004
24Nicole AndersenZentas Rockerfeller Plaza NY20:45,0420:30,194
25Linnea AhrenschneiderOliver*s Padme Amidala af Nica...3+11:37,9701:01,504
26Karen FrederiksenElmelys Shania10:42,7840:53,695
27Linnea AhrenschneiderOliver*s Armageddon30:41,3720:59,475
28Heidi FrederiksenFika50:50,3110:45,346
29Heidi FrederiksenKandie's Upsi Wupsi41:18,5721:15,916
30Linnea AhrenschneiderFionas Made By Jupiter3+11:42,8521:24,226
31Heidi FrederiksenKandie's Sir Ups A lot4+11:44,9931:07,848
32Janni LarsenMr. Logan50:42,7540:59,909
33Rikke Boel JensenZentas Holly-wood71:12,1021:15,639
34Sarah OmmenStald Blues Herman Zobel d. I.51:00,403+11:32,379
35Emma FrederiksenKandies Hannibal Stampe Alfa6+11:42,565+32:03,4815
Uplac.Mia Berndorf LyngStarmpiTrukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Pedersen
Sekretær: CP
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1:30
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mette WindWinds Mizar Montani01:01,7500:46,28014
2Mette WindWinds GCh. Xawi Dirlaczi10:40,3710:18,222
3Charlotte PedersenMagic's Be My Josephine0+11:09,7510:25,662
4Charlotte PedersenPralinens Ch. Mrs Butterworth10:53,8210:27,252
5Charlotte PedersenLykkes Topsy Tail2+11:45,8510:47,814
6Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Rapa Nui31:25,9720:30,985
7Lisette KongerslevHønsehusets Trincel Beach21:18,1330:48,885
8Charlotte PedersenLykkes Lady Laura31:18,6620:55,945
9Lisette KongerslevHønsehusets Diasay Mecca51:58,7210:47,946
10Janni LarsenSpringers Flint af Bella51:31,4410:52,846
11Mette WindWinds SCh. Fidi Didi Girl31:53,9331:29,666
12Charlotte PedersenSkärbos HEROES Hiro30:50,5940:28,917
13Lisette KongerslevSommerly's Ch. Cool Cocio51:09,0020:45,227
14Marlene BruhnHønsehusets Diasay Pompeii41:19,6231:12,887
15Marlene BruhnXaToo's De Draco af Hønsehuset61:21,3420:34,168
16Lisette KongerslevHønsehusets Pink Dynamite51:40,9131:26,668
17Mette WindFionas Kips Bay71:14,4720:57,849
18Marlene BruhnFlamencos Surf Tiger31:04,6661:05,639
19Marlene BruhnSilverados Piper Cub91:56,1040:57,8413
20Marlene BruhnFlamencos Surf Point91:44,9171:08,6816
21Lisette KongerslevWinds Ch. Quazzidy De La Vega121:40,65121:30,9024
Uplac.Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Too Nice To S...32:00,00Trukket
Uplac.Sara OmmenTeam Sheik´s AfroditeTrukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Aspirant: Camilla á Argjum
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180Cert.Point
1Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega--XO--O-XOO14
2Mette WindWinds SCh. Fidi Didi Girl--XXOOXOOXOXOXO
3Mette WindWinds Mizar MontaniO-OOO-XOXOXXX
4Mette WindWinds GCh. Xawi Dirlaczi--O-O-XOXXX
5Linnea AhrenschneiderFionas Inca af SommerlyXOOXOOXXOXOXXOXXX
6Marlene BruhnFlamencos Surf TigerOO-XOXOXOXXX
7Charlotte PedersenMagics Be My Josephine--XO-O-XXX
8Karen FrederiksenLykkes Abalo Appaloosa-OOOXXX
9Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo-OXOOXXX
10Mia Berndorf LyngFluffyXXOOXOXOXXX
11Linnea AhrenschneiderFionas Maya af SommerlyOOOXXX
12Marlene BruhnLebecks CianoOOXOXXX
13Camilla á ArgjumJordbærgårdens A walk to Remem...XXOOXOXXX
Uplac.Camilla á ArgjumPajaritos Gold Rally--XXX
Uplac.Charlotte PedersenHønsehusets GCh. Too Nice To S...--XXX
Uplac.Karen FrederiksenLeeds Back To BlackXXX
Uplac.Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af H...XXX
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Aspirant: Nicole Andersen
Sekretær: NA
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.