Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  VED  SOFIAGÅRDEN  VED  TOMMERUP  DEN  8.  AUGUST  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2012-08-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella00.41.4600.22.25012
2Maria BankeLykkes Bernadotte00.24.5800.22.75011
3Sandra BardevigLykkes Catwoman00.42.3100.34.71011
4Malene LeerhøjNicandri Oceans Alex Alantic00.30.6600.35.63011
5Janni LarsenNødkærlunds Eunomia00.34.3900.43.41011
6Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00800.41.1300.48.50011
7Camilla ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaard10.20.5500.11.511
8Camilla ElkjærZenta's Michigan10.14.3500.18.001
9Camilla ElkjærNivas Viva La Costa af Dalgaard00.27.9110.20.701
10Camilla ElkjærNivas Viva La Blanca af Dalgaa...10.18.1700.20.751
11Camilla á ArgjumStampegårdens Wild One10.34.1000.23.031
12Malene LeerhøjFanTig Carpe Diem af Bella10.20.2500.23.161
13Camilla ElkjærNivas Viva La Loca af Dalgaard10.25.5800.30.731
14Janni LarsenMr. Logan00.36.5311.10.631
15Janni LarsenNødkærlunds Harmonia11.04.4301.13.291
16Karina KristensenBellas Challenger af Sommerly10.24.2910.18.482
17Maria BankeFionas Touched By Jupiter00.27.8920.24.162
18Camilla ElkjærSofiagårdens Softball20.22.8400.28.982
19Camilla á ArgjumBurned by the Sun20.28.1100.33.172
20Camilla ElkjærBlack Beauty00.18.7820.34.472
21Camilla á ArgjumStampegården's Single Mezz10.30.7410.37.902
22Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Colias Cro...10.37.6210.38.062
23Karina KristensenLykkes Falcon21.23.2300.57.572
24Janni LarsenStald Blues Herman Zobel D. I.10.48.6220.43.563
25Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Vanessa At...20.42.9711.29.903
26Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei01.12.121+1+12.12.433
27Karina KristensenFantig Diem Fidelis af Bella00.27.1840.38.754
28Camilla ElkjærDalgaards Rosa Nutkana20.47.1230.59.305
29Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitatis10.59.551+1+22.16.895
30Janni LarsenTheodor61.17.7200.35.996
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2012-08-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigLykkes Catwoman01.25.7700.30.33012
2Camilla á ArgjumSilverados Chloé00.56.2800.44.43011
3Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella11.06.0000.35.0611
4Janni LarsenNødkærlunds Eunomia00.56.9910.43.0111
5Sandra BardevigSofiagårdens Niva Babe 00811.01.0300.49.4911
6Camilla ElkjærSofiagårdens Cherry Coke01.12.0011.00.5311
7Maria BankeFionas Touched By Jupiter10.46.6710.41.3921
8Camilla á ArgjumStampegården's Single Mezz00.49.2420.43.542
9Camilla ElkjærSofiagårdens Softball10.47.5910.46.212
10Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust11.08.0211.24.532
11Camilla ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaard10.45.9920.36.193
12Camilla ElkjærNivas Viva La Loca af Dalgaard31.08.5300.40.143
13Maria BankeElmelys Special Revelation21.03.5820.34.394
14Camilla ElkjærZenta's Michigan20.42.3320.40.944
15Janni LarsenNødkærlunds Harmonia41.04.3100.55.034
16Camilla á ArgjumStampegårdens Wild One21.32.8221.08.674
17Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei41.15.0101.12.674
18Camilla ElkjærDalgaards Rosa Arvensis31.20.0011.45.394
19Karina KristensenBellas Challenger af Sommerly21.08.2230.43.135
20Maria BankeLykkes Bernadotte21.18.0830.45.735
21Camilla ElkjærNivas Viva La Costa af Dalgaard31.21.2721.06.835
22Malene LeerhøjFanTig Carpe Diem af Bella31.01.8921.12.195
23Camilla ElkjærDalgaards Rosa Arkansana1+11.09.1631.26.565
24Camilla ElkjærNivas Viva La Blanca af Dalgaa...31.06.3830.58.406
25Camilla ElkjærDalgaards Rosa Nutkana21.02.1841.19.356
26Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Vanessa At...31.21.4331.56.856
27Camilla ElkjærBlack Beauty40.35.3240.38.238
28Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Colias Cro...30.53.9850.44.988
29Janni LarsenMr. Logan51.19.1240.55.819
30Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitatis21.40.496+12.05.839
31Karina KristensenLykkes Falcon71.38.5331.24.3310
32Malene LeerhøjNicandri Oceans Alex Alantic41.17.093+1+22.17.0810
33Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella7+1+22.29.7710.39.7311
34Karina KristensenFantig Diem Fidelis af Bella60.53.2950.48.6911
35Janni LarsenTheodor81.47.0861.03.6014
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.