Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  12.  SEPTEMBER  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2012-09-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia FoghNørgaards Malte00,42,4400,34,87012
2Line HauritzGarros00,48,9301,14,12011
3Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba10,46,2500,27,9411
4Nanna ChristensenBlancos Eyma Zantedeschia Aeth...00,45,1810,32,3511
5Gurli RasmussenMatli00,56,6910,37,5611
6Emilie PedersenAjtaks Confundus01,10,9410,55,7211
7Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...10,21,7210,15,132
8Trine MøldrupWinds Padmé Amidala00,22,5920,27,692
9Trine MøldrupWinds Anakin Skywalker10,32,8410,35,282
10Emilie PedersenWinds Alderaan00,38,8120,57,822
11Line HansenWinds Kamino00,55,931+11,41,752
12Line HansenWinds Tatooine30,52,9400,43,103
13Line HansenFunnys Solé Prilla20,55,1610,53,373
14Christina HidalgoHidalgo's Speedy Gonzales1+11,09,7520,55,914
15Kicki DjarnerAmour De La Fleur41,17,0601,02,914
16Mie ErichsenWinds Zimina21,02,6521,11,564
17Line HauritzNinka21,17,7521,24,814
18Lærke GylhamFunnys Solé Kailen30,48,1020,39,445
19Simone BasanMolberg0+11,34,821+32,07,815
20Christina HidalgoHidalgo's Æble3+11,03,5030,54,107
21Sigrid SøndergaardElvis2+11,30,6641,12,477
22Clara BraskMaxi-Mus1+11,36,821+1+32,11,007
23Kicki DjarnerAmazing Princess Nuggie Star3+11,33,4741,26,638
24Trine MøldrupStampe41,14,0051,40,449
25Christina HidalgoPerle4+42,21,4721,38,0710
Uplac.Line HauritzBimmer-GirlDisk.
Uplac.Line HauritzMatildeDisk.
Uplac.Clara BraskJokers Cenu IndianTrukket
Uplac.Mie ErichsenJokers Cenu Chateau DragooTrukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 1,30
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2012-09-12 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Line HansenMalega´s AP Want It All00,54,0610,43,19113
2Nanna ChristensenClausens Twix01,06,2511,02,0011
3Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima21,38,0001,12,7521
4Lærke GylhamShamigo´s Hit and Run21,34,1911,14,8831
5Trine MøldrupJustis Maggie Magica31,08,2521,02,535
6Nanna ChristensenWinds Caliban Centauru3+12,03,7211,43,285
7Nanna ChristensenClausens Milza De Cita61,03,7100,49,976
8Lisa Sinnerup GressWinds Xavier Zirlaczi4+11,40,8811,17,876
9Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine40,53,7230,51,377
10Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...2+11,51,2541,42,567
11Nanna ChristensenKildevangs Cavalli Amor Di Fior61,39,2231,15,049
Uplac.Lisa Sinnerup GressFunnys Martino11,47,94Trukket
Uplac.Line HansenStrandvejs Call Me Manboy61,57,63Trukket
Uplac.Lærke GylhamGress Magic NairobiTrukket
Uplac.Lærke GylhamZentas A Star Is BornTrukket
Uplac.Nanna ChristensenMimrelund's Spring NichtTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.