Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SANDRAS  FØDSELSDAGSSTÆVNE  I  TOMMERUP  DEN  7.  OKTOBER  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetSvær lige åben
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2012-10-07 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria BankeLykkes Bernadotte00.25.1600.14.87012
2Maria BankeElmelys Special Revelation00.43.5400.35.60011
3Marlene BruhnStampegården's Single Mezz00.31.5200.42.28011
4Lisette KongerslevRainbow Dash00.43.6300.43.04011
5Cathrine ElkjærSofiagårdens Softball00.33.7700.46.19011
6Marlene BruhnFanTig Dixi af Bella00.37.1900.50.29011
7Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei01.06.8001.04.30011
8Heidi FrederiksenKandie's Upsi Daisy00.54.5101.16.08011
9Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitatis01.02.7301.22.64011
10Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaard10.23.6200.22.9511
11Louise GotfredsenFie00.42.0310.31.9311
12Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar10.48.1700.32.3711
13Cathrine ElkjærNivas Viva La Loca af Dalgaard00.30.3410.40.9411
14Karen FrederiksenKandie's Filipa Beta10.49.7200.42.431
15Line HansenHønsehusets The Goblin King11.06.1100.45.961
16Cathrine ElkjærNivas Viva La Costa af Dalgaard00.22.4910.56.501
17Nicole AndersenThougaards Supri Aki10.45.0701.01.571
18Lisette KongerslevFriscos Bärdröm11.06.0001.04.621
19Amanda HauptFunny's Accapello Chekota11.25.2401.38.591
20Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Vanessa At...01.20.6611.55.171
21Nicole AndersenZentas Missouri01.11.6711.59.271
22Michelle HøbjergKandie's James Grieve Beta20.42.1700.42.022
23Sandra BardevigLykkes Catwoman10.41.3010.45.442
24Cathrine ElkjærZenta's Michigan10.40.1510.55.562
25Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlantic20.51.7900.58.322
26Karen FrederiksenMilkas Zenna Safrina20.44.3201.15.612
27Cathrine ElkjærDalgaards Rosa Arkansana10.57.8411.23.952
28Emma FrederiksenKandie's Summered Beta21.51.7301.30.792
29Charlotte Dollerup Christ...Ajtaks Dies Saturni21.39.3801.34.192
30Heidi FrederiksenFika20.42.0701.35.872
31Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many11.41.9311.45.232
32Clara BraskMaxi-Mus20.32.7010.28.443
33Lisa Sinnerup GressSofiagårdens CirSun Brenthis I...20.41.4610.29.863
34Malene LeerhøjFantig Carpe Diem af Bella20.35.7410.30.443
35Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Mellicta A...20.48.3210.42.823
36Camilla á ArgjumStampegårdens Wild One10.48.8320.45.373
37Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki20.55.9410.56.893
38Nicole AndersenZentas Maddison Square NY20.52.2911.02.673
39Mie ErichsenWinds Zimina11.03.2121.04.853
40Malene LeerhøjSheiks Ego Boost31.16.4601.04.953
41Lisette KongerslevSheiks Treat Me Right31.59.7701.11.863
42Line HansenWinds Kamino21.12.4211.24.303
43Marlene BruhnWinds Yoda11.15.6321.34.033
44Amanda HauptHønsehusets Looped Entities21.21.670+12.00.693
45Karina KristensenLykkes Falcon40.40.6000.24.754
46Maria BankeFionas Simoon30.48.4910.56.394
47Maria BankeFionas Deadly Demolition20.57.9220.57.904
48Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Colias Cro...21.08.0321.14.024
49Sandra BardevigFionas Santa Ana21.30.7021.31.414
50Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...30.57.6920.51.035
51Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qualita Superione41.30.6710.56.285
52Karen Frederiksen"Godsets" Rex30.50.8120.57.105
53Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs31.35.0221.21.695
54Charlotte Dollerup Christ...Dolls Zuera Liquria41.02.5220.53.676
55Lærke GylhamFunnys Solé Kailen41.15.9620.57.366
56Clara BraskJokers Cenu Indian51.38.7311.05.956
57Karen FrederiksenMidnight Shadow41.05.2621.10.656
58Heidi FrederiksenKandie's Sir Ups A Lot41.06.4621.59.766
59Lisette KongerslevSheiks Manipulator41.56.4131.19.937
60Heidi FrederiksenKandie's Upsi Wupsi41.18.0131.38.257
61Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bella20.32.143+1+12.10.687
62Louise ParsbergHønsehusets Jägermeister50.55.6741.11.319
63Cathrine ElkjærNivas Viva La Blanca af Dalgaa...40.57.9951.42.229
64Clara BraskJokers Cenu Sky High8+12.14.4161.15.3015
Uplac.Cathrine ElkjærLykkes Spiderman10.44.07Trukket
Antal deltagere: 65.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2012-10-07 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cathrine ElkjærLevades Terror Taylor00.15.0000.18.97023
2Marlene BruhnJordbærgårdens Exotic Cas00.51.4700.24.19012
3Louise ParsbergBellas Cool Flower00.54.4800.43.56012
4Nicole AndersenLykkes Abalo Appaloosa10.13.6900.13.0011
5Camilla á ArgjumLevades American Samoa00.50.9710.30.9411
6Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice10.39.1700.33.6711
7Camilla á ArgjumBoltens All Star Purple Passion10.45.0000.35.6711
8Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...10.45.9110.19.992
9Line HansenMalega´s AP Want It All10.30.3210.22.682
10Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake10.33.4510.22.872
11Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam00.16.1920.22.882
12Karen FrederiksenZentas Magnus00.42.7521.24.352
13Marlene BruhnJordbærgården's Mapi Makka Pak...10.19.9820.18.543
14Camilla á ArgjumFlamencos Konica10.32.1620.29.523
15Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty20.45.8610.32.573
16Marlene BruhnWinds Zhoot Minai (MS)10.16.8230.14.954
17Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...20.29.3620.23.184
18Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlantic20.31.0720.35.804
19Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka20.39.4920.36.344
20Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay30.28.83
21Lærke GylhamShamigo´s Hit and Run30.32.88
22Malene LeerhøjHønsehusets Cosmopolitan30.34.75
23Charlotte Dollerup Christ...Hønsehuset's Fearless Nevada30.40.46
24Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps30.44.56
25Karina Kristensen/JockeyHønsehusets CaJus Come Back30.53.66
26Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitatis31.09.24
27Camilla á ArgjumSilverados Chloé (MS)40.30.17
28Louise GotfredsenBella40.33.80
29Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei3+10.57.45
30Karen Frederiksen/JockeyHønsehusets Prazo Caddo41.04.27
31Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Leva...41.30.67
32Charlotte Dollerup Christ...Eventyrrigets Sudoku50.32.43
33Cathrine ElkjærSofiagårdens Bouncing Ball50.56.33
34Maria BankeOceans Black Pearl af Fionas51.13.76
35Louise ParsbergStald Parsbergs Koh Tao af Høn...51.30.88
36Cathrine ElkjærSofiagårdens Toffifee51.38.67
37Charlotte Dollerup Christ...Ajtaks Dies Saturni3+22.17.42
38Louise ParsbergHønsehusets Jägermeister3+22.19.33
39Lisette KongerslevFriscos Bärdröm81.28.11
Uplac.Mie ErichsenJokers MalibueDisk. på tid
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Maid MansonTrukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2012-10-07 00:00:00

Plac.FørerKanin5060657075808590Cert.Point
1Louise ParsbergBellas Cool FlowerOOOXOXXOOOXXX14
2Malene LeerhøjStald Blue's Blue OceanXOOOXOXOXOXXX1
3Karina KristensenLykkes Fancy FaithOOOOOXXX
4Lisette KongerslevSommerly's Ch. Cool CocioOOXOOOXXX
5Sandra BardevigLevades Ch. YellowstoneOOOOXXX
6Camilla á ArgjumLevades American SamoaOOOXOXXX
7Lisette KongerslevLykkes Björn BorgOOOXOXXX
8Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport InsideOOXOXOXXX
9Sandra BardevigWinds SCh. Niva PattayaOXOXOXOXXX
10Sandra BardevigSofiagårdens PokerfaceXOXOXOXOXtrukket
11Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamOOOXXOXXX
12Maria BankeOceans Flying Dutchman af Fion...XOXXOOXXOXXX
13Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...XOOXXOXXOXXX
14Lisette KongerslevHønsehusets Pink DynamiteOXXOXOXXX
15Cathrine ElkjærSofiagårdens Non StopOXXOXXOXXX
16Charlotte Dollerup Christ...Hønsehusets Trincel BeachOXOXXX
17Sandra BardevigSommerly's Cool II SunXOXXOXXX
18Maria BankeDelaware af PecasusXOXXOXXX
19Cathrine ElkjærLevades Glaicer BayOXXX
20Malene LeerhøjBellas Charlie ChaplinOXXX
21Cathrine ElkjærSofiagårdens ToffifeeXOXXX
22Karen FrederiksenLykkes Abalo AppaloosaXOXXX
23Karina KristensenHønsehusets CaJus Come BackXXOXXX
24Cathrine ElkjærSofiagårdens SofticeXXOXXX
25Cathrine ElkjærSofiagårdens AyatakaXXOXXX
Uplac.Cathrine ElkjærMikayas Petit AmiXXX
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Eventyrrigets SudokuXXX
Uplac.Louise ParsbergNicandri Oceans Alex AtlanticXXX
Uplac.Sandra BardevigSilverados CircuriousXXX
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Äikäs
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.