Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  18.  OKTOBER  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2012-10-18 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emma V. LaustsenStrandvejs Nova Noemi01:18,2901:19,6301
2Emma V. LaustsenSommerly´s Cool II Storm10:46,1200:44,9011
3Rasmus BjernerByte af Flora11:20,7500:45,3511
4Camilla á ArgjumStampegårdens Wild One11:41,4700:51,8811
5Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey11:20,2500:55,1611
6Marlene BruhnWinds Yoda11:17,8401:00,0611
7Camilla Mørck ThuesenFønix af Pecasus11:16,0901:05,0611
8Kristian Kjærlund MadsenNinkamus' Prinsesse Aurora11:52,6501:11,9411
9Heidi Vitting PedersenSfinks af Pecasus11:15,2501:12,2811
10Camilla á ArgjumSnöflingans Galaxy11:28,0001:16,561
11Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Kawasaki11:17,7501:17,131
12Lisa FiilWraae's The Godfather11:28,5001:18,071
13Camilla Mørck ThuesenDirty Mind af Pecasus21:00,7500:33,752
14Lisa FiilBellas Challenger af Sommerly21:05,8800:35,072
15Cilia Bisgaard EbbesenGaunbys Pretty Little Lie (Lia...21:53,5701:08,812
16Dorthe Veggerby LaustsenHønsehuset's Nassak Nizam21:25,2901:14,652
17Fie MaaløeWinds Luke Skywalker11:39,1511:22,312
18Marlene BruhnJordbærgården's Strawberry Dai...31:26,9300:39,873
19Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti1+1+12:03,9700:44,943
20Heidi Vitting PedersenVi.P's Miss Diamond30:57,4700:57,323
21Cilia Bisgaard EbbesenElmelys Crystal Lake31:18,3801:10,623
22Heidi Vitting PedersenVi.P's Lapis Lazoli2+12:03,1901:17,313
23Fie MaaløeVanessa21:39,2811:23,883
24Susanna Mørck KristensenPurple Rain af Pecasus41:27,4101:13,224
25Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy31:54,5611:28,324
26Marianne Visby LaursenLemmon Crush af Pecasus41:15,5901:46,694
27Alberte MidtgaardSommerlys Giza (Frøken)40:41,9310:36,005
28Marianne Visby LaursenMikayas Faleraki21:30,3131:19,035
29Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade2+22:16,5711:36,885
30Louise JensenVi.P's Jaspis21:29,4131:51,315
31Lene GadkjærMalega´s To Tough To Give Up30:40,0030:44,846
32Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...51:13,3810:46,416
33Susanna Mørck KristensenVi.P's Tugtupit51:09,6311:06,756
34Dorthe Veggerby LaustsenVi.P's Chrysopras5+12:11,6201:38,096
35Kristian Kjærlund MadsenPepper4+22:25,452+12:03,109
36Lene GadkjærMalega´s AP Want To Be40:57,193+22:18,319
37Nanna Møller LøvstadCaminas Ronja6+12:12,2541:36,5011
38Maria GadkjærStald R.Cs Panpan *Stribe*8+22:28,0061:58,8116
39Isabella MidtgaardNinus8+1+12:02,727+1+22:16,3120
Uplac.Lene GadkjærHønsehuset´s Dakovo3+42:52,75Trukket
Uplac.Cilia Bisgaard EbbesenSnedkers AllieTrukket
Uplac.Susanna Mørck KristensenVi.P's MalakitTrukket
v35Camilla Mørck ThuesenBygholms Victor (V)41:34,0021:44,916
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Lene W. Kristensen
Sekretær: Mette Wraae
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.