Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

LET  STÆVNE  PÅ  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  20.  OKTOBER  2012

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2012-10-20 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Susanna Mørck KristensenKentaur af Pecasus00:20,4900:17,99012
2Marianne Visby LaursenHønsehusets Blue Cheat00:28,4300:18,13011
3Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens Buller00:33,5700:21,07011
4Linnea AhrenschneiderOliver*s Armageddon00:23,8600:22,99011
5Camilla Mørck ThuesenFønix af Pecasus00:45,8800:32,20011
6Mette Wraae GrellHopnin's Tequila00:44,3000:34,33011
7Liza LassenElmelys Jason00:37,0000:37,70011
8Liza LassenElmelys Falke01:07,9000:42,18011
9Liza LassenElmelys Freaky Friday01:06,5100:56,49011
10Marianne Visby LaursenVisbys Tzatziki00:42,1600:57,28011
11Mie KarlssonBeauty Princess00:33,4300:57,96011
12Liza LassenElmelys Dies Veneris00:44,0910:25,3911
13Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost Ark11:04,1900:29,5711
14Amalie EngstrømStald Bellas Apollo af Sommerly10:34,0500:30,201
15Mie KarlssonFionas Erinome00:46,8310:33,351
16Linnea AhrenschneiderElmelys Makita10:27,3800:34,141
17Heidi TherkildsenElmelys Phillip10:51,5600:35,571
18Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti10:42,8300:40,401
19Heidi TherkildsenElmelys Tajima10:53,0300:41,431
20Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas11:11,5900:42,671
21Susanna Mørck KristensenLykkes Evita00:36,5810:43,571
22Fie Haugstrup OddershedeVi.P's Mr. Bøllebob11:11,9900:45,351
23Lisa FiilFunny's Ophrys Bertolonii11:01,1400:46,991
24Susanna Mørck KristensenLisathos Safir10:56,5400:47,471
25Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens O'mally10:59,3600:50,971
26Lisa FiilWraae's The Godfather11:10,1700:56,731
27Mette Wraae GrellTurbo's My First Love10:49,6300:57,741
28Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo10:26,8610:19,772
29Liza LassenElmelys Hitachi10:42,6410:21,892
30Susanna Mørck KristensenFaun af Pecasus1+11:12,7400:24,172
31Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anemo20:46,7300:30,432
32Liza LassenElmelys Jarvis11:17,8110:31,632
33Susan Haugstrup SørensenMøllegaardens Hr. Blå10:39,4710:32,932
34Mette Wraae GrellLoading Af Visby20:37,7300:33,192
35Ditte Winther JensenTeam Winther`s Double Trouble21:01,2700:34,342
36Heidi TherkildsenNinkamus' Abu11:03,8310:36,932
37Marianne Visby LaursenVisbys Arni Me Papates20:38,7300:40,592
38Fie Haugstrup OddershedeLykkes Snampe10:37,8910:43,342
39Liza LassenElmely Oceans Conqueror af Fio...11:08,6411:10,932
40Marianne Visby LaursenLemmon Crush af Pecasus30:33,1300:14,933
41Susanna Mørck KristensenVi.P's Tugtupit30:52,3600:29,243
42Liza LassenElmely Fire In The Purple Rain...20:31,8310:36,683
43Ditte Winther JensenCharlie20:29,9110:38,123
44Ditte Winther JensenTeam Winther`s Bonky Wonky31:13,9300:53,513
45Liza LassenElmely Fire Fox Af Møllerhuset30:32,5510:23,034
46Ditte Winther JensenFyldbinggårds Golden41:04,2900:25,904
47Marianne Visby LaursenThougaards Welella20:59,5620:35,804
48Susanna Mørck KristensenBlack Sweat af Pecasus20:29,2420:38,724
49Susanna Mørck KristensenPurple Rain af Pecasus30:58,7210:41,544
50Liva JepsenPedro30:40,4310:43,194
51Marianne Visby LaursenRennebergs Fillisaki30:46,3710:51,464
52Lisa FiilSønderlunds Extreme31:15,3411:08,214
53Camilla Mørck ThuesenDirty Mind af Pecasus30:38,7320:27,605
54Mie KarlssonMango41:27,3710:32,975
55Amalie EngstrømKaninbyens Fighter21:35,8230:47,475
56Susanna Mørck KristensenVi.P's Malakit41:04,4110:55,865
57Mette Wraae GrellRennebergs Tynamo40:48,2620:31,726
58Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens Candyfloss61:36,8110:28,367
59Linnea AhrenschneiderOliver*s Obi-Wan Kenobi41:03,5630:36,497
60Liva JepsenÆblehavens Zorra51:23,5920:59,367
61Mie KarlssonHugo Haleløs41:13,7461:51,2710
Uplac.Linnea AhrenschneiderOliver*s EpsiTrak sig
Uplac.Lisa FiilKaninbyens Dreaming ParadeTrak sig
Uplac.Mie KarlssonMivians ChokoTrak sig
Antal deltagere: 64.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2012-10-20 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marianne Visby LaursenVisbys Elliniko Psomi00:27,3400:19,13012
2Liza LassenSnöflingans Blue Dragon00:48,8800:19,73011
3Mie KarlssonFionas Erinome00:21,8000:23,12011
4Poul Erik KristensenKentaur af Pecasus00:37,9600:29,09011
5Liza LassenElmelys Jarvis00:52,5900:29,88011
6Liza LassenElmelys Falke00:44,3100:31,23011
7Camilla Mørck ThuesenFønix af Pecasus00:43,1600:31,60011
8Fie Haugstrup OddershedeKc´s Bente00:29,0900:32,50011
9Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo00:36,2900:34,80011
10Camilla Mørck ThuesenDirty Mind af Pecasus00:38,6400:35,16011
11Linnea AhrenschneiderAhsoka00:36,8600:35,57011
12Linnea AhrenschneiderFionas Monroe af Nicandri00:39,6700:35,83011
13Liza LassenElmelys Dies Veneris00:42,8900:37,67011
14Linnea AhrenschneiderOliver*s Omega00:32,2800:38,13011
15Liza LassenElmelys Jason00:55,8700:38,22011
16Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens Buller00:57,4300:38,23011
17Liza LassenElmely Fire In The Purple Rain...00:27,1300:39,20011
18Poul Erik KristensenLykkes Evita00:57,1800:41,19011
19Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti00:41,2500:41,92011
20Liza LassenFionas Touched By Jupiter00:31,8600:43,59011
21Linnea AhrenschneiderElmelys Makita00:30,7500:45,27011
22Heidi TherkildsenElmelys Phillip01:03,0700:45,96011
23Marianne Visby LaursenMikayas Faleraki00:53,8800:48,28011
24Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost Ark01:05,3400:49,11011
25Mette Wraae GrellTurbo's My First Love00:55,7200:51,68011
26Liza LassenElmelys Hitachi00:39,5600:54,40011
27Lisa FiilWraae's The Godfather01:00,7000:55,29011
28Fie Haugstrup OddershedeVi.P's Mr. Bøllebob00:57,7500:56,27011
29Marianne Visby LaursenThougaards Welella00:58,1700:58,88011
30Liza LassenElmely Oceans Conqueror af Fio...01:01,4601:01,30011
31Amalie EngstrømStald Bellas Apollo af Sommerly00:37,3601:08,64011
32Marianne Visby LaursenLemmon Crush af Pecasus10:30,4800:18,051
33Marianne Visby LaursenHønsehusets Blue Cheat10:38,1700:21,911
34Lisa FiilBellas Challenger af Sommerly10:47,8900:26,431
35Mette Wraae GrellRennebergs Tynamo10:42,4300:29,511
36Linnea AhrenschneiderOliver*s Armageddon10:38,1400:34,021
37Mette Wraae GrellHopnin's Tequila10:45,1500:39,601
38Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade10:56,0900:43,501
39Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas10:51,0900:45,401
40Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens O'mally01:36,6910:45,681
41Marianne Visby LaursenJordbærgårdens Kawasaki10:47,5600:45,711
42Lisa FiilKaninbyens Dreaming Parade11:16,8800:50,731
43Heidi TherkildsenElmelys Tajima01:00,1210:53,291
44Liza LassenElmelys Freaky Friday10:51,2500:54,141
45Marianne Visby LaursenRennebergs Fillisaki11:01,5700:56,831
46Marianne Visby LaursenVisbys Tzatziki10:46,0901:09,731
47Linnea AhrenschneiderElmelys Dolly Parton20:33,2700:32,742
48Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anemo10:38,4010:35,132
49Poul Erik KristensenFaun af Pecasus20:56,5700:42,232
50Marianne Visby LaursenVisbys Arni Me Papates21:00,9000:44,662
51Heidi TherkildsenNinkamus' Abu21:16,6300:52,902
52Susan Haugstrup SørensenMøllegaardens Hr. Blå20:42,3800:55,512
53Poul Erik KristensenLisathos Safir21:20,0501:05,582
54Fie Haugstrup OddershedeLykkes Snampe10:59,3811:12,182
55Lisa FiilVechkins Twister af Fionas11:18,2311:38,672
56Ditte Winther JensenFyldbinggårds Golden30:43,7500:30,933
57Poul Erik KristensenBlack Sweat af Pecasus10:58,9720:31,033
58Liza LassenElmely Fire Fox Af Møllerhuset30:49,1100:42,073
59Ditte Winther JensenTeam Winther`s Double Trouble21:20,7410:49,723
60Lisa FiilSønderlunds Extreme10:52,0920:53,233
61Liva JepsenÆblehavens Zorra40:38,4500:28,064
62Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens Charlie20:40,7220:29,534
63Lisa FiilFunny's Ophrys Bertolonii20:51,8220:30,714
64Poul Erik KristensenPurple Rain af Pecasus40:48,0700:49,074
65Poul Erik KristensenVi.p's Tugtupit31:21,0410:50,004
66Poul Erik KristensenVi.p's Malakit31:08,8910:50,204
67Mie KarlssonMango2+12:12,4010:52,544
68Anne-Mette FoghLego11:05,8831:03,474
69Susan Haugstrup SørensenMøllegårdens Candyfloss30:59,4420:46,445
70Linnea AhrenschneiderOliver*s Obi-Wan Kenobi31:09,1620:56,295
71Liva JepsenPedro41:15,6721:20,476
72Mie KarlssonMivians Choko5+12:02,9711:24,937
Uplac.Mie KarlssonHugo Haleløs6+1+32:31,57Disk.
Uplac.Linnea AhrenschneiderOliver*s EpsiTrak sig
Uplac.Linnea AhrenschneiderOliver*s SigmaTrak sig
Antal deltagere: 75.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.