Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  CAMILLA  I  NÅRUP  VED  TOMMERUP  DEN  17.  FEBRUAR  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2013-02-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumSnöflingans Galaxy (M)00:28,2900:15,1900:43,4813
2Maria BankeLykkes Bernadotte (L)00:26,1900:18,3700:44,5622
3Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life (M)00:35,8800:19,7500:55,6312
4Cathrine ElkjærZenta's Michigan (M)00:46,4400:23,2801:09,7212
5Cathrine ElkjærLykkes Spiderman (M)00:39,4600:26,3401:05,8012
6Camilla á ArgjumPrimadonna's Primus af Jordb...(M)00:35,5600:27,0701:02,6312
7Maria BankeFionas Deadly Deluxe (M)00:30,0300:28,0900:58,1212
8Maria BankeFionas Deadly Demolition (M)10:45,5600:22,8811:08,44
9Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du Soir (M)00:41,6910:26,4111:08,10
10Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega10:39,6910:30,0921:09,78
11Camilla á ArgjumFanTig Dixi af Bella (M)00:37,7820:34,5621:12,34
12Lærke GylhamGress Magic Nairobi (M)10:40,3711:36,0422:16,41
13Line HansenWinds Kamino21:16,9110:57,8232:14,73
14Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu20:47,4420:42,7541:30,19
15Mia Berndorf LyngLyng's Ezonis Eramosa11:25,71Trukket
16Camilla á ArgjumJordbærgården's Strawberry D...(M)30:40,63
17Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht (L)30:44,44
18Cathrine ElkjærNivas Viva La Fiesta af Dalg...(L)30:45,47
19Cathrine ElkjærNivas Viva La Costa af Dalga...(L)30:49,34
20Cathrine ElkjærMikayas Sweet Dreams (M)31:00,50
21Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlanti...(M)41:00,37
22Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy Noma (M)41:00,62
23Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Leva...41:06,22
24Line HansenHønsehusets The Goblin King (M)41:07,25
25Louise ParsbergHønsehusets Jägermeister41:25,81
26Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaa...(M)50:49,13
27Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bella50:49,69
28Line HansenMalega´s AP Want It All (M)51:03,63
29Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qualita Superion...(L)51:27,28
30Cathrine ElkjærNivas Viva La Blanca af Dalg...(L)60:48,00
31Louise ParsbergStald Parsbergs Koh Tao af Høn...7+12:04,16
32Cathrine ElkjærNivas Viva La Loca af Dalgaard91:05,65
33Louise ParsbergSheiks Base2stay (L)9+32:30,69
Uplac.Line HansenLilliens Akanomi Lexi Street...(L)Trukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Maria Banke
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 2 fejl går videre
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2013-02-17 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey (S)10:21,0900:15,3410:36,4313
2Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pound...(S)10:36,5400:36,3111:12,851
3Cathrine ElkjærLykkes Spiderman (S)10:35,5900:38,9411:14,531
4Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake (S)10:53,4400:43,4311:36,871
5Camilla á ArgjumFlamencos Konica (S)10:42,0610:20,5621:02,62
6Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella (S)10:51,2510:23,0921:14,34
7Camilla á ArgjumJordbærgården's Mapi Makka P...(S)10:54,5110:29,0021:23,51
8Camilla á ArgjumFanTig Dixi af Bella (M)20:55,8400:29,1921:25,03
9Mia Berndorf LyngStald Parsbergs Koh Samui af...(S)20:50,1600:30,1821:20,34
10Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life (M)20:50,8100:30,9421:21,75
11Cathrine ElkjærSofiagårdens Ayataka21:12,1500:44,9021:57,05
12Camilla á ArgjumPrimadonna's Primus af Jordb...(M)20:48,7200:48,2921:37,01
13Camilla á ArgjumSnöflingans Galaxy (M)20:34,6210:28,7531:03,37
14Cathrine ElkjærLevades Glaicer Bay (S)10:49,9720:40,7531:30,72
15Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af L...(S)21:00,3510:40,9431:41,29
16Maria BankeDelaware af Pecasus (S)21:09,8510:48,9731:58,82
17Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...21:11,3210:52,4332:03,75
18Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega (M)20:49,9711:11,7832:01,75
19Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy Noma (M)21:16,75Trukket
20Cathrine ElkjærMikayas Petit Ami30:47,65
21Cathrine ElkjærZenta's Michigan (M)31:01,66
22Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Po...(S)2+11:06,31
23Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlanti...(M)31:11,53
24Line HansenMalega´s AP Want It All (M)40:51,79
25Camilla á ArgjumJordbærgården's Strawberry D...(M)40:54,03
26Camilla á ArgjumJordbærgårdens A Walk to Rem...(S)41:07,25
27Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af Dalgaa...(M)50:56,90
28Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du Soir (M)51:05,97
29Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima (S)51:08,13
30Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bel...(M)51:31,37
31Cathrine ElkjærMikayas Sweet Dreams (M)51:36,50
32Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Leva...61:26,75
33Cathrine ElkjærLevades Terror Taylor (S)90:55,88
Uplac.Louise ParsbergHønsehusets JägermeisterTrukket
Uplac.Maria BankeFionas Deadly Deluxe (M)Trukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Line Holse Hansen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 2 fejl går videre
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2013-02-17 00:00:00

Plac.FørerKanin100120140150160170180190200Cert.Point
1Camilla á ArgjumLevades American SamoaOOO-XXOOXOOXXO14
2Cathrine ElkjærLevades Terror TaylorXXOOXXOOXOOXOXXX1
3Cathrine ElkjærMikayas Petit AmiOOOXOOOXXOXXX
4Maria BankeDelaware af PecasusOOXXOXXOOXXX
5Maria BankeFionas Chelsea CreekXOOOOXOXXX
6Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...XOOXOOXOXXX
7Louise ParsbergBellas Cool FlowerOOXXOXOXOXXX
8Cathrine ElkjærNivas Viva La España af Dalgaa...XOOXOOXXOXXX
9Maria BankeOceans Flying Dutchman af Fion...XOOOOXX trukketTrukket
10Cathrine ElkjærMikayas Sweet DreamsOOXXOOXXX
11Cathrine ElkjærNivas Viva La Vida af DalgaardOOXXX
12Camilla á ArgjumJordbærgården's Mapi Makka Pak...XOXXOXXX
13Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter PounderXOXXX
Uplac.Cathrine ElkjærLevades Glaicer BayX trukketTrukket
Uplac.Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Leva...X trukketTrukket
Uplac.Louise ParsbergHønsehusets JägermeisterXX trukketTrukket
Uplac.Camilla á ArgjumBoltens All Star Purple PassionXXX
Uplac.Camilla á ArgjumFlamencos KonicaXXX
Uplac.Camilla á ArgjumGrenens Crystal EyesXXX
Uplac.Camilla á ArgjumSnöflingans Majesty Of RockXXX
Uplac.Cathrine ElkjærNivas Viva La Costa af DalgaardXXX
Uplac.Lisa Sinnerup GressLevades Crater LakeXXX
Uplac.Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af BellaXXX
Uplac.Louise ParsbergNicandri Oceans Alex AtlanticXXX
Uplac.Louise ParsbergSheiks Base2stayXXX
Uplac.Mia Berndorf LyngCA's Shakir AmuXXX
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Lærke Gylham
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.