Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MARTSHOP  I  TOMMERUP  DEN  9.  MARTS  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Svær lige åbenHøjdehop
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-03-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales00:19,5012
2Camilla á ArgjumSheiks Manipulator00:20,131
3Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva00:23,231
4Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Mellicta...(L)00:25,451
5Mie ErichsenWinds Zimina (L)00:26,781
6Mia HansenFunnys Danonina (L)00:27,181
7Maria BankeFionas So Damn Pretty00:28,661
8Mia HansenEnilec Macadamia00:32,921
9Mie ErichsenWinds Fuji (L)00:34,751
10Marlene BruhnPrimadonna's PrimaDole af Jord...00:35,591
11Maria BankeFionas Scirocco (L)00:36,28
12Malene LeerhøjStampegårdens Electric Enter...(L)00:43,15
13Mia Berndorf LyngLyng's Ezonis Eramosa00:58,94
14Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu01:06,75
15Maria BankeFionas Simoon10:29,75
16Maria BankeFionas Cyllene10:33,53
17Lærke GylhamMagics Epic Dilution (L)10:33,58
18Louise GotfredsenWinds Giyan10:50,06
19Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna (L)10:54,47
20Mette Wraae GrellSalix Polaris (L)10:56,72
21Marie FloutrupYoggi10:58,53
22Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl11:19,06
23Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anem...(L)20:28,15
24Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (L)30:42,52
25Louise ParsbergSheiks Base2stay (L)30:47,31
26Nanna ChristensenWinds Nioryu30:47,78
27Mia HansenFunnys Obsessed With Me (L)31:00,41
28Line HansenHønsesehusets My Way31:03,81
29Mia HansenFunnys Solé Eldon (L)31:05,90
30Marlene BruhnWinds Jinnai40:53,93
31Mette Wraae GrellHønsehusets Die Another Day40:58,78
32Trine DrejerSunshine41:08,84
33Clara BraskJokers Cenu Indian41:28,25
34Anna RavnPrince Eliot50:50,47
35Mia HansenFunnys Solé Prilla (L)50:58,51
36Trine DrejerNusser50:59,50
37Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qualita Superion...(L)51:07,94
38Anna RavnJokers Cenu Chateau Dragoo51:09,28
39Trine DrejerMolly60:45,16
40Marie FloutrupLyngs Ezonis Peribonka60:55,56
41Trine DrejerPlyshusets Carlo60:56,41
42Anna RavnJokers Cenu Sky High61:03,53
43Trine DrejerMoens Kaniners Fairytale61:21,32
44Trine DrejerStald Harbo´s Flying Dream6+11:31,04
Uplac.Line HansenLilliens Akanomi Lexi StreetTrukket
Uplac.Malene LeerhøjHønsehusets SkyfallTrukket
Uplac.Trine DrejerToffifeeTrukket
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Frederikke
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 1:30
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2013-03-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Apadeva (L)00:23,9123
2Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)00:33,281
3Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fiona...(M)00:35,621
4Camilla á ArgjumFanTig Dixi af Bella (M)00:39,221
5Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tale...(L)00:48,552
6Camilla á ArgjumSheiks Manipulator (L)00:50,162
7Maria BankeFionas Deadly Deluxe (M)01:17,151
8Maria BankeLykkes Bernadotte (M)10:19,781
9Malene LeerhøjFantig Carpe Diem af Bella (M)10:36,781
10Mette Wraae GrellHopnin's Tequila (M)10:39,191
11Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount (M)10:40,531
12Camilla á ArgjumJordbærgården's Strawberry D...(M)10:42,221
13Malene LeerhøjStampegårdens Electric Enter...(L)10:43,602
14Mia HansenFunnys Danonina (L)10:44,372
15Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right (L)10:49,592
16Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios10:50,09
17Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru10:54,53
18Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bel...(M)10:59,03
19Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu11:00,25
20Mette Wraae GrellSensei af Pecasus (M)11:01,79
21Frederikke ChristiansenCAs Ankiia Aviarna11:08,40
22Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl11:26,72
23Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates20:18,19
24Mette WindWinds Padmé Amidala20:23,91
25Maria BankeFionas Scirocco (L)20:35,21
26Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du Soir20:35,53
27Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anem...(L)20:36,60
28Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba20:39,97
29Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas (M)20:40,16
30Mie ErichsenWinds Fuji (L)20:40,78
31Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Le...(M)20:42,37
32Lærke GylhamMagics Epic Dilution (L)20:45,81
33Camilla á ArgjumPrimadonna's PrimaDole af Jord...20:48,13
34Mette WindPilens Kaikias20:48,82
35Marie FloutrupYoggi20:51,03
36Lærke GylhamCAs Sinus Honoris (M)20:51,53
37Line HansenMalega´s AP Want It All20:52,71
38Maria BankeFionas Deadly Demolition (M)20:53,81
39Mia HansenDolls Zuera Emilia-Romagna (L)21:03,66
40Mia Berndorf LyngLyng's Ezonis Eramosa21:17,20
41Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy Noma (M)30:37,81
42Malene LeerhøjSheiks Ego Boost (M)30:40,62
43Mie ErichsenWinds Zimina (L)30:42,16
44Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar (M)30:45,72
45Sandra BardevigSofiagårdens CirSun Mellicta...(L)30:46,78
46Frederikke ChristiansenCAs Shakir Siptah30:53,97
47Mette Wraae GrellSalix Polaris (L)30:57,88
48Line HansenHønsehusets The Goblin King31:01,97
49Clara BraskJokers Cenu Indian31:02,28
50Anna RavnJokers Cenu Sky High31:03,87
51Louise GotfredsenNødkærlunds Peito2+11:07,50
52Frederikke ChristiansenHønsehusets CaJus Le Champ31:08,88
53Mia HansenAsta La Vistas Dum Spiro-Spe...(M)31:10,19
54Mette Wraae GrellStald Dundines Roberto (M)40:42,31
55Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht3+10:45,25
56Nanna ChristensenWinds Nioryu40:49,53
57Mia HansenFunnys Trollius Europaeus3+10:49,62
58Mette WindWinds Tatooine40:51,75
59Mia HansenFunnys Obsessed With Me (L)41:06,32
60Mia HansenFunnys Solé Eldon (L)41:08,84
61Anna RavnJokers Cenu Chateau Dragoo41:10,16
62Line HansenWinds Kamino3+11:26,85
63Mia HansenOpel Omega3+11:31,38
64Trine DrejerSunshine2+21:46,06
65Clara BraskMaxi-Mus50:38,47
66Louise ParsbergSheiks Base2stay (L)50:56,10
67Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Pantai Cenang51:12,12
68Mie ErichsenJokers Malibue (M)51:16,47
69Louise ParsbergStald Parsbergs Koh Tao af H...(M)51:21,63
70Mia HansenDundines Sheena61:15,78
71Anna RavnPrince Eliot71:22,43
Uplac.Louise ParsbergHønsehusets Jägermeister (M)Trukket
Uplac.Lærke GylhamGress Magic Nairobi (M)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Solé Prilla (L)Trukket
Antal deltagere: 74.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Louise Gotfredsen
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 1:30
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2013-03-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumJordbærgården's Mapi Makka P...(S)00:51,5000:17,53013
2Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake (S)01:06,5000:40,10012
3Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af Bella (S)00:40,1310:29,4011
4Mette WindWinds Anakin Skywalker (S)10:45,6900:42,5011
5Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei (S)11:02,3700:50,5411
6Louise GotfredsenNødkærlunds Peito (M)10:54,8101:06,6612
7Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...10:48,2210:17,752
8Camilla á ArgjumPrimadonna's Primus af Jordbær...10:36,5120:25,413
9Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus0+11:29,301+11:14,003
10Maria BankeLykkes Bernadotte (M)20:22,63
11Camilla á ArgjumSnöflingans Galaxy20:24,16
12Frederikke ChristiansenCAs Shakir Siptah20:38,13
13Mette Wraae GrellHopnin's Tequila (M)20:41,53
14Frederikke ChristiansenCAs Imequa Sivapanthea20:43,31
15Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder20:48,28
16Camilla á ArgjumFanTig Dixi af Bella20:53,81
17Camilla á ArgjumRegnbågens Fuel for Life21:06,69
18Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du Soir21:08,03
19Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates30:30,72
20Camilla á ArgjumFlamencos Konica30:31,28
21Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam30:36,16
22Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey30:39,12
23Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima30:49,62
24Mette WindWinds Padmé Amidala30:51,05
25Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru30:51,81
26Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios30:54,03
27Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlanti...(S)30:54,69
28Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas (M)30:54,94
29Sandra BardevigSilverados Circurious (S)30:55,50
30Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fiona...(M)30:56,40
31Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)30:56,47
32Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 007 (S)2+10:59,31
33Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni (M)31:01,34
34Sandra BardevigLykkes Catwoman (S)2+11:04,25
35Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit Baru31:07,88
36Louise ParsbergBellas Heaven Can Wait af Le...(M)31:11,75
37Mia HansenAsta La Vistas Dum Spiro-Spe...(M)31:22,00
38Mie ErichsenJokers Malibue (M)2+11:28,87
39Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar (M)40:41,78
40Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo (M)40:47,78
41Mette WindPilens Kaikias40:52,50
42Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Pantai Cenang40:55,60
43Malene LeerhøjFantig Carpe Diem af Bella (M)40:57,75
44Mia HansenDundines Zack41:02,72
45Frederikke ChristiansenHønsehusets CaJus Le Champ3+11:06,28
46Maria BankeDelaware af Pecasus (S)41:11,53
47Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Felicitat...(S)3+11:46,84
48Mette Wraae GrellStald Dundines Roberto (M)50:47,07
49Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happiness50:51,03
50Camilla á ArgjumJordbærgården's Strawberry Dai...50:59,00
51Mette Wraae GrellBellas Someone in the Dark af...51:02,12
52Nanna ChristensenCAs De Quo Nymphaea Alba51:02,13
53Mette Wraae GrellSensei af Pecasus (M)51:13,88
54Malene LeerhøjLykkes Maid Manson (S)51:20,03
55Mette WindWinds Tatooine51:43,25
56Frederikke ChristiansenWinds Caliban Centauru5+10:51,09
57Nanna ChristensenBlancos Eyma Zantedeschia Aeth...5+11:14,00
58Lærke GylhamCAs Sinus Honoris (M)61:39,31
59Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Potawatomi70:47,37
60Frederikke ChristiansenSommerly's Kairo6+11:00,10
61Louise ParsbergHønsehusets Jägermeister (M)5+32:33,15
62Trine DrejerSilverados Mezzo7+22:15,69
Uplac.Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...Trukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy Noma (M)Trukket
Uplac.Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bel...(M)Trukket
Antal deltagere: 65.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Mia Lyng
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2013-03-09 00:00:00

Plac.FørerKanin405060707580Cert.Point
1Mette WindWinds Anakin SkywalkerOOOOOXXX14
2Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside-XOOXOOXXX1
3Camilla á ArgjumStald Blue's Blue Ocean-OOXOXOXXX1
4Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian CechtOOOXXOXOXXX
5Mette WindWinds Zhawn MizaiOOOXOXXOXXX
6Sandra BardevigLykkes Catwoman (S)-OOOXXX
7Camilla á ArgjumLevades American Samoa-OXOOXXX
7Mette WindWinds GCh. Mizar Montani-OXOOXXX
9Sandra BardevigLevades Ch. Yellowstone-OOXOXXX
10Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya-OOXXX
11Camilla á ArgjumFanTig Status Quo af BellaOOOXXTrukket
11Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...OOOXXX
11Marlene BruhnFionas Chelsea CreekOOOXXX
11Marlene BruhnGrenens Crystal EyesOOOXXX
15Louise ParsbergBellas Cool Flower-OXOXXX
15Marlene BruhnHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...-OXOXXX
15Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 007 (S)-OXOXXX
18Frederikke ChristiansenSommerly's KairoXOOXOXXX
19Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun-XOXOXXX
20Mie ErichsenJokers Malibue (M)XOXXOXOXXTrukket
21Mette WindDelaware af PecasusOOXXOXXTrukket
21Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af PecasusOOXXOXXX
21Nanna ChristensenBaloos Tivi TobeyOOXXOXXX
24Marlene BruhnFanTig Dixi af BellaXOOXXOTrukket
24Camilla á ArgjumSheiks ManipulatorXOOXXOXXX
26Mette Wraae GrellStald Dundines Roberto (M)OXOXXOXXX
27Mia Berndorf LyngSilverados Cirque Du SoirOXXOXXOXXX
28Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas (M)XOXXOXXOXXX
29Camilla á ArgjumFlamencos KonicaOOXXX
29Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Pantai CenangOOXXX
29Mia Berndorf LyngCA's Shakir AmuOOXXX
29Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter PounderOOXXX
29Mia HansenDundines ZackOOXXX
34Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af Bel...(M)XOOXXX
34Mette Wraae GrellHopnin's Tequila (M)XOOXXX
36Camilla á ArgjumOceans Flying Dutchman af Fion...OXOXXX
36Marlene BruhnHønsehusets Cape Kamenjak BeachOXOXXX
36Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo (M)OXOXXX
36Nanna ChristensenBlancos Eyma Zantedeschia Aeth...OXOXXX
40Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit BaruXOXOXXTrukket
40Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo PotawatomiXOXOXXX
40Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbær...XOXOXXX
43Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlanti...(S)XOXXOXXX
44Frederikke ChristiansenWinds Caliban CentauruOXXX
44Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni (M)OXXX
44Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anem...(L)OXXX
44Nanna ChristensenTaharas Paint Me With HappinessOXXX
48Mette Wraae GrellBellas Someone in the Dark af...XOXXX
48Nanna ChristensenClausens TwixXOXXX
50Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor NizamXXOTrukket
50Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)XXOXXX
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Ankiia AviarnaXTrukket
Uplac.Anna RavnJokers Cenu Sky HighXXX
Uplac.Louise ParsbergSheiks Base2stay (L)XXX
Antal deltagere: 54.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Banke
Sekretær: Lisa Gress
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2013-03-09 00:00:00

Plac.FørerKanin100140160170180190200Cert.Point
1Mette Wraae GrellStald Dundines Roberto (M)XOOOOOXOXXX14
2Mette WindWinds GCh. Mizar MontaniOOOOXXOTrukket1
3Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...OOOOXXX
3Maria BankeDelaware af Pecasus (S)OOOOXXX
5Camilla á ArgjumLevades American SamoaOXXOXXOXXX
6Maria BankeOceans Flying Dutchman af Fion...XXOOXXX
7Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo (M)OXOXXX
8Sandra BardevigLevades Ch. YellowstoneXOXOXXX
8Sandra BardevigWinds SCh. Niva PattayaXOXOXXX
10Camilla á ArgjumJordbærgården's Mapi Makka Pak...OXXOXXX
11Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost...(M)OXXX
12Mette Wraae GrellBellas Someone in the Dark af...XOTrukket
12Camilla á ArgjumHønsehusets Cape Kamenjak BeachXOXXX
12Clara BraskMaxi-MusXOXXX
15Camilla á ArgjumStald Blue's Blue OceanXXOXXTrukket
15Mette Wraae GrellStationbakken's Montaña Anem...(L)XXOXXX
15Mette Wraae GrellWraae's GoodFellas (M)XXOXXX
Uplac.Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus-XXX
Uplac.Camilla á ArgjumFlamencos KonicaXXTrukket
Uplac.Nanna ChristensenClausens TwixXXTrukket
Uplac.Camilla á ArgjumGrenens Crystal EyesXXX
Uplac.Louise ParsbergBellas Cool FlowerXXX
Uplac.Lærke GylhamWinds Kleeia KojimaXXX
Uplac.Maria BankeFionas Chelsea CreekXXX
Uplac.Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni (M)XXX
Uplac.Mette Wraae GrellHopnin's Tequila (M)XXX
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Line Holse Hansen
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.