Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  CHRISTINA  I  DIANALUND  DEN  26.  APRIL  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-04-26 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Karin RothNova00:15,9700:16,8200 - 0:11,1212
2Gry WedervangZorros Zendaya Maggie00:29,1100:16,1700 - 0:11,7111
3Clara BraskBlancos Accaru Panneciere00:21,9900:28,76011
4Emilie PedersenAskelunds Aius Locutius00:22,3100:30,21011
5Ida RosbækFilur10:22,2100:30,2110 - 0:12,111
6Emilie PedersenAskelunds Aius Candelifera10:28,2400:30,4010 - 0:18,51
7Marianne NielsenRomeo10:26,1100:31,511
8Mette WindWinds Jinnai10:36,1200:35,081
9Clara BraskCAs De Quo Datara Candida10:20,0010:22,452
10Anna RavnJokers Cenu Chateau Dragoo0+10:48,2810:28,122
11Gry WedervangZentas Missouri10:25,0710:31,712
12Christina AndersenVængs Pride Locu21:17,0000:54,692
13Christina AndersenUniKins DuWi Silip Muldoi31:14,3500:51,023
14Line HansenWinds Kamino11:10,241+12:06,493
15Karin RothRiots Silvestre Zazu3+10:58,4100:40,514
16Marianne NielsenVestvoldens Jackline (Jackie)30:25,2420:12,055
17Line HansenLilliens Akanomi Lexi Street3+11:34,2610:45,185
18Mia FoghCharmuer41:33,4541:34,548
19Anna RavnJokers Cenu Sky High50:30,1840:21,959
20Marie B. LarsenMisty40:58,0050:44,639
21Lærke GylhamWinds Hakuro2+1+42:50,0731:50,3610
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerKokosDisk.
Uplac.Lærke GylhamHønsehusets Quantum of SolaceTrukket.
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerSofus StjerneTrukket.
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Gress
Bedømmelsesmetode: D2 - To gennemløb, fejl lagt sammen og sidste tid gælder.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2013-04-26 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake00:25,4500:41,31013
2Mette WindWinds Anakin Skywalker00:40,3510:20,2111
3Line HansenNardus' Neottia Nepalensis af...10:45,3500:34,5711
4Emilie PedersenWinds Egernis11:50,0201:59,4511
5Lisa Sinnerup GressLilje10:52,4410:34,452
6Lærke GylhamFlora Narcissus (Noah)21:12,5900:41,452
7Mette WindWinds Caliban Centauru20:26,8710:24,593
8Mette WindMilleniums Spicy Dream30:36,4510:12,194
9Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...40:35,0000:46,224
10Line HansenFlora Lavandin21:46,2021:04,014
11Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima40:39,0620:22,396
12Line HansenRiots Life of Lucy40:41,9330:24,887
13Mette WindNonstops Della Casa60:41,1810:29,307
14Marianne NielsenLyngholms New Delhi81:12,4510:55,959
15Karin RothKasmir41:52,3861:16,1910
Uplac.Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...Trukket.
Uplac.Lisa Sinnerup GressStrandvejs Crazy NomaTrukket.
Uplac.Lisa Sinnerup GressTom KTrukket.
Uplac.Marianne NielsenVestvoldens Jumping Jack FlashTrukket.
Uplac.Mette WindPilens KaikiasTrukket.
Uplac.Mette WindWinds Papilio AlexanorTrukket.
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Christina Andersen
Sekretær: Anna Ravn
Bedømmelsesmetode: D2 - To gennemløb, fejl lagt sammen og sidste tid tæller.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.