Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  30.  JULI  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige
Svær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2013-07-30 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Trine MøldrupMaPos Little Beauty Sunshine00:18,6500:14,41013
2Clara BraskMaxi-Mus00:20,6300:15,87012
3Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar00:23,7200:18,09012
4Line HansenHønsehusets The Goblin King00:36,4000:27,59012
5Louise GotfredsenNødkærlunds Peito01:06,8100:37,41012
6Cecilie LyngvildWinds Tatooine00:38,1200:39,65012
7Louise GotfredsenWinds Giyan10:38,5600:21,131
8Clara BraskBlancos Accaru Panneciere10:20,3100:21,501
9Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Audax10:21,6700:32,851
10Line HansenWinds Kamino01:26,5320:22,662
11Amanda HauptHønsehusets Prazo Sioux Lakota10:44,4020:31,883
12Frederikke ChristiansenCAs Shakir Qakare Iby50:28,4710:19,976
v11Cecilie LyngvildWinds Quintin Quantico (V)10:23,2220:29,883
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2013-07-30 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Nanna ChristensenWinds Nioryu00:14,7200:14,4400 fejl - 0:13,3113
2Line HansenMalega´s AP Want It All (Junio...00:18,7200:14,0302 fejl - 0:14,0412
3Mette WindWinds Xavier Zirlaczi00:16,3700:18,15012
4Frederikke ChristiansenHønsehusets CaJus Le Champ00:20,1300:21,00012
5Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit Baru00:28,9400:26,97012
6Nanna ChristensenCAs Arecurius Taranucnus00:40,9400:27,44012
7Mette WindNonstops Della Casa00:25,9700:28,53012
8Frederikke ChristiansenFunnys Jolie Aimé00:34,8700:36,18012
9Mette WindMilleniums Spicy Dream10:23,3700:15,3511
10Nanna ChristensenClausens Twix10:19,1300:19,1311
11Nanna ChristensenMaPos De La Manifik10:23,2500:21,5311
12Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates0+10:38,0900:22,0611
13Nanna ChristensenCAs Arecurius Midir00:28,9410:23,2511
14Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios10:32,8800:27,1011
15Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...00:37,5410:27,8111
16Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu Gambang10:23,5000:32,0311
17Nanna ChristensenTaharas Paint Me With Happiness10:22,0010:22,212
18Nanna ChristensenNardus' Epanomi Kozina af Blan...10:14,6310:26,782
19Mette WindWinds Pandoriana Pandora10:45,8510:28,872
20Mette WindWinds Caliban Centauru10:29,2530:33,794
21Frederikke ChristiansenMaPos Qutaybah Qmir20:14,59
22Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru20:22,06
23Louise GotfredsenHønsehusets Daryaye Noor Nizam30:24,66
24Mette WindPilens Kaikias30:40,15
Uplac.Lisa Sinnerup GressMagics Epic Savros ZargoTrukket
Uplac.Mette WindWinds Jar Jar BinksTrukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: C2 - 1 fejl
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2013-07-30 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...00:58,6900:34,19013
2Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...00:57,6200:40,47012
3Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu Gambang01:09,4900:51,82012
4Trine MøldrupCAs Asterisk Bakit Baru01:35,5300:58,46012
5Louise GotfredsenCAs Warna Bayi Biru11:12,7500:35,8111
6Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Waccamaw Sio...10:47,3500:43,9011
7Frederikke ChristiansenFunnys Jolie Aimé11:04,8100:44,9211
8Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates10:58,2100:53,1511
9Trine MøldrupMilleniums Spicy Dream01:33,5910:58,1911
10Trine MøldrupHønsehusets CaJus Shutterfly11:14,6201:08,4711
11Trine MøldrupWinds Zhawn Mizai01:26,8111:10,1911
12Lisa Sinnerup GressWinds Jar Jar Binks01:14,7211:39,2811
13Line HansenMalega´s AP Want It All (Junio...10:40,0310:33,562
14Lisa Sinnerup GressLevades Crater Lake10:51,4110:38,472
15Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki10:48,2510:39,412
16Lisa Sinnerup GressWinds Xavier Zirlaczi10:50,8310:46,412
17Trine MøldrupCAs Arecurius Ogmios20:46,7800:55,382
18Trine MøldrupWinds Alioth Austin11:52,5011:31,472
19Clara BraskMaxi-Mus20:59,4310:45,043
20Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...11:47,8121:27,313
21Lisa Sinnerup GressWinds Capella Catalina01:39,1931:27,313
22Trine MøldrupTaharas Paint Me With Happiness31:08,75
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Nanna Christensen
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C2 - 2 fejl
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.