Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HYGGESTÆVNE  PÅ  OUSTRUPGÅRD  EGTVED  DEN  21.  SEPTEMBER  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Svær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-09-21 00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Bella (L)00:14,6500:11,7201
2Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Eramosa00:26,9100:31,6901
3Sandra BardevigSofiagårdens Mellicta Athalia (L)00:22,5310:16,5611
4Amalie GravengaardRådvednygårds Black Out (L)10:26,5700:23,1011
5Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino10:19,9410:23,192
6Heidi TherkildsenPjaltenborg Phillip af Elmely10:22,6310:32,042
7Marlene BruhnStampegårdens Partners in Crime20:34,9400:33,062
8Lisa FiilStationbakken's Montaña Anemo (L)10:30,1211:03,252
9Caroline Burskov NielsenMøllerhusets Candie20:34,8820:28,034
10Lisa FiilWraae's The Godfather (L)30:44,9310:53,694
11Elizabeth JensenMFA Starlight31:04,2541:04,127
12Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy21:49,594+12:09,937
13Karina VilsbøllJordbærgårdens Golden Lion61:20,5930:41,849
14Janni LarsenMr. Logan (L)60:44,0650:40,9411
Uplac.Amalie GravengaardKayo af Pecasus (L)2+22:29,31Trukket
Uplac.Elizabeth JensenLittle Beauty Dot ComTrukket
v9Mette Wraae GrellSensei af Pecasus (V)20:45,9711:11,373
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Louise Parsberg
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2013-09-21 00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Bella (L)00:43,4000:13,6302
2Heidi TherkildsenPjaltenborg Great Whoops af Elmely (L)00:51,3100:19,4102
3Liza LassenElmelys Quality Whoops (M)00:38,8700:21,0601
4Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella (M)00:29,6800:27,9701
5Heidi TherkildsenPjaltenborg Master Whoops af Elmely (M)01:04,7800:33,4001
6Christine VangLykkes Lady Sophia (M)00:35,4000:40,0301
7Liza LassenElmely Oceans Flounder Af Stampeg... (M)00:48,5300:43,9401
8Lisa FiilStald Bellas Apollo af Sommerly (M)00:53,5300:46,7501
9Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade (M)00:46,7800:55,8501
10Rasmus BjernerByte af Flora (M)00:11,6010:13,2511
11Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Silver Pearl00:29,6910:17,061
12Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida10:24,3400:18,501
13Mia Berndorf LyngYoggi10:28,2500:19,721
14Lisa FiilLeeds Copacabana af All Star (M)10:22,6100:25,161
15Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust10:41,9701:21,531
16Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right10:24,6210:12,092
17Karina KristensenFantig Carpe Diem af Bella10:17,6610:15,682
18Janni LarsenNødkærlunds Optimus (M)20:38,1300:18,072
19Camilla á ArgjumStampegårdens Electric Entertainm...20:31,7200:18,532
20Sandra BardevigFantig Semper Fidelis af Bella20:34,5300:21,932
21Janni LarsenHønsehuset's Chap (L)00:29,1020:25,692
22Liza LassenElmelys Giant Whoops20:18,1900:39,472
23Lisa FiilWraae's The Godfather (L)11:04,4710:53,442
24Liza LassenElmelys Only One (Brune)20:44,2810:26,903
25Mette Wraae GrellHopnin's Tequila01:15,0031:56,783
26Karina KristensenOceans Inside Out af Bella30:41,28
27Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu30:44,00
28Amalie GravengaardRådvednygårds Black Out (L)30:44,15
29Karina VilsbøllSofiagårdens CirSun Vanessa Atala...30:51,56
30Mette Wraae GrellSunsides Power of Fire30:52,03
31Lisa FiilBellas Challenger af Sommerly (M)30:52,22
32Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Eramosa2+11:08,96
33Heidi TherkildsenPjaltenborg Phillip af Elmely40:52,06
34Lisa FiilStationbakken's Montaña Anemo (L)40:52,34
35Liza LassenElmely Fire In The Purple Rain Af...3+10:52,94
36Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino40:55,38
37Liza LassenElmelys Hitachi40:57,97
38Louise ParsbergOceans Manatee af Stampegården3+11:58,97
39Sandra BardevigSofiagårdens Mellicta Athalia (L)50:24,25
40Mette Wraae GrellStald Dundines Ch. Roberto60:25,40
41Caroline Burskov NielsenMøllerhusets Candie5+11:23,62
42Janni LarsenMr. Logan (L)61:38,10
43Aase BjernerLykkegaardens Lotus Elise6+12:03,93
Uplac.Amalie GravengaardKayo af Pecasus (L)Trukket
Uplac.Elizabeth JensenLittle Beauty Dot ComTrukket
Uplac.Elizabeth JensenMFA StarlightTrukket
Uplac.Heidi TherkildsenPjaltenborg Brilliant Whoops af E...Trukket
Uplac.Mads Vendelboe RavnBellas Heaven Can Wait af LevadeTrukket
Uplac.Mia JacobsenLudvigTrukket
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Louise Parsberg
Bedømmelsesmetode: C2 - 0, 1 og 2 Fejl går videre, Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2013-09-21 00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Lacus Spei (S)01:01,1900:44,4101
2Sandra BardevigLykkes Catwoman (S)10:12,6900:16,0011
3Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht (S)10:37,7800:42,0311
4Mette Wraae GrellWraae's Raiders Of The Lost Ark10:23,8310:28,252
5Lisa FiilLeeds Copacabana af All Star (M)10:43,8710:37,282
6Lisa FiilHønsehusets Cosmopolitan (S)10:41,7210:38,222
7Marlene BruhnCAs Arecurius Donn11:08,5620:59,663
8Rasmus BjernerByte af Flora (M)10:44,6330:39,184
9Christine VangGrif af Pecasus20:27,38
10Liza LassenElmelys Maximum Whoops20:31,34
11Liza LassenElmelys Dice King20:40,62
12Liza LassenElmely Oceans Conqueror af Fionas20:42,40
13Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levade (M)20:53,28
14Mette Wraae GrellAjtaks Dies Saturni20:53,34
15Aase BjernerBygholms Ch. Lamborghini Diablo20:55,13
16Karina KristensenFanTig Vade Retro af Bella30:15,97
17Karina KristensenFantig Carpe Diem af Bella30:23,72
18Camilla á ArgjumSheiks Manipulator (S)30:43,34
19Aase BjernerBygholms Lotus Europa30:49,35
20Liza LassenElmelys One & Only (Spectrum)30:52,28
21Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursuit (S)30:53,56
22Christine VangVisbys Attymass C.2+10:53,61
23Liza LassenElmelys Jason30:54,57
24Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 007 (S)30:55,60
25Sandra BardevigOceans Dawn Treader af Fionas (S)30:59,54
26Christine VangLykkes Lady Sophia (M)2+11:00,85
27Christine VangWinds Fuji31:03,97
28Janni LarsenNødkærlunds Eros (S)31:05,25
29Louise ParsbergNicandri Oceans Alex Atlantic31:12,94
30Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder31:21,21
31Sandra BardevigSilverados Circurious (S)40:36,03
32Mia Berndorf LyngLyngs Ezonis Silver Pearl40:44,54
33Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega3+10:55,03
34Marlene BruhnPrimadonna's Primus af Jordbærgår...41:17,53
35Liza LassenElmelys Quality Whoops50:53,59
36Marlene BruhnWinds Zhoot Minai50:59,03
37Liza LassenElmelys Supreme Whoops4+11:00,82
38Mia Berndorf LyngCA's Shakir Amu61:04,15
39Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps61:41,40
40Louise ParsbergStald Parsbergs Koh Tao af Hønsehus61:49,78
41Karina KristensenOceans Inside Out af Bella4+1+12:01,69
42Mette Wraae GrellKaninbyen's Diablo5+21:35,18
43Aase BjernerBygholms Nissan Pixo6+12:10,62
44Marlene BruhnFanTig Dixi af Bella80:39,00
45Mette Wraae GrellShia's Blue Fire af Pecasus7+22:20,40
Uplac.Mads Vendelboe RavnBellas Heaven Can Wait af LevadeDisk pga. tid.
Uplac.Louise ParsbergFantig Semper Fidelis af BellaTrukket
Uplac.Louise ParsbergSheiks Base2stayTrukket
Uplac.Janni LarsenTeam Sheik´s Afrodite (V)Trukket
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Heidi Therkildsen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finale, fejl lægges sammen og sidste tid tæller
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.