Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  LEVENDE  HOBBY  I  HAARBY  HALLERNE  I  HAARBY  DEN  8.  -  10.  NOVEMBER  2013

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini kroget
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2013-11-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sandra BardevigSofiagårdens Eagle Air00:12,6300:10,430
2Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur00:41,1700:11,530
3Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Dark Clouds00:26,0100:12,990
4Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer00:17,1400:14,000
5Line HauritzJordbærgårdens Metadon00:31,9900:16,270
6Sandra BardevigSofiagårdens Diamond Wind00:30,4900:19,640
7Betina MillerRozettas Plectrum00:40,4100:26,490
8Line HauritzHaMas Good Complex af Gress00:37,5500:31,490
9Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Zenta00:41,9700:32,530
10Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel10:16,5600:21,361
11Christina HidalgoVangs Philosopher's Stone00:35,6310:30,261
12Janni LarsenNødkærlunds Gertrud Zobel10:29,8000:46,821
13Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air00:19,4320:16,302
14Janni LarsenFoxbat af Pecasus20:51,9510:50,373
15Betina MillerFionas Jazz Jack40:26,2010:11,105
Uplac.Ditte Winther JensenKaninbandens Ninja TurtleTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Trine Møldrup
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Mini kroget
Dato: 2013-11-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel00:34,8700:13,770
2Sandra BardevigSofiagårdens Eagle Air00:49,3800:17,390
3Janni LarsenNødkærlunds Gertrud Zobel00:29,9300:22,230
4Line HauritzHaMas Good Complex af Gress01:17,7800:25,960
5Nicole AndersenNardus Nikos Nieodemus af Zenta01:20,3300:44,830
6Sandra BardevigSofiagårdens Olympic Air10:33,2700:16,211
7Betina MillerRozettas Plectrum10:46,2900:21,291
8Betina MillerFionas Jazz Jack10:39,5300:28,341
9Karina VilsbøllVilsmøllegaardens Dark Clouds11:28,4500:45,391
10Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer11:09,9000:46,921
11Line HauritzJordbærgårdens Metadon20:56,7100:27,082
12Christina HidalgoVangs Philosopher's Stone21:20,3300:31,192
13Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur11:19,0810:48,452
14Sandra BardevigSofiagårdens Diamond Wind0+1+22:19,1900:52,023
15Janni LarsenFoxbat af Pecasus41:38,9300:38,434
Uplac.Ditte Winther JensenKaninbandens Ninja TurtleTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerFionas Innuendo DiNidus00:29.1400:09.02012
2Nicole AndersenStampegårdens Crimerider00:14.3300:09.92011
3Trine MøldrupBlancos Epata Abu Sir00:27.1300:10.48011
4Lisa HeinFionas Napellus00:16.0900:12.69011
5Line HauritzWinds Shiro00:17.6100:12.70011
6Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso00:44.9800:13.98011
7Marie FloutrupLyngs Zero to Hero00:24.3700:16.67011
8Marie FloutrupLyngs Stand Out00:46.1300:18.97011
9Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila00:42.9300:32.72011
10Nadja Lykke Frederiksen M...Sommerly´s Toni Morrison10:30.1500:09.961
11Lene GadkjærMalegas Issac Newton10:15.8100:11.881
12Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino10:18.0300:12.611
13Camilla á ArgjumMusic Maker af Stampegården10:42.2000:15.541
14Nadja Lykke Frederiksen M...Wølk`s Jumping Jackpot10:33.0700:15.891
15Nadja Lykke Frederiksen M...Stald MR´s Lilja00:19.6910:16.151
16Maja LadovZentas Rockefeller Plaza NY00:31.2510:20.491
17Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...00:36.6110:24.561
18Elizabeth JensenLittle Diva01:50.9210:24.561
19Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...10:57.5500:38.171
20Marlene BruhnJordbærgårdens Panodil11:12.8700:45.451
21Marie FloutrupChristinegårdens Countdown11:25.6700:48.251
22Trine MøldrupWinds Mace Windu10:15.4910:13.922
23Marie FloutrupLyngs Bootstrap10:46.5710:26.872
24Karina VilsbøllSummer Time af Stampegården10:56.5720:43.873
25Nadja Lykke Frederiksen M...Kaninbandens Picasso20:13.62
26Ditte Winther JensenCharlie20:23.11
27Marlene BruhnStampegårdens Pompidou20:38.64
28Heidi FrederiksenKandies Skrupsak21:13.36
29Anne-Mette FoghFyldbinggaards Cupcake30:24.47
30Line HauritzEskirs Neya Sanajeh30:33.08
31Marlene BruhnStampegårdens Partners in Crime30:38.01
32Ditte Winther JensenTeam Winther`s Double Trouble40:41.27
33Camilla á ArgjumStampegårdens London Eye40:49.55
34Heidi FrederiksenKandies Tumling50:30.04
35Mia LadovEskely´s Vingummi51:15.78
Uplac.Elizabeth JensenLittle Beauty Dot ComTrukket
Uplac.Elizabeth JensenMFA StarlightTrukket
Uplac.Pauline Flora Agerley BangUniKin's WiDa Iddica Lamida Wa...Trukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sandra Bardevig
Sekretær: Sandra Bardevig
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 og 1 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Betina MillerFionas Innuendo DiNidus00:32,9900:20,64012
2Lene GadkjærMalegas Issac Newton00:32,9700:29,77011
3Marie FloutrupLyngs Stand Out01:13,2500:32,82011
4Marie FloutrupLyngs Ezonis Silver Pearl00:39,5100:34,06011
5Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...01:35,6100:51,61011
6Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Audax10:43,1900:21,8911
7Nadja Lykke Frederiksen M...Kaninbandens Picasso00:30,7010:38,1711
8Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso01:21,6110:38,1711
9Line HauritzDolls Zuera Basillicata00:51,8910:47,6011
10Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila11:48,4400:49,991
11Lisa HeinFionas Napellus10:57,3310:28,262
12Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino11:11,8510:28,892
13Trine MøldrupBlancos Epata Abu Sir21:16,7900:30,892
14Karina VilsbøllSofiagårdens CirSun Vanessa At...10:53,3810:35,472
15Anne-Mette FoghLego11:07,5410:43,802
16Line HauritzWinds Shiro11:02,9710:44,052
17Marie FloutrupYoggi21:21,3800:53,422
18Pauline Flora Agerley BangSommerly's Cool II Fire11:07,5511:09,262
19Line HauritzEskirs Neya Sanajeh11:34,9411:10,132
20Karina VilsbøllStrandvejs William20:54,2010:31,133
21Anne-Mette FoghFyldbinggaards Cupcake21:44,8511:00,293
22Karina VilsbøllSummer Time af Stampegården21:29,3320:50,014
23Ditte Winther JensenCharlie30:41,03
24Trine MøldrupWinds Mace Windu30:44,47
25Nicole AndersenStampegårdens Crimerider30:57,69
26Ditte Winther JensenFyldbinggårds Golden31:03,15
27Nadja Lykke Frederiksen M...Stald MR´s Lilja31:03,73
28Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many31:24,24
29Camilla á ArgjumStampegårdens London Eye31:32,43
30Marlene BruhnStampegårdens Pompidou2+12:04,09
31Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...41:25,13
32Marie FloutrupLyngs Bootstrap41:35,31
33Marie FloutrupLyngs Zero to Hero41:41,20
34Heidi FrederiksenKandies Skrupsak41:41,20
35Marlene BruhnStampegårdens Partners in Crime41:45,38
36Nadja Lykke Frederiksen M...Wølk`s Jumping Jackpot50:55,22
37Heidi FrederiksenKandies Tumling51:38,76
38Ditte Winther JensenTeam Winther`s Double Trouble61:25,25
39Camilla á ArgjumMusic Maker af Stampegården6+12:09,93
40Marlene BruhnJordbærgårdens Panodil6+12:38,49
Uplac.Christina HidalgoSvanemarks Cestrum PurpureumTrukket
Uplac.Marie FloutrupChristinegårdens CountdownTrukket
Uplac.Pauline Flora Agerley BangUniKin's WiDa Iddica Lamida Wa...Trukket
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sandra Bardevig
Sekretær: Sandra Bardevig
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 til 2 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2013-11-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Bella00:35,9300:30,87013
2Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs10:30,4400:17,4611
3Janni LarsenNødkærlunds Lumia10:18,8800:18,1611
4Nicole AndersenZentas Maddison Square NY10:33,0900:29,2411
5Pauline Flora Agerley BangJordbærgården's Strawberry Dai...0+11:02,0700:31,5011
6Janni LarsenHønsehuset's Chap20:42,4500:14,312
7Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida20:40,8400:21,032
8Line HauritzRiots Quomodo Vales20:47,3000:28,072
9Nicole AndersenZentas Brooklyn NY30:56,2710:47,134
10Lisa HeinFionas Deadly Dedication40:54,0320:22,606
11Karina VilsbøllSofiagårdens CirSun Vanessa At...40:44,5340:18,138
12Pauline Flora Agerley BangSommerly's Cool II Fire41:27,7141:08,778
13Ditte Winther JensenFyldbinggårds Golden60:31,31
14Karina VilsbøllStrandvejs William60:43,82
15Anne-Mette FoghLego60:44,86
16Janni LarsenNødkærlunds Optimus60:54,66
17Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Audax5+11:20,27
18Line HauritzDolls Zuera Basillicata71:39,63
19Christina HidalgoSvanemarks Cestrum Purpureum7+11:11,47
20Heidi FrederiksenZentas One Spot Too Many7+12:01,10
Uplac.Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust41:12,32Trukket
Uplac.Christina HidalgoHidalgo's Speedy GonzalesTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 til 4 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnCAs Arecurius Donn11:39,4701:02,52113
2Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Bella21:16,7700:27,872
3Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo11:25,9911:00,172
4Janni LarsenNødkærlunds Lumia20:38,9810:42,583
5Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus31:24,1700:49,903
6Rasmus BjernerByte af Flora21:20,7320:30,884
7Janni LarsenNødkærlunds Eros30:57,1610:33,684
8Nicole AndersenZentas Brooklyn NY31:24,4111:18,864
9Nicole AndersenZentas Nardus Naia Nimsetøs51:02,74
10Janni LarsenHønsehuset's Chap4+11:10,29
11Pauline Flora Agerley BangJordbærgården's Strawberry Dai...4+11:28,89
12Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal Pursuit60:54,01
13Line HauritzRiots Quomodo Vales5+12:01,64
14Nicole AndersenZentas Maddison Square NY6+11:38,84
15Janni LarsenNødkærlunds Optimus71:50,15
16Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida5+1+12:09,87
Uplac.Christina HidalgoHidalgo's Speedy GonzalesTrukket
Uplac.Heidi FrederiksenKandies Upsi DaisyTrukket
Uplac.Heidi FrederiksenZentas Times Square NYTrukket
Uplac.Janni LarsenNødkærlunds Ziggy StardustTrukket
Uplac.Nadja Lykke Frederiksen M...Sommerly´s Toni MorrisonTrukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Betina Miler
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 til 3 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates00:34,4400:15,5300 - 13,7713
2Marlene BruhnWinds Zhoot Minai00:28,0600:15,5203 - 23,1912
3Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht00:52,8800:19,67012
4Marlene BruhnCAs Arecurius Donn01:29,0700:55,23012
5Trine MøldrupCAs Arecurius Midir10:47,3610:18,692
6Frederikke ChristiansenDundines Zack10:34,0410:25,002
7Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)10:59,3010:37,262
8Rasmus BjernerByte af Flora20:37,48
9Frederikke ChristiansenShia's Blue Fire af Pecasus20:54,89
10Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus31:00,43
11Sandra BardevigSilverados Circurious40:42,03
12Heidi FrederiksenHønsehusets Prazo Caddo41:20,07
13Heidi FrederiksenKandies Upsi Daisy41:54,16
14Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 00750:50,41
15Anne-Mette FoghRosas Costa Del Sol51:55,93
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Criminal PursuitTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 til 1 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2013-11-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...01:05.9500:32.23013
2Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht21:07.5700:21.332
3Nanna ChristensenWinds Nioryu20:56.8800:27.272
4Trine MøldrupCAs Arecurius Midir21:26.0400:33.362
5Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki30:38.7500:22.633
6Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates20:44.5010:25.013
7Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)21:55.1811:06.703
8Frederikke ChristiansenDundines Zack40:37.3500:26.414
9Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...41:21.0900:52.844
10Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios51:04.0600:30.945
11Marlene BruhnWinds Zhoot Minai61:35.4910:57.727
12Sandra BardevigSilverados Circurious51:25.5940:48.579
13Sandra BardevigLykkes Catwoman7+11:12.870+10:57.189
14Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit Baru71:31.5120:59.429
15Frederikke ChristiansenShia's Blue Fire af Pecasus5+1+22:58.8821:14.8710
16Sandra BardevigSofiagårdens Niva Bond 0078+11:48.6820:39.6311
17Lisa HeinFionas Deadly Dedication7+22:59.5321:36.0811
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...01:13,7400:42,91014
2Camilla á ArgjumStald Blue's Ch. Blue Ocean00:42,1210:19,1211
3Camilla á ArgjumLevades American Samoa10:32,7700:23,631
4Maria GadkjærMalega´s Scorpio00:31,2810:24,411
5Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun00:45,9610:29,791
6Lisa HeinGCh. Neottia Nidus-avis00:36,2820:24,012
7Nanna ChristensenWinds Nioryu10:41,7310:26,722
8Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki10:39,7310:29,432
9Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...1+10:52,5700:31,472
10Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya20:57,1700:32,572
11Sandra BardevigLykkes Catwoman1+11:12,9300:36,262
12Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios20:51,5110:31,653
13Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount20:56,7910:33,323
14Nicole AndersenLykkes Abalo Appaloosa20:51,7110:47,133
15Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside20:59,4320:22,824
16Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales20:39,3320:26,894
17Maria GadkjærMalega´s Gemini20:48,4020:29,614
18Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone20:41,7720:30,614
19Betina MillerPlaymates Ch. Player af Alléga...11:13,1730:52,154
20Nicole AndersenLeeds Back To Black21:33,9641:12,336
21Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey31:02,20
22Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey31:05,67
23Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...40:45,31
24Marlene BruhnGrenens Crystal Eyes40:46,63
25Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...51:16,30
26Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...5+11:01,65
27Nanna ChristensenCAs Asterisk Bakit Baru61:31,99
28Nicole AndersenSpringers Flint af Bella61:34,74
29Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock71:15,47
Uplac.Marlene BruhnSilverados Piper CubTrukket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 til 2 fejl videre til finale
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2013-11-08 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumLevades American Samoa01:12.7300:36.67014
2Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...01:02.7400:40.2303
3Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...01:41.2510:28.691
4Camilla á ArgjumStampegårdens Paramount11:35.0100:40.121
5Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone30:58.2600:24.923
6Camilla á ArgjumStald Blue's Ch. Blue Ocean30:52.0310:25.794
7Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun30:52.0310:37.014
8Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean Tales21:14.8320:49.874
9Camilla á ArgjumJordbærgårdens Hockey31:09.6211:00.184
10Lisa HeinGCh. Neottia Nidus-avis51:03.3710:22.426
11Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside31:22.1940:31.377
12Betina MillerPlaymates Ch. Player af Alléga...51:40.7221:24.697
13Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...41:39.1941:03.408
14Nanna ChristensenBaloos Tivi Tobey61:20.9930:53.069
15Sandra BardevigWinds SCh. Niva Pattaya81:04.6720:38.0710
16Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock6+11:47.9240:37.8311
17Marlene BruhnGrenens Crystal Eyes5+11:28.9760:46.8212
Uplac.Marlene BruhnSilverados Piper CubTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2013-11-10 00:00:00

Plac.FørerKanin5560657075808590Cert.Point
1Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...OO-OXOXOXOXXX14
2Sandra BardevigLykkes Catwoman-XO-OOOXXOXXX
3Nanna ChristensenCAs Arecurius OgmiosOOOOOOXXX
4Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian CechtXOO-OXOXOXtrukket
5Camilla á ArgjumStald Blue's Ch. Blue OceanOO-XOXOXXOXXX
6Camilla á ArgjumStampegårdens Caribbean TalesXOO-OXXOXXOXXX
7Lisa HeinGCh. Neottia Nidus-avis-O-OOXXX
8Trine MøldrupCAs Arecurius MidirOOOOXOXXX
9Sandra BardevigSofiagårdens Ch. Sport Inside-O-XOXOXXX
10Camilla á ArgjumLevades American SamoaOO-XOXOXXX
11Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo WabanakiOOOXOXOXXX
12Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...OOOOXXOXXX
13Lisa HeinNidus' GCh Nardus Stricta af S...-OOOXXX
14Frederikke ChristiansenCAs Arecurius TeutatesOOOOXXX
15Camilla á ArgjumStampegårdens ParamountOO-XOXXX
16Sandra BardevigLevades GCh. Yellowstone-O-XXOXXX
17Rasmus BjernerByte af FloraOOOXXX
18Trine MøldrupCAs Arecurius TaranucnusOOXOXXX
19Camilla á ArgjumJordbærgårdens HockeyOO-XXX
20Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af BellaXOO-XXX
21Sandra BardevigSommerly's Cool II Sun-XO-XXX
Uplac.Pauline Flora Agerley BangSommerly's Cool II FireTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: 55 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2013-11-09 00:00:00

Plac.FørerKanin120140150160170180190Cert.Point
1Camilla á ArgjumLevades American SamoaXOO-OOOO14
2Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...XOO-XOOOXXX
3Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...OOOOXOXOXXX
4Frederikke ChristiansenShia's Blue Fire af PecasusXXOOOXXOXXOXOXXX
5Maria GadkjærMalega´s ScorpioXOOOXOXOXXX
6Maria GadkjærMalega´s GeminiXXOXOOXXX
7Nadja Lykke Frederiksen M...Stald MR´s LiljaXOOXOXXX
8Sandra BardevigLevades GCh. YellowstoneXXOXOXOXXX
9Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...XOXO-XXX
10Lene GadkjærHønsehuset's Prazo ApacheXOXXX
Uplac.Lisa HeinFionas Deadly DedicationXXX
Uplac.Sandra BardevigLykkes CatwomanXXX
Uplac.Sandra BardevigWinds SCh. Niva PattayaXXX
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Helena Aikas
Bedømmelsesmetode: 120 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.