Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  I  LIDEMARK  FORSAMLINGSHUS  VED  BJÆVERSKOV  DEN  10.  DECEMBER  2013

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben
Dato: 2013-12-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Marlene BruhnStampegårdens Pompidou (M)00:46,1000:28,9001:15,0013
2Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty (M)00:41,3200:35,3401:16,6612
3Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Be...(M)10:50,8300:21,0211:11,851
4Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida (M)10:47,9000:34,4911:22,391
5Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(L)11:02,7700:33,6511:36,422
6Marlene BruhnSnöflingans Ghostbusters11:10,0910:58,4922:08,58
7Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar30:46,7700:26,2931:13,06
8Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray30:54,9700:33,2331:28,20
9Frederikke ChristiansenStampegårdens Casa Manila31:24,9100:45,5332:10,44
10Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Adve...(M)40:49,1000:28,8541:17,95
11Camilla á ArgjumStampegårdens London Eye (M)41:04,1900:23,2041:27,39
12Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba30:56,0310:42,7641:38,79
13Charlotte Dollerup Christ...Dolls James Bond41:04,0200:49,1941:53,21
14Frederikke ChristiansenEskirs Neya Xiphactinus Audax41:19,5000:41,3642:00,86
15Susan Comitre-noppenauPletvangs Wilbur41:43,4800:53,0742:36,55
16Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly31:02,3221:08,1352:10,45
17Line HauritzWinds Shiro41:23,1020:51,3762:14,47
18Line HauritzRiots Quomodo Vales41:21,8521:16,0862:37,93
19Lisa Sinnerup GressStampegårdens Forever a Crime...71:01,8600:27,0371:28,89
20Line HauritzDolls Zuera Basillicata81:13,4020:39,88101:53,28
21Lisa Sinnerup GressKeoks Statue of Liberty af Gre...71:51,5330:50,49102:42,02
22Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame51:43,0561:32,27113:15,32
23Camilla á ArgjumMusic Maker af Stampegården (M)7+22:59,0351:37,43144:36,46
Uplac.Line HauritzEskirs Neya Sanajeh50:56,07Disk.
Uplac.Amanda HauptWinds ChibiTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressHønsehusets My Way (Kira)Trukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressKeoks Rainbow Bridge af GressTrukket
Uplac.Lærke GylhamWinds HakuroTrukket
Uplac.Susan Comitre-noppenauPletvangs RomeoTrukket
v10Lærke GylhamWinds Quintin Quantico (V)2+11:28,9500:46,8532:15,80
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2013-12-10 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki (S)10:47,5520:32,9331:20,483
2Marlene BruhnStampegårdens Pompidou (M)21:06,5610:45,4931:52,05
3Lisa Sinnerup GressWinds Jar Jar Binks (S)20:58,4610:54,5731:53,03
4Camilla á ArgjumOceans Going To A GoGo af Be...(M)21:15,7310:43,1931:58,92
5Marlene BruhnHønsehusets CaJus Shutterfly31:09,4510:37,3441:46,79
6Marlene BruhnSnöflingans Ghostbusters31:31,4111:05,5142:36,92
7Lisa Sinnerup GressHønsehusets Qusar30:43,1720:44,3851:27,55
8Camilla á ArgjumCAs Arecurius Dian Cecht (S)31:13,9120:34,7651:48,67
9Lisa Sinnerup GressMalega´s AP Want It All (Junio...31:16,5430:43,7262:00,26
10Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray40:39,09
11Camilla á ArgjumOceans Dance Into The Light af...41:08,93
12Nanna ChristensenCAs Arecurius Ogmios41:09,49
13Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Adve...(M)41:20,37
14Frederikke ChristiansenMilleniums Spicy Scoop41:22,77
15Line HauritzRiots Quomodo Vales41:46,07
16Charlotte Dollerup Christ...Winds Just Like Beauty51:07,10
17Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida51:33,89
18Charlotte Dollerup Christ...Dolls James Bond4+11:44,72
19Nanna ChristensenWinds Nioryu61:08,82
20Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba61:10,55
21Susan Comitre-noppenauPletvangs Wilbur601:35,1
22Lærke GylhamCAs Asterisk Bayan Lepas81:19,16
23Marlene BruhnWinds Zhoot Minai81:22,69
24Lærke GylhamWinds Kleeia Kojima82:18,58
25Amanda HauptHønsehusets Prazo Sioux Lakota81,58,38
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Hønsehuset's Fearless NevadaTrukket
Uplac.Charlotte Dollerup Christ...Winds ChibiTrukket
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Arecurius TeutatesTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressHønsehusets The Goblin KingTrukket
Uplac.Marlene BruhnCAs Arecurius DonnTrukkket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 - Finale 0 - 3 fejl, tid lagt sammen
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.