Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  LIDEMARK  FORSAMLINGSHUS  DEN  28.  DECEMBER  2013

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeHøjdehop
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2013-12-28 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Nanna ChristensenIraklis' Melilla Murcia af Kil...00:41,7000:29,9901:11,6912
2Nanna ChristensenIraklis' Bilbao Oviedo af Kild...00:47,1200:33,0701:20,1911
3Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack01:04,6700:39,2001:43,8711
4Trine DrejerSommerly´s Nadine Gordimer00:35,0311:06,5911:41,62
5Trine DrejerMoens Fairytale20:31,8700:39,8021:11,67
6Trine MøldrupIraklis' Vilassar Ciudad af Ki...10:50,3710:35,3721:25,74
7Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly20:35,2110:32,1931:07,40
8Nanna PetersenWinds Xendor41:51,6021:00,4562:52,05
9Line HauritzJordbærgårdens Metadon51:54,3820:46,7272:41,10
10Line HauritzElmelys Alison Krauss61:29,8350:59,23112:29,06
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerSelma Power PilTrukket
Uplac.Trine DrejerZacTrukket
Uplac.Trine MøldrupIraklis' San Antonio af Kildev...Trukket
v8Anna Katrine HustedWinds Quintin Quantico (V)20:40,7010:32,6731:13,37
v8Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Veg...(V)30:36,9800:37,0731:14,05
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Sekretær: Frederikke
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2013-12-28 00:00:00

Plac.FørerKanin4050606570758085Cert.Point
1Trine MøldrupCAs Arecurius Midir-OOOXXOOOXXX14
2Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...-XOOOOXOXXOXXX1
3Mette WindWinds Ch. Anakin Skywalker-XXOOOXXOXOXXOXXX
4Frederikke ChristiansenCAs Arecurius TeutatesOXOXOXOOXXOXXOXXTrukket
5Mette WindWinds Zhawn Mizai-OOOOXOXXX
6Mette WindWinds GCh. Mizar Montani-OXOOOXOX
7Nanna PetersenTaharas MarieOOXOOOXXTrukket
8Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Wabanaki--XXOOOXXX
9Frederikke ChristiansenHønsehusets Cape Kamenjak BeachXOOXOXOXXX
10Nanna PetersenMilkas Ch. Koma Karma KosmosXOOXXOXOXXX
11Trine MøldrupCAs Arecurius Taranucnus-XOXOXXOXXX
12Trine DrejerFunnys Trollius EuropaeusXOXOXXX
12Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...XOXOXXX
14Nanna PetersenTaharas Abigail GabbleXOXXOXXX
15Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu GambangOTrukket
15Nanna PetersenLykkes Camma CamilleOXTrukket
17Frederikke ChristiansenMilleniums Spicy ScoopXOXXX
17Trine DrejerMaPos AlexXOXXX
19Frederikke ChristiansenSommerly's KairoXXOXTrukket
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerSelma Power PilTrukket
Uplac.Trine MøldrupMimrelund's Spring NichtTrukket
Uplac.Frederikke ChristiansenShia's Blue Fire af PecasusXtrukket
Uplac.Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo PotawatomiXXX
Uplac.Trine DrejerSilverados MezzoXXX
Uplac.Trine MøldrupClausens TwixXXX
Uplac.Trine MøldrupTaharas Paint Me With HappinessXXX
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Aspirant: Nanna Christensen
Sekretær: Nanna Christensen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2013-12-28 00:00:00

Plac.FørerKanin4080100120140150160170180190Cert.Point
1Trine MøldrupNardus' Iraklis Asteras af Bla...--XOXOOOOXOXOXO14
2Mette WindWinds GCh. Mizar Montani-OOOXOXOOOOX1
3Mette WindWinds Ch. Anakin Skywalker-OO-O-OXXX
4Trine MøldrupMaPos De La ManifikXXOXOOXOXOOXOXXX
5Frederikke ChristiansenCAs Arecurius Teutates-XOOXOXXOOXOXXX
6Mette WindWinds Zhawn Mizai-XOO-XXOXX
7Frederikke ChristiansenShia's Blue Fire af Pecasus--XOOXXX
8Frederikke ChristiansenHønsehusets Prazo Potawatomi-XOXOXOXXX
9Mette WindFionas Kips BayOXOXOXOXXX
10Line HauritzEskirs Neya SanajehXOXOXXX
10Mette WindHønsehusets CaJus ShutterflyXOXOXXX
12Frederikke ChristiansenHønsehusets Cape Kamenjak BeachXXOXXOXXX
13Frederikke ChristiansenMilleniums Spicy ScoopXOXXX
13Mette WindWinds Caliban CentauruXOXXX
15Line HauritzWinds ShiroXXOXXX
Uplac.Frederikke ChristiansenCAs Asterisk Melayu GambangXtrukket
Uplac.Trine MøldrupCAs Imequa NiramvidesXtrukket
Uplac.Frederikke ChristiansenSommerly's KairoXXTrukket
Uplac.Line HauritzRiots Quomodo ValesXXX
Uplac.Mette WindSnöflingans FandangoXXX
Uplac.Trine MøldrupCAs Arecurius MidirXXX
Uplac.Trine MøldrupCAs Arecurius TaranucnusXXX
Uplac.Trine MøldrupClausens TwixXXX
Uplac.Trine MøldrupMimrelund's Spring NichtXXX
Uplac.Trine MøldrupNardus' Epanomi Kozina af Blan...XXX
Uplac.Trine MøldrupTaharas Paint Me With HappinessXXX
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Hedvig Jørgensen
Aspirant: Nanna Christensen
Sekretær: Nanna Christensen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.