Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOP  VED  UDSTILLINGEN  PÅ  BLÅKILDE  EFTERSKOLE  DEN  26.  JANUAR  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2014-01-26 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly´s Selma Lagerlöf00:44,5600:40,10012
2Kirsten BjergSommerly´s Cuba Lime & Lemon00:37,0000:48,51011
3Kirsten BjergKaninBorgens Liona01:18,1200:57,45011
4Poul Erik KristensenEagle af Pecasus10:50,6800:26,5011
5Poul Erik KristensenVangs Half-Blood Prince00:43,8710:31,6211
6Lone SøjbjergJohanna10:32,1000:33,5311
7Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)10:35,4800:36,2811
8Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi11:05,2400:54,591
9Lene BjergStald Bellas This is it af Lev...11:08,2300:54,751
10Kirsten BjergSommerly´s Wislawa Szymborska20:58,5300:29,792
11Charlotte EllebyVi.P's Cinderella21:01,3900:35,062
12Lasse SøjbjergRoyal Jubilee af Stampegården21:19,8100:36,392
13Janni LarsenNødkærlunds Gertrud Zobel20:41,9510:19,753
14Kirsten BjergVi.P's Phantom of the Opera10:33,9020:25,593
15Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel20:39,7210:30,173
16Janni LarsenFoxbat af Pecasus31:07,1200:35,513
17Charlotte EllebySpringer2+12:00,5001:35,003
18Susanna Mørck KristensenVi.P's Malakit30:47,3210:28,674
19Kirsten BjergVeggerbys Lay´s af Sommerly41:09,9500:38,344
20Kirsten BjergVilsmøllegaarden´s La Hail31:08,3410:44,894
21Aase BjernerRozettas Plectrum31:02,5910:51,214
22Susanna Mørck KristensenOceans Oasis af Stampegården41:19,8900:59,104
23Susanna Mørck KristensenFlora Calluna31:34,0911:29,064
24Charlotte EllebyDolly31:11,5320:41,185
25Louise HansenStrandvejs Tin Tin31:20,2820:59,825
26Louise HansenRådved Nygård´s Bumblebee31:20,5921:03,755
27Laura Berggreen GæbeNikki4+12:02,0611:10,966
28Aase BjernerBygholms Hr.Luf Shopper Boy51:54,4221:24,967
29Susanna Mørck KristensenWinnie af Pecasus51:09,2430:58,968
30Louise HansenJokers Dark Paradise51:50,5951:14,0410
31Louise HansenGolden Memories af Stampegården5+22:22,5941:43,9211
Uplac.Laura Berggreen GæbeRådved Nygård's Jazztrak sig
Uplac.Merete MaahnVi.P's Salomontrak sig
v31Lene BjergSommerly's Miss Cool Evolution...6+12:00,6841:20,2911
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Camilla Mørck Thuesen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.