Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  MED  SM  I  LET  KROGET  OG  VETERAN  PÅ  GRØNNEMOSESKOLE  I  GLADSAXE  DEN  1.  -  2.  MARTS  2014

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Veteran ligeVeteran kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2014-03-02 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy00:34,8800:17,8300:52,7112
2Tanja Skou Pedersen*Paya* UniKin's TiPa Seperti B...10:19,7500:14,4310:34,181
3Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstjär...00:32,0510:14,9210:46,971
4Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack10:25,7200:25,4910:51,211
5Tanja Skou PedersenMillieniums Ängslocka10:21,9210:11,8420:33,76
6Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home af...10:21,2310:18,0920:39,32
7Line HauritzJordbærgårdens Metadon20:40,6100:21,5221:02,13
8Karin RothSpringers Lunatic10:33,1511:08,4421:41,59
9Marianne F. NielsennVestvoldens Jackline20:25,8210:23,7330:49,55
10Karin RothRiots Silvestre Zazu30:38,6500:31,6431:10,29
11Line HauritzMaglebo's Quta Tic20:50,8510:26,0531:16,90
12Signe SkelbækFlora Lærkespore21:15,3711:10,9932:26,36
13Karin RothKaninbjerget's Diva30:22,1710:22,4140:44,58
14Marianne F. NielsennVestvoldens Spot On Milna20:33,2920:26,9341:00,22
15Marianne F. NielsennVestvoldens Easy Rider40:38,7800:36,7341:15,51
16Marianne F. NielsennVestvoldens Sanofi Zentiva (no...50:29,1000:24,8950:53,99
17Majken JosephsenIngolf40:41,9210:59,7451:41,66
18Line HansenLilliens LEGO Dublo50:41,0610:24,5761:05,63
19Tanja Skou Pedersen*Killah* Milleniums Kungsljus61:20,7000:17,3761:38,07
20Karin RothPicnic's Zombie51:41,9620:33,5172:15,47
21Christina AndersenCATAs Dati Dathin Lamira60:42,3330:40,3791:22,70
22Sofie Harrits NielsenVictor5+12:01,4631:02,7893:04,24
Uplac.Sofie Harrits NielsenCajaDisk.
Uplac.Line HauritzMaglebo's Quta TacTrukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle ValnødTrukket
Uplac.Rikke Windeballe HegvaldBajonetteTrukket
Uplac.Rikke Windeballe HegvaldSpikeTrukket
v9Signe SkelbækFlora Gyldenris (V)21:08,0101:48,5922:56,60
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2014-03-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja Skou Pedersen*Paya* UniKin's TiPa Seperti B...10:31,5900:24,2710:55,8612
2Marianne F. NielsennVestvoldens Jackline20:34,4300:26,5621:00,99
3Line HauritzEskirs Neya Sanajeh20:41,3100:36,9121:18,22
4Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly10:41,6710:37,9921:19,66
5Tanja Skou Pedersen*Snooky* Milleniums Skogsstjär...30:39,6800:34,1131:13,79
6Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home af...20:39,3911:07,9531:47,34
7Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy31:05,2710:49,9241:55,19
8Marianne F. NielsennVestvoldens Sanofi Zentiva (no...40:45,0505:36,2246:21,27
9Marianne F. NielsennVestvoldens Easy Rider51:19,5900:47,1852:06,77
10Karin RothSpringers Lunatic21:08,4931:49,0352:57,52
11Tanja Skou Pedersen*Teqa* Hønsehuset's Te Quiero...61:06,0500:38,4461:44,49
12Line HauritzMaglebo's Quta Tic51:26,9810:41,0762:08,05
13Tanja Skou PedersenMillieniums Ängslocka61:36,9200:36,8362:13,75
14Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna51:22,2920:42,9972:05,28
15Karin RothKaninbjerget's Diva60:54,8120:52,2081:47,01
16Karin RothRiots Silvestre Zazu51:16,7930:57,5482:14,33
17Amalie JohansenKaninbjergets Nellie Dellie6+11:58,3430:56,55102:54,89
18Marianne F. NielsennVestvoldens Spot On Milna80:52,9240:43,89121:36,81
19Line HansenLilliens LEGO Dublo81:42,2341:03,42122:45,65
20Karin RothDory71:20,0361:23,81132:43,84
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Aya* UniKin's TiPa Saya Ibu A...31:00,83Trukket
Uplac.Line HauritzMaglebo's Quta Tac31:27,80Trukket
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerKokosDisk.
Uplac.Amalie JohansenLille Halv MåneTrukket
Uplac.Line HauritzJordbærgårdens MetadonTrukket
Uplac.Sofie Vejen PfundhellerSelma Power PilTrukket
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Killah* Milleniums KungsljusTrukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2014-03-02 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja Skou Pedersen*Kikaloo* Shamigo's Kikaloo Ki...00:26,1000:22,4200:48,5213
2Lisa HeinFionas Napellus00:50,9900:46,4701:37,4612
3Line HauritzEskirs Neya Sanajeh00:35,5010:38,7311:14,231
4Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur20:35,5810:27,0831:02,66
5Line HansenLilliens Silbury Hill10:40,4220:23,3931:03,81
6Lisa Sinnerup GressMagics Epic Dilution40:39,8910:30,7851:10,67
7Flemming MønstedBoltens Glowing Suprise50:43,5400:27,6251:11,16
8Lisa Sinnerup GressWinds Hakuro31:13,631+12:09,1353:22,76
9Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau*40:38,2720:36,2561:14,52
10Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly60:29,6210:53,0571:22,67
11Tanja Skou Pedersen*Lovely* Tahara's Paint Me Wit...50:53,3420:37,4471:30,78
12Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna50:50,1320:52,9671:43,09
13Line HauritzWinds Shiro50:50,3721:00,0171:50,38
14Lisa HeinFlora Neotinea51:50,0320:54,7272:44,75
15Tanja Skou PedersenVinkelstaldens Darling31:07,763+12:13,6173:21,37
16Tanja Skou PedersenRiots Cazador5+12:05,9341:42,94103:48,87
17Marianne F. NielsennRomeo81:36,6551:02,17132:38,82
Uplac.Sofie Harrits NielsenStampegårdens OscarDisk.
Uplac.Karin RothDoryTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressKeoks Statue of Liberty af Gre...Trukket
Uplac.Pauline BangSommerly's Cool II FireTrukket
Uplac.Pauline BangSpringers The Loser of LoveTrukket
Uplac.Simone BasanOceans Barracuda af Stampegård...Trukket
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Aya* UniKin's TiPa Saya Ibu A...Trukket
Uplac.Tanja Skou Pedersen*Teqa* Hønsehuset's Te Quiero...Trukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Aspirant: Christina Andersen
Sekretær: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2014-03-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur10:35,9000:27,3711:03,2713
2Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba20:42,8610:42,9131:25,77
3Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray40:51,2000:32,1841:23,38
4Line HansenLilliens Silbury Hill30:50,4910:48,9841:39,47
5Line HauritzWinds Shiro30:46,8830:50,6461:37,52
6Tanja Skou PedersenCA's Warna *Hijau*70:52,3020:40,0391:32,33
7Trine MøldrupBlancos Epata Abu Sir51:01,9040:40,4691:42,36
8Trine MøldrupIraklis' Vilassar Ciudad af Ki...71:19,8920:37,1391:57,02
9Tanja Skou Pedersen*Lovely* Tahara's Paint Me Wit...71:33,0530:49,86102:22,91
10Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegården70:46,8831:47,17102:34,05
11Line HauritzJordbærgården's Chrispy Shrimps72:00,7541:09,42113:10,17
12Tanja Skou PedersenRiots Cazador7+12:28,2331:21,39113:49,62
13Amalie JohansenWinds Kantarel81:30,0051:34,60133:04,60
14Trine MøldrupWinds Mace Windu10+11:59,7751:03,12163:02,89
15Marianne F. NielsennRomeo91:47,0881:33,59173:20,67
Uplac.Christina AndersenVinkelstaldens Darling8+12:22,67Trukket
Uplac.Christina AndersenCATAs Dati Dathin LamiraTrukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2014-03-02 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Quintin Quantico00:32,9400:37,0001:09,94
2Signe SkelbækSpringers T.M.T. MultiMax Fant...11:00,0900:46,6311:46,72
3Signe SkelbækBlack Boy21:56,1200:58,3322:54,45
4Marianne F. NielsennVestvoldens Surprice31:14,7600:41,2531:56,01
Antal deltagere: 4.  
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen

Veteran kroget
Dato: 2014-03-01 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Quintin Quantico10:49,1710:46,0821:35,253
2Signe SkelbækSpringers T.M.T. MultiMax Fant...31:32,4601:14,2032:46,66
3Marianne F. NielsennVestvoldens Surprice71:41,4141:22,55113:03,96
Uplac.Marianne F. NielsennVestvoldens KasmirTrukket
Uplac.Signe SkelbækBlack BoyTrukket
Antal deltagere: 5.  
Dommer: Nanna Randløv Petersen
Sekretær: Trine Møldrup
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 02:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.