Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MARTSSTÆVNE  PÅ  BYSKOLEN  I  SKJERN  DEN  22.  MARTS  2014

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben
Dato: 2014-03-22 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnStampegårdens Island of Adve...(M)00:42,7200:28,80013
2Janni LarsenHønsehuset's Chap (M)10:53,6700:28,0411
3Janni LarsenNødkærlunds Lumia (M)10:53,5100:29,8011
4Poul Erik KristensenVi.P's Malakit (L)10:54,0100:40,9012
5Lisa FiilBellas Rockin Robin af Levad...(M)11:16,3100:48,1511
6Lisette KongerslevHønsehusets Snusmumriken (M)01:00,1010:54,0011
7Poul Erik KristensenVangs Half-Blood Prince (L)11:06,0100:57,2012
8Janni LarsenNødkærlunds Optimus (M)21:00,3400:30,092
9Karina VilsbøllSofiagårdens Eagle Air (L)1+11:48,4000:35,262
10Louise JensenVi.P's Wizard of Oz (L)1+11:20,2000:36,932
11Marlene BruhnHønsehusets Sniff (M)20:46,3700:42,102
12Lisette KongerslevLykkes JoJo (M)11:08,2610:49,392
12Marlene BruhnStampegårdens Walk of Fame (M)11:21,2310:49,392
14Lisette KongerslevHønsehusets Qusar (M)11:39,8910:57,402
15Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air (L)20:58,6201:06,932
16Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust (M)21:53,2001:13,722
17Anne-Mette FoghLego (L)01:25,5321:41,222
18Charlotte PedersenLykkes Macklemore (L)31:22,4500:31,453
19Maria GadkjærMalega´s To Tough To Stay St...(M)20:49,4810:32,533
20Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso (M)31:27,0400:35,023
21Lisa FiilStald Bellas Apollo af Somme...(M)21:04,9810:41,623
22Charlotte PedersenLykkes Mumbo Jumbo (L)31:57,6500:51,063
23Louise JensenSommerly´s Selma Lagerlöf (L)21:01,2410:52,543
24Karina VilsbøllStald Parsbergs Koh Tao af H...(M)31:43,4600:55,623
25Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution...(M)20:46,7520:46,454
26Poul Erik KristensenEagle af Pecasus (L)31:53,3410:48,844
27Karina VilsbøllSummer Time af Stampegården (L)31:10,1210:51,904
28Karina VilsbøllKaninborgens Cappuccino (L)31:20,6711:00,244
29Charlotte PedersenLykkes Sir James (M)41:39,2110:39,825
30Louise JensenSommerly´s Toni Morrison (M)21:06,4530:43,825
31Lisette KongerslevRaptor af Pecasus (L)41:21,4310:52,505
32Lisette KongerslevLykkes Jessie J (L)31:15,6821:00,185
33Karina VilsbøllFantig Semper Fidelis af Bel...(M)40:46,7620:28,586
34Charlotte EllebyDolly (L)51:22,6410:49,436
35Lisa FiilWraae's The Godfather (M)51:39,6111:07,826
36Edita RimkuteVilsmøllegaarden´s Rain (L)31:13,8631:57,436
37Janni LarsenNødkærlunds Eros (M)50:54,7620:34,877
38Marlene BruhnJordbærgårdens Ecstasy (M)51:14,2820:45,217
39Edita RimkuteOceans Artic Char af Stampeg...(L)51:52,9220:52,677
40Maria GadkjærMalega's To Tough To Challen...(M)61:17,7820:40,738
41Lisa FiilStationbakken's Montaña Anem...(M)51:16,6931:16,968
42Edita RimkuteStrandvejs East Revolution (M)71:36,3921:16,629
43Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry (M)7+1+12:11,0020:45,9611
44Lene GadkjærMalega´s To Tough To Give Up...(M)71:07,3970:54,0214
Uplac.Louise JensenSommerly´s Cuba Lime & Lemon...(L)31:08,87Disk.
Uplac.Edita RimkuteStrandvejs William (M)31:16,89Trukket.
Uplac.Charlotte EllebyVi.P's Cinderella (L)Trukket.
Uplac.Lisette KongerslevRainbow Dash (M)Trukket.
Uplac.Louise JensenFionas Loved By Jupiter (M)Trukket.
Uplac.Poul Erik KristensenEnok (M)Trukket.
v5Lene GadkjærSommerly´s Fiolito (V)10:59,9300:44,721
v24Janni LarsenTeam Sheik´s Afrodite(v)11:32,1020:55,073
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Susanna Mørck Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2014-03-22 00:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marlene BruhnStampegårdens Pompidou00:56,4210:36,04113
2Christine VangLykkes Lady Sophia20:52,1500:35,232
3Louise JensenSommerly's Kilan11:02,3810:41,692
4Christine VangGrif af Pecasus21:02,3600:54,172
5Lisette KongerslevLykkes Falcon11:51,0010:58,682
6Edita RimkuteShia's Ch. Blue River af Pecas...31:25,8400:36,643
7Poul Erik KristensenBlack Sweat af Pecasus21:30,2510:49,593
8Marlene BruhnJordbærgårdens Flo Rida21:02,9010:52,723
9Christine VangVisbys Attymass C.30:41,2010:56,564
10Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus20:48,7821:18,314
11Louise JensenLeeds Gaz Station Af All Star2+12:14,1511:40,724
12Poul Erik KristensenFaun af Pecasus30:45,2620:30,205
13Lisa FiilLeeds Copacabana af All Star41:35,1530:49,157
14Louise JensenFionas Kaw af Sommerly61:09,1730:37,209
15Edita RimkuteRosas Costa Del Sol5+12:03,2641:11,2910
16Lisa FiilHønsehusets Cosmopolitan6+1+12:10,4241:20,2912
Uplac.Charlotte PedersenLykkes Sir William1+11:26,53Trukket.
Uplac.Charlotte PedersenMangolds English MuffinTrukket.
Uplac.Louise JensenLykkes State of ArtTrukket.
v2Poul Erik KristensenSamson af Pecasus (V)01:35,6211:03,231
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Susanna Kristensen
Aspirant: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.