Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

  HALLOWEENSTÆVNE  PÅ  VILVORDE  I  ROSKILDE  DEN  10.  OKTOBER  2021

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenSvær lige åben
Elite ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2021-10-10 12:35

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian) (M)00:32,3700:23,3100:55,6813
2Tanja PedersenUniKins Necromancer (M)10:18,4300:14,0010:32,431
3Malou Green TejmersKlundtes Jinchu (Phoebe) (M)00:36,3110:15,7510:52,061
4Emil JulinFunnys Molinara (Manja) (M)10:32,8200:27,7211:00,541
5Silje MathiasenKlundtes The High City (Lille C) (M)10:25,9700:38,4111:04,381
6Silke BrendstrupHarleys Dewsparkle (Daisy) (M)10:42,5700:39,0011:21,571
7Karina DamTeams Vision Of Perfection (Pelle) (M)00:17,3120:18,7220:36,03
8Malou Green TejmersEnigheds Feodor (L)10:46,0610:31,0621:17,12
9Leonora Josephine Jungers...Isbaks Stormy Seas (Alaska) (M)11:06,8710:25,5621:32,43
10Isabella WexøeKlundtes Tento (Teto) (M)11:13,9710:46,5322:00,50
11Karina DamDundines Tactical Assault (Aslan) (L)10:30,4320:16,9430:47,37
12Karina DamSkovvejens Dare to Dream (Delta) (L)10:36,37Trukket
13Silke BrendstrupLilliens GT Mombasa (Mossie) (M)20:23,50
14Rie AndersenBlack 'n' White af RabbitW. (Wins... (M)20:30,31
15Emil JulinStampegårdens Kill the Queen (Flo... (L)20:30,94
16Silje MathiasenFunnys The Dark Year (Darko) (M)20:34,65
17Silke BrendstrupKlundtes Elliott (M)20:42,65
18Patricia MøllnitzFunnys Premetta (Prema) (M)21:36,40
19Julie DambergUniKins Winter Hill (Walle) (M)30:25,37
20Rie AndersenKlundtes Madame Mim (Mimi) (M)30:29,03
21Silje MathiasenDundines Leonardo DiCaprio (M)30:38,41
22Leonora Josephine Jungers...Colombos I Love You E. (Klokkeblo... (L)30:38,87
23Patricia MøllnitzKlundtes Hyria fra Boeotia (Hyra) (L)2+11:34,94
24Rie AndersenSpringers Spotlight (M)40:46,44
25Emil JulinFunnys Starscreem (Saci) (L)3+11:35,40
26Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Charl... (L)50:25,12
27Sidsel DragelundPhineas (M)51:05,03
28Nanna JohansenStald Jumpers Perle (L)60:40,03
29Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske (L)6+12:00,69
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2021-10-10 16:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenUniKins Necromancer (M)00:17,1900:13,1000:30,2923
2Emil JulinBoltens Roaring Skies (Corian) (M)00:23,1200:31,1600:54,2822
3Emil JulinFunnys Eye For An Eye (Elias) (S)00:38,9700:21,4401:00,4112
4Karina DamTeams Vision Of Perfection (Pelle) (M)10:26,8100:24,2810:51,092
5Patricia MøllnitzDundines Australian Multicam (S)10:32,2100:26,0910:58,301
6Emil JulinStampestaldens Everything I Do (S)00:38,4110:30,1911:08,601
7Rie AndersenKlundtes Katashi (Tasha) (S)10:55,5700:35,5611:31,131
8Silke BrendstrupFunnys Make No Mistake (Berlioz) (S)10:24,2210:26,5720:50,79
9Silke BrendstrupHarleys Dewsparkle (Daisy) (S)10:33,9710:26,3221:00,29
10Nanna JohansenKlundtes Otoshi (Willow) (S)10:39,0010:25,5621:04,56
11Sif EnevoldsenCrazyjumpers BMW (S)10:43,3510:25,7821:09,13
12Isabella WexøeKlundtes Tento (Teto) (M)11:16,7811:21,5622:38,34
13Emil JulinHarleys Fifties Revival (Rifa) (S)10:57,9730:52,9741:50,94
14Patricia MøllnitzFunnys Premetta (Prema) (M)10:53,9351:19,8162:13,74
15Julie DambergStampestaldens Allison (S)20:22,65
16Julie DambergStampestaldens Gobstopper (Geo) (S)20:22,90
17Josefine De FriesSolgårdens War of the Roses (Nohr) (S)20:23,31
18Regitze ReckHønsehusets Song of the Sound (Si... (S)20:25,69
19Malou Green TejmersKlundtes Jinchu (Phoebe) (M)20:30,25
20Emil JulinUniKins Cloverfield Paradox (Clair) (S)20:31,78
21Rie AndersenCarrots Molly Weasley (S)20:54,46
22Regitze ReckKlundtes Mases fra Argos (S)2+11:50,75
23Rie AndersenKlundtes Madame Mim (Mimi) (M)40:29,62
24Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (S)40:40,97
25Janni BrenholdtTempo (S)40:54,29
26Rie AndersenGrantoftens Bad Blood (Lia) (S)3+11:28,50
27Rie AndersenFunnys Nokimi (S)41:38,38
28Emil JulinFunnys Molinara (Manja) (M)50:52,06
29Sidsel DragelundPhineas (M)60:53,06
30Rie AndersenSpringers Spotlight (M)71:12,25
Uplac.Silke BrendstrupPaloma (S)Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Signe Brenholdt
Sekretær: Signe Brenholt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2021-10-10 10:42

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Signe BrenholdtStampestaldens Ch. Viggo00:20,4600:17,7500:38,2114
2Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjord)00:30,5300:23,0300:53,5613
3Regitze ReckStampegårdens Ch. Rainbow . (Quin...00:52,4100:33,7201:26,133
4Signe BrenholdtStampestaldens GCh. Tell Me . (Wi...10:24,0000:18,3210:42,32
5Signe BrenholdtSkovvejens Night Before Ch. (Chri...10:25,1900:28,8110:54,00
6Signe BrenholdtFunnys Ch. Lobiviq (Loppen)10:37,0600:27,3811:04,44
7Camilla Kirk JensenKlundtes Kynos fra Locris (Kesi)10:45,5300:32,7211:18,25
8Signe BrenholdtFunnys Nio-Nias10:44,6200:42,1911:26,81
9Line Holse HansenLilliens GT Withley Neill (Neal)00:19,5620:25,3820:44,94
10Camilla Kirk JensenKlundtes Brave But Foolish (Bertil)10:32,5910:31,1321:03,72
11Regitze ReckWinds Ch. Izzina10:56,5010:26,0021:22,50
12Regitze ReckStampegårdens GdCh. Leap of Faith00:18,7530:16,7830:35,53
13Camilla Kirk JensenFunnys GCh. Athena10:36,8720:29,8531:06,72
14Camilla Kirk JensenCh. Formørkelse (Futti)10:47,5020:19,5631:07,06
15Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thilde)20:47,06
16Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)20:50,50
17Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)20:52,54
18Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Alma)30:29,25
19Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walter)30:38,37
20Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Ch. Touch of Lo. (I...30:49,19
21Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norm. (Nor...31:09,00
22Cecilie BrenholdtStampestaldens Ludvig31:09,38
23Janni BrenholdtStampestaldens Vera31:25,56
24Josefine De FriesSolgårdens Song of Ice and F. (Me...40:17,00
25Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbot. (...40:41,44
26Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mikkel)50:25,90
27Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...50:27,75
28Emil JulinUniKins Escape (Aslan)4+11:10,60
29Silke BrendstrupFunnys Nio-Nitus4+11:36,75
30Rie AndersenStampestaldens Carl61:00,88
31Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby)61:22,69
32Cecilie BrenholdtFunnys Amira61:31,03
33Rie AndersenEikhaugens We'll Never Know5+12:06,25
34Tanja PedersenUniKins Black Pearl (Saga)6+11:08,28
35Rie AndersenUniKins Death Song (Zoey)5+2+12:08,65
Uplac.Camilla Kirk JensenStampestaldens ValdeTrukket
Uplac.Rie AndersenSkovvejens Ch. Desert EagleTrukket
Uplac.Sif EnevoldsenSolens Blue Ocean WavesTrukket
Uplac.Tanja PedersenHarleys Shores of Venice (Vilja)Trukket
Uplac.Tanja PedersenSharpies Karma KissTrukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 ca. 1/3 i finalen, minimum 0 - 1 fejl.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2021-10-10 14:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion (Alma)00:17,2500:15,5700:32,8214
2Signe BrenholdtFunnys Ch. Lobiviq (Loppen)00:24,9400:20,0000:44,9413
3Signe BrenholdtStampestaldens GCh. Tell Me . (Wi...00:28,9700:21,4100:50,383
4Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norm. (Nor...00:18,2100:34,0900:52,303
5Emil JulinUniKins Følg Dine Drømme (Fjord)00:22,5600:31,2500:53,813
6Regitze ReckStampegårdens GdCh. Leap of Faith00:17,9410:15,6610:33,60
7Signe BrenholdtStampestaldens Ch. Viggo00:19,4010:20,4010:39,80
8Line Holse HansenLilliens GT Withley Neill (Neal)00:23,3410:17,5310:40,87
9Regitze ReckWinds Ch. Izzina00:31,5310:17,4410:48,97
10Josefine De FriesSolgårdens Song of Ice and F. (Me...00:19,3820:13,6920:33,07
11Regitze ReckStampegårdens Ch. Rainbow . (Quin...01:04,60Trukket
12Camilla Kirk JensenCh. Formørkelse (Futti)10:22,25
13Camilla Kirk JensenFunnys GCh. Athena10:32,19
14Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thilde)10:34,81
15Camilla Kirk JensenKlundtes Kynos fra Locris (Kesi)10:34,94
16Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...10:39,66
17Emil JulinBjörklövets Light Me Up (Walter)10:40,16
18Tanja PedersenUniKins High Five (Fiifii)10:42,00
19Tanja PedersenSolens All Or Nothing (Alluah)11:02,40
20Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha11:07,78
21Cecilie BrenholdtStampestaldens Ludvig11:14,69
22Signe BrenholdtSkovvejens Night Before Ch. (Chri...20:31,84
23Signe BrenholdtFunnys Nio-Nias20:37,78
24Emil JulinUniKins Escape (Aslan)1+11:02,22
25Signe BrenholdtFunnys Amira21:02,28
26Camilla Kirk JensenKlundtes Brave But Foolish (Bertil)30:24,41
27Tanja PedersenSharpies Karma Kiss30:31,28
28Tanja PedersenUniKins Black Pearl (Saga)30:33,46
29Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Ch. Touch of Lo. (I...30:47,12
30Josefine De FriesStald Trofasts Neville Longbot. (...30:50,97
31Silke BrendstrupFunnys Nio-Nitus30:52,25
32Patricia MøllnitzDundines Ch. Liva Weel30:54,90
33Signe BrenholdtStampestaldens Carl40:33,88
34Janni BrenholdtStampestaldens Vera41:25,78
35Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente61:39,91
36Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano6+10:55,09
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mikkel)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampestaldens ValdeTrukket
Uplac.Tanja PedersenHarleys Shores of Venice (Vilja)Trukket
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rie Andersen
Sekretær: Rie Andersen
Bedømmelsesmetode: C1 ca. 1/3 i finalen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.