Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

EFTERMIDDAGSSTÆVNE  I  STAKSRODE  DEN  17.  JULI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-07-17 15:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel00.28,0300.10,85012
2Sandra FrederiksenKnudsbøls Nuller00.22,3100.11,59011
3Mette VangsgaardKato01.03,1500.31,75011
4Camilla á ArgjumFurukollens Saffron00.28,9610.10,441
5Sille Bekke MarcussenTumles Stand by Me (Stanley)10.17,7800.11,251
6Elisabeth FrederiksenLego-Gårdens Maui10.25,1900.28,501
7Nella NielsenUntitled (Pedro)00.54,6911.06,631
8Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Tro......30.14,5600.09,843
9Amalie PiilmannStald Piilmanns Basse (Basse)1+10.56,3111.05,593
10Sille Bekke MarcussenStald Bv's Blackie (Blackie)10.54,3430.35,004
11Josefine GammelgaardInsert Text Here (Peter)1+11.43,1921.07,254
12Anita FrederiksenMimrelunds Ninus20.29,3830.16,155
13Anita FrederiksenBygholms Tequila Sunrise Ch......00.33,6750.42,725
v13Heidi D. AlbrektsenFionas Dika Stratus "Stratus...(V)30.21,4420.26,095
u3Nella NielsenFunnys Quicksilva (u)00.18,7500.22,560
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2019-07-17 15:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeMilleniums Palermo10.28,1010.24,2523
2Heidi D. AlbrektsenSofiagårdens Cuching "Elias"10.26,0310.24,722
3Anja SembergStjerneregns Across The Univer...20.50,9710.35,443
4Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården20.39,3410.39,713
5Lisette KongerslevFormørkelse40.40,9700.18,854
6Lisette KongerslevSolens Shooting Star40.28,3500.20,844
7Anita FrederiksenSommerly´s Shadow30.42,3410.31,414
8Anja SembergStjerneregns Rosalee30.43,3420.23,815
9Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino50.42,4700.29,355
10Amalie PiilmannStjerneregns Sean4+11.16,8110.26,906
11Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)4+11.08,1010.37,726
Uplac.Maja SembergStjerneregns All You Need Is L...Trukket
u1Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies! (U)10.46,9400.50,251
u2Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki (u)10.26,3110.21,032
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Camilla á Argjum
Sekretær: Camilla Argjum
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2019-07-17 17:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...00.20,5600.17,79013
2Heidi D. AlbrektsenBellas Beauty and the Beast00.40,4400.27,13012
3Pernille FrederiksenSommerly´s Gerani10.32,5400.24,6911
4Anja SembergSharpies Karma Kiss (Karma)10.24,4300.26,1211
5Anita FrederiksenVilsmøllegårdens Expedia10.46,0610.28,122
6Maja SembergMoslunds Cocio10.51,6910.31,002
7Mette BrandbygeSundahls Strålende10.43,5610.49,402
8Maja SembergNødkærlunds Pistacia20.49,2810.32,503
9Charlotte EllebyNymåne (Ralph)21.01,8110.36,913
10Sandra FrederiksenHønsehusets Cloudtop Cr... (Gu...20.45,8710.37,093
11Louise HansenFurukollens Everglow20.39,8510.40,533
12Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus20.40,0320.35,754
13Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (Spen...1+1+12.03,8210.37,004
14Louise TovgaardTovgaards Mickey20.54,6520.37,784
15Maja SembergMøllerhusets I Am Legend10.57,0930.40,624
16Camilla á ArgjumLego-Gårdens Hilo20.51,0621.20,294
17Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....4+1+12.02,3441.01,6910
Uplac.Anja SembergStjerneregns Big McIntosh (Big...Disket på tid.
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight ExpressTrukket
u5Anne-Mette FoghMalegas Panic in the Skies! (U)11.31,3701.10,841
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2019-07-17 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Charlotte EllebySundahls SCh. Ella (Grå)00.24,1000.19,78014
2Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (Helmer)00.21,6910.22,591
3Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (Prim)10.49,0600.24,871
4Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)00.42,9710.31,251
5Camilla á ArgjumSharpies Tea Rose00.43,5020.17,412
6Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Professor X10.22,0610.20,692
7Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro (A...00.23,2520.21,942
8Camilla á ArgjumStampegårdens Song of India10.35,0010.29,962
9Lisette KongerslevHønsehusets Balouline10.42,5020.26,813
10Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World20.40,8110.35,163
11Josefine GammelgaardOopsy Bear20.50,2220.30,104
12Anja SembergOceans Playa Grande af Sofiagå...20.57,881+10.52,974
13Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm10.30,6940.47,065
14Anne-Mette FoghBjørkebakkens Touch of Harmony00.44,8151.09,165
15Lisette KongerslevSundahls Innkeeper40.26,7820.34,476
16Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Hart of Dixie...41.27,9021.01,886
17Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)30.57,9440.59,387
18Anja SembergElmelys Glenbriar Fugu af Fion...6+11.47,6661.22,8113
19Charlotte EllebySofiagårdens Shanghai F17+11.41,035+11.05,5714
Uplac.Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo00.45,66Trukket
Uplac.Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor61.08,75Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Louise Hansen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.