Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FØDSELSDAGS-STÆVNE  HOS  LOUISE  OG  CHARLOTTE  PÅ  SØGAARD  VED  GISLEV  DEN  28.  JULI  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeSvær lige åben
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-07-28 11:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Torben NielsenMk´s Prins Ozzy00:24,4100:18,720
2Viktoria Behrendt ThremsUniKins Dying Gull (Goldie)00:13,8400:24,970
3Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...00:23,7500:25,150
4Wiktoria JanikowskaStald Fuglsangs Flying Unicorn00:44,2800:26,280
5Josefine GammelgaardSøgaards Cosmopolitan (Cosmo)01:08,8200:33,280
6Ida NicolaisenKaningaardens Luna-Star00:23,9100:52,820
7Karen FrederiksenKandies Electro Berry Bomb00:09,5900:55,250
8Cecilie KnudsenKaningaardens Iwan10:18,6600:17,691
9Smilla VejsgaardSøgaards Night of Passion (Jun...00:19,4010:20,191
10Simone Kløve Laurfelt Jac...Vestergaards Lulu (Lulu)10:14,5000:21,191
11Heidi D. AlbrektsenStampegårdens In Real Life00:23,6910:23,001
12Ida NicolaisenSøgaards Tequila Sunrise (Sunr...00:16,6610:35,031
13Simone TifalBlomstervejens Chili (Chili)10:36,5401:08,221
14Simone TifalStald Juniors Felix (Felix)00:36,1911:11,351
15Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Painkiller (Peek)10:43,6310:25,382
16Cecilie KnudsenSøgaards Daiquiri1+11:01,7800:29,342
17Annika NicolaisenFlower00:25,6620:41,492
18Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)20:38,6600:49,102
19Mette NielsenTumles Let There Be Love (Dust...10:29,6310:50,032
20Karen FrederiksenSøgaards Bloody Mary (Mary)20:40,2510:47,813
21Wiktoria JanikowskaSharkis Rama (Rama)10:34,1920:54,353
22Laura Mathilda KnudsenKaningaardens Chinnamon40:37,5600:41,444
23Karen FrederiksenKandies Electro Pink Shock10:31,6231:01,534
24Ida NicolaisenKaningaardens Yogi (Yogi)41:32,0031:39,167
25Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)41:00,5061:36,7210
26Annika NicolaisenKaningaardens Matcha (Matcha)4+11:38,694+11:51,0010
Uplac.Laura Kähler KnudsenUniKins Winter Hill (Walle)10:39,15Trukket
Uplac.Karen FrederiksenKandies Flower Power Girl11:39,50Disk.
Uplac.Mette NielsenMimrelunds Theo (Tj)Trukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2019-07-28 10:12:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea) (S)00:18,3700:16,0600:34,4313
2Heidi D. AlbrektsenBellas Beauty and the Beast (S)10:25,9600:20,9110:46,871
3Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (A...(M)10:36,7800:23,6611:00,442
4Liva VestStampestaldens Raphael (Raff...(S)20:31,1300:13,8220:44,95
5Liva VestRabbitWorlds Leo (S)1+10:38,2500:21,8521:00,10
6Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette (M)1+10:50,3410:12,6931:03,03
7Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi) (S)20:19,5010:14,1830:33,68
8Laura Kähler KnudsenKandies León (León) (S)20:39,5510:19,1230:58,67
9Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira (S)20:28,3510:28,0330:56,38
10Karen FrederiksenAries Sri Lila (S)20:32,9010:33,7531:06,65
11Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco) (S)20:53,0920:29,8441:22,93
12Simone TifalBellas Nomess (S)20:47,1520:34,7241:21,87
13Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (S)10:40,9141:04,8751:45,78
14Karen FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta...(S)30:40,38
15Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (S)2+10:56,25
16Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (M)31:00,03
17Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Kett...(M)31:09,50
18Karen FrederiksenMoslund's Astra (M)2+11:15,53
19Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque (Bell...(S)31:27,66
20Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo...(S)31:28,44
21Heidi D. AlbrektsenSommerly´s Findus (S)40:31,71
22Torben NielsenKlundtes Simple Ways (Sinea)...(S)41:05,31
23Karen FrederiksenFunnys Nioryu Namya (Tia) (S)41:09,84
24Smilla VejsgaardStampegårdens One Million (S)50:36,00
25Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino (M)50:41,90
26Laura Kähler KnudsenStjerneregns Nick (Nick) (M)71:53,44
Uplac.Laura Kähler KnudsenJordbærgårdens Captain Cold (S)Trukket
Uplac.Rikke ThremsSkovvejens Vaiana (M)Trukket
u1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (U)00:23,1500:11,3100:34,46
u5Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (U) (S)10:35,2210:18,5020:53,72
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Charlotte Stub Detlefsen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Længdehop
Dato: 2019-07-28 13:45:00

Plac.FørerKanin406080100120140150160170180190200210215Cert.Point
1Liva VestRabbitWorlds LeoO--OXOOXOO-XOXXOXXOOXO14
2Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (D...--O--O---O-XOXXX1
3Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (Izzi)O--O-O---XOOXXX
4Cathrine Lind JakobsenStjerneregns JulietteOOOOXOXOXOXOXXOXXOXOXXX
5Louise Stub DetlefsenNødkærlunds ViolO-O-XXOXOOOXXOXOXXOXXX
6Liva VestKløvergårdens EllaXOOXOOOXOOO-OXXX
7Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...O--O-O---XO-XXX
8Louise Stub DetlefsenMoslund's AstraO-O-OO-O-XXOXXX
9Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraO--O-XO-OOXXOXXX
10Viktoria Behrendt ThremsEskirs Anaki Awkwafina (Ketta)O--XO-XO-OXOXXOXXX
11Laura Kähler KnudsenMaglebo's Ch. Young and Beaut....--XXOO-XO-OOXXX
12Liva VestStampestaldens Raphael (Raffi)O-OXOXOXOOXXOOXXX
13Heidi D. AlbrektsenBellas Beauty and the BeastOOOOXOOXXOXOXXX
14Smilla VejsgaardKløvergårdens Epsilon Aquarii...OXOXXOXOOXOXXOXXOXXX
15Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios MarleyO--O-O---XXX
16Simone TifalStald Junior's Sunny Boy (Boy)OXOOOOXXOXXX
17Louise Stub DetlefsenSøgaards AzaliaOOOOOXXX
18Heidi D. AlbrektsenSommerly´s FindusOOXOOOXXX
19Viktoria Behrendt ThremsSøgaards AnastrellaOXOXOOXO
20Laura Kähler KnudsenVilsmøllegårdens Penny-OOXOXOXXX
21Laura Kähler KnudsenKandies León (León)-XOOXOXOXXX
22Simone TifalBellas NomessOOXOXOXXOXXX
23Wiktoria JanikowskaMk´s Prins OzzyXOOOOXXX
24Laura Kähler KnudsenKlundtes Dragonshy (Draco)--XOOXXX
25Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo.....OOXOOXXX
26Laura Kähler KnudsenFunnys Nioryu Namya (Tia)-XOOXOXXX
27Laura Kähler KnudsenStjerneregns Nick (Nick)-XOXOXOXXX
28Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens ArgonOOXOXXOXXX
29Ida NicolaisenFønixOOOXXX
30Simone TifalHybens Nero Kostovite (Nero/ko...OOXXX
Uplac.Torben NielsenKlundtes Simple Ways (Sinea)-XXX
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Aspirant: Rikke Threms
Sekretær: Rikke Threms
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.