Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  VEJLEFJORDSKOLEN  I  DAUGAARD  DEN  14.  JANUAR  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (Matte...00.37,3700.29,25012
2Lisette KongerslevStampegårdens Never Ending Sto...00.29,5900.29,88011
3Mette NielsenTorkild00.28,6510.19,5011
4Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)10.29,5000.26,3711
5Camilla á ArgjumPringlans Solskensfantomen11.00,7200.32,6911
6Mette BrandbygeGrenens Magne Myrmo11.57,6300.38,0011
7Lisette KongerslevHønsehusets Too Tender10.32,1600.39,6911
8Camilla á ArgjumHønsehusets Thunder Two10.55,8100.39,841
9Lisette KongerslevHønsehusets Turbo Time10.50,7200.41,841
10Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)1+11.12,8400.13,812
11Louise HansenRådved Nygård's Dipsy (Dipsy)10.31,2210.15,712
12Kirsten BjergKnudsbøls Arista20.31,5000.46,782
13Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Megumi (Maggie)21.17,9701.25,352
14Camilla á ArgjumFurukollens Caramel Twist20.41,3810.19,283
15Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor20.30,8110.22,533
16Heidi D. AlbrektsenStampegårdens In Real Life (Ru...20.28,6210.28,533
17Kirsten BjergSommerly´s Riga20.56,3510.30,473
18Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gul...1+11.05,4710.43,353
19Asta Marie Brødsgaard Jul...Carrots Princess Daisy (Daisy)30.40,09
20Mette NielsenStald Juniors Felix (Felix)30.43,57
21Jaqueline WæhlingMr Bella (Bella)30.54,90
22Mette NielsenTumles Let There Be Love (Dust...30.55,72
23Kirsten BjergSommerly´s Suez31.03,43
24Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pe...31.17,53
25Anna Katrine HustedEikhaugens We'll Never Know31.47,97
26Pernille FrederiksenKnudsbøls Karamel40.42,97
27Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (Nina)40.50,44
28Mette NielsenHarleys Born to Be Wild (Wilmo)41.04,84
29Josefine GammelgaardRådved Nygård's Lady Rainicorn...50.49,59
30Camilla Kirk JensenEikhaugens Somewhere In Betwe....61.22,47
31Mette NielsenMoslunds Mopsy (Mopsy)71.58,13
32Mette VangsgaardStampegårdens Forever In (Feli...6+1+12.08,47
33Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Trouble7+2+12.04,47
Uplac.Sandra FrederiksenMimrelunds NinusDisk på tid.
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Upside DownTrukket
u30Louise TovgaardTovgaards Masaki (U)51.35,91
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens First Rose01.00,4100.21,09013
2Josefine GammelgaardRådved Nygård's Mit Hood (Hood...00.34,7200.35,75012
3Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mi...10.31,1900.21,0911
4Camilla á ArgjumFurukollens Saffron10.50,5900.35,1811
5Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (...10.44,8800.48,6911
6Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly (Storm)21.01,1810.28,093
7Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente (Migue...20.57,1510.35,723
8Mette VangsgaardMoslunds Liana af Lego-Gården...20.44,4710.42,033
9Pernille FrederiksenLego-Gårdens Maui21.07,6311.01,163
10Camilla Kirk JensenFurukollens Forbidden Fruit (F...21.28,1911.36,973
11Kirsten BjergSommerly´s Snehvide21.15,3520.52,934
12Mette NielsenStrike a Rose af Hyben21.27,812+22.19,196
13Charlotte EllebyCiro's A Million Dreams30.44,72
14Sandra FrederiksenKnudsbøls Nuller30.52,23
15Louise HansenRådved Nygård's Det Bedste Je....31.03,79
16Kirsten BjergJansson´s Delight Jelly Bean2+11.12,12
17Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)41.19,53
18Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph (...3+11.59,58
19Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Comino50.40,06
20Louise HansenHaugens Consequences (Corneliu...61.14,91
21Mette NielsenKandies Apollo (Apollo)5+12.08,09
22Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush (Crush)71.06,25
23Louise HansenStald Neas Shapio Olaf (Olaf)5+1+12.13,88
Uplac.Mette NielsenStjerneregns SeanTrukket
u2Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow (u)00.23,1500.27,900
u5Sille MarcussenHønsehusets Something That I ....00.33,7810.48,601
u13Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (u)30.23,81
u14Charlotte EllebyBjørkebakkens Ljuvliga Lycka (...30.40,18
u17Sille MarcussenTumles Stand by Me (Stanley) (...3+11.08,28
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 5.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Josefine Gammelgaard & Mette Vangsgaard
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.