Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  LAND  &  FRITID  I  HEDENSTED  DEN  11.  -  12.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini krogetLet kroget
Middelsvær lige åbenSvær lige
Svær kroget åbenElite lige
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emma LundStald Lunds Blueberry Flower (...00:38,4600:26,970
2Jaqueline WæhlingMr Bella (Bella)00:36,8500:38,190
3Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Real Quiet (Qui)00:40,8500:41,220
4Annette NicolaisenJordbærgårdens Logo00:49,8801:11,500
5Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Always Dreaming (Do...10:43,1700:35,751
6Cecilie SchiebelSchiebels Nuser (Nuser)11:05,5311:08,522
7Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Chelsea11:23,3111:16,002
8Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Wintergreen (Winter)20:32,6910:20,403
9Laura LundStald Lunds Eleonora20:45,4411:15,713
10Rikke ThremsSkovvejens Dream of Tomorrow (...30:47,9311:17,284
11Rebecca JensenStald Turbos Snow (Snow)31:52,0911:53,444
12Rebecca JensenBuens Erik31:15,8221:07,415
13Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Bale30:58,8421:59,965
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Dream of Mine (Matt)40:57,3730:32,967
Uplac.Ina Lind HansenMoustacheTrukket
u1Josefine GammelgaardGammelgaards My Name Is Troubl...00:29,6800:23,910
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)00:29,0600:23,97012
2Natasja Vester NielsenStald Trofasts Fleur Delacour...00:58,2800:24,97011
3Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cean)00:50,7500:27,38011
4Amalie Cubbin JuhlStampegårdens Real Enough00:28,5000:29,69011
5Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:53,5600:31,00011
6Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil00:37,0000:32,94011
7Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (Iron)00:32,0600:33,06011
8Viktoria Behrendt ThremsJansson´s Delight Toffifee (Fi...00:35,3500:35,50011
9Nella NielsenUniKins Better Half (Alf)00:39,1000:38,69011
10Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio00:24,0000:40,04011
11Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landfor...00:43,5300:41,57011
12Lene GadkjærMalegas Any Way You Want It (W...00:37,0000:44,40011
13Viktoria Behrendt ThremsCassa-strudahls Wilma (Wilma)00:46,8700:46,44011
14Josefine GammelgaardHønsehusets Lady Lara00:48,8900:56,47011
15Anna Fjordbak SønderstrupStald Starholm's Dragonite Fir...00:47,1300:59,31011
16Kristina Møller PedersenMøllerhusets Goldie01:16,3100:59,50011
17Sarah MadsenStald Trofasts Draco Malfoy (M...00:52,1601:02,97011
18Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lovi....01:15,1901:14,88011
19Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor00:43,8410:19,151
20Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Drop the Game (Gabi)00:26,7210:20,161
21Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress00:39,3110:24,281
22Nella NielsenStampestaldens Hot Tamales10:40,6300:26,891
23Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie)10:31,1600:26,911
24Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (...00:36,3210:28,061
25Laura LundCrazyjumpers Bellamy Blake (Bl...10:54,2500:29,401
26Nella NielsenSkovvejens Optimus Prime00:32,0210:32,901
27Viktoria Behrendt ThremsSolens Blue Winter Sky (Silas)00:47,8710:33,311
28Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Night Before Chr......00:44,7510:34,281
29Nella NielsenRådved Nygård's Laa-Laa (Laa-L...10:31,4700:36,311
30Nella NielsenCrazyjumpers Rick Grimes (Rass...10:36,0900:37,721
31Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me00:38,1810:45,061
32Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)10:35,8800:45,901
33Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Aurora00:32,2810:51,351
34Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ready or Not (Reje)00:49,9510:51,971
35Josefia Kalstrup SandHarleys Morning Mist (Mistie)00:56,2810:55,101
36Ida NicolaisenJordbærgårdens Scarlett Oak11:27,6600:56,071
37Anna Fjordbak SønderstrupStald Trofasts Black Aliyah00:39,0010:56,411
38Anne-Mette FoghStampegårdens Forever In (Feli...00:54,1210:57,581
39Rebecca JensenSommerly's Helsinki00:50,4010:58,151
40Anne-Mette FoghLego-Gårdens Hart Of Willpower...00:56,9811:01,941
41Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe20:21,7500:19,692
42Rebecca JensenStald Fuglsangs Tornado10:31,5910:27,402
43Wiktoria JanikowskaSommerly's Warszawa10:32,1210:28,782
44Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...11:00,4110:33,722
45Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)00:42,5320:34,432
46Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My20:42,3700:37,152
47Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)21:01,4000:43,252
48Annette NicolaisenAries Treasure Island01:04,0320:47,432
49Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig10:49,3510:48,962
50Anne-Mette FoghHønsehusets Tuff Towers (Tajso...21:01,0300:53,502
51Bente Bøje JensenStampestaldens Ca`savio (Sami)10:50,8411:03,282
52Emma LundStald Nielsens Gucci Gang (Guc...20:58,5001:10,222
53Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)20:50,8801:12,752
54Annette NicolaisenKaninstaldens Pink Lady Diamond00:36,1521:17,562
55Viktoria Behrendt ThremsCrazyjumpers BMW (Bimmer)20:39,0610:29,413
56Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo)10:33,8120:38,193
57Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke20:48,6210:52,223
58Sarah MadsenTumles Sky Skeleton (Shila)00:40,6230:55,663
59Bente Bøje JensenBuens Safir10:50,2521:05,373
60Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Khaleesi T......10:39,0321:23,843
61Sarah MadsenKlundtes The Golden Ax (Alexiu...01:08,3731:24,913
62Laura ClausenWinds Kwami (Meeko)11:23,581+12:06,293
63Bente Bøje JensenBrookside By My Standards (Zor...10:41,5730:40,814
64Emilie OlsenUniKins Freeze Blade (Benjii)21:01,5620:52,974
65Viktoria Behrendt ThremsSolens Take A Chance On Me (Ti...11:30,2930:59,474
66Emilie OlsenFilur21:04,3121:25,434
67Rebecca JensenJughead2+22:19,2201:36,404
68Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido (Saga)21:54,4131:17,605
69Emma LundStald Lunds Diego (Diego)21:20,1931:30,125
70Josefia Kalstrup SandKastrups Pro Dev1ce30:59,3831:09,156
71Laura LundCrazyjumpers Jasper Jordan (Ju...1+11:16,942+21:40,516
72Rebecca JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...31:20,1531:41,856
73Emilie OlsenEikhaugens Somewhere In Betwe....51:12,8520:36,727
74Emilie OlsenStampestaldens Valde30:51,314+11:26,478
75Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Tottenham630:57,389
76Annika NicolaisenJulius (Julle)51:40,0941:08,789
Uplac.Emma KampStald Lunds Alfred41:35,59Disk tid
Uplac.Annette NicolaisenHarry PotterDisk, tid
Uplac.Kristina Møller PedersenHedebo´s HumörTrukket
1000Rasmus BjernerByte af Flora (V)21:19,8411:01,543
u18Laura LundFønix (U)01:03,1601:03,250
Antal deltagere: 81.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Aase Bjerner, Maria Møller Jansson
Aspirant: Rikke Threms
Sekretær: Jasmin Jansson og Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Carl (M)00:18,0600:14,94013
2Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher...(L)00:21,2100:16,3100-0:09,6622
3Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton) (L)00:27,3200:16,4401-0:18,6522
4Nella NielsenSkovvejens Optimus Prime (L)00:26,5200:19,710Bestået22
5Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby...(M)00:32,4400:21,69012
6Signe BrenholdtStampestaldens Altomincio (L)00:23,3700:25,09022
7Lisette KongerslevHønsehusets Thunder Two (M)00:27,5800:25,41012
8Mette VangsgaardHønsehusetsOcean Victory (L)00:26,2200:29,75022
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ready or Not (Rej...(L)00:33,1100:29,91022
10Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dre...(M)00:35,4700:34,29012
11Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Tic...(M)00:28,8300:46,32012
12Wiktoria JanikowskaSommerly's Warszawa (M)00:36,3000:48,32012
13Amalie Cubbin JuhlStampegårdens Real Enough (M)00:24,6900:48,53012
14Charlotte EllebyGrenens Magne Myrmo (M)00:35,5900:57,72012
15Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh (M)00:47,2001:02,40012
16Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy) (M)00:12,7110:11,9111
17Bente Bøje JensenStampestaldens Ca`savio (Sam...(L)10:31,2600:13,7212
18Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Umbreon (Omi...(L)10:33,0400:14,8412
19Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Davina Clair...(M)00:32,2510:17,6511
20Signe BrenholdtStampestaldens Viggo (M)10:22,2400:17,881
21Josefine GammelgaardSundahls Sølvpil (M)00:36,8510:23,591
22Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe (L)00:15,1510:23,971
23Lene GadkjærMalegas Any Way You Want It...(M)10:22,9500:25,191
24Rebecca JensenSommerly's Helsinki (M)10:29,6300:27,571
25Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeD...(M)00:21,4110:28,191
26Nella NielsenCrazyjumpers Rick Grimes (Ra...(M)10:44,8000:28,691
27Nella NielsenUniKins Better Half (Alf) (L)10:34,8000:31,261
28Rikke ThremsCrazyjumpers BMW (Bimmer) (M)10:57,9900:31,321
29Lisette KongerslevHønsehusets Turbo Time (Thio...(M)00:52,1210:37,841
30Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chéri...(M)10:42,4300:40,621
31Regitze ReckNoobyfits Tarasque (Que) (M)10:33,4200:42,911
32Signe BrenholdtStampestaldens Vera (M)00:31,0310:46,031
33Rebecca JensenStald Fuglsangs Arrosas Rene...(M)01:03,6811:02,821
34Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy) (M)11:21,7701:29,001
35Julie Bøje Due JensenJordbærgårdens Cypress (M)01:03,6820:12,502
36Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (Iron) (M)20:27,2800:17,652
37Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Tequila Sunrise (Su...(M)10:21,7510:25,972
38Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig (L)20:21,5600:26,652
39Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landf...(M)20:36,2100:28,282
40Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke (L)10:33,0810:29,852
41Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Glaceon (M)10:43,7710:31,342
42Jasmin JanssonUniKins Control Factor (Dupl...(L)20:56,5200:35,822Bestået
43Anne-Mette FoghHønsehusets Tuff Towers (Taj...(M)20:25,6200:36,282
44Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor (M)00:25,7220:43,902
45Maria JanssonDaggry (Mini Muh) (M)00:27,0720:49,752
46Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie) (M)21:19,4000:56,162
47Natasja Vester NielsenFunnys Infinite Love (Fini) (M)20:49,7100:57,382
48Nella NielsenFunnys Quicksilva (Quiwa) (M)0+10:59,530+11:05,752
49Sarah MadsenTumles Sky Skeleton (Shila) (L)10:58,6511:13,722
50Rebecca JensenStald Fuglsangs Silver Neon...(M)11:37,3611:14,032
51Bente Bøje JensenBuens Safir (M)11:09,0111:41,532
52Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali...(M)01:28,3421:47,562
53Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Drop the Game (Ga...(M)0+10:50,9320:19,193
54Viktoria Behrendt ThremsJansson´s Delight Toffifee (...(M)30:32,3800:19,253Bestået
55Nella NielsenStampestaldens Hot Tamales (L)20:29,4810:23,153
56Rebecca JensenStald Fuglsangs Tornado (L)10:25,1520:28,443
57Emilie OlsenStampestaldens Valde (L)10:30,2420:34,093
58Lisette KongerslevHønsehusets Too Tender (M)00:41,2030:34,663
59Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec) (M)10:29,7820:43,093
60Amalie Cubbin JuhlStjerneregns Trouble (M)20:37,6810:45,813
61Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (Cea...(M)10:32,1620:46,253
62Nella NielsenRådved Nygård's Laa-Laa (Laa...(L)20:52,4310:46,663
63Charlotte EllebySundahls Guldpil (Hans) (L)20:44,7510:56,813
64Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Aurora (M)20:37,0920:14,134
65Natasja Vester NielsenStald Trofasts Fleur Delacou...(L)30:45,1110:23,124
66Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winsto...(M)30:25,9710:25,394
67Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Night Before Chr....(M)2+10:56,0510:34,224
68Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With...(L)40:59,6400:48,164
69Lisette KongerslevStampegårdens Upside Down (L)1+10:51,6520:54,474
70Viktoria Behrendt ThremsSolens Blue Winter Sky (Sila...(M)21:08,5121:06,064
71Emilie OlsenFilur (L)21:21,1721:28,374
72Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Liam Dunbar (M)30:56,8220:51,355
73Anna Fjordbak SønderstrupStald Starholm's Dragonite F...(L)40:37,9210:55,655
74Viktoria Behrendt ThremsCassa-strudahls Wilma (Wilma...(L)10:57,4840:58,315
75Sarah MadsenSareptas Blue Crush (Crush) (M)20:40,4831:08,095
76Anna Fjordbak SønderstrupStald Trofasts Black Aliyah (L)40:36,7720:29,546
77Maria JanssonSolens Vanilla Snowflake (Il...(M)31:52,4231:08,976
78Emilie OlsenUniKins Freeze Blade (Benjii...(L)20:33,5041:32,876
79Lisette KongerslevPringlans Solskensfantomen (M)40:58,8930:59,817
80Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Mini My (M)61:09,9620:53,198
81Anne-Mette FoghStampegårdens Forever In (Fe...(M)4+12:08,1331:29,658
82Josefia Kalstrup SandHarleys Morning Mist (Mistie...(L)31:03,6161:44,219
83Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloo...(M)31:49,632+1+32:30,449
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Twilight Triumph...(M)0+11:54,99Trukket
Uplac.Yasmin GrønneløvPopcorn (Popcorn) (L)2+12:00,91Disk tid
Uplac.Sarah MadsenKlundtes The Golden Ax (Alex...(L)41:17,53Trukket
Uplac.Jasmin JanssonHønsehusets Kingdom Dance (Y...(M)Disk.
Uplac.Emilie OlsenEikhaugens Somewhere In Betw...(L)Trukket
Uplac.Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge...(M)Trukket
Uplac.Josefia Kalstrup SandKastrups Pro Dev1ce (L)Trukket
Uplac.Rebecca JensenVB Chico De Belleza (Chico) (M)Trukket
Uplac.Wiktoria JanikowskaSkovvejens Born To Do It (M)Trukket
v14Lene GadkjærZentas Parkour (Palle) (v)00:26,7700:49,780
Uplac.Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (Wil...Trukket
u32Julie Bøje Due JensenHønsehusets Wild Wood (U)10:49,4400:44,351
Uplac.Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (U)31:59,73Trukket
Antal deltagere: 96.   Heraf veteraner: 2.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Aase Bjerner, Rasmus Bjerner
Sekretær: Anne-Mette og Maria G og Ida
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Regitze ReckWinds Ilviro00:29,5600:20,06013
2Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)00:45,7500:22,6301-0:17,3012
3Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Har...00:32,9400:22,1901-0:20,4012
4Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Gizmo00:35,2800:26,81012
5Natasja Vester NielsenFunnys Fantasia (Sia)00:32,3400:30,25012
6Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...00:51,0600:43,84012
7Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alliso...00:37,2510:27,2511
8Nella NielsenJordbærgårdens North Tower (No...10:42,2100:28,6011
9Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean10:55,5300:37,7511
10Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith10:35,0000:42,1211
11Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea)10:36,3410:24,162
12Simone JacobsenMoslunds Vitara af Lego-Gården10:33,4020:38,883
13Maria JanssonMøllerhusets Hero-Smile Wonder...00:44,1630:47,883
14Rebecca JensenStald Fuglsangs Beige Prins......00:42,7240:32,504
15Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)10:28,5330:33,124
16Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)11:03,5930:50,754
17Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)0+11:39,633+11:41,345
18Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00:47,37Trukket
19Aase BjernerBygholms Thor20:33,78
20Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...20:36,25
21Maria JanssonJordbærgårdens Survivor Tree (...20:40,38
22Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...20:41,28
23Bente Bøje JensenFunnys Manse (Manse)20:43,87
24Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia20:48,34
25Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...20:48,63
26Charlotte EllebyCiro's A Million Dreams (Asger)21:00,12
27Ida NicolaisenRabbitWorlds Leo21:02,72
28Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...21:13,44
29Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fennekin1+11:15,84
30Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candle...21:17,41
31Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)1+11:31,79
32Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...30:37,12
33Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...30:40,84
34Charlotte Stub DetlefsenMoslund's Zafira30:48,75
35Rebecca JensenStald Fuglsangs Red Eclipse......30:50,41
36Maria JanssonJansson´s Delight Super Flyers...31:03,50
37Sille MarcussenTumles Stand by Me (Stanley)31:18,97
38Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)31:51,38
39Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The Do....31:56,03
40Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon41:00,40
41Aase BjernerBygholms Tabasco Chili41:03,94
42Sille MarcussenHønsehusets Something That I ....3+11:52,94
43Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella2+1+12:04,91
44Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blood2+22:20,47
45Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)2+22:28,85
46Mette VangsgaardFurukollens Caramel Twist50:44,53
47Jasmin JanssonVilsmøllegårdens Holiday Inn (...51:18,13
Uplac.Jasmin JanssonStampegårdens Sky High Wis......Trukket
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Lisette
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Svær kroget åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina (S)00:48,0900:31,00013
2Aase BjernerNødkærlunds Mandel (S)01:10,4100:35,28012
3Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow...(S)01:06,3100:51,81012
4Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar...(M)01:39,8101:02,19022
5Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Aw...(M)01:28,1201:12,47022
6Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Be...(M)10:49,9400:27,5912
7Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith (S)10:57,1900:34,9611
8Aase BjernerBygholms Tabasco Chili (S)11:25,7900:38,2511
9Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins Giz...(M)10:44,7800:40,1612
10Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker...(M)11:10,7600:41,911Bestået2
11Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (C...(M)00:56,5910:51,161Bestået2
12Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky...(S)11:07,3800:56,2911
13Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (...(S)01:13,3110:56,8211
14Maria JanssonVangs Dr. Shepard (Merci) (S)01:59,0011:48,6311
15Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens Ilirea (Lea) (M)10:44,7510:32,622
16Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alli...(S)10:34,4110:35,002
17Nella NielsenJordbærgårdens North Tower (...(S)11:03,4110:53,222
18Simone JacobsenMoslunds Vitara af Lego-Gård...(M)10:45,1810:55,722
19Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro Dupreeh (M)11:46,3511:09,412
20Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)...(M)10:51,6011:11,682
21Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (A...(M)11:13,3420:46,193
22Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)...(S)11:50,7231:57,444
23Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jaco...(S)11:13,5641:16,285
24Wiktoria JanikowskaSkovvejens Born To Do It (M)11:51,19Trukket
25Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Style...(S)20:38,00
26Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia...(M)20:41,31
27Signe BrenholdtFunnys Amira (S)20:45,94
28Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sal...(S)20:48,09
29Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (H...(M)21:00,84
30Maria JanssonMøllerhusets Hero-Smile Wond...(M)21:01,19
31Aase BjernerBygholms Thor (S)21:08,94
32Natasja Vester NielsenFunnys Fantasia (Sia) (M)21:09,06
33Signe BrenholdtStampestaldens Vera (M)21:09,72
34Signe BrenholdtStampestaldens Carl (M)21:11,16
35Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (L...(S)21:14,09
36Rebecca JensenStald Fuglsangs Beige Prins....(M)21:16,44
37Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali...(M)21:29,03
38Bente Bøje JensenFunnys Manse (Manse) (M)21:45,50
39Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candl...(S)21:56,45
40Signe BrenholdtStampestaldens Viggo (M)30:35,63
41Regitze ReckWinds Ilviro (S)30:58,13
42Maria JanssonJordbærgårdens Survivor Tree...(S)31:21,79
43Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimur...(M)31:23,97
44Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton) (M)31:30,62
45Rebecca JensenTramp Golden Kids (Teddy Bea...(S)31:45,93
46Bente Bøje JensenStampegårdens Made With Magi...(S)31:50,03
47Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)...(M)31:50,18
48Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream...(S)1+22:25,63
49Maria JanssonSolens Vanilla Snowflake (Il...(M)0+1+22:27,62
50Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle (S)40:58,35
51Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby...(M)40:59,09
52Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean...(S)41:01,66
53Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonl......(S)41:13,04
54Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon Aquari...(S)41:29,34
55Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia) (M)1+1+22:26,56
56Maria JanssonDaggry (Mini Muh) (M)51:15,15
57Maria JanssonJansson´s Delight Super Flye...(M)3+22:16,85
58Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden Dre...(M)60:43,93
59Josefine GammelgaardStjerneregns Prince Blue Blo...(M)3+32:43,94
60Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella...(S)4+1+12:06,69
61Signe BrenholdtSareptas Blue Crush (Crush) (M)6+1+12:14,12
62Regitze ReckNoobyfits Tarasque (Que) (M)6+1+12:14,31
Uplac.Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne (DeD...(M)Trukket
Uplac.Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fenneki...(S)Trukket
Uplac.Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lass...(S)Trukket
Uplac.Maria JanssonVilsmøllegårdens Under The D...(M)Trukket
Uplac.Rebecca JensenStald Fuglsangs Red Eclipse....(S)Trukket
u21Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (U)11:33,4711:51,872
Antal deltagere: 68.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Annette
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina00:45,6000:42,90014
2Charlotte EllebyBellas Ch Lucie Kaas10:35,9100:17,5611
3Charlotte EllebySundahls GdCh. Ella (Grå)10:30,3100:18,721
4Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert Eagle10:40,6300:34,341
5Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios Marley10:23,7210:20,222
6Lisette KongerslevHønsehusets A Whole New World...10:41,7210:27,502
7Anne-Mette FoghVilsmøllegårdens Travia (Viva)01:03,0320:30,502
8Signe BrenholdtFunnys Amira10:45,4110:46,902
9Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...10:30,0040:30,945
10Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)20:37,72
11Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (Helmer)20:48,06
12Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Luv A Bye (Win...20:54,00
13Bente Bøje JensenStampegårdens Made With Magic...21:12,15
14Yasmin GrønneløvTumles Ch. All of the Stars (S...21:13,12
15Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds1+11:25,22
16Sarah MadsenSundahls Strålende (Sirus)21:27,90
17Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...30:36,16
18Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro (A...30:44,59
19Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream (Prim)30:45,94
20Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol30:54,33
21Aase BjernerNødkærlunds Mandel2+11:06,63
22Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)31:28,97
23Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo (Bubb...2+11:55,82
24Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony40:40,90
25Charlotte EllebyMidnatssol40:52,81
26Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee (Ee...3+11:26,54
27Rebecca JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)51:09,97
28Lisette KongerslevBellas Fancy Thora (Thora)4+11:45,28
29Julie Bøje Due JensenSilverados Catching Stars (Lin...4+11:53,09
30Maria GadkjærHønsehusets Dreams To Dream (D...2+32:42,09
31Maria JanssonVangs Dr. Shepard (Merci)3+22:16,75
32Signe BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman...5+11:28,35
33Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)61:58,56
34Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean8+11:51,97
35Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob....7+1+12:03,12
36Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella7+1+22:22,03
Uplac.Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonl... (...Trukket
Uplac.Jasmin JanssonBellas Spot On (Saga)Trukket
Uplac.Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon AquariiTrukket
Uplac.Lene GadkjærMalegas Obelix (Obi)Trukket
Uplac.Mette VangsgaardKlundtes Nightmare Moon (Maya)Trukket
Uplac.Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)Trukket
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Sekretær: Charlotte Stub
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin405060657075808590Cert.Point
1Regitze ReckWinds Ilviro--O-O-OOXXX14
2Yasmin GrønneløvHarleys Jungle Allure (Ayla)OOO-XOOOXXOXXX1
3Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Luv A Bye (Win...--XO--XOOXXOXXX1
4Lisette KongerslevBellas Fancy Thora (Thora)--O-OOOXXX1
5Charlotte EllebySundahls GdCh. Ella (Grå)--O--XOOXXX
6Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Qu...--O-OXOOXXX
7Ida NicolaisenUniKins Freeze Blade (Benjii)OOOOOOXOXXX
8Yasmin GrønneløvTumles Ch. All of the Stars (S...OOO-XOXOXOXXX
9Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...OXXOO-XXOXOXOXXX
10Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert EagleO-XO-OOXXX
11Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins GizmoOOXXOOOOXXX
12Charlotte EllebySundahls Ch. Goat Boy (Helmer)--O-XOOXXX
13Viktoria Behrendt ThremsWinds IzzinaO-O-XOOXXX
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden DreamO-O-OXOXXX
15Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella-OO-OXOXXX
16Josefine GammelgaardJansson´s Delight Toffifee (Fi...OOOXOXOXOXXX
17Natasja Vester NielsenFunnys Fantasia (Sia)OOOOXXOXOXXX
18Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob....-OOOXOXXOXXX
19Signe BrenholdtStampestaldens CarlOOXOXOXXOXXO
20Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith--O-O-XXX
21Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios MarleyO-O-O-XXX
22Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Momondo (Bubb...--XO-OXXX
23Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee (Ee...-OOOOXXX
24Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fennekin-OOXOOXXX
25Aase BjernerBygholms ThorOOXOXOOXXX
26Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...OOXXO-XOXXX
27Nella NielsenJordbærgårdens North Tower (No...OOOOXOXXX
28Nella NielsenSkovvejens Optimus PrimeOOXOOXOXXX
29Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia-XOXOOXOXXX
30Mette VangsgaardBjørkebakkens Touch of Harmony--OXOXOXXX
31Aase BjernerBygholms Tabasco ChiliOOXOXOXXOXX
31Louise Stub DetlefsenSøgaards Spring's First Bloom...OOXOXOXXOXXX
33Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraXOOOOXXX
34Signe BrenholdtStampestaldens ViggoXXOXOXOOXXX
35Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...-OXOXOXXX
36Natasja Vester NielsenFunnys AmiraOOXOXOXXX
37Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)-OXOXXOXXX
38Signe BrenholdtStampestaldens VeraOOXOXXOXXX
39Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landfor...-OOXXX
40Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...OOO-XXX
40Josefine GammelgaardStampestaldens ValdeOOOXX
40Aase BjernerNødkærlunds MandelOOOXXX
40Louise Stub DetlefsenNødkærlunds ViolOOOXXX
40Rebecca JensenStald Fuglsangs Beige Prins......OOOXXX
45Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...XOOO-XXX
46Sarah MadsenSundahls Strålende (Sirus)OXOO-XXX
46Rebecca JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)OXOOXXX
48Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...-OXOXXX
49Aase BjernerBygholms Navigator of the OceanOOXOXXX
49Wiktoria JanikowskaSkovvejens Ironhide (Iron)OOXOXXX
49Wiktoria JanikowskaSommerly's WarszawaOOXOXXX
52Rebecca JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...OXOXOXXX
53Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...OOXXO-XXX
53Anna Fjordbak SønderstrupStald Starholm's Dragonite Fir...OOXXOXXX
55Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow (...OXOXXOXXX
56Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon AquariiOOXX
56Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)OOXXX
56Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)OOXXX
56Josefine GammelgaardHønsehusets SailorOOXXX
56Louise Stub DetlefsenUniKins Action Point (Alec)OOXXX
56Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)OOXXX
56Simone JacobsenMoslunds Vitara af Lego-GårdenOOXXX
63Maria GadkjærMalegas Any Way You Want ItOXOXXX
63Nella NielsenFunnys Quicksilva (Quiwa)OXOXXX
63Rikke ThremsCrazyjumpers BMW (Bimmer)OXOXXX
63Rikke ThremsSkovvejens On My Way (Winston)OXOXXX
67Rikke ThremsFunnys Naruto UzumiakiXOXOXXX
68Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie)OXXX
68Sarah MadsenSareptas Blue CrushOXXX
Uplac.Mette VangsgaardHønsehusets Between Two Worlds--XXX
Uplac.Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido (Saga)XXX
Antal deltagere: 71.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bente Bøje Jensen, Rasmus Bjerner, Anne-Mette Fogh
Sekretær: Charlotte Detlefsen, Rasmus Bjerner, Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin406080100120140150160170180190200210220240Cert.Point
1Rebecca JensenStald Fuglsangs Gremlins GizmoO--O--O--XOXXOXOOOXXX14
2Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Ch. Desert EagleO--O---O--OOXOXXX1
3Wiktoria JanikowskaSkovvejens Born To Do ItOOOOOOOXOXXOOOXOXXX1
4Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Shadow Hidden DreamO--O-O--XO-XOXXOXXX
5Regitze ReckWinds Ilviro--OOOO-OXOOXOXXX
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black AmeliaO--O--O-XXOOXOXXX
7Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Queen Bee (Bee)-OOXOOOXOXOOXXOXOXXX
8Nella NielsenSkovvejens Optimus PrimeOOOXOOXOXOOOOXXOXXX
9Sarah MadsenTumles Castle On the Hill (Cai...OOXXOOOOXOOOOXXX
10Regitze ReckStampegårdens Leap of Faith--OOXOXO-XOOOXXX
11Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Danxia Landfor...OOXXOOOXOXOXOOOXXX
12Josefine GammelgaardStampestaldens ValdeOOOOOOOXXOOOXXX
13Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)OO-O-XO-XXO-XOXXX
14Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...OOOO-XXO-XO-XXOXXX
15Ida NicolaisenRabbitWorlds LeoOOOXOOXOOOXXOXXOXXX
16Viktoria Behrendt ThremsHybens Ch. Ogmios MarleyO--O-XO-XOXOXXX
17Anna Fjordbak SønderstrupKastrups Pro DupreehOOOOOOOXOXOXXX
18Ida NicolaisenUniKins Freeze Blade (Benjii)XOOOOOXOXXOXXOXOXXX
19Josefine GammelgaardKløvergårdens Epsilon AquariiOOXOOOOOOXXX
20Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away...OO-O-XXO-XOXXX
21Rikke ThremsCrazyjumpers BMW (Bimmer)OOOOXOOOXOXXX
22Nella NielsenRådved Nygård's Laa-Laa (Laa-L...OOXOXXOXOXOXOXOXXX
23Jasmin JanssonVangs Dr. Shepard (Merci)OOOOO-OXXOXXX
24Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Kira Yukimura...O--O--O-XXX
25Simone JacobsenMoslunds Vitara af Lego-GårdenOOOOXOXOXXOXXX
26Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candle...O-O-OOXXX
27Maria JanssonVilsmøllegårdens Potato Chip P...O-O-OXOXXX
28Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo (Ama...OOOXOOXOXXX
29Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens On My Way (Winston)O--O-XXOXXX
30Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver BellaOOO-O-XXX
31Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee (Ee...O-OOO-XX
32Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (La Pai...-OOOOXXX
33Anna Fjordbak SønderstrupStald Starholm's Dragonite Fir...OOOOOXXX
34Rebecca JensenStald Fuglsangs Beige Prins......O--OXOXXX
35Sarah MadsenFunnys AmiraOOOXOXOXXX
36Amalie Cubbin JuhlStjerneregns TroubleOOXOXOXOXXX
37Maria JanssonJansson´s Delight Super Flyers...OOXOXXOXOXXX
38Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob....O--O-XXX
38Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Red Moonl... (...O--O-XXX
40Nella NielsenFunnys Quicksilva (Quiwa)XO-OODisk.
41Signe BrenholdtStampestaldens Carl-OOXOXXX
42Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali)XOOOXOXXX
43Laura LundFønixOXOOXOXXX
44Emilie OlsenUniKins Queen Anne's Revenge (...OXOXOXOX
45Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Styles)-OXXOXOXXX
46Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Luke Parker (L...OOO-XXX
46Wiktoria JanikowskaFunnys Amnesia (Aisia)OOOXXX
48Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)XOOXOXXX
49Emilie OlsenFunnys Naruto Uzumiaki (Uto)O--XXX
49Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá FennekinO--XXX
49Rebecca JensenTramp Golden Kids (Teddy Bear)O--XXX
52Rebecca JensenStald Fuglsangs Arrosas Renesm...XO--XXX
52Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy)XOXXX
Uplac.Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)---XXX
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens Viggo-XXX
Uplac.Emma LundStald Lunds Alfred (AlfredXXX
Uplac.Emma LundStald Nielsens Gucci Gang (Guc...XXX
Uplac.Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)XXX
Uplac.Nella NielsenJansson´s Delight Toffifee (Fi...XXX
Uplac.Wiktoria JanikowskaSommerly's WarszawaXXX
Antal deltagere: 60.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh, Rasmus Bjerner, Bente Bøje Jensen
Sekretær: Anne-Mette Fogh, Rasmus Bjerner, Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.