Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HYGGESTÆVNE  HOS  STALD  MALEGA  VED  SKANDERBORG  DEN  29.  AUGUST  2020

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær ligeVeteran lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)00:10,9100:09,660
2Maria GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)00:18,2500:11,820
3Annika NicolaisenDiamonds No Time To Die (Deedee)00:38,1000:12,250
4Annika NicolaisenMalegas You Have Faith (Hector)00:32,0600:14,280
5Jaqueline WæhlingStjerneregns I Want It All (Odinea)00:27,5300:15,370
6Annika NicolaisenAries Permanent Midnight (Pelle)00:35,9300:20,500
7Maja SembergStjerneregns Too Much Love Wi. (W...00:44,7800:32,880
8Kirsten BjergBuens Thomas O'Malley00:36,5700:33,400
9Maja Vester NielsenTorhøjs Abigail (Grande)00:31,7200:33,650
10Wiktoria JanikowskaMk´s Queen Of Life (Nugga)01:12,2200:38,280
11Annette NicolaisenJordbærgårdens Logo00:51,6600:41,350
12Smilla VejsgaardRosengaardens Cookie Dough (Dolly)01:51,9700:59,310
13Ida NicolaisenSkovvejens Wintergreen10:24,6300:22,341
14Maria GadkjærStjerneregns Another One Bit. (Bi...10:48,8100:23,381
15Rasmus BjernerBygholms Clio10:28,1600:23,781
16Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali10:22,5300:28,281
17Line Hald AndersenRobin01:03,6910:32,621
18Ida NicolaisenRosengaardens Choholate Fudge......00:58,2210:44,941
19Wiktoria JanikowskaBoltens A Diamond Is Forever (Deen)01:12,5110:54,601
20Anja SembergAries Guilty Pleasures (Gru)11:00,5310:19,902
21Aase BjernerStald Bygholms Athiná10:41,8710:28,062
22Annika NicolaisenStald Fuglsangs Beacon of Hope20:29,7210:27,073
23Smilla VejsgaardSøgaards Night of Passion (Junior)1+11:06,7511:00,033
24Anja SembergStjerneregns Crazy Little Th. (Tj...0+42:53,1700:34,684
25Jaqueline WæhlingMr Bella20:59,5320:59,724
26Aase BjernerThorsøs Hermione21:09,8121:18,934
27Kathrine PedersenRosengaardens Fairway To Heav. (H...31:27,0611:19,544
28Louise TovgaardTovgaards Survivor2+11:15,282+21:05,787
29Ina Lind HansenTobias Eaton3+22:29,402+32:35,5310
Uplac.Wiktoria JanikowskaMk´s River Of Love (Rayan)1+12:07,00Disk fejl bane
Uplac.Wiktoria JanikowskaMk's Sweet Hope21:19,87Trukket
Uplac.Ina Lind HansenStald Nielsens Terkel I KnibeDisk. på tid
Uplac.Emma V. LaustsenStald Twisters Garrick Ollivand....Trukket
Uplac.Ida NicolaisenDiamonds Everything I Wanted (Wil...Trukket
Uplac.Ina Lind HansenMoustacheTrukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Josefine Gammelgaard
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergStjerneregns Touch of Evil (Eddie)00:17,3400:09,34012
2Wiktoria JanikowskaJordbærgårdens Black Oak00:16,6000:12,62011
3Smilla VejsgaardKandies Tawsan (Trusse-Theis)00:12,5600:13,00011
4Josefine GammelgaardHønsehusets Lady Lara00:22,7800:13,59011
5Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lovi......00:17,1900:15,93011
6Annette NicolaisenKaninstaldens Pink Lady Diamond00:12,6600:25,72011
7Maja SembergStjerneregns A Night to Rememb.00:20,3800:27,78011
8Jaqueline WæhlingSaga Del Rapido00:50,2200:32,25011
9Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede (Pedro)00:34,8701:03,50011
10Kirsten BjergSommerly's Nicosia (Nikka)00:54,9710:19,701
11Josefine GammelgaardRådved Nygård's Lady Rainicorn10:22,2200:21,281
12Maja SembergAries Midnight Madness (Mads)10:30,8100:28,591
13Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo)00:20,0310:29,221
14Annette NicolaisenAries Treasure Island (Treo)10:37,6500:34,161
15Josefine GammelgaardTumles Water Wheel (Wiktor)00:36,1010:36,751
16Annika NicolaisenJulius (Julle)10:16,0610:21,342
17Olivia Lee DyrehaugeStald Trofasts Sirius Black10:28,8510:30,882
18Emma V. LaustsenVeggerbys Orion20:53,4600:37,042
19Kirsten BjergSommerly´s Laakki11:11,221+11:25,073
20Kathrine PedersenVilsmøllegårdens The White Kn. (K...30:55,5610:32,094
21Olivia Lee DyrehaugeDyrehauges Guf (Gufle)21:39,0021:44,064
22Emma V. LaustsenVeggerbys Nala af Kandies2+1+22:15,9420:49,647
23Louise HansenSolens Goldfinger (Gubbi)4+10:47,7540:35,759
Uplac.Nanna HamborgNøvlingKaniner's MaroonTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergMalegas Sweetest Surprice (Cindy)00:14,5000:11,78013
2Ida NicolaisenHønsehusets Salsa00:17,3100:15,91012
3Kathrine PedersenMalegas Any Way You Want It (Wendy)00:19,0600:16,93012
4Anja SembergStjerneregns Victoria Tower (Tove)00:30,9400:17,25012
5Wiktoria JanikowskaStjerneregns Rosalee00:18,5600:17,57012
6Smilla VejsgaardUniKins Troubador00:14,9900:18,37012
7Anja SembergSolens Waterloo (Wally)01:02,3700:24,97012
8Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel00:47,9300:32,22012
9Maja Vester NielsenStald Trofasts Black Fifi Joe00:42,2800:42,13012
10Wiktoria JanikowskaSkovvejens Born to Do It (Itze)10:33,4400:16,621
11Kirsten BjergSommerly's Riga10:55,8100:16,661
12Louise HansenRådved Nygård's Dipsy10:29,6600:18,691
13Maja SembergStjerneregns Brave New World (Ber...00:41,3510:23,161
14Louise HansenRådved Nygård's Tro På Os To (Theo)00:22,6010:25,471
15Wiktoria JanikowskaSommerly's Warszawa10:32,9700:28,161
16Jasmin JanssonUniKins Control Factor (Duplo)10:37,2500:28,371
17Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor00:31,2110:28,941
18Line Hald AndersenStald Fuglsangs Liam Dunbar11:12,2500:55,881
19Natasja Vester NielsenTumles Neon Phantom (Mindy)11:06,1510:21,372
20Maja SembergStjerneregns Victoria Miro (Mira)1+11:21,9700:26,722
21Natasja Vester NielsenStald Fuglsangs Flying Unicorn10:40,8710:35,442
22Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)0+11:36,1010:35,602
23Natasja Vester NielsenStald Trofasts Fleur Delacour (Fa...10:25,4710:40,592
24Kathrine PedersenMalegas I´m Gonna Be Around (Aya)10:31,7510:40,912
25Maria JanssonDaggry (Mini Muh)10:42,3410:48,032
26Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O (Vanja)21:23,3101:02,532
27Kirsten BjergSommerly´s Suez1+11:21,6210:12,003
28Kirsten BjergSommerly´s Snehvide10:40,4420:36,443
29Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)20:31,0020:28,874
30Emma V. LaustsenSundahl's Octavius (Gus)3+11:55,9000:58,884
31Louise HansenSkogstorps Rumble (Rumle)5+11:06,5000:20,226
32Emma V. LaustsenSkovhøjens Mozart20:48,5741:32,476
33Maria JanssonSolens Vanilla Snowflake2+1+22:26,441+11:36,417
34Josefine GammelgaardRådved Nygård's Det Bedste Jeg Ved31:08,722+22:22,787
35Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia40:59,123+1+22:21,7910
36Josefine GammelgaardHønsehusets Kingdom Dance (Yankie)70:53,0060:52,0613
Uplac.Louise HansenHaugens Consequences (Cornelius)30:45,82
Uplac.Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forg. (Milky...5+12:05,97
Uplac.Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule)Disk. på tid
Uplac.Emma V. LaustsenKaninstaldens Vasse FelixTrukket
Uplac.Louise TovgaardTovgaards MasakiTrukket
u9Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella (U)00:29,4400:39,370
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Ida Nicolaisen, Annette Nicolaisen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Veteran lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lene GadkjærSofiagårdens Ch. Wizz Air (Willy)00:13,5600:12,5903
2Anja SembergElmelys Glenbriar Fugu af Fion.00:19,1900:22,4702
3Maria GadkjærMalegas Air Force One (Frida)00:29,4400:25,2802
4Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets00:27,3400:26,4702
5Aase BjernerFloras Catalina00:21,5710:15,691
6Maria GadkjærSofiagårdens Catmandoo00:17,7610:16,751
7Lene GadkjærZentas Parkour (Palle)10:23,5000:20,911
8Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohline)00:24,5910:26,281
9Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)00:35,8410:31,441
10Smilla VejsgaardStampegårdens One Million (Milton)00:30,1210:40,561
11Rasmus BjernerByte af Flora01:21,8110:48,811
12Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly21:21,9410:54,563
13Aase BjernerRozettas Steamfunk20:52,6930:48,385
Antal deltagere: 13.  
Dommer: Louise Maiken Hansen
Sekretær: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lagt sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.