Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

Årets Hopkanin 2023

Resultat pr. dags dato

Læs mere om beregningssystemet her.

Antal kaniner der opfylder kriterierne for antal starter: 378

Vis detaljer

Plac.KaninL.K.HØ.LÆ.ResultatStarter i alt
1Mk's SCh. Heavenly Fire97.97497.84088.1050.00097.90726
2Hønsehusets GCh. Bodiam Castle97.97096.66381.6790.00097.31647
3Hønsehusets Ch Tender Love98.57295.0670.0000.00096.81924
4Funnys SCh. Damascus93.26097.7200.00093.57796.74950
5Bakkelys GCh. Black Turnstone98.94193.2580.0000.00096.10035
6Solgårdens GdCh. Tranquil Summer Breeze86.86885.54299.38194.35895.40649
7Harleys GCh. Foxtail95.89493.30084.39364.93894.59745
8Stampegårdens SCh Weapon of The Faithful88.47585.66091.64396.00094.06239
9Winds Ch. Oblivio96.22991.7520.0000.00093.99026
10Klundtes Ch. Wild by Nature78.60988.6370.00098.56993.60351
11Klundtes GdCh. Little But Ambitious87.53988.9580.00098.23193.59444
12Bakkelys Ch. Masked Tityra95.50590.9260.0000.00093.21533
13Bakkelys Eurasien Jackdaw96.72189.1100.0000.00092.91534
14Hønsehusets SCh. Oasis of The Seas88.39693.81494.1880.00091.29237
15Funnys Patagona Gigas86.20392.83856.50556.99689.52034
16Sunsets GCh. Roys Hill85.18481.38483.87091.48488.90048
17Solgårdens Ch. Flame of Gold79.08893.37196.6790.00087.88337
18Stampestaldens GdCh. Tell Me Why91.77283.74878.9020.00087.76047
19Solgårdens Ch. Enchanting Fall Shades79.37683.14391.9310.00087.53743
20Sundahls Tordenskiold76.85189.53571.62585.51887.52648
21Stald Trofasts SCh. Fleur Delacour77.09533.83679.14397.50687.30037
22Winds Ch. Ladybug79.72284.56093.7910.00086.75732
23Funnys SCh. Lobiviq84.24489.26453.2020.00086.75443
24Stald Fuglsangs Ch. Haxonite86.02587.30539.7570.00086.66534
25Nordlys Shira81.85890.6870.0000.00086.27214
26Stampegårdens Edge of Existence89.03683.00468.59973.37486.02042
27Stampestaldens GCh. Viggo85.73385.9350.0000.00085.83423
28Stald Trofasts Willy Wonka78.87092.7550.0000.00085.81321
29Malegas Ch. You Want Faith83.77387.78573.2120.00085.77931
30Stampegårdens GdCh. Leap of Faith78.32161.86093.0870.00085.70430
31Mk's Ch. Bound By Blood94.63660.890101.17494.36685.56722
32Funnys Robutia80.44089.8640.0000.00085.15227
33Ferventis Ch. Love You Above All69.22273.38796.76477.69585.07549
34Stald Fuglsangs Never Give Up78.33990.59785.48066.09584.80525
35Solgårdens Ocean Dream82.72685.78266.6230.00084.25434
36Stald Fuglsangs Bambus84.44983.1620.0000.00083.80529
37Stampegårdens Ch. Answers in Blood92.80074.65543.36866.10483.72835
38Stampestaldens Sally Nightmare82.74084.0410.0000.00083.39129
39Mk's Violet Carpenter Bee88.11077.4280.0000.00082.76922
40Aries Midnight Embrace78.53285.9060.0000.00082.21929
41Stampegårdens Ch. Worlds Playground78.72584.55675.99385.59482.15946
42Stald Shooting Stars Aristocat83.23680.96532.2500.00082.10126
43Solgårdens Premier Rose75.77488.34272.96971.41982.05841
44Lilliens GT Pink Royal73.38875.1360.00097.31981.94820
45Winds Zaffer80.63283.0540.0000.00081.84341
46Solgårdens Floral Spring Temptation87.65974.92759.4590.00081.29336
47GCh. Midnatssol87.68674.6640.0000.00081.17523
48Klippeøens 007 Moonraker78.75483.5480.0000.00081.15117
49Stjerneregns GCh.Touch of Evil26.40959.31784.94393.75280.92433
50Klippeøens 007 Octopussy78.30882.5350.0000.00080.42132
51Funnys GCh. Jamacaru77.29674.57583.5330.00080.41538
52UniKins Last Guardian78.57582.1350.0000.00080.35547
53Funnys Impetus79.77880.4610.0000.00080.11941
54Stald Fuglsangs Dreams Come True74.44585.74371.04060.19480.09433
55Stald Fuglsangs Zircon66.66892.86054.4940.00079.76424
56Mk's Thirty Mile Zone77.69081.6430.0000.00079.66634
57UniKins Follow Your Heart80.29379.0250.0000.00079.65915
58Mk's Miles Above74.80984.23847.7610.00079.52333
59Hønsehusets Ch. Miss Becket75.20660.48280.20377.98579.35439
60Klundtes Kometen82.75275.79274.14253.71079.27256
61Klundtes Mystery Quest84.17574.3200.0000.00079.24836
62Hønsehusets Warwick Castle79.57078.20557.0000.00078.88733
63Hønsehusets Majesty of The Seas79.86777.8320.0000.00078.84922
64UniKins SCh. Følg Dine Drømme91.14466.2660.0000.00078.70527
65Ladingens White Twinkle75.42081.9370.00047.59778.67843
66Sunsets Ch. Ring of Fire67.09576.32245.15279.85878.09051
67Torhøjs GCh. The Ship of Brides75.71870.2140.00080.32978.02433
68Stald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo65.57468.21077.42683.66777.96345
69Funnys GCh. To The Gates78.70676.9580.0000.00077.83229
70Dundines Nolan Holloway73.10679.03774.20469.94277.03555
71UniKins Necromancer75.89477.6640.0000.00076.77930
72Stampestaldens Every Day74.65578.2590.0000.00076.45723
73Kurreholms Weapon Of Time76.52576.3680.0000.00076.44636
74Stampegårdens Rags to Riches80.13272.69039.72044.40576.41140
75Funnys Titania70.31274.5680.00078.22876.39846
76Funnys Fairchild64.26973.00456.98379.71176.35851
77Hagalids Vermonty Python78.59373.1430.0000.00075.86834
78Skovvejens Ch. Dream of the Future54.78029.11656.05596.71775.74933
79Stald Fuglsangs Sinoite74.99076.38752.7480.00075.68833
80Funnys Trochilus Polytmus75.01769.28676.1790.00075.59842
81Hønsehusets Ch. Secrets of Life64.90754.29186.1490.00075.52828
82Kurreholms Koresia Frisia75.98374.5160.0000.00075.25040
83Stenbjergs Go Away Doc74.14864.31376.34321.12975.24549
84GCh. Formørkelse73.57376.7760.0000.00075.17432
85Klippeøens 007 Skyfall69.79280.0770.0000.00074.93427
86UniKins Follow Your Passion75.07374.1020.0000.00074.58724
87Klundtes Rosenalfen77.53471.4860.0000.00074.51050
88Fire Pote's Bella69.46479.15130.9270.00074.30733
89UniKins Breakdown78.76769.6290.0000.00074.19821
90Stald Trofasts Veruca Salt76.33971.9050.0000.00074.12232
91Holloway Bright Crystal Absolu79.91067.93628.21462.71673.92328
92Stald Fuglsangs GCh. Silver Bella76.3560.00071.3630.00073.85918
93UniKins Rio Celeste80.60967.0420.0000.00073.82521
94Funnys Ch. Nio-Nias73.82873.6120.0000.00073.72020
95Funnys GCh. Taxan78.53268.7750.0000.00073.65325
96Malegas No Matter What83.13363.88348.4590.00073.50829
97Lavendulas Guldhumle72.74574.1100.0000.00073.42717
98Aries Fevre Dream64.82682.0250.0000.00073.42626
99Kandies Pisang Kapas62.88683.7550.0000.00073.32027
100Funnys Mellisuga Helenae82.21564.1920.0000.00073.20321
101Dundines Australian Multicam68.59277.2430.00040.56172.91746
102Stampegårdens Piazza Mazzini76.16469.4630.0000.00072.81320
103Stenbjergs Joes Green Mile64.99080.0740.00034.99572.53231
104Stampestaldens Iliamna72.71072.0370.0000.00072.37331
105Klundtes Brave But Foolish69.11875.4860.0000.00072.30240
106UniKins Wonder Park72.65670.5140.0000.00071.58526
107Stampestaldens Somewhere In The World71.27571.8790.0000.00071.57727
108Kurreholms Weapon Of Trust69.52473.3680.0000.00071.44643
109Moslunds From Encanto af RabbitWorld64.07978.5750.0000.00071.32729
110Kurreholms Weapon Of Faith73.13069.29552.8130.00071.21247
111Funnys Cordelia64.46177.7380.0000.00071.09924
112Mølhøjgårds Spirited Flame70.60871.5520.0000.00071.08032
113Moslunds Wish I Could Fly72.55369.6000.0000.00071.07718
114Kandies Electro Pink Shock64.81775.5700.00072.67071.01924
115Stenbjergs Hell Of A Nerve66.84975.1270.00056.88370.98829
116Kaleles Final Barret64.16681.09367.67570.87370.97827
117Stampegårdens Sunshine Factory76.96564.9270.0000.00070.94622
118Klundtes Burai Fighter68.64972.9710.0000.00070.81029
119Klundtes Svinedrengen61.82279.6450.0000.00070.73333
120Stampegårdens Two Journeys75.21466.1700.0000.00070.69232
121Solgårdens Millennium Star71.83559.56169.5420.00070.68935
122Klundtes Wild at Heart66.22574.8990.0000.00070.56256
123Funnys Ophelia83.02757.9750.0000.00070.50122
124Sundahls GCh. Gemytlig75.41377.6860.00058.37470.49124
125Lindegaardens Late Night Talking73.49766.9900.0000.00070.24324
126Stampestaldens London Dairy77.35663.1170.0000.00070.23622
127UniKins Follow Your Values71.09668.8760.0000.00069.98632
128UniKins Dreams of Devotion65.71973.9970.0000.00069.85832
129Hyggekrogen's Luna54.20985.3830.00017.51869.79626
130Kandies Pisang Muli57.36381.6350.0000.00069.49917
131Lindegaardens Little Freak69.99568.6580.0000.00069.32720
132Kandies Yoshi67.93670.6530.0000.00069.29515
133Mk's Floating In Space60.73077.6780.0000.00069.20416
134Funnys The Dark Year68.41469.7030.0000.00069.05922
135Kandies Hop Lars63.53174.4850.0000.00069.00827
136UniKins Last Legacy75.08061.4560.00062.60868.84434
137Sunsets Mount Huxley41.50176.0060.00088.75068.75224
138Bakkelys American Redstart84.17452.8450.0000.00068.51015
139UniKins Black Pearl62.51649.1910.00074.28268.39934
140Malegas Love Me For A Reasen68.55768.2350.0000.00068.39623
141Milleniums Eudoros Från Troja60.49544.8760.00076.18768.34143
142Stald Katholms A Kind Of Magic58.94973.95766.00477.32868.13838
143Stald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn47.02133.37720.41389.17468.09834
144Solgårdens GCh. Fiery Autumn Sundown63.80972.3840.0000.00068.09629
145Stampegårdens Talking to Australia73.78862.23544.1140.00068.01126
146Funnys Caliban61.40774.45842.3270.00067.93344
147Funnys Desdemona61.38364.14071.64219.71467.89146
148Stampegårdens Piazza Navona59.37675.83950.1430.00067.60729
149Stald Fuglsangs Riverside72.27262.8260.0000.00067.54928
150Winds Ziweed67.72467.3140.0000.00067.51923
151UniKins Mok'Nathal69.56165.4710.0000.00067.51632
152Stald Fuglsangs Street Fighter74.73759.9140.00034.60867.32632
153Funnys Lutetium68.72065.8610.0000.00067.29015
154Stald Trofasts Neville Longbottom73.28661.2550.00052.69067.27036
155Hønsehusets Ch. Miss Sheffield59.97674.46393.2970.00067.21925
156Klundtes Sept of Remembrance61.05073.2150.0000.00067.13319
157Winds Ilila62.38471.7780.0000.00067.08116
158Stjerneregns Crazy Little Thing Called Love70.29663.8530.0000.00067.07517
159Ds´s Mozart68.00365.9720.00023.13266.98740
160Funnys Starscreem78.38856.3700.00065.91066.88923
161UniKins Don't Stop Believin74.30959.4680.0000.00066.88932
162Stampegårdens Viking Sunstone73.90759.5740.0000.00066.74041
163Winds Zofia56.74776.5940.0000.00066.67025
164Natures Talut58.75774.10255.41349.93866.42941
165Stampestaldens The Ventures58.62773.9760.0000.00066.30224
166Stampestaldens Chin Ho Kelly75.95256.23956.41254.49266.18236
167Kandies Hea57.71374.4740.0000.00066.09423
168Sundahls Løvenskiold59.00973.1620.0000.00066.08627
169Malegas Walk With Me58.34868.89573.7820.00066.06526
170Kandies General Langsohm61.63670.4470.0000.00066.04221
171Sunsets Hells Gates76.33465.8520.00055.13365.77320
172Stald Bv's Before You Go65.09366.2770.0000.00065.68514
173Klundtes Ch. First Strike69.29361.3730.0000.00065.33319
174Beldens Akilles60.43770.2050.0000.00065.32117
175Winds Zally73.58556.3540.0000.00064.97023
176Kandies Pisang Mas66.85862.6630.0000.00064.76124
177Malegas All That I Need57.66171.2670.0000.00064.46422
178Jay af RabbitWorld58.03670.8330.0000.00064.43519
179Stald Triplys Akvamarin60.92267.9440.0000.00064.43320
180Buens Bertha Frigh68.44860.37068.83640.58464.40933
181Fire Pote's Rocky63.96464.65634.8820.00064.31054
182UniKins La Ceiba73.33254.9880.0000.00064.16030
183Hønsehusets Tuff Towers76.05952.11751.63837.56664.08847
184Kratgårdsvejens Grafted Moon58.25769.8610.0000.00064.05917
185Stald Fuglsangs Golden Heart65.25662.7920.0000.00064.02430
186Hønsehusets The Duke of Hastings38.98656.56362.94268.20163.82042
187Buens Uwe Kiessling61.85163.6190.00065.73863.79437
188Kurreholms PowerPuff af Lillien56.66670.5540.0000.00063.61030
189Stampegårdens Secret Safari60.08067.1160.0000.00063.59821
190Stald Fuglsangs Amber Heart48.21278.4930.0000.00063.35316
191Stald Fuglsangs Stunning Sapphire59.95066.7030.0000.00063.32731
192Sunsets Bluff Hill82.72843.6980.0000.00063.21320
193Torhøjs Ocean Drive63.84762.46241.74633.14063.15533
194UniKins Invoke Entities64.66161.3910.0000.00063.02628
195Dundines Cora Hale61.89558.39264.04227.36562.96841
196Bygholms Volodymyr Zelenskyj71.23954.3910.0000.00062.81516
197Klippeøens Jackie LaBelle47.50954.1280.00071.43962.78432
198Ferventis Love At First Sight59.69365.6940.0000.00062.69417
199Funnys The Other Side56.85768.4600.0000.00062.65831
200Ds' Dream of You65.87959.3680.0000.00062.62427
201Skovvejens Optimus Prime51.81673.0720.0000.00062.44432
202Torhøjs Silver Bay45.33379.4530.0000.00062.39324
203Funnys Sunburst67.82056.9190.0000.00062.37038
204SN Naomi af RabbitWorld74.45150.0920.0000.00062.27116
205Klundtes Kynos fra Locris63.18961.3510.0000.00062.27028
206Stampegårdens Picnic Paranoia50.38274.0600.0000.00062.22118
207Sommerly's Riga55.27436.75094.54259.81462.18925
208Hyggekrogens Pepé Le Pew af RabbitWorld55.26268.8660.0000.00062.06418
209Harry af RabbitWorld53.82770.2510.0000.00062.03917
210Klintens Pride of Scar63.78960.1340.0000.00061.96239
211Stampestaldens Gobstopper58.60261.8550.00065.18461.88117
212Diamonds Lovely64.90858.8080.0000.00061.85828
213Kurreholms Perle D'Or58.62865.0640.0000.00061.84625
214Bygholms Zaporiztzja74.32249.3260.0000.00061.82421
215SN Samandriel af RabbitWorld56.72666.7990.0000.00061.76217
216Happy Jumpers Kjeld66.37756.8940.0000.00061.63616
217Nordlys Diego59.34763.6320.0000.00061.48930
218Kurreholms Under The Stars73.37349.4640.0000.00061.41942
219Solgårdens War of the Roses65.30957.5010.0000.00061.40519
220Magics Link83.24459.0520.00041.18061.15918
221Stampegårdens Legend or Liar57.21165.0210.0000.00061.11617
222Skovvejens Dream of Tomorrow51.42155.39576.39273.98861.06924
223Stjerneregns Ch. Fire Walk With Me44.1620.00077.64936.03760.90527
224Funnys The Last One69.57751.9000.0000.00060.73923
225Buens Hjalmar Aurland62.54658.8930.0000.00060.71915
226Dundines Tactical Assault58.24661.1120.00059.07860.66846
227Ferventis Find The Founder62.71758.0380.0000.00060.37819
228Malegas You Got Faith37.92582.8070.0000.00060.36623
229Lego-Gårdens Deimos58.17162.37235.3370.00060.27228
230Stampegårdens Addition for More67.76852.6130.0000.00060.19021
231Fire Pote's Figaro58.60761.5370.0000.00060.07219
232Stald Fuglsangs Touch of Blue56.03763.9970.00015.72560.01738
233Stampegårdens Ch. Darkened Skye53.89449.85476.02688.81759.92523
234UniKins Darkest Night47.20648.62470.80650.17859.71551
235Klundtes Chains of Honor65.48353.8420.0000.00059.66232
236Stald Fuglsangs Thunder66.60452.7200.0000.00059.66224
237Malegas Darkest Hour65.10953.8650.0000.00059.48717
238Funnys Golden Barrel44.57773.8060.0000.00059.19138
239Stald Trofasts Bjørn60.85657.47263.05947.89259.16433
240UniKins Blackrock56.08361.7680.0000.00058.92526
241Stald Trofasts Rh Rhodium43.47974.0010.0000.00058.74041
242Stald Fuglsangs Billie Jean66.48050.9030.0000.00058.69121
243Kandies Dupond af RabbitWorld63.42053.9620.0000.00058.69122
244Lineas Shotgun57.16660.1240.0000.00058.64519
245Natures Ayla59.08858.0930.0000.00058.59020
246Solens Golden Peach53.17763.7530.0000.00058.46517
247Kyllesveiens Power Of Faith av Hompetitten70.13046.6410.0000.00058.38523
248UniKins Wildest Dreams48.49267.9740.0000.00058.23331
249Hønsehusets Liberty of The Seas64.02852.3080.0000.00058.16823
250Ajtaks Boletus Edulis55.72760.0060.0000.00057.86616
251Fire Pote's Syzette55.98259.2030.0000.00057.59214
252Mølhøjgårds Flying Foxglove58.23256.6950.0000.00057.46421
253UniKins Follow Your Dreams61.80352.9470.0000.00057.37524
254Stampestaldens Fairy Castle52.41362.1230.0000.00057.26825
255Stald Fuglsangs Free Style48.65365.8620.0000.00057.25722
256Klintens Pride of Sarabi54.11655.91158.3630.00057.25354
257Dundines Miguel Valente47.70936.05062.67157.94557.23141
258Stald Fuglsangs Battle Cry49.23265.0860.0000.00057.15918
259Fire Pote's Cleo51.94062.3680.0000.00057.15426
260Aries Guilty Pleasures61.82151.9620.00049.82756.89133
261Ajtaks Tutter51.49461.9147.5370.00056.70428
262Ds´s Beethoven55.92357.2900.0000.00056.60617
263Buens Leander Weyse64.62848.5610.0000.00056.59518
264Funnys Midnight Sun75.08138.0170.0000.00056.54922
265Sunsets Jagged Peak65.58718.2230.00085.76356.52423
266Stampegårdens Avoid the Noid50.55562.1560.0000.00056.35519
267Conejos Rivers of Babylon78.40235.31454.98757.57456.23425
268Tumles Atomic Apple76.99336.9840.00054.48556.15422
269Ajtaks Trillo50.02561.06140.3260.00055.54328
270Stald Fuglsangs Boogie-Woogie49.99661.0160.0000.00055.50624
271Stjerneregns Perfect47.96963.0110.0000.00055.49030
272Kandies Tiva45.22365.6830.0000.00055.45319
273UniKins Follow Your Mind57.74652.7860.0000.00055.26626
274Stald Fuglsangs Columbus Limestone48.88761.5630.00047.19255.22527
275Klintens Expecto Patronum af Rabbitworld53.91056.5170.0000.00055.21321
276Kandies Pfizer50.76558.6420.0000.00054.70321
277Ferventis Joyful65.70343.4650.0000.00054.58422
278Stald Fuglsangs Calcit40.10068.2430.0000.00054.17215
279Stampestaldens Danny Williams56.41251.8180.0000.00054.11522
280Sundahls Blixenskiold53.93154.1140.0000.00054.02321
281Solens All Or Nothing56.61451.1020.0000.00053.85822
282Kandies Jerami40.58466.6280.0000.00053.60620
283Buens Phillip Dupont54.13652.8430.0000.00053.48918
284Stjerneregns Finally Frode48.15455.27156.78939.80453.40528
285Stampestaldens Ribbons Of Blue60.96845.7930.0000.00053.38031
286Stald Fuglsangs I Will Fly45.42661.2640.0000.00053.34525
287Ajtaks Amanita Muscaria64.74540.7080.0000.00052.72618
288Kandies Inovio47.93457.3340.0000.00052.63416
289Sommerly´s Inuk68.67236.4040.0000.00052.53830
290Stald Shooting Stars Avatar58.14746.7530.0000.00052.45021
291Funnys Ch. Fantasia63.19141.6920.0000.00052.44124
292Søgaards Painkiller47.78556.3280.0000.00052.05619
293Mølhøjgårds Fall Color45.59858.2690.0000.00051.93323
294UniKins Last Note56.73146.5930.0000.00051.66230
295Lilliens GT Withley Neill47.09146.5250.00056.09551.59333
296Stampegårdens Outside the Realm50.66552.1600.0000.00051.41323
297Hønsehusets Independence of The Seas60.65341.8040.0000.00051.22830
298Pringlans Solskensfantomen54.57947.7180.0000.00051.14820
299Fire Pote's Rambo41.75060.40715.8380.00051.07947
300Magics Rullepølse55.59445.1080.0000.00050.35117
301Klintens Café Cappuccino52.38147.8070.0000.00050.09416
302Kandies Sergent Babs52.32347.4020.0000.00049.86218
303Bygholms Ihor55.87143.5210.0000.00049.69630
304Springers Spotlight44.27355.06243.0100.00049.66750
305Jordbærgårdens Bohemian48.49471.3690.00029.01849.62722
306UniKins Ch. Tinkers Hill63.11436.0420.0000.00049.57823
307Stampegårdens Forever In40.92658.0450.00019.22449.48527
308Funnys The Next Best Thing56.06742.9010.0000.00049.48418
309Like the Wind46.82951.8640.0000.00049.34725
310Grantoftens Bad Blood54.1830.0000.00043.39048.78619
311Stald Shooting Stars Blueberry Pie44.51451.9190.0000.00048.21617
312Wings of Destiny69.18726.9950.0000.00048.09122
313Funnys Moop44.19550.45549.18317.80547.94424
314Stald Fuglsangs Cuteness39.54555.8750.0000.00047.71020
315Happy Jumpers Benny55.75339.5340.0000.00047.64317
316Sunsets What a Feeling40.0190.00049.48750.50347.60327
317Björklövets Burning View47.96046.4390.0000.00047.20023
318Beldens Nestor47.59545.9420.0000.00046.76816
319Stald Fuglsangs Dark Energy47.02473.31819.9000.00046.74723
320Heart Of Steel52.36440.2590.0000.00046.31130
321Skovvejens Lifetime0.00043.1710.00048.81245.99122
322Katholm's Akacie46.91144.5400.0000.00045.72626
323Natures Octavia69.47021.8590.0000.00045.66518
324Funnys Solformørkelse49.00041.7390.0000.00045.37029
325Fæstedgårds Iguana Iguana16.98273.4940.0000.00045.23819
326UniKins Valhalla Rising53.83835.8810.0000.00044.86020
327Grenens Deed Of Vancouver56.00533.6700.0000.00044.83719
328Skovvejens Fast and Furious50.69638.9590.0000.00044.82820
329Gammelgaards Royal Pursuit52.51236.9480.0000.00044.73017
330Hønsehusets Voyager of The Seas57.31431.3140.0000.00044.31424
331Sundahls Falkenskiold33.30154.8120.0000.00044.05622
332Klundtes Call to Arms45.22942.6140.0000.00043.92141
333Klundtes The Miracle Thief38.26048.2890.0000.00043.27424
334Klundtes Star Soldier27.16158.7740.0000.00042.96825
335Maglebo's Kængubarn36.97848.8820.0000.00042.93031
336Hønsehusets Eternal Sunshine51.37834.3330.0000.00042.85624
337Ajtaks Lidl Lina54.99629.9280.0000.00042.46219
338Sommerly´s Magic Dream45.06559.8840.00021.36942.10621
339Stampegårdens Connect the Dots24.91159.1500.0000.00042.03021
340Stald Triplys Obsidian53.97129.9620.0000.00041.96717
341Funnys Kimomo45.69137.4740.0000.00041.58332
342Stald Trofasts Ag Argentum30.77351.9590.0000.00041.36616
343Kurreholms Variegata De Bologna38.20244.3940.0000.00041.29815
344Stald Shooting Stars Christians Havn68.43913.5220.0000.00040.98016
345Tumles Sunday Morning Call25.71534.77661.98744.68540.82625
346Stald Fuglsangs Amenadiel41.24439.8870.0000.00040.56515
347Funnys Nokimi48.82526.38046.1600.00040.45516
348Sommerly´s Mira28.29851.9730.0000.00040.13514
349Kratgårdsvejens Twisted Barrel35.54042.6860.0000.00039.11318
350Kaninstaldens Pink Lady Diamond54.98122.7380.0000.00038.85920
351Tempo42.57534.3740.0000.00038.47432
352Sunsets Never Enough50.32425.4146.7780.00037.86947
353Ajtaks DingeNot34.60139.0760.0000.00036.83917
354Jordbærgårdens This Love16.49456.9900.0000.00036.74217
355Stampestaldens Ch. Carl31.82640.7080.0000.00036.26728
356Ajtaks SummerTime Sun54.14118.2030.0000.00036.17219
357Hønsehusets Too Tender36.3630.00033.57036.69835.54426
358Ajtaks DutteLut26.31943.4740.0000.00034.89715
359Bellas The Last Knight34.06035.2490.0000.00034.65530
360Bygholms Odessa41.07726.7090.0000.00033.89316
361Maglebo's Ch. Tolfetano56.34710.7640.0000.00033.55519
362Kurreholms Circle Of Life43.68121.77613.8330.00032.72955
363Stald Triplys Ametyst24.65837.9690.0000.00031.31318
364Kandies Dronning Filippa af Søgaard17.05944.2610.0000.00030.66016
365Stald Fuglsangs Mamba27.85332.9780.0000.00030.41517
366Stampestaldens Vera37.24121.5660.0000.00029.40315
367Solgårdens GCh. Song of Ice and Fire46.30011.4670.0000.00028.88322
368Funnys Premetta16.44841.1990.0000.00028.82319
369Malegas Key To My Life44.6729.1990.0000.00026.93517
370Gammelgaards Tulipa Sylvestris22.61530.8510.0000.00026.73315
371Stald Fuglsangs Antonio Banderas18.00235.2480.0000.00026.62515
372Malegas The Actor18.13034.9410.0000.00026.53518
373Beldens Menelaos23.10626.6450.0000.00024.87517
374Kurreholms Be Prepared25.02922.8200.0000.00023.92423
375Remarks Moonlight34.54611.9540.0000.00023.25017
376Eikhaugens We'll Never Know24.92514.8290.0000.00019.87726
377Malegas Dream High18.53118.4690.0000.00018.50020
378Klundtes Katashi24.0313.0810.0000.00013.55614







Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.