Warning: mysqli::real_connect(): not found in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/functions/database.php on line 19 Warning: session_set_cookie_params(): Session cookie parameters cannot be changed after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 30 Warning: session_name(): Session name cannot be changed after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 31 Warning: session_regenerate_id(): Session ID cannot be regenerated when there is no active session in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 36 Warning: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 37 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/functions/database.php:19) in /customers/f/e/9/kaninhop.dk/httpd.www/login/checkLogin.php on line 55 Resultater fra Påskecuppen på det grønne område i Vadum den 2. april 2023
Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

PÅSKECUPPEN  PÅ  DET  GRØNNE  OMRÅDE  I  VADUM  DEN  2.  APRIL  2023

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige
Svær ligeSvær lige
Elite ligeElite lige
GækkebrevPåskelijle
PåskeægPåskehare


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2023-04-02 09:20

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Simone Elkjær AndreassenFæstedgårds Furcifer Pardalis (Al...00:16,8411
2Rebecca JensenStampegårdens Edge of Existen. (E...00:23,1221
3Mette NielsenMoslunds From Encanto af Rab. (Br...00:39,6931
4Sarah MadsenStald Trofasts Fe Ferrum (Finn)00:48,0341
5Sif Lund SimonsenKandies General Langsohm00:50,6251
6Sarah MadsenStald Trofasts Au Aurum (Alice)10:11,786
7Sarah MadsenUniKins Who Are You (Addie)10:17,067
8Maria GadkjærMalegas Love Me For A Reasen (Riz...10:39,228
9Sarah MadsenKylleveiens Glory Days Av H. (Sva...10:39,949
10Nanna HamborgHønsehusets Enjoy the Game (Elliot)0+11:24,1510
11Simone Elkjær AndreassenStald Happy Jumpers Fie20:25,8911
12Lisa SørensenFerventis Joyful (Nanna)20:33,4112
13Mette NielsenLindegaardens Little Freak20:50,8113
14Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Speedy Gonzales af R...20:56,6614
15Natasja Vester NielsenMalegas No Matter What1+11:04,0015
16Fritidscenter HøjvangStald Trofast's Beautiful Whi. (S...30:23,9716
17Marie KnudsenLønborgs Heartbreak Hotel (Hera)30:33,9117
18Lisa SørensenStald Happy Jumpers Benny30:36,7518
19Sarah MadsenMk's Battle On the Beach (Ouzo)30:39,8119
20Martin Eis-NielsenStald Fuglsangs Free St. (Free St...30:42,4020
21Maria GadkjærMalegas All That I Need (Niko)30:44,0321
22Sif Lund SimonsenKandies Princess Peach30:48,7222
23Fritidscenter HøjvangFervntis Love Conquers Everyt. (E...30:51,2123
24Fritidscenter HøjvangMajesty of the Seas (Maddie)31:11,8724
25Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Pepé Le Pew af Rabbi...31:44,8525
26Lisa SørensenFerventis Find The Founder (Simon)3+10:56,2826
27Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Fernando af RabbitWo...41:01,8427
28Martin Eis-NielsenCrazyjumpers Monty Green (Mario)41:11,2528
29Mette NielsenGammelgaards Tulipa Sylvestris51:25,3829
30Henriette Lund SimonsenKandies Fido51:50,0030
31Marie KnudsenMalegas Love Will Save the D. (Wi...2+1+22:20,8131
Uplac.Fritidscenter HøjvangHøjvangs GulerodTrukket34
Uplac.Sif Lund SimonsenKandies Princess DaisyTrukket34
Uplac.Simone Elkjær AndreassenStald Happy Jumpers BørgeTrukket34
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Aspirant: Leonora Ulrikke Knakkergaard
Sekretær: Maja/Natasja
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2023-04-02 11:45

Plac.FørerKaninFejlTidOmløbCupPindPoint
1Marie KnudsenLønborgs Heartbreak Hotel (Hera)00:09,060 - 0:08,4411
2Sarah MadsenStald Trofasts Au Aurum (Alice)00:09,781 - 0:09,2321
3Rebecca JensenStampegårdens Edge of Existen. (E...00:11,9431
4Fritidscenter HøjvangStald Trofast's Beautiful Whi. (S...00:13,5941
5Sarah MadsenMk's Battle On the Beach (Ouzo)00:14,6551
6Simone Elkjær AndreassenFæstedgårds Furcifer Pardalis (Al...00:15,0461
7Simone Elkjær AndreassenStald Happy Jumpers Fie00:15,8871
8Lisa SørensenFerventis Find The Founder (Simon)00:17,9781
9Lisa SørensenFerventis Joyful (Nanna)00:18,2591
10Lisa SørensenStald Happy Jumpers Benny00:18,63101
11Sarah MadsenUniKins Who Are You (Addie)00:21,22111
12Mette NielsenMoslunds From Encanto af Rab. (Br...00:21,50121
13Sarah MadsenStald Trofasts Fe Ferrum (Finn)00:22,78131
14Mette NielsenLindegaardens Little Freak00:27,03141
15Sarah MadsenKylleveiens Glory Days Av H. (Sva...00:32,47151
16Nanna HamborgHønsehusets Enjoy the Game (Elliot)00:34,59161
17Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Speedy Gonzales af R...00:35,22171
18Fritidscenter HøjvangMajesty of the Seas (Maddie)00:37,69181
19Martin Eis-NielsenStald Fuglsangs Free St. (Free St...00:46,00191
20Sif Lund SimonsenKandies General Langsohm00:49,25201
21Fritidscenter HøjvangFervntis Love Conquers Everyt. (E...00:56,50211
22Maria GadkjærMalegas Love Me For A Reasen (Riz...10:21,9022
23Sif Lund SimonsenKandies Princess Peach10:35,1523
24Leonora KnakkergaardMalegas No Matter What0+11:04,0324
25Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Pepé Le Pew af Rabbi...11:29,4725
26Maria GadkjærMalegas All That I Need (Niko)20:55,9426
27Mette NielsenGammelgaards Tulipa Sylvestris21:04,1527
28Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Fernando af RabbitWo...21:46,6928
29Henriette Lund SimonsenKandies Fido31:29,3229
30Marie KnudsenMalegas Love Will Save the D. (Wi...1+32:37,4730
31Fritidscenter HøjvangHøjvangs Gulerod2+21:37,4131
32Maja Vester NielsenStald Happy Jumpers Børge2+22:25,2832
Uplac.Henriette Lund SimonsenKandies Princess DaisyTrukket33
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Maja
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2023-04-02 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Frederikke HansenStald Trofasts Elijah Mikae.00:17,7511
2Natasja Vester NielsenSolgårdens Flame of Gold (Junuz)00:21,7521
3Natasja Vester NielsenLego-Gårdens Deimos00:24,9331
4Sarah MadsenStald Trofasts Charlie Bucket (Bo...00:28,4141
5Wiktoria JanikowskaMk's Miles Above (Alanis)00:35,1651
6Wiktoria JanikowskaFunnys Patagona Gigas (Payla)00:40,2261
7Lisa SørensenSolens Golden Peach (Lysander)00:41,4471
8Rebecca JensenStampegårdens Worlds Playground00:46,5681
9Frederikke HansenTumles Sky Skeleton (Shila)10:38,419
10Leonora KnakkergaardSunsets Hells Gates10:46,4110
11Lisa SørensenFerventis Love At First Sight (Max)10:56,3411
12Martin Eis-NielsenStjerneregns Crazy Little T. (Tja...11:10,6512
13Sif Lund SimonsenKandies Jerami20:39,7213
14Malou Stella JensenMalegas Dream High (Hazel)20:49,5614
15Rebecca JensenSundahls Tordenskiold1+10:48,7815
16Louise TovgaardTovgaards Survivor (Lille)20:50,0016
17Henriette Lund SimonsenHyggekrogen's Luna21:21,5617
18Martin Eis-NielsenStampestaldens Danny Williams21:51,5318
19Sarah MadsenStald Trofasts Lexi Branson30:17,7219
20Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)30:33,4620
21Wiktoria JanikowskaMk's The Angel of Death (Taylon)30:50,4021
22Nanna HamborgSundahls Løvenskiold40:31,6322
23Mette NielsenDiamonds Lovely (Liam)40:47,1023
24Lea Grotum NielsenStald Trofasts Ag Argentum (Sille)2+21:24,8424
25Mette NielsenLavendulas Guldhumle3+11:32,3725
Uplac.Marie KnudsenSunsets Drag Me Down (Dahlia)Trukket27
Uplac.Mette NielsenNordlys DiegoTrukket27
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Margrethe Jensen
Sekretær: Maja
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2023-04-02 17:10

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Rebecca JensenSundahls Tordenskiold00:15,2811
2Leonora KnakkergaardSunsets Hells Gates00:17,7521
3Frederikke HansenStald Trofasts Elijah Mikae.00:21,7841
4Rebecca JensenStampegårdens Worlds Playground00:24,3551
5Sarah MadsenStald Trofasts Charlie Bucket (Bo...00:24,9061
6Martin Eis-NielsenStjerneregns Crazy Little T. (Tja...00:26,7271
7Natasja Vester NielsenLego-Gårdens Deimos00:43,0681
8Lisa SørensenFerventis Love At First Sight (Max)00:48,4491
9Lea Grotum NielsenStald Trofasts Ag Argentum (Sille)10:30,5010
10Nanna HamborgSundahls Løvenskiold10:31,5311
11Frederikke HansenTumles Sky Skeleton (Shila)10:46,8812
12Mette NielsenStampestaldens Danny Williams10:58,8714
13Wiktoria JanikowskaMk's Miles Above (Alanis)20:14,3515
14Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)20:42,4416
15Sarah MadsenStald Trofasts Lexi Branson20:48,6617
16Mette NielsenNordlys Diego21:19,3818
17Mette NielsenLavendulas Guldhumle1+11:22,7819
18Malou Stella JensenMalegas Dream High (Hazel)30:39,3720
19Wiktoria JanikowskaMk's The Angel of Death (Taylon)40:34,5422
20Henriette Lund SimonsenKandies Jerami41:13,0023
21Henriette Lund SimonsenHyggekrogen's Luna41:13,3824
22Louise TovgaardTovgaards Survivor (Lille)4+11:19,9325
Uplac.Marie KnudsenSunsets Drag Me Down (Dahlia)Trukket26
u3Natasja Vester NielsenSolgårdens Flame of Gold (Junuz) (U)00:19,443
u12Wiktoria JanikowskaFunnys Patagona Gigas (U)0+10:51,4613
u19Lisa SørensenSolens Golden Peach (Lysander) (U)30:55,9721
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 3.
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Lisa
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2023-04-02 13:00

Plac.FørerKaninNr.+A5:FA5:F27FejlTidCupPindPoint
1Maja Vester NielsenStenbjergs Go Away Doc1000:39,5811
2Leonora KnakkergaardStampegårdens Nocturnal Me1900:47,2221
3Sarah MadsenStampegårdens Triple Tornado (Tuks)1210:25,973
4Lea Grotum NielsenHønsehusets Twilight Triumph (Tin...1111:22,574
5Lisa SørensenStjerneregns Heaven Falls (Holger)1711:35,565
6Frederikke HansenMk's Northern Lights (Tut)1820:16,786
7Sarah MadsenTumles Brite Bomber (Badia)41+10:40,847
8Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)220:42,108
9Wiktoria JanikowskaMk's Thumbelina920:56,069
10Lene GadkjærStjerneregns Perfect621:17,8410
11Louise TovgaardKurreholms Weapon Of Trust (Heart)52+11:35,3111
12Mette NielsenKandies Pfizer731:47,3212
13Mette NielsenStampestaldens Chin Ho Kelly (Pri...131:55,5613
14Leonora KnakkergaardPringlans Solskensfantomen341:15,2214
15Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)153+11:34,1915
16Mette NielsenJay af RabbitWorld (JJ)134+1+12:03,8516
17Malou Stella JensenStampestaldens Batur (Baldur)165+10:55,1017
18Fritidscenter HøjvangJordbærgårdens Vanilje228+12:05,1318
Uplac.Nanna HamborgIsbaks A Visit From East (Alba)20Trukket21
Uplac.Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada21Trukket21
Uplac.Malou Stella JensenSunsets Love You Goodbye (Vilja)8Trukket21
u11Louise TovgaardKaleles Final Cid (U)1430:44,15
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Marie
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2023-04-02 15:15

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Sarah MadsenStampegårdens Triple Tornado (Tuks)00:20,2811
2Wiktoria JanikowskaMk's Thumbelina00:26,3431
3Malou Stella JensenStampestaldens Batur (Baldur)10:30,044
4Leonora KnakkergaardStampegårdens Nocturnal Me10:35,625
5Lisa SørensenStjerneregns Heaven Falls (Holger)10:50,226
6Mette NielsenJay af RabbitWorld (JJ)10:59,227
7Louise TovgaardKurreholms Weapon Of Trust (Heart)11:28,358
8Frederikke HansenMk's Northern Lights (Tut)20:14,859
9Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)20:30,1310
10Lene GadkjærStjerneregns Perfect20:48,0411
11Fritidscenter HøjvangJordbærgårdens Vanilje1+11:18,4412
12Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)31:13,5613
13Mette NielsenKandies Pfizer31:42,4714
14Mette NielsenStampestaldens Chin Ho Kelly (Pri...2+12:06,7715
15Sarah MadsenTumles Brite Bomber (Badia)3+10:58,0316
16Lea Grotum NielsenHønsehusets Twilight Triumph (Tin...3+21:32,3417
17Lea Grotum NielsenPringlans Solskensfantomen3+21:41,1218
18Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada1+1+32:30,5619
Uplac.Malou Stella JensenSunsets Love You Goodbye (Vilja)Trukket21
Uplac.Nanna HamborgIsbaks A Visit From East (Alba)Trukket21
u2Maja Vester NielsenStenbjergs Go Away Doc (U)00:24,032
u5Louise TovgaardKaleles Final Cid (U)10:47,62
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Margrethe Jensen
Sekretær: Rebecca
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2023-04-02 10:40

Plac.FørerKaninFejlTidCupCert.Point
1Wiktoria JanikowskaStampegårdens Answers in Bl. (Rag...10:40,5011
2Maria GadkjærMalegas Ch. You Want Faith (Wilma)10:41,4721
3Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Jamacaru (Jamus)10:55,193
4Maja Vester NielsenStampegårdens Rags to Riches11:02,914
5Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Fantasia11:41,155
6Natasja Vester NielsenTorhøjs GCh. The Ship of Bri. (Sc...20:25,976
7Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...20:27,067
8Louise TovgaardFerventis Love You Above All (Saga)20:33,288
9Natasja Vester NielsenSolgårdens Seductive Winter R. (W...20:37,569
10Rebecca JensenStald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo20:56,6510
11Maja Vester NielsenHarleys GCh. Foxtail (Tjalfe)21:00,1611
12Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)1+11:15,8412
13Maria GadkjærMalegas Walk With Me21:21,6313
14Rebecca JensenSunsets Ring of Fire21:30,0614
15Wiktoria JanikowskaFunnys Starscreem30:38,6015
16Rebecca JensenUniKins Darkest Night (Dalle)30:55,9716
17Leonora KnakkergaardSunsets Mount Huxley (Mejse)31:01,5817
18Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)41:18,1618
19Maja Vester NielsenSundahls Spontan41:45,1519
20Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers51:01,1320
21Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings51:02,6921
22Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)52:02,1222
23Rebecca JensenHønsehusets Too Tender60:57,0323
24Rebecca JensenStald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn4+21:31,4624
25Charlotte EllebyCiro's A Million Dreams (Asger)5+12:14,4125
26Mette NielsenSN Samandriel af RabbitWorld6+11:25,5026
27Maja Vester NielsenSunsets Jagged Peak (Elena)71:39,6227
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sarah Madsen
Sekretær: Frederikke Hansen
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2023-04-02 16:10

Plac.FørerKaninFejlTidomløbCupCert.Point
1Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...00:14,0611
2Maria GadkjærMalegas Walk With Me00:19,50mødt21
3Maria GadkjærMalegas Ch. You Want Faith (Wilma)00:19,47ikke mødt3
4Wiktoria JanikowskaStampegårdens Answers in Bl. (Rag...00:22,034
5Maja Vester NielsenStampegårdens Rags to Riches00:24,325
6Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)00:29,446
7Rebecca JensenUniKins Darkest Night (Dalle)00:37,597
8Wiktoria JanikowskaSN Samandriel af RabbitWorld00:43,028
9Natasja Vester NielsenSolgårdens Seductive Winter R. (W...10:18,759
10Wiktoria JanikowskaFunnys Starscreem10:27,6910
11Maja Vester NielsenSunsets Jagged Peak (Elena)10:30,9011
12Maja Vester NielsenHarleys GCh. Foxtail (Tjalfe)10:31,1312
13Rebecca JensenStald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo10:36,2813
14Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Jamacaru (Jamus)10:38,9614
15Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers10:42,5015
16Rebecca JensenSunsets Ring of Fire10:46,5616
17Leonora KnakkergaardSunsets Mount Huxley (Mejse)11:10,5917
18Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Fantasia11:18,1318
19Louise TovgaardFerventis Love You Above All (Saga)20:26,7519
20Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)20:53,4020
21Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings21:02,8121
22Natasja Vester NielsenTorhøjs GCh. The Ship of Bri. (Sc...1+11:13,0022
23Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)1+12:01,5623
24Rebecca JensenStald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn30:36,5624
25Maja Vester NielsenSundahls Spontan (Spiir)31:38,1925
26Charlotte EllebyCiro's A Million Dreams (Asger)41:13,3426
Uplac.Rebecca JensenHønsehusets Too TenderTrukket27
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Sarah Madsen
Sekretær: Lisa
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2,5 min
Til toppen

Gækkebrev

Plac.FørerKaninLL 1LL 2Samlet plac.
1Rebecca JensenStampegårdens Edge of Existen. (E...235
2Simone Elkjær AndreassenFæstedgårds Furcifer Pardalis (Al...167
3Sarah MadsenStald Trofasts Au Aurum (Alice)628
4Simone Elkjær AndreassenStald Happy Jumpers Fie11718
4Marie KnudsenLønborgs Heartbreak Hotel (Hera)17118
4Sarah MadsenUniKins Who Are You (Addie)71118
7Fritidscenter HøjvangStald Trofast's Beautiful Whi. (S...16420
8Lisa SørensenFerventis Joyful (Nanna)12921
9Sif Lund SimonsenKandies General Langsohm52025
10Nanna HamborgHønsehusets Enjoy the Game (Elliot)101626
11Mette NielsenLindegaardens Little Freak131427
12Lisa SørensenStald Happy Jumpers Benny181028
13Maria GadkjærMalegas Love Me For A Reasen (Riz...82230
14Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Speedy Gonzales af R...141731
15Lisa SørensenFerventis Find The Founder (Simon)26834
16Leonora KnakkergaardMalegas No Matter What152439
17Fritidscenter HøjvangMajesty of the Seas (Maddie)241842
18Fritidscenter HøjvangFervntis Love Conquers Everyt. (E...232144
19Maria GadkjærMalegas All That I Need (Niko)212647
20Henriette Lund SimonsenHyggekrogens Pepé Le Pew af Rabbi...252550
21Fritidscenter HøjvangHøjvangs Gulerod343165
22Simone Elkjær AndreassenStald Happy Jumpers Børge343266
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Gækkebrev
Til toppen

Påskelijle

Plac.FørerKaninML 1ML 2Samlet Plac.T. tid
1Frederikke HansenStald Trofasts Elijah Mikae.14500:39,5
2Natasja Vester NielsenSolgårdens Flame of Gold (Junuz)23500:41,2
3Sarah MadsenStald Trofasts Charlie Bucket (Bo...4610
4Natasja Vester NielsenLego-Gårdens Deimos3811
5Leonora KnakkergaardSunsets Hells Gates10212
6Rebecca JensenStampegårdens Worlds Playground8513
7Rebecca JensenSundahls Tordenskiold15116
8Martin Eis-NielsenStjerneregns Crazy Little T. (Tja...12719
8Wiktoria JanikowskaFunnys Patagona Gigas (Payla)61319
10Lisa SørensenFerventis Love At First Sight (Max)11920
10Wiktoria JanikowskaMk's Miles Above (Alanis)51520
12Frederikke HansenTumles Sky Skeleton (Shila)91221
13Lisa SørensenSolens Golden Peach (Lysander)72128
14Leonora KnakkergaardSundahls Løvenskiold221133
15Lea Grotum NielsenStald Trofasts Ag Argentum (Sille)241034
16Sif Lund SimonsenKandies Jerami132336
16Sarah MadsenStald Trofasts Lexi Branson191736
16Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)201636
19Louise TovgaardTovgaards Survivor (Lille)162541
19Henriette Lund SimonsenHyggekrogen's Luna172441
21Wiktoria JanikowskaMk's The Angel of Death (Taylon)212243
22Mette NielsenNordlys Diego271845
23Marie KnudsenSunsets Drag Me Down (Dahlia)272653
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Påskelijle
Til toppen

Påskeæg

Plac.FørerKaninSL 1SL 2Samlet Plac.
1Maja Vester NielsenStenbjergs Go Away Doc123
2Sarah MadsenStampegårdens Triple Tornado (Tuks)314
3Leonora KnakkergaardStampegårdens Nocturnal Me257
4Lisa SørensenStjerneregns Heaven Falls (Holger)5611
5Wiktoria JanikowskaMk's Thumbelina9312
6Frederikke HansenMk's Northern Lights (Tut)6915
7Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)81018
8Louise TovgaardKurreholms Weapon Of Trust (Heart)11819
9Lene GadkjærStjerneregns Perfect101121
9Malou Stella JensenStampestaldens Batur (Baldur)17421
9Lea Grotum NielsenHønsehusets Twilight Triumph (Tin...41721
12Sarah MadsenTumles Brite Bomber (Badia)71623
13Mette NielsenStampestaldens Chin Ho Kelly (Pri...131528
13Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)151328
15Fritidscenter HøjvangJordbærgårdens Vanilje181230
16Lea Grotum NielsenPringlans Solskensfantomen141832
17Nanna HamborgIsbaks A Visit From East (Alba)212142
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Påskeæg
Til toppen

Påskehare

Plac.FørerKaninEL 1EL 2Samlet Plac. T. tid
1Maria GadkjærMalegas Ch. You Want Faith (Wilma)23501:00,9
2Wiktoria JanikowskaStampegårdens Answers in Bl. (Rag...14501:02,5
3Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...718
4Maja Vester NielsenStampegårdens Rags to Riches459
5Maria GadkjærMalegas Walk With Me13215
6Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Jamacaru (Jamus)31417
7Natasja Vester NielsenSolgårdens Seductive Winter R. (W...9918
8Rebecca JensenStald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo101323
8Maja Vester NielsenHarleys GCh. Foxtail (Tjalfe)111223
8Rebecca JensenUniKins Darkest Night (Dalle)16723
8Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Fantasia51823
12Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)18624
13Wiktoria JanikowskaFunnys Starscreem151025
14Louise TovgaardFerventis Love You Above All (Saga)81927
15Natasja Vester NielsenTorhøjs GCh. The Ship of Bri. (Sc...62228
16Rebecca JensenSunsets Ring of Fire141630
17Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)122032
18Leonora KnakkergaardSunsets Mount Huxley (Mejse)171734
19Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers201535
20Maja Vester NielsenSunsets Jagged Peak (Elena)271138
21Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings212142
22Maja Vester NielsenSundahls Spontan192544
23Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)222345
24Rebecca JensenStald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn242448
25Rebecca JensenHønsehusets Too Tender232750
26Charlotte EllebyCiro's A Million Dreams (Asger)252651
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Påskehare
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.