Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

Maja Vester Nielsen

Navn: Maja Vester Nielsen
System-ID: 2207
Stævneaktiv:
Inden for 6 md.
Ja
Ejer af stald: Stald Torhøj


Kaniner ejet af Maja Vester Nielsen

Nuværende kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Torhøjs Toulouse (Stb: 7043) 2019-03-26 Svær,
3 pinde
Svær,
1 pind
Knudsbøls Ariel (Stb: 7039) 2019-04-27 Elite,
0 cert.
Veteran
(tidligere svær,
2 pinde)
Fotograf: Natasja Vester
Stald Trofasts Bjørn (Stb: 7861) 2020-08-09 Elite,
0 cert.
Svær,
3 pinde
Fotograf: Natasja V. Nielsen
Torhøjs Abigail (Stb: 7042) 2020-08-10 Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
Harleys GCh. Foxtail (Stb: 7860) 2021-01-23 Elite,
20 cert.
Elite,
5 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Sundahls Spontan (Stb: 6771) 2021-04-19 Veteran
(tidligere elite,
0 cert.)
Veteran
(tidligere svær,
3 pinde)
Fotograf: Charlotte Elleby
Funnys Trebbiano (Stb: 7814) 2022-01-16 Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Stenbjergs Go Away Doc (Stb: 8327) 2022-06-11 Elite,
0 cert.
Svær,
2 pinde
Fotograf: Julie  Bøje
Sunsets GCh. Roys Hill (Stb: 8220) 2022-06-14 Elite,
6 cert.
Elite,
4 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Sunsets Jagged Peak (Stb: 8290) 2023-03-12 Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Julie Bøje
Stampegårdens Rags to Riches (Stb: 8284) 2023-08-07 Elite,
1 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Torhøjs DJ Suki (Stb: 8867) 2023-09-28 Middelsvær,
0 pinde
Let,
0 pinde
Torhøjs Sugar Cookieloaf (Stb: 8869) 2023-09-28 Middelsvær,
0 pinde
Let,
1 pind
Mk's Tawny Mining Bee (Stb: 8441) 2024-04-09 Svær,
0 pinde
Middelsvær,
0 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
I alt 14 kaniner.

Tidligere kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Knudsbøls Maali (Stb: 7634) 2020-05-16 2023-10-29 Elite,
1 cert.
Svær,
3 pinde
Fotograf: Natasja Vester
Torhøjs Silver Bay (Stb: 7988) 2021-08-02 2022-08-05 Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Alison Bøje
I alt 2 kaniner.

Afdøde kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Torhøjs Mille (Stb: 7049) 2015-03-13 (2024-03-18) Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Torhøjs Fluffy (Stb: 7048) 2015-05-13 (2019-11-20) Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Bente Bøje Jensen
Torhøjs Dala (Stb: 6805) 2017-05-24 (2023-02-09) Middelsvær,
1 pind
Let,
0 pinde
Stampestaldens Donatello (Stb: 6548) 2020-08-29 (2022-08-23) Veteran
(tidligere elite,
0 cert.)
Veteran
(tidligere elite,
0 cert.)
Torhøjs Collins Avenue (Stb: 8324) 2021-08-14 (2023-06-07) Svær,
3 pinde
Svær,
0 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
I alt 5 kaniner.

Vaccinerede kaniner

Bemærk: Indtastning af vaccinationer i Hopregisteret tæller ikke som bevis
for vaccination - det gør alene underskrevet vaccinationsattest fra dyrlæge eller vaccinatør.

Kanin Vaccinationer indenfor de seneste 2 år
Funnys Trebbiano (Stb: 7814) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Harleys GCh. Foxtail (Stb: 7860) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Mk's Tawny Mining Bee (Stb: 8441) Ingen registreret
Stald Trofasts Bjørn (Stb: 7861) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Stampegårdens Rags to Riches (Stb: 8284) Ingen registreret
Stenbjergs Go Away Doc (Stb: 8327) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Sunsets GCh. Roys Hill (Stb: 8220) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Torhøjs DJ Suki (Stb: 8867) Ingen registreret
Torhøjs Sugar Cookieloaf (Stb: 8869) Ingen registreret
Torhøjs Toulouse (Stb: 7043) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
I alt 10 kaniner vaccineret.


Kaniner ført af Maja Vester Nielsen

Kanin Antal starter
med denne fører
Boltens A Diamond Is Forever (Stb: 7703) 5
Brookside Bellafina (Stb: 3984) 3
Bygholms Ihor (Stb: 8531) 2
Crazyjumpers Ch. In Primo Piano (Stb: 6983) 17
Crazyjumpers Lea (Stb: 8667) 5
Ds' Dream of You (Stb: 8057) 1
Ferventis Love At First Sight (Stb: 8288) 1
Funnys Ch. Fantasia (Stb: 6950) 9
Funnys GCh. Jamacaru (Stb: 7763) 7
Funnys Infinite Love (Stb: 6807) 5
Funnys Midnight Sun (Stb: 8428) 1
Funnys Patagona Gigas (Stb: 8664) 1
Funnys Starscreem (Stb: 8185) 1
Funnys Trebbiano (Stb: 7814) 68
Harleys GCh. Foxtail (Stb: 7860) 180
Hedegaardens Light it Up (Stb: 7965) 1
Hønsehusets Equal to None (Stb: 8169) 3
Hønsehusets Hartland Covered Bridge (Stb: 8442) 2
Jordbærgårdens Sun Drop (Stb: 6371) 3
Kandies Pisces Riba (Stb: 8859) 1
Knudsbøls Ariel (Stb: 7039) 135
Knudsbøls Arista (Stb: 7125) 3
Knudsbøls Maali (Stb: 7634) 81
Knudsbøls Yóuqi (Stb: 8077) 20
Kurreholms A Friend Like Me (Stb: 8897) 1
Kyllesveiens Glory Days Av Hompetitten (Stb: 8513) 4
Lego-Gårdens Ch. Fenja (Stb: 7734) 1
Lego-Gårdens Deimos (Stb: 8436) 3
Lightnings Broom (Stb: 4706) 1
Malegas No Matter What (Stb: 8532) 5
Mk's Easteren Carpenter Bee (Stb: 8807) 1
Mk's King Of Life (Stb: 7774) 8
Mk's Northern Lights (Stb: 8326) 3
Mk's Tawny Mining Bee (Stb: 8441) 28
Mk's Violet Carpenter Bee (Stb: 8445) 28
Mølhøjgårds Empire of Storms (Stb: 8037) 7
Mølhøjgårds Fall Color (Stb: 7992) 1
Mølhøjgårds Winter Hurricane (Stb: 8016) 14
Møllers Frej (Stb: 8669) 1
Natures Talut (Stb: 8607) 2
Nymåne (Stb: 6773) 1
Solens Golden Peach (Stb: 8483) 1
Solgårdens Ch. Flame of Gold (Stb: 8438) 19
Solgårdens Millennium Star (Stb: 8492) 9
Solgårdens Premier Rose (Stb: 8439) 1
Solsidens Little Flower (Stb: 6538) 2
Stald Fuglsangs Antonio Banderas (Stb: 7824) 1
Stald Fuglsangs Battle Cry (Stb: 8677) 2
Stald Fuglsangs Behind Blue Eyes (Stb: 8900) 1
Stald Fuglsangs Bird Paradise (Stb: 8159) 1
Stald Fuglsangs Boogie-Woogie (Stb: 8166) 6
Stald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn (Stb: 6689) 3
Stald Fuglsangs Corallian Limestone (Stb: 8080) 1
Stald Fuglsangs Cuteness (Stb: 8522) 1
Stald Fuglsangs Damon Salvatore (Stb: 8344) 3
Stald Fuglsangs Dedenne (Stb: 7011) 2
Stald Fuglsangs Descendants (Stb: 7611) 4
Stald Fuglsangs Frozen (Stb: 7813) 1
Stald Fuglsangs I Will Fly (Stb: 8411) 3
Stald Fuglsangs Lucifer Morningstar (Stb: 8206) 2
Stald Fuglsangs Miles Of Smiles (Stb: 8405) 3
Stald Fuglsangs Milotic (Stb: 7014) 1
Stald Fuglsangs Native Heart (Stb: 7991) 1
Stald Fuglsangs Pocahontas (Stb: 8064) 1
Stald Fuglsangs Pyrgus Malvae (Stb: 8590) 1
Stald Fuglsangs Stunning Sapphire (Stb: 8547) 1
Stald Fuglsangs Tornado (Stb: 7459) 1
Stald Fuglsangs Touch of Blue (Stb: 8520) 1
Stald Fuglsangs Wild Dragon Heart (Stb: 7733) 20
Stald Happy Jumpers Børge (Stb: 8788) 1
Stald Shooting Stars Avatar (Stb: 8530) 2
Stald Trofasts Au Aurum (Stb: 8510) 1
Stald Trofasts Bjørn (Stb: 7861) 140
Stald Trofasts Black Fifi Joe (Stb: 6990) 15
Stald Trofasts Black Ozzy Makoeski (Stb: 6776) 1
Stald Trofasts Draco Malfoy (Stb: 7285) 1
Stald Trofasts Huth (Stb: 7628) 22
Stald Trofasts Queen Of the Fairies (Stb: 8509) 4
Stald Trofasts SCh. Fleur Delacour (Stb: 7062) 7
Stald Trofasts Willy Wonka (Stb: 8289) 1
Stampegårdens Aspect of Optics (Stb: 9015) 1
Stampegårdens Outside the Realm (Stb: 8303) 3
Stampegårdens Rags to Riches (Stb: 8284) 83
Stampegårdens Viking Sunstone (Stb: 8469) 30
Stampestaldens Ca´savio (Stb: 7513) 3
Stampestaldens Donatello (Stb: 6548) 31
Stenbjergs Go Away Doc (Stb: 8327) 98
Stenbjergs Hell Of A Nerve (Stb: 8386) 2
Stenbjergs Joes Green Mile (Stb: 8387) 5
Sundahls Falkenskiold (Stb: 8343) 1
Sundahls Spontan (Stb: 6771) 104
Sunsets Fool Me Once (Stb: 8767) 1
Sunsets GCh. Roys Hill (Stb: 8220) 121
Sunsets Hells Gates (Stb: 8215) 1
Sunsets If I Could Fly (Stb: 8040) 2
Sunsets Jagged Peak (Stb: 8290) 19
Sunsets Mount Huxley (Stb: 8210) 2
Sunsets The Last Dance (Stb: 8969) 2
Sunsets What a Feeling (Stb: 7997) 2
The Witcher Golden Kids (Stb: 8232) 2
Torhøjs Abigail (Stb: 7042) 58
Torhøjs Collins Avenue (Stb: 8324) 48
Torhøjs Dala (Stb: 6805) 25
Torhøjs DJ Suki (Stb: 8867) 8
Torhøjs Fluffy (Stb: 7048) 4
Torhøjs GCh. The Ship of Brides (Stb: 7859) 4
Torhøjs Mille (Stb: 7049) 3
Torhøjs Poppy (Stb: 8839) 7
Torhøjs Silver Bay (Stb: 7988) 19
Torhøjs Sugar Cookieloaf (Stb: 8869) 9
Torhøjs Toulouse (Stb: 7043) 105
Tumles Neon Phantom (Stb: 7041) 1
I alt 112 kaniner.


Stævner som Maja Vester Nielsen
har deltaget ved

Oversigten opdateres en gang i døgnet og er senest opdateret den 26. maj 2024 kl. 22:35

Dato Titel Arrangør Starter
som deltager
Klasser
som dommer
Klasser
som aspirant
2024-05-19 Majstævne og Klubmesterskab del 1. på Løgballe Camping Vejle 19
2024-05-11 A-stævne på sportspladsen i Gedved Horsens 14
2024-04-13 Forårsstævne hos Betina i Stenderup ved Horsens Horsens 13
2024-04-06 Stævne på legepladsen i Vangen ved Frederikshavn Vendsyssel 21
2024-03-31 Påskecuppen på det grønne område i Vadum Aalborg 25
2024-03-30 Aspirantstævne på Skovgaard i Egebjerg Horsens 8
2024-03-09 Kunstcupperne på Legepladsen i Haldbjerg ved Frederikshavn Vendsyssel 22
2024-03-03 Forårsstævne i Ouehallen i Hobro Østhimmerland 10
2024-03-02 Martsstævne i Aalborg Aalborg 28
2024-02-24 Farvecupperne del. 1 i Bredballe udenfor Vejle Vejle 17
2024-02-17 - 2024-02-18 Hopstævne ved DM/LU i Idrætscenter Jammerbugt i Fjerritslev Horsens 14
2024-02-11 Fastelavnsstævne i ridehallen på Vejlefjordskolen udenfor Vejle Vejle 15
2024-01-27 A-stævne i Drivhuset ved Vitved i Skanderborg Horsens 12
2024-01-21 Højde og Længde stævne på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 12
2024-01-20 Stævne i Sarahs have i Frederikshavn Vendsyssel 10
2023-12-25 Julestævne i ridehallen på Vejlefjordskolen udenfor Vejle Vejle 9
2023-12-16 Julestævne i ridehalen på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 20
2023-11-25 Drivhusstævne og Klubmesterskab del 3 i Virring ved Skanderborg Horsens 14
2023-11-19 Drivhusstævne og Klubmesterskab del 2 i Virring ved Skanderborg Horsens 9
2023-11-18 Novemberstævne og Klubmesterskab på Herning Rideklub Vejle 11
2023-11-12 Novemberstævne i ridehalen på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 9
2023-11-04 Drivhusstævne og Klubmesterskab i Virring ved Skanderborg Horsens 7
2023-10-28 - 2023-10-29 Halloween cup 2023 i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 17
2023-10-14 - 2023-10-15 Vejlemesterskaberne 2023 i Nørremarkshallen i Vejle Vejle 13
2023-09-16 Septemberstævne ved Græsplænen i Vadum ved Aalborg Aalborg 11
2023-09-09 Hopstævne ved Kanindag på Søren Moesgård ved Randers Djursland 4
2023-08-26 - 2023-08-27 Hopstævne på Hjemstavnsgården i Sdr. Hygum Haderslev 13
2023-08-20 August stævne i Vadum Aalborg 12
2023-08-12 Havestævne ved Ina i Ryomgård Horsens 7
2023-08-05 - 2023-08-06 Høst Cup 2023 på Løgballe Camping Vejle 22
2023-07-22 - 2023-07-23 Havestævne ved Natasja og Maja i Roslev Horsens 32
2023-07-14 - 2023-07-16 Libra-stævne ved Sportspladsen i Gedved Horsens 28
2023-07-08 Junistævne og klubmesterskab i Staksrode nær Vejle Vejle 9
2023-06-29 - 2023-07-01 Landsskuet i Herning Horsens 22
2023-04-22 - 2023-04-23 DM 2023 i Petersmindehallen i Vejle Vejle 9
2023-04-02 Påskecuppen på det grønne område i Vadum Aalborg 15
2023-04-01 Aprilstævne på sportspladsen i Gedved Horsens 17
2023-03-18 Højde og længde stævne i Vadum nord for Aalborg Aalborg 21
2023-03-05 Hopstævne i Ouehallen i Hobro Østhimmerland 3
2023-03-04 Udendørsstævne på sportspladsen i Gedved Horsens 19
2023-02-12 Grand Trophy 2023 på Vejlefjord skolen i Daugaard Vejle 5
2023-02-04 Træningsstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 12
2023-01-28 Januarstævne i Drivhuset i Skanderborg Horsens 12
2023-01-14 - 2023-01-15 Weekendstævne i Bøvling-Hallen ved Bøvlingbjerg Ringkøbing-Ulfborg-Vemb 23
2023-01-07 - 2023-01-08 Januarstævne i Byhallen i Kolind Djursland 12
2022-12-18 Julestævne på Vadum Rideklub i Vadum ved Aalborg Aalborg 10
2022-12-03 Decemberstævne i Drivhuset i Skanderborg Horsens 11
2022-11-26 Pokemon Cupperne 2022 i Tårshallen i Tårs Vendsyssel 14
2022-11-20 Stævne og træningsstævne i Gartneriet Rousing ved Skanderborg Horsens 10
2022-10-29 - 2022-10-30 Halloween cup 2022 i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 21
2022-10-22 - 2022-10-23 Vejlemesterskabet 2022 i Søndermarken i Vejle Vejle 11
2022-10-15 Stævne og træningsstævne i Gartneriet Rousing ved Skanderborg Horsens 15
2022-09-24 Efterårsstævne hos Frode i Odense Odense 14
2022-09-17 Havestævne ved Ina i Ryomgård Horsens 9
2022-09-10 stævne ved Maja og Natasja Vester ved Roslev Horsens 20
2022-09-03 Kanindag hos Søren ved Randers Djursland 9
2022-08-27 - 2022-08-28 Hopstævne på Hjemstavnsgården i Sdr. Hygum Haderslev 13
2022-08-20 Stævne på boldbanerne i Hylke ved Skanderborg Horsens 11
2022-08-06 - 2022-08-07 Høst Cup 2022 på fodboldbanerne på Barrit Skole i Barrit Vejle 18
2022-07-29 - 2022-07-31 Stævne ved Egebjerghallen i Egebjerg ved Horsens Horsens 33
2022-07-15 - 2022-07-17 Land & Fritid-Cup Horsens 32
2022-07-08 Sommerferiestævne i på fodboldbanerne på Englystskolen i Børkop. Vejle 13
2022-06-30 - 2022-07-02 Landsskuet i Herning Horsens 17
2022-06-28 Sommerferie stævne i Vadum nord for Aalborg Aalborg 19
2022-06-25 Stævne hos Land og Fritid i Hedensted Horsens 9
2022-06-18 Junistævne på fodboldbanerne ved Barrit skole i Barrit Vejle 18
2022-06-11 Sommerstævne ved Fynslundhallen ved Jordrup Haderslev 6
2022-06-05 Træningsstævne hos Cecilie i Hylke nær Skanderborg Horsens 11
2022-06-04 Junistævne hos Cecilie i Hylke nær Skanderborg Horsens 7
2022-05-26 Kristihimmelfartsstævne på fodboldbanerne ved Englystskolen i Børkop Vejle 8
2022-05-14 Farvecupperne del 2 på fodboldbanerne på Barrit Skole Vejle 17
2022-05-08 Majstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 10
2022-04-30 Stævne ved Land og Fritid i Hedensted Horsens 10
2022-04-23 Forårsstævne på Særslev Skoles sportsplads i Særslev Odense 8
2022-04-15 Farvecupperne del 1 på Englystskolen i Børkop Vejle 8
2022-04-09 Klubmesterskab og Aprilstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 15
2022-04-02 Aprilstævne ved Land og Fritid i Hedensted Horsens 9
2022-03-12 Stævne i Drivhuset i Allesø ved Odense Odense 6
2022-02-19 - 2022-02-20 Stævne ved DM/LU i Idrætscenter Jammerbugt i Fjerritslev Horsens 17
2022-02-13 Grand Trophy "2021" på Vejlefjordskolen i Daugaard Vejle 12
2022-02-05 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 7
2021-12-11 - 2021-12-12 Stævne i Nustruphallen ved Vojens Haderslev 11
2021-11-27 Ridehusstævne på Mejlby Rideklub ved Randers Horsens 14
2021-11-06 Stævne i Bøvlinghallen i Bøvlingbjerg Ringkøbing-Ulfborg-Vemb 6
2021-10-31 Halloweenstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 11
2021-10-23 - 2021-10-24 Vejlemesterskaberne 2021 i Søndermarken i Vejle Vejle 8
2021-10-02 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 5
2021-09-26 Træningsstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 16
2021-09-18 Septemberstævne hos Charlotte i Staksrode nær Vejle Vejle 13
2021-09-04 Septemberstævne på fodboldbanerne ved Englystskolen i Børkop Vejle 12
2021-08-21 Stævne hos Stald Malega i Mesing Østhimmerland 9
2021-08-14 - 2021-08-15 Høst Cup 2021 på Barrit Skole i Barrit Vejle 21
2021-07-31 - 2021-08-01 Sommerlejr ved Mørkøv Hallen i Mørkøv Holbæk 16
2021-07-09 - 2021-07-11 Stævne ved Land & Fritid i Hedensted Horsens 24
2021-07-07 Træningsstævne på Ulbjerg Skole i Ulbjerg Viborg 4
2021-06-26 Junistævne ved Land & Fritid i Hedensted Horsens 12
2021-06-19 Junistævne på Frydenstand skoles fodboldbane i Frederikshavn Frederikshavn 13
2021-06-05 - 2021-06-06 Weekendstævne hos Wiktoria i Hinnerup Horsens 19
2021-05-29 - 2021-05-30 Farvecupperne 2021 på Englystskolen i Børkop Vejle 33
2021-05-22 Stævne på fodboldbanerne i Gærum ved Frederikshavn Frederikshavn 10
2021-05-16 Stævne på Dyrskuepladsen i Horsens Horsens 8
2021-05-09 Majstævne på Ulbjerg Skole i Ulbjerg nord for Viborg Viborg 11
2021-05-08 Majstævne hos Anne-Mettes forældre ved Rødding Haderslev 11
2021-05-02 Havestævne hos Wiktoria i Hinnerup Horsens 7
2021-04-30 Bededagsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 9
2021-04-17 Aprilstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 13
2021-04-03 Stævne på Ulbjerg skole i Skals nær Viborg Viborg 7
2021-04-01 Påskestævne på Englystskolen i Børkop Vejle 14
2021-03-21 Martsstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 9
2021-03-20 - 2021-03-21 Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 11
2020-12-06 Drop-In-Decemberstævne i ByHallen i Hedensted Vejle 7
2020-11-24 Aftenstævne i Mølholm gymnastiksal i Vejle Vejle 5
2020-10-25 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 8
2020-10-17 - 2020-10-18 Vejle-mesterskaberne 2020 i Søndermarkshallen i Vejle Vejle 3
2020-10-04 Oktoberstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 8
2020-09-27 Septemberstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 5
2020-09-20 Stævne hos Louise Tovgaard forældre ved Vejle Horsens 3
2020-09-05 Stævne på Ulbjerg skole i Skals nær Viborg Viborg 6
2020-08-29 Hyggestævne hos Stald Malega ved Skanderborg Østhimmerland 5
2020-08-09 Begynderstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 12
2020-08-01 - 2020-08-02 Sommerlejr hos Regitze ved Gadstrup Roskilde, Hørsholm-Lyngby, Holbæk 12
2020-06-20 Juni stævne på Englystskolen i Børkop Vejle 4
2020-03-08 Martsstævne på Broholmgård i Bellinge Odense 2
2020-03-06 Aftenstævne på Vejlefjordskolen i Daugaard Vejle 5
2020-02-15 - 2020-02-16 Hop ved Landsudstillingen 2020 i Midtdjurshallen i Ryomgård Horsens 7
2020-02-12 Aftenstævne på Klaubogaard ved Randers Viborg 4
2019-11-24 Farvecupperne del 2 på Vejlefjordskolen i Daugård Vejle 9
2019-11-09 Hop ved vinterudstillingen i Oue Østhimmerland 3
2019-10-12 Fødselsdagsstævne hos Stald Malega ved Skanderborg Østhimmerland 3
2019-10-06 Drivhusstævne i Virring ved Skanderborg Horsens 7
2019-09-21 Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 5
2019-09-08 Stævne ved Havens Dag på Asmild Plantecenter Viborg 6
2019-08-05 Aftenstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 4
2019-07-09 Træningsstævne i Børkop Vejle 6
2019-07-04 - 2019-07-06 Landsskuet i Herning Horsens 1
2019-06-08 Sydvestjysk første stævne hos Karina i Holsted Sydvestjysk 2
I alt 136 stævner.


Foreningsfordeling for stævner

Antal Arrangør
36 Vejle
54 Horsens
4 Vendsyssel
11 Aalborg
6 Østhimmerland
3 Djursland
5 Haderslev
2 Ringkøbing-Ulfborg-Vemb
4 Odense
1 Holbæk
6 Viborg
2 Frederikshavn
1 Roskilde, Hørsholm-Lyngby, Holbæk
1 Sydvestjysk






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.