Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FARVECUPPERNE  DEL  2  PÅ  FODBOLDBANERNE  PÅ  BARRIT  SKOLE  DEN  14.  MAJ  2022

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetLet kroget
Middelsvær ligeSvær kroget
Svær krogetElite lige
Young Yellow CupBlue Breeze Cup


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2022-05-14 10:10

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dream It Possible00.18,9311
2Smilla VejsgaardRosengaardens Cookie Dough (Dolly)00.23,2721
3Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Rave Witchers00.25,7231
4Tessa MikkelsenMølhøjgårds Kingdom of Ash (Ashley)00.31,7841
5Line Hald AndersenStald Fuglsangs Dreams Come . (Ro...00.37,1651
6Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)00.43,5361
7Lisette KongerslevHønsehusets Miss Sheffield00.44,9471
8Mette BrandbygeWings of Destiny00.47,8281
9Josefine GammelgaardStampestaldens Golden Dream01.40,2591
10Natasja Vester NielsenMk's Northern Lights (Tut)10.18,7510
11Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings10.24,3711
12Line Hald AndersenTorhøjs Ocean Drive (Melina)10.26,1512
13Freya MikkelsenMølhøjgårds Tower of Dawn10.26,9713
14Freya MikkelsenSolgårdens Dazzling Midsummer . (...10.28,7814
15Frida Sofie MikkelsenHedegaardens Light it Up (Lilly)10.30,4715
16Freya MikkelsenMølhøjgårds Winter Hurricane (Hub...10.33,7516
17Karoline ThaysenStampegårdens Outside the Realm10.36,7817
18Lisette KongerslevMilleniums Frezzing Moon10.45,2218
19Freya MikkelsenStampegårdens On The Eve (Elba)10.46,0219
20Regitze ReckSolgårdens Fiery Autumn Sundown (...10.47,9720
21Cathrine Lind JakobsenStald Fuglsangs Panda Heaven (Pen...11.02,2221
22Rebecca JensenSunsets Ring of Fire20.32,0822
23Ina Lind HansenStampestaldens Sparkling Rose (Er...20.32,6823
24Lisette KongerslevStampegårdens Eleven is Gone20.34,6324
25Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Pocahontas20.37,4725
26Freya MikkelsenSunsets Mount Huxley (Mejse)20.43,7926
27Lisette KongerslevStampegårdens Talking to Australia20.44,7527
28Tessa MikkelsenMølhøjgårds Spring Flower (Flora)20.53,1928
29Regitze ReckStampestaldens Going Back . (Wilb...21.02,8129
30Freya MikkelsenMølhøjgårds Summer Sun (Sky)21.27,2530
31Anna Katrine HustedSolgårdens Floral Spring Tem.21.29,1831
32Betina Miller MathiesenHønsehusets Miss Becket (Sofia)30.51,1232
33Maria GadkjærMalegas Delhii Heights31.21,3733
34Josefine GammelgaardGammelgaards Bring The Blitz (Emm...3+11.49,7234
35Josefine GammelgaardVersatility50.58,3735
36Karoline ThaysenGammelgaards Royal Pursuit (Sven)51.28,8236
37Cathrine Lind JakobsenStampegårdens Frayed Horizon (Frej)51.39,0237
38Cathrine Lind JakobsenSN Crowley af RabbitWorld (Celius)51.48,2238
39Tessa MikkelsenMølhøjgårds Empire of Storms (Ran...51.57,2839
40Lene GadkjærStjerneregns Perfect2+1+12.12,2540
Uplac.Maria GadkjærMalegas Dirty HarryTrukket41
v24Nanna ThaysenJordbærgårdens Too-Ticki (Teddy) (V)20.34,00v24
u18Rebecca JensenStald Fuglsangs Davina Clai. (U)10.37,29u18
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Julie Bøje Due Jensen
Sekretær: Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2022-05-14 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCupPindPoint
1Line Hald AndersenStald Fuglsangs Dreams Come . (Ro...00.16,2200.13,2200.29,4411
2Line Hald AndersenTorhøjs Ocean Drive (Melina)00.17,7900.15,0000.32,7921
3Smilla VejsgaardRosengaardens Cookie Dough (Dolly)00.18,4400.17,5900.36,0331
4Tessa MikkelsenMølhøjgårds Kingdom of Ash (Ashley)00.19,0000.18,5700.37,5741
5Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings00.23,9400.15,5300.39,4751
6Regitze ReckSolgårdens Fiery Autumn Sundown (...00.22,3400.17,3100.39,6561
7Lisette KongerslevMilleniums Frezzing Moon00.27,0900.13,9100.41,0071
8Ina Lind HansenStampestaldens Sparkling Rose (Er...00.31,4400.14,2500.45,6981
9Freya MikkelsenSolgårdens Dazzling Midsummer . (...00.27,0000.21,1300.48,1391
10Lisette KongerslevStampegårdens Eleven is Gone00.29,7200.20,8100.50,53101
11Lene GadkjærStjerneregns Perfect00.37,2200.16,0900.53,31111
12Rebecca JensenSunsets Ring of Fire00.29,1900.29,9100.59,10121
13Natasja Vester NielsenMk's Northern Lights (Tut)00.31,4400.30,9701.02,41131
14Freya MikkelsenSunsets Mount Huxley (Mejse)00.35,0600.27,5701.02,63141
15Cathrine Lind JakobsenSN Crowley af RabbitWorld (Celius)00.42,1000.23,5901.05,69151
16Mette BrandbygeWings of Destiny00.41,8700.39,5301.21,40161
17Cathrine Lind JakobsenStald Fuglsangs Panda Heaven (Pen...00.40,0600.48,9401.29,00171
18Freya MikkelsenMølhøjgårds Summer Sun (Sky)01.16,5001.34,6602.51,16181
19Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dream It Possible10.27,7700.12,9710.40,7419
20Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Pocahontas00.30,0610.29,7810.59,8420
21Tessa MikkelsenMølhøjgårds Spring Flower (Flora)0+11.00,7800.26,5011.27,2821
22Betina Miller MathiesenHønsehusets Miss Becket (Sofia)00.47,2210.41,8111.29,0322
23Josefine GammelgaardStampestaldens Golden Dream11.19,4700.26,1211.45,5923
24Freya MikkelsenMølhøjgårds Tower of Dawn11.11,0900.38,5311.49,6224
25Freya MikkelsenStampegårdens On The Eve (Elba)01.04,9010.51,7211.56,6225
26Josefine GammelgaardGammelgaards Bring The Blitz (Emm...10.52,1001.07,8411.59,9426
27Karoline ThaysenGammelgaards Royal Pursuit (Sven)01.23,1611.11,4412.34,6027
28Regitze ReckStampestaldens Going Back . (Wilb...11.33,1901.02,7212.35,9128
29Lisette KongerslevHønsehusets Miss Sheffield00.27,3520.20,5020.47,8530
30Josefine GammelgaardVersatility20.24,9700.24,0020.48,9731
31Freya MikkelsenMølhøjgårds Winter Hurricane (Hub...20.50,8500.23,2821.14,1332
32Cathrine Lind JakobsenStampegårdens Frayed Horizon (Frej)20.54,8100.51,9121.46,7233
33Lisette KongerslevStampegårdens Talking to Australia10.59,2211.12,6522.11,8734
34Anna Katrine HustedSolgårdens Floral Spring Tem.20.22,9110.21,5330.44,4436
35Maria GadkjærMalegas Delhii Heights30.35,9700.20,3430.56,3137
36Tessa MikkelsenMølhøjgårds Empire of Storms (Ran...1+12.09,0010.28,6032.37,6038
37Karoline ThaysenStampegårdens Outside the Realm21.02,6921.13,2242.15,9139
38Frida Sofie MikkelsenHedegaardens Light it Up (Lilly)50.20,2500.14,4450.34,6940
Uplac.Cathrine Lind JakobsenBoltens Cookie Dough Bliss (Baloo)Trukket41
u29Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Rave Witchers (U)10.21,5610.12,7520.34,3129
u34Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana) (U)10.26,3520.12,3530.38,7035
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Nanna Thaysen
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2022-05-14 12:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Natasja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)00.18,1300.18,9700.37,101
2Line Hald AndersenTorhøjs Ocean Drive (Melina)00.34,7500.17,1800.51,931
3Freya MikkelsenSolgårdens Dazzling Midsummer . (...10.20,9400.16,7510.37,691
4Mette BrandbygeHønsehusets Tender Love00.25,3210.19,6310.44,951
5Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings10.44,4300.22,5011.06,931
6Josefine GammelgaardKyllesveiens Power Of Faith. (Ate...10.49,2900.32,9711.22,261
7Line Hald AndersenStald Fuglsangs Dreams Come . (Ro...0+10.54,3800.43,9411.38,32
8Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)00.42,4111.29,0312.11,44
9Regitze ReckSolgårdens Enchanting Fall Sh. (N...10.47,2210.33,5021.20,72
10Frida Sofie MikkelsenMk's Sweet Hope (Zafiyah)10.56,4120.42,8831.39,29
11Smilla VejsgaardKandies Tawsan11.31,7420.29,8732.01,61
12Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)20.34,47
13Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Boogie-Woogie20.34,47
14Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Corallian Lim.20.43,68
15Ina Lind HansenStampestaldens Sparkling Rose (Er...1+10.44,03
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Descendants (Carl...20.46,88
17Bente Bøje JensenStald Fuglsangs I Will Fly21.07,47
18Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Amenadiel1+11.13,25
19Frida Sofie MikkelsenGammelgaards The North Mounta. (E...30.38,53
20Lene GadkjærJordbærgårdens This Love (Lola)1+12.05,19
21Lisette KongerslevMilleniums Frezzing Moon2+11.01,96
22Freya MikkelsenSunsets Mount Huxley (Mejse)31.05,62
23Nanna ThaysenMølhøjgårds Fall Color (Folmer)40.42,38
24Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Bird Paradise (Zi...40.44,53
25Betina Miller MathiesenHønsehusets Miss Becket (Sofia)40.48,72
26Karoline ThaysenGammelgaards Royal Pursuit (Sven)41.40,72
27Freya MikkelsenMølhøjgårds Winter Hurricane (Hub...4+11.14,34
v5Nanna ThaysenJordbærgårdens Too-Ticki (Teddy) (V)00.23,5010.26,0610.49,56
u17Rebecca JensenStald Fuglsangs Davina Clai. (U)1+10.51,90
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Tessa Mikkelsen
Bedømmelsesmetode: C1, ca 1/3 i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2022-05-14 09:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCupPindPoint
1Rebecca JensenHønsehusets Too Tender00.50,4700.44,1301.34,6011
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Golden Heart00.42,6310.24,2511.06,8821
3Bente Bøje JensenSkovvejens Ch. Dream of the . (Fa...00.46,2510.25,0711.11,3231
4Rebecca JensenStald Fuglsangs Flying Unicorn00.48,7210.30,8811.19,6041
5Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers00.45,2510.36,6511.21,9051
6Natasja Vester NielsenTorhøjs The Ship of Brides (Scott)00.49,6610.32,4011.22,0661
7Freya MikkelsenJordbærgårdens Nitros Oxide10.58,6000.37,8111.36,4171
8Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me00.56,5910.40,0311.36,6281
9Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald)00.54,0910.42,9311.37,0291
10Josefine GammelgaardUniKins Frostwolf (Fenya)10.58,1000.42,0011.40,10101
11Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Slow Fox01.07,3210.40,5311.47,8511
12Betina Miller MathiesenBygholms Ira20.25,3400.23,4620.48,8012
13Julie Bøje Due JensenKandies Inovio20.44,0000.28,7821.12,7813
14Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali10.45,3710.34,4721.19,8414
15Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)10.49,5710.30,8121.20,3815
16Maria GadkjærMalegas You Want Faith (Wilma)10.52,8710.31,0021.23,8716
17Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne20.48,3400.38,2521.26,5917
18Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke21.08,3500.27,3521.35,7018
19Maja Vester NielsenFunnys Trebbiano (Tristan)11.10,0710.35,9121.45,9819
20Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...0+11.42,6610.51,4122.34,0720
21Maja Vester NielsenSundahls Spontan (Spiir)11.19,1511.22,3822.41,5321
22Line Hald AndersenMk's Heavenly Fire (Black)01.01,621+11.40,6322.42,2522
23Regitze ReckSolgårdens Tranquil Summer Br. (T...11.00,1220.28,6931.28,8123
24Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)00.45,2830.45,2531.30,5324
25Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver1+11.01,1510.34,0431.35,1925
26Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)31.12,9300.30,8131.43,7426
27Line Hald AndersenStampestaldens Ca´savio (Sami)10.38,3430.40,6941.19,0327
28Smilla VejsgaardHønsehusets Sailor30.48,8310.34,8441.23,6728
29Smilla VejsgaardUniKins Troubador30.54,5010.35,9141.30,4129
30Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic20.35,4430.24,1650.59,6030
31Nanna ThaysenDs' Dream of You (Cannon)20.52,5030.27,7551.20,2531
32Anna Katrine HustedCiro's Antracit (Track)41.04,5910.29,4751.34,0632
33Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie40.57,5910.41,6951.39,2833
34Karoline ThaysenSøgaards Painkiller (Peek)21.05,0630.39,2851.44,3434
35Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)20.57,8430.50,5651.48,4035
36Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)41.39,5010.57,3452.36,8436
37Maja Vester NielsenStald Trofasts Bjørn40.53,6620.57,6661.51,3237
38Freya MikkelsenHarleys Larkspur (Dafür)4+1+12.05,0400.44,5062.49,5438
39Mette BrandbygeHønsehusets Secrets of Life (Loba)20.39,4750.40,9171.20,3839
40Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk80.55,1510.54,3891.49,5340
41Mette BrandbygeAries Wicked Nights4+11.36,5040.56,4092.32,9041
42Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel61.26,9451.17,72112.44,6642
43Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)7+22.28,4121.00,35113.28,7643
Uplac.Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)Disket.48
Uplac.Cathrine Lind JakobsenStjerneregns JulietteTrukket48
Uplac.Josefine GammelgaardUniKins Queen Anne's Re. (Ande-Qu...Trukket48
Uplac.Karoline ThaysenMk's Sweet Hope (Zafiyah)Trukket48
Uplac.Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)Trukket48
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Ina Hansen
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2022-05-14 16:40

Plac.FørerKaninFejlTidCupPindPoint
1Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic00.23,7811
2Natasja Vester NielsenTorhøjs The Ship of Brides (Scott)00.38,8121
3Freya MikkelsenJordbærgårdens Nitros Oxide00.44,6431
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne00.44,9041
5Maja Vester NielsenFunnys Trebbiano (Tristan)00.50,5361
6Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali01.15,8871
7Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Golden Heart10.30,068
8Smilla VejsgaardHønsehusets Sailor10.33,549
9Maja Vester NielsenStald Trofasts Bjørn10.49,0910
10Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)10.50,9711
11Maria GadkjærMalegas You Want Faith (Wilma)10.54,5612
12Josefine GammelgaardUniKins Frostwolf (Fenya)0+10.59,5013
13Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie11.00,6314
14Betina Miller MathiesenBygholms Ira20.29,7215
15Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)20.33,1316
16Julie Bøje Due JensenKandies Inovio20.33,9417
17Bente Bøje JensenSkovvejens Ch. Dream of the . (Fa...20.40,8818
18Line Hald AndersenStampestaldens Ca´savio (Sami)20.41,1919
19Regitze ReckSolgårdens Tranquil Summer Br. (T...20.42,5220
20Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk20.43,8721
21Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Slow Fox20.46,5522
22Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver20.46,7223
23Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke20.54,5624
24Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald)20.59,5625
25Freya MikkelsenHarleys Larkspur (Dafür)21.22,9726
26Line Hald AndersenMk's Heavenly Fire (Black)21.29,8527
27Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)30.33,9328
28Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...30.42,3229
29Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)30.46,5030
30Nanna ThaysenDs' Dream of You (Cannon)30.50,8431
31Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me30.52,5632
32Mette BrandbygeAries Wicked Nights2+11.00,6033
33Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)2+11.12,1934
34Maja Vester NielsenSundahls Spontan (Spiir)31.35,5635
35Anna Katrine HustedCiro's Antracit (Track)40.26,6336
36Smilla VejsgaardUniKins Troubador40.34,2437
37Rebecca JensenStald Fuglsangs Flying Unicorn40.36,8438
38Mette BrandbygeHønsehusets Secrets of Life (Loba)40.39,0039
39Karoline ThaysenSøgaards Painkiller (Peek)41.12,4340
40Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)3+11.26,5341
41Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)1+1+22.10,7242
42Josefine GammelgaardUniKins Queen Anne's Re. (Ande-Qu...3+21.33,4443
Uplac.Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)Trukket47
Uplac.Cathrine Lind JakobsenStjerneregns JulietteTrukket47
Uplac.Karoline ThaysenMk's Sweet Hope (Zafiyah)Trukket47
Uplac.Rebecca JensenHønsehusets Too TenderTrukket47
u5Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers (U)00.46,215
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Regitze Reck
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2022-05-14 14:00

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Rebecca JensenStald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo00.36,441
2Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Jamacaru (Jamus)00.38,941
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Golden Heart00.41,94
4Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)01.00,13
5Maria GadkjærMalegas You Want Faith (Wilma)01.00,75
6Charlotte EllebySundahls Gemytlig (Gunner)10.33,37
7Charlotte EllebyHønsehusets GCh. Luv A Bye (Winnie)10.37,31
8Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Fantasia10.46,22
9Charlotte EllebySundahls GCh. Goat Boy (Helmer)0+10.47,97
10Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me0+11.29,09
11Maja Vester NielsenHarleys Ch. Foxtail (Tjalfe)20.16,09
12Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic20.31,31
13Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W. (...20.35,07
14Natasja Vester NielsenTorhøjs The Ship of Brides (Scott)1+10.59,35
15Regitze ReckHønsehusets Song of the Sound (Si...21.03,94
16Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie21.12,35
17Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke1+11.28,34
18Rebecca JensenStald Fuglsangs Flying Unicorn30.24,97
19Charlotte EllebyGCh. Midnatssol30.27,28
20Regitze ReckStampegårdens GdCh. Leap of Faith30.31,56
21Bente Bøje JensenSkovvejens Ch. Dream of the . (Fa...2+10.45,06
22Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers30.46,53
23Betina Miller MathiesenOceans Playa Cocles af Sofiagården30.48,00
24Rebecca JensenUniKins Darkest Night (Dalle)30.48,41
25Lisette KongerslevStampegårdens Upside Down30.55,29
26Charlotte EllebyLadingens Ch Blowin' In The Wind30.57,00
27Line Hald AndersenMk's Heavenly Fire31.03,06
28Regitze ReckStampegårdens Ch. Rainbow . (Quin...31.53,10
29Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)3+11.57,81
30Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...3+21.46,57
31Charlotte EllebyGrenens Magne Myrmo7+11.39,57
32Josefine GammelgaardSundahls Guldpil (Hans)8+11.00,75
Uplac.Cathrine Lind JakobsenIsbaks New BeginningsTrukket
Uplac.Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald)Trukket
Uplac.Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)Trukket
Uplac.Lisette KongerslevHønsehusets Thunder TwoTrukket
Uplac.Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)Trukket
Uplac.Maria GadkjærMalegas You Took My Heart AwayTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Kjærgaard Brandbyge
Sekretær: Josefine Gammelgaard
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Young Yellow Cup

Plac.FørerKaninPlac 1Plac 2Samlet
1Smilla VejsgaardRosengaardens Cookie Dough (Dolly)235
2Line Hald AndersenStald Fuglsangs Dreams Come . (Ro...516
3Tessa MikkelsenMølhøjgårds Kingdom of Ash (Ashley)448
4Line Hald AndersenTorhøjs Ocean Drive (Melina)12214
5Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings11516
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dream It Possible11920
7Natasja Vester NielsenMk's Northern Lights (Tut)101323
7Freya MikkelsenSolgårdens Dazzling Midsummer . (...14923
9Mette BrandbygeWings of Destiny81624
10Lisette KongerslevMilleniums Frezzing Moon18725
11Regitze ReckSolgårdens Fiery Autumn Sundown (...20626
12Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Rave Witchers32932
12Josefine GammelgaardStampestaldens Golden Dream92332
14Ina Lind HansenStampestaldens Sparkling Rose (Er...23831
15Rebecca JensenSunsets Ring of Fire221234
15Lisette KongerslevStampegårdens Eleven is Gone241034
17Freya MikkelsenMølhøjgårds Tower of Dawn132437
17Lisette KongerslevHønsehusets Miss Sheffield73037
19Cathrine Lind JakobsenStald Fuglsangs Panda Heaven (Pen...211738
20Maja Vester NielsenTorhøjs Collins Avenue (Montana)63541
21Freya MikkelsenSunsets Mount Huxley (Mejse)261440
22Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Pocahontas252045
23Tessa MikkelsenMølhøjgårds Spring Flower (Flora)282149
24Lene GadkjærStjerneregns Perfect401151
25Frida Sofie MikkelsenHedegaardens Light it Up (Lilly)154055
26Cathrine Lind JakobsenSN Crowley af RabbitWorld (Celius)381553
27Karoline ThaysenStampegårdens Outside the Realm173956
28Betina Miller MathiesenHønsehusets Miss Becket (Sofia)322254
29Regitze ReckStampestaldens Going Back . (Wilb...292857
30Josefine GammelgaardGammelgaards Bring The Blitz (Emm...342660
31Lisette KongerslevStampegårdens Talking to Australia273461
32Karoline ThaysenGammelgaards Royal Pursuit (Sven)362763
33Mette BrandbygeVersatility353166
34Anna Katrine HustedSolgårdens Floral Spring Tem.313667
35Maria GadkjærMalegas Delhii Heights333770
35Cathrine Lind JakobsenStampegårdens Frayed Horizon (Frej)373370
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Young Yellow Cup
Til toppen

Blue Breeze Cup

Plac.FørerKaninPlac 1Plac 2T. fejlT. tidSamletNote
1Natasja Vester NielsenTorhøjs The Ship of Brides (Scott)628
2Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers5512.08,1110Færest Fejl
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Golden Heart2821.36,9410
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne17422.11,4921Færest fejl, hurtigst tid
5Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali14722.35,7221Færest fejl
6Bente Bøje JensenSkovvejens Ch. Dream of the . (Fa...31831.52,2021
7Josefine GammelgaardUniKins Frostwolf (Fenya)101323
8Maja Vester NielsenFunnys Trebbiano (Tristan)19625
9Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)151126
10Betina Miller MathiesenBygholms Ira121527
11Maria GadkjærMalegas You Want Faith (Wilma)161228
12Julie Bøje Due JensenKandies Inovio131730
13Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic30131
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Slow Fox112233
15Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald)92534
16Smilla VejsgaardHønsehusets Sailor28937
17Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me83240
18Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke182442
18Rebecca JensenStald Fuglsangs Flying Unicorn43842
20Regitze ReckSolgårdens Tranquil Summer Br. (T...232043
21Line Hald AndersenStampestaldens Ca´savio (Sami)271946
22Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie331447
22Maja Vester NielsenStald Trofasts Bjørn371047
24Rebecca JensenHønsehusets Too Tender14748
24Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver252348
26Line Hald AndersenMk's Heavenly Fire (Black)222749
27Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...202949
28Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)361652
29Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)262854
30Maja Vester NielsenSundahls Spontan (Spiir)213556
31Lene GadkjærBellas The Last Knight (Lasse)243458
32Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk402161
33Nanna ThaysenDs' Dream of You (Cannon)313162
34Smilla VejsgaardUniKins Troubador293766
35Anna Katrine HustedCiro's Antracit (Track)323668
36Karoline ThaysenSøgaards Painkiller (Peek)344074
37Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)354176
38Lisette KongerslevHønsehusets Secrets of Life (Loba)393978
39Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)434790
39Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)484290
41Josefine GammelgaardUniKins Queen Anne's Re. (Ande-Qu...484391
42Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette484795
42Karoline ThaysenMk's Sweet Hope (Zafiyah)484795
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Blue Breeze Cup
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.