Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

Natasja Vester Nielsen

Navn: Natasja Vester Nielsen
System-ID: 2128
Stævneaktiv:
Inden for 6 md.
Ja
Ejer af stald: Stald Torhøj


Kaniner ejet af Natasja Vester Nielsen

Nuværende kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Jordbærgårdens Sun Drop (Stb: 6371) 2018-05-11 Veteran
(tidligere elite,
1 cert.)
Veteran
(tidligere elite,
0 cert.)
Fotograf: Charlotte Elleby
Stald Trofasts SCh. Fleur Delacour (Stb: 7062) 2019-07-07 Elite,
3 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Julie Bøje
Funnys Ch. Fantasia (Stb: 6950) 2020-05-11 Elite,
4 cert.
Elite,
1 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Torhøjs GCh. The Ship of Brides (Stb: 7859) 2020-08-13 Elite,
4 cert.
Elite,
2 cert.
Fotograf: Wiktoria Janikowska
Funnys GCh. Jamacaru (Stb: 7763) 2021-01-31 Elite,
6 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Solgårdens Ch. Flame of Gold (Stb: 8438) 2022-07-17 Elite,
1 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Marie Floutrup
Solgårdens Premier Rose (Stb: 8439) 2022-07-17 Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Julie Tesarová
Mk's Violet Carpenter Bee (Stb: 8445) 2023-02-04 Svær,
4 pinde
Svær,
1 pind
Fotograf: Charlotte Elleby
I alt 8 kaniner.

Tidligere kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Stald Trofasts Black Fifi Joe (Stb: 6990) 2018 2019 Middelsvær,
2 pinde
Middelsvær,
0 pinde
Fotograf: Natasja V. Nielsen
Stald Trofasts Black Fifi Joe (Stb: 6990) 2018-10-08 2021-08-22 Middelsvær,
2 pinde
Middelsvær,
0 pinde
Fotograf: Natasja V. Nielsen
Torhøjs Abigail (Stb: 7042) 2019-03-27 2019-05-30 Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
Torhøjs Abigail (Stb: 7042) 2019-03-28 2020-08-10 Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
Tumles Neon Phantom (Stb: 7041) 2019-05-19 2021-06-06 Middelsvær,
1 pind
Middelsvær,
0 pinde
Fotograf: Emil Julin
Stald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn (Stb: 6689) 2019-12-29 2021-09-27 Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Wiktoria Janikowska
Torhøjs Lincoln Road (Stb: 8325) 2021-08-14 2022-02-20 Middelsvær,
0 pinde
Let,
2 pinde
Fotograf: Natasja V. Nielsen
Mk's Northern Lights (Stb: 8326) 2021-10-24 2023-12-25 Svær,
4 pinde
Svær,
3 pinde
Fotograf: Charlotte Elleby
Sunsets GCh. Roys Hill (Stb: 8220) 2021-11-28 2022-06-02 Elite,
6 cert.
Elite,
3 cert.
Fotograf: Charlotte Elleby
Lego-Gårdens Deimos (Stb: 8436) 2022-06-11 2023-12-12 Elite,
0 cert.
Svær,
1 pind
Fotograf: Natasja V. Nielsen
I alt 10 kaniner.

Afdøde kaniner

Kanin Ejer fra Ejer til Klasser Billeder
Lige Kroget
Torhøjs Mille (Stb: 7049) 2015 2015-03-13 Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Torhøjs Fluffy (Stb: 7048) 2015-03-14 2015 Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Bente Bøje Jensen
Torhøjs Fluffy (Stb: 7048) 2015-05-24 (2019-11-20) Let,
0 pinde
Let,
0 pinde
Fotograf: Bente Bøje Jensen
Torhøjs Dala (Stb: 6805) 2017 2019 Middelsvær,
1 pind
Let,
0 pinde
Torhøjs Dala (Stb: 6805) 2017-05-24 2017-05-24 Middelsvær,
1 pind
Let,
0 pinde
Funnys Infinite Love (Stb: 6807) 2018-07-31 (2021-08-23) Svær,
0 pinde
Svær,
0 pinde
Fotograf: Sarah Madsen
Solgårdens Seductive Winter Romance (Stb: 8310) 2022-12-17 (2023-05-27) Elite,
0 cert.
Elite,
0 cert.
Fotograf: Regitze Reck
I alt 7 kaniner.

Vaccinerede kaniner

Bemærk: Indtastning af vaccinationer i Hopregisteret tæller ikke som bevis
for vaccination - det gør alene underskrevet vaccinationsattest fra dyrlæge eller vaccinatør.

Kanin Vaccinationer indenfor de seneste 2 år
Funnys Ch. Fantasia (Stb: 6950) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Funnys GCh. Jamacaru (Stb: 7763) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Mk's Violet Carpenter Bee (Stb: 8445) Ingen registreret
Solgårdens Ch. Flame of Gold (Stb: 8438) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Solgårdens Premier Rose (Stb: 8439) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Stald Trofasts SCh. Fleur Delacour (Stb: 7062) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
Torhøjs GCh. The Ship of Brides (Stb: 7859) 2022-11-20: Eravac VHD 2 af Jørgen Larsen
I alt 7 kaniner vaccineret.


Kaniner ført af Natasja Vester Nielsen

Kanin Antal starter
med denne fører
Boltens A Diamond Is Forever (Stb: 7703) 1
Funnys Amira (Stb: 6289) 1
Funnys Amnesia (Stb: 6949) 7
Funnys Caliban (Stb: 8323) 3
Funnys Ch. Fantasia (Stb: 6950) 107
Funnys Desdemona (Stb: 8672) 1
Funnys Epiphyllum (Stb: 7627) 1
Funnys GCh. Jamacaru (Stb: 7763) 119
Funnys Infinite Love (Stb: 6807) 54
Funnys Trebbiano (Stb: 7814) 2
Harleys GCh. Foxtail (Stb: 7860) 1
Harleys Larkspur (Stb: 7778) 3
Harleys Single Cherry (Stb: 7035) 1
Jordbærgårdens Mourning Glory (Stb: 6432) 2
Jordbærgårdens Queen Bee (Stb: 6936) 6
Jordbærgårdens Sun Drop (Stb: 6371) 107
Jughead (Stb: 7314) 1
Kandies Inovio (Stb: 8212) 1
Knudsbøls Ariel (Stb: 7039) 5
Knudsbøls Maali (Stb: 7634) 2
Lego-Gårdens Ch. Fenja (Stb: 7734) 5
Lego-Gårdens Deimos (Stb: 8436) 36
Lego-Gårdens Phobos (Stb: 8498) 1
Lightnings Olympia (Stb: 4757) 1
Malegas No Matter What (Stb: 8532) 24
Mk's Aramis (Stb: 8955) 1
Mk's Easteren Carpenter Bee (Stb: 8807) 3
Mk's Gelato (Stb: 8406) 1
Mk's Northern Lights (Stb: 8326) 64
Mk's River Of Love (Stb: 7773) 3
Mk's Tawny Mining Bee (Stb: 8441) 0
Mk's Violet Carpenter Bee (Stb: 8445) 11
Mk's Wool Carder Bee (Stb: 8693) 1
Mk´s Prins Ozzy (Stb: 6875) 1
Mølhøjgårds Brave Windwalker (Stb: 8574) 1
Natures Talut (Stb: 8607) 1
Preriens Afterglow (Stb: 8292) 1
Pringlans Solskensfantomen (Stb: 7257) 1
Queen Appaloosa Golden Kids (Stb: 8501) 1
Sareptas Blue Crush (Stb: 7076) 1
Skovvejens Ch. Dream of the Future (Stb: 7552) 11
Solgårdens Ch. Flame of Gold (Stb: 8438) 53
Solgårdens Millennium Star (Stb: 8492) 19
Solgårdens Premier Rose (Stb: 8439) 57
Solgårdens Seductive Winter Romance (Stb: 8310) 22
Solsidens Little Flower (Stb: 6538) 3
Stald Fuglsangs Amber Heart (Stb: 7569) 5
Stald Fuglsangs Amenadiel (Stb: 8207) 2
Stald Fuglsangs Boogie-Woogie (Stb: 8166) 3
Stald Fuglsangs Ch. Flying Unicorn (Stb: 6689) 41
Stald Fuglsangs Davina Claire (Stb: 6909) 11
Stald Fuglsangs Descendants (Stb: 7611) 1
Stald Fuglsangs Falke (Stb: 7545) 1
Stald Fuglsangs Frozen (Stb: 7813) 1
Stald Fuglsangs Golden Heart (Stb: 3989) 2
Stald Fuglsangs Green Arrow (Stb: 3994) 1
Stald Fuglsangs Grindehval (Stb: 8067) 5
Stald Fuglsangs Haxonite (Stb: 8544) 3
Stald Fuglsangs I Will Fly (Stb: 8411) 2
Stald Fuglsangs In Time (Stb: 7755) 8
Stald Fuglsangs King Salmon River (Stb: 8811) 1
Stald Fuglsangs Kiwalik River (Stb: 8813) 1
Stald Fuglsangs Liam Dunbar (Stb: 7132) 5
Stald Fuglsangs Mamba (Stb: 8066) 2
Stald Fuglsangs Milotic (Stb: 7014) 1
Stald Fuglsangs Pakuna (Stb: 8065) 1
Stald Fuglsangs Pocahontas (Stb: 8064) 7
Stald Fuglsangs Ritzy Moonstone (Stb: 8570) 1
Stald Fuglsangs Sedá Fennekin (Stb: 6502) 3
Stald Fuglsangs Street Fighter (Stb: 8700) 21
Stald Fuglsangs The Matrix (Stb: 8222) 3
Stald Fuglsangs Wild Dragon Heart (Stb: 7733) 2
Stald Fuglsangs Winther Heart (Stb: 7744) 26
Stald Shooting Stars Blueberry Pie (Stb: 8316) 4
Stald Shooting Stars Raspberry Smoothie (Stb: 8318) 4
Stald Trofasts Bjørn (Stb: 7861) 1
Stald Trofasts Black Aliyah (Stb: 6775) 3
Stald Trofasts Black Fifi Joe (Stb: 6990) 50
Stald Trofasts Black Ozzy Makoeski (Stb: 6776) 1
Stald Trofasts Charlie Bucket (Stb: 8388) 2
Stald Trofasts Draco Malfoy (Stb: 7285) 25
Stald Trofasts Elijah Mikaelson (Stb: 8145) 3
Stald Trofasts Huth (Stb: 7628) 3
Stald Trofasts Molbo (Stb: 7761) 1
Stald Trofasts Neville Longbottom (Stb: 7209) 2
Stald Trofasts SCh. Fleur Delacour (Stb: 7062) 141
Stampegårdens Aspect of Optics (Stb: 9015) 1
Stampegårdens Ch. Answers in Blood (Stb: 8140) 1
Stampegårdens Triple Tornado (Stb: 8060) 2
Stampestaldens Ca´savio (Stb: 7513) 1
Stampestaldens Donatello (Stb: 6548) 17
Sundahls Løvenskiold (Stb: 8341) 1
Sundahls Spontan (Stb: 6771) 2
Sundahls Strålende (Stb: 6735) 1
Sunsets GCh. Roys Hill (Stb: 8220) 15
Sunsets Jagged Peak (Stb: 8290) 2
Sunsets What a Feeling (Stb: 7997) 1
Torhøjs Abigail (Stb: 7042) 10
Torhøjs Alaska (Stb: 7070) 8
Torhøjs Collins Avenue (Stb: 8324) 1
Torhøjs Dala (Stb: 6805) 4
Torhøjs Fluffy (Stb: 7048) 1
Torhøjs GCh. The Ship of Brides (Stb: 7859) 118
Torhøjs Lincoln Road (Stb: 8325) 1
Torhøjs Silver Bay (Stb: 7988) 15
Tumles Brite Bomber (Stb: 7632) 3
Tumles Castle On the Hill (Stb: 6854) 1
Tumles Neon Phantom (Stb: 7041) 31
Tumles Sky Skeleton (Stb: 7036) 1
UniKins Darkest Night (Stb: 7152) 2
I alt 110 kaniner.


Stævner som Natasja Vester Nielsen
har deltaget ved

Oversigten opdateres en gang i døgnet og er senest opdateret den 15. april 2024 kl. 14:35

Dato Titel Arrangør Starter
som deltager
Klasser
som dommer
Klasser
som aspirant
2024-02-11 Fastelavnsstævne i ridehallen på Vejlefjordskolen udenfor Vejle Vejle 4
2024-01-21 Højde og Længde stævne på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 12
2024-01-20 Stævne i Sarahs have i Frederikshavn Vendsyssel 7
2023-12-25 Julestævne i ridehallen på Vejlefjordskolen udenfor Vejle Vejle 7
2023-12-16 Julestævne i ridehalen på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 22
2023-11-19 Drivhusstævne og Klubmesterskab del 2 i Virring ved Skanderborg Horsens 11
2023-11-18 Novemberstævne og Klubmesterskab på Herning Rideklub Vejle 13
2023-11-12 Novemberstævne i ridehalen på Biersted Dyrehospital ved Aabybro Aalborg 4
2023-11-04 Drivhusstævne og Klubmesterskab i Virring ved Skanderborg Horsens 8
2023-10-28 - 2023-10-29 Halloween cup 2023 i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 12
2023-10-14 - 2023-10-15 Vejlemesterskaberne 2023 i Nørremarkshallen i Vejle Vejle 10
2023-09-16 Septemberstævne ved Græsplænen i Vadum ved Aalborg Aalborg 17
2023-09-09 Hopstævne ved Kanindag på Søren Moesgård ved Randers Djursland 3
2023-08-26 - 2023-08-27 Hopstævne på Hjemstavnsgården i Sdr. Hygum Haderslev 12
2023-08-20 August stævne i Vadum Aalborg 14
2023-08-12 Havestævne ved Ina i Ryomgård Horsens 5
2023-08-05 - 2023-08-06 Høst Cup 2023 på Løgballe Camping Vejle 22
2023-07-22 - 2023-07-23 Havestævne ved Natasja og Maja i Roslev Horsens 29
2023-07-14 - 2023-07-16 Libra-stævne ved Sportspladsen i Gedved Horsens 29
2023-07-08 Junistævne og klubmesterskab i Staksrode nær Vejle Vejle 10
2023-06-29 - 2023-07-01 Landsskuet i Herning Horsens 19
2023-04-22 - 2023-04-23 DM 2023 i Petersmindehallen i Vejle Vejle 14
2023-04-02 Påskecuppen på det grønne område i Vadum Aalborg 15
2023-04-01 Aprilstævne på sportspladsen i Gedved Horsens 16
2023-03-18 Højde og længde stævne i Vadum nord for Aalborg Aalborg 12
2023-03-05 Hopstævne i Ouehallen i Hobro Østhimmerland 3
2023-03-04 Udendørsstævne på sportspladsen i Gedved Horsens 11
2023-02-12 Grand Trophy 2023 på Vejlefjord skolen i Daugaard Vejle 8
2023-02-04 Træningsstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 9
2023-01-28 Januarstævne i Drivhuset i Skanderborg Horsens 9
2023-01-14 - 2023-01-15 Weekendstævne i Bøvling-Hallen ved Bøvlingbjerg Ringkøbing-Ulfborg-Vemb 22
2023-01-07 - 2023-01-08 Januarstævne i Byhallen i Kolind Djursland 13
2022-12-17 Julestævne på Broholmgård i Odense Odense 8
2022-11-26 Pokemon Cupperne 2022 i Tårshallen i Tårs Vendsyssel 16
2022-11-20 Stævne og træningsstævne i Gartneriet Rousing ved Skanderborg Horsens 7
2022-10-29 - 2022-10-30 Halloween cup 2022 i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 23
2022-10-22 - 2022-10-23 Vejlemesterskabet 2022 i Søndermarken i Vejle Vejle 14
2022-10-15 Stævne og træningsstævne i Gartneriet Rousing ved Skanderborg Horsens 27
2022-09-24 Efterårsstævne hos Frode i Odense Odense 13
2022-09-17 Havestævne ved Ina i Ryomgård Horsens 7
2022-09-10 stævne ved Maja og Natasja Vester ved Roslev Horsens 17
2022-09-03 Kanindag hos Søren ved Randers Djursland 8
2022-08-27 - 2022-08-28 Hopstævne på Hjemstavnsgården i Sdr. Hygum Haderslev 13
2022-08-20 Stævne på boldbanerne i Hylke ved Skanderborg Horsens 8
2022-08-06 - 2022-08-07 Høst Cup 2022 på fodboldbanerne på Barrit Skole i Barrit Vejle 23
2022-07-29 - 2022-07-31 Stævne ved Egebjerghallen i Egebjerg ved Horsens Horsens 22
2022-07-15 - 2022-07-17 Land & Fritid-Cup Horsens 24
2022-06-30 - 2022-07-02 Landsskuet i Herning Horsens 11
2022-06-28 Sommerferie stævne i Vadum nord for Aalborg Aalborg 11
2022-06-25 Stævne hos Land og Fritid i Hedensted Horsens 8
2022-06-18 Junistævne på fodboldbanerne ved Barrit skole i Barrit Vejle 13
2022-06-11 Sommerstævne ved Fynslundhallen ved Jordrup Haderslev 5
2022-06-05 Træningsstævne hos Cecilie i Hylke nær Skanderborg Horsens 15
2022-06-04 Junistævne hos Cecilie i Hylke nær Skanderborg Horsens 10
2022-05-27 - 2022-05-29 Roskilde Dyrskue Roskilde, Hillerød 12
2022-05-14 Farvecupperne del 2 på fodboldbanerne på Barrit Skole Vejle 11
2022-04-30 Stævne ved Land og Fritid i Hedensted Horsens 7
2022-04-23 Forårsstævne på Særslev Skoles sportsplads i Særslev Odense 6
2022-04-15 Farvecupperne del 1 på Englystskolen i Børkop Vejle 11
2022-04-09 Klubmesterskab og Aprilstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 9
2022-04-02 Aprilstævne ved Land og Fritid i Hedensted Horsens 6
2022-03-12 Stævne på Englystskolen i Børkop Vejle 11
2022-02-19 - 2022-02-20 Stævne ved DM/LU i Idrætscenter Jammerbugt i Fjerritslev Horsens 15
2022-02-13 Grand Trophy "2021" på Vejlefjordskolen i Daugaard Vejle 1
2022-02-05 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 6
2021-12-11 - 2021-12-12 Stævne i Nustruphallen ved Vojens Haderslev 10
2021-11-27 Ridehusstævne på Mejlby Rideklub ved Randers Horsens 9
2021-11-06 Stævne i Bøvlinghallen i Bøvlingbjerg Ringkøbing-Ulfborg-Vemb 6
2021-10-31 Halloweenstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 5
2021-10-23 - 2021-10-24 Vejlemesterskaberne 2021 i Søndermarken i Vejle Vejle 9
2021-10-02 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 4
2021-09-18 Septemberstævne hos Charlotte i Staksrode nær Vejle Vejle 8
2021-08-21 Stævne hos Stald Malega i Mesing Østhimmerland 8
2021-08-14 - 2021-08-15 Høst Cup 2021 på Barrit Skole i Barrit Vejle 9
2021-07-31 - 2021-08-01 Sommerlejr ved Mørkøv Hallen i Mørkøv Holbæk 13
2021-07-09 - 2021-07-11 Stævne ved Land & Fritid i Hedensted Horsens 23
2021-07-07 Træningsstævne på Ulbjerg Skole i Ulbjerg Viborg 3
2021-06-19 Junistævne på Frydenstand skoles fodboldbane i Frederikshavn Frederikshavn 14
2021-06-05 - 2021-06-06 Weekendstævne hos Wiktoria i Hinnerup Horsens 21
2021-05-29 - 2021-05-30 Farvecupperne 2021 på Englystskolen i Børkop Vejle 23
2021-05-22 Stævne på fodboldbanerne i Gærum ved Frederikshavn Frederikshavn 7
2021-05-09 Majstævne på Ulbjerg Skole i Ulbjerg nord for Viborg Viborg 9
2021-05-02 Havestævne hos Wiktoria i Hinnerup Horsens 11
2021-04-30 Bededagsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 9
2021-04-03 Stævne på Ulbjerg skole i Skals nær Viborg Viborg 6
2021-04-01 Påskestævne på Englystskolen i Børkop Vejle 11
2021-03-21 Martsstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 1
2021-03-20 - 2021-03-21 Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 10
2020-10-25 Stævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 1
2020-10-17 - 2020-10-18 Vejle-mesterskaberne 2020 i Søndermarkshallen i Vejle Vejle 14
2020-10-04 Oktoberstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 5
2020-09-27 Septemberstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 5
2020-09-05 Stævne på Ulbjerg skole i Skals nær Viborg Viborg 4
2020-08-29 Hyggestævne hos Stald Malega ved Skanderborg Østhimmerland 3
2020-08-08 - 2020-08-09 Høst Cup 2020 på Barrit Skole Vejle 15
2020-08-01 - 2020-08-02 Sommerlejr hos Regitze ved Gadstrup Roskilde, Hørsholm-Lyngby, Holbæk 10
2020-07-11 - 2020-07-12 Stævne ved Land & Fritid i Hedensted Horsens 12
2020-06-20 Juni stævne på Englystskolen i Børkop Vejle 5
2020-03-08 Martsstævne på Broholmgård i Bellinge Odense 5
2020-03-06 Aftenstævne på Vejlefjordskolen i Daugaard Vejle 4
2020-02-15 - 2020-02-16 Hop ved Landsudstillingen 2020 i Midtdjurshallen i Ryomgård Horsens 8
2020-02-12 Aftenstævne på Klaubogaard ved Randers Viborg 5
2019-12-29 Decemberstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg Horsens 6
2019-11-24 Farvecupperne del 2 på Vejlefjordskolen i Daugård Vejle 11
2019-11-09 Hop ved vinterudstillingen i Oue Østhimmerland 4
2019-10-19 - 2019-10-20 Vejle-mesterskaberne 2019 i Mølholmhallen i Vejle Vejle 11
2019-10-12 Fødselsdagsstævne hos Stald Malega ved Skanderborg Østhimmerland 7
2019-10-06 Drivhusstævne i Virring ved Skanderborg Horsens 6
2019-09-21 Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 4
2019-09-08 Stævne ved Havens Dag på Asmild Plantecenter Viborg 4
2019-09-01 Havestævne hos Sille i Bredsten nær Vejle Vejle 9
2019-08-09 - 2019-08-11 Høst Cup 2019 på Barrit Skole ved Barrit Vejle 11
2019-08-05 Aftenstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 4
2019-07-20 - 2019-07-21 Stævne ved Land & Fritid i Hedensted Horsens 9
2019-07-09 Træningsstævne i Børkop Vejle 4
2019-07-04 - 2019-07-06 Landsskuet i Herning Horsens 8
2019-06-10 Pinsestævne hos Stald Sundahl i Staksrode Vejle 2
2019-06-08 Sydvestjysk første stævne hos Karina i Holsted Sydvestjysk 1
2019-06-01 Sommerstævne ved Fynslundhallen ved Jordrup Haderslev 2
2019-05-19 Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop Vejle 2
2019-04-19 Påskestævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens Horsens 2
2019-04-06 - 2019-04-07 JM 2019 i Nustruphallen ved Vojens Haderslev, Vejle 7
2019-03-24 Venskabsstævne i Horsens Horsens 2
2019-03-03 Forårsstævne i Egebjerghallen ved Horsens Horsens 1
2019-02-24 Vinterstævne i Herrested ved Ørbæk Øst- og Midtfyn 7
2019-02-09 - 2019-02-10 Stævne ved Landsudstilling i Vildbjerg Horsens 6
2018-12-22 Julestævne på Klaubogaard ved Randers Viborg 6
2018-10-13 Indvielsesstævne hos Stald Malega I Mesing ved Skanderborg Viborg 2
2018-09-29 2. afdeling af Jysk Mesterskab ved Vinkel nær Viborg Viborg 1
2018-09-09 Stævne ved Havens Dag på Asmild Plantecenter Viborg 2
I alt 130 stævner.


Foreningsfordeling for stævner

Antal Arrangør
36 Vejle
8 Aalborg
2 Vendsyssel
47 Horsens
3 Djursland
5 Haderslev
5 Østhimmerland
2 Ringkøbing-Ulfborg-Vemb
4 Odense
1 Roskilde, Hillerød
1 Holbæk
10 Viborg
2 Frederikshavn
1 Roskilde, Hørsholm-Lyngby, Holbæk
1 Sydvestjysk
1 Haderslev, Vejle
1 Øst- og Midtfyn






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.