Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JUNISTÆVNE  HOS  CECILIE  I  HYLKE  NÆR  SKANDERBORG  DEN  4.  JUNI  2022

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2022-06-04 09:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Miles Of Smiles00.13,2500.10,0900.23,341
2Louise TovgaardHønsehusets Oakham Castle (Star)00.26,8400.11,1600.38,001
3Alma Lylloff QvortrupStald Shooting Stars Strawbe. (Po...00.15,3100.18,7500.34,061
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Damon Salvatore00.15,3700.22,9700.38,341
5Natasja Vester NielsenMk`s Northern Lights (Tut)00.35,1300.24,9101.00,041
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Stefan Salvatore00.35,1300.25,0601.00,191
7Katrine JørgensenTovstrups Oasis of the Seas (Ozzy)00.50,6301.16,3402.06,971
8Cecilie SchiebelPeter Kanin10.27,8500.17,6610.45,51
9Julie Bøje Due JensenMk´s Gelato (Enzo)10.22,4100.26,3510.48,76
10Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Rave Witchers10.24,4000.29,8810.54,28
11Rebecca JensenSunsets Ring of Fire20.20,2200.14,7220.34,94
12Bente Bøje JensenBrookside Bellafina10.30,5010.29,2820.59,78
13Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Green Arrow00.18,2220.10,5920.28,81
14Cecilie SchiebelBrookside Mandaloun71.07,5050.32,85121.40,35
Uplac.Katrine JørgensenStald Twisters Poppy Pomfrey (Zoe)Trukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2022-06-04 10:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Antonio Ba.00.18,5000.13,7201
2Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Never Give Up00.27,1600.15,2501
3Line Hald AndersenStald Fuglsangs Dreams Come . (Ro...00.29,0000.23,3401
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Pocahontas00.59,6200.45,0901
5Cecilie SchiebelStald Shooting Stars Black. (Brom...00.39,3400.45,7801
6Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Descendants (Carl...00.33,8810.15,221
7Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Dream It Possible00.27,6910.25,501
8Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Need For Spe. (Te...10.32,8500.33,531
9Bente Bøje JensenStald Fuglsangs I Will Fly00.52,7810.34,311
10Cecilie SchiebelVB Chico De Belleza00.37,2820.16,662
11Line Hald AndersenTorhøjs Ocean Drive (Melina)10.29,4310.17,102
12Rebecca JensenHønsehusets The Duke of Hastings00.43,7520.19,162
13Louise TovgaardTovgaards Survivor (Lille)00.52,0620.19,752
14Aase BjernerBygholms Clio10.34,7510.25,032
15Ina Lind HansenStampestaldens Sparkling Rose (Er...10.32,4310.28,692
16Natasja Vester NielsenStald Shooting Stars Bluebe. (Blå...10.37,3110.29,592
17Bente Bøje JensenThe Witcher Golden Kids10.49,5310.43,032
18Natasja Vester NielsenTorhøjs Silver Bay (Zayn)10.55,0910.43,722
19Natasja Vester NielsenStald Shooting Stars Raspb. (Hind...11.20,2210.54,782
20Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Amenadiel10.44,1020.30,473
21Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Boogie-Woogie10.35,4020.30,473
22Cecilie SchiebelSchiebels Nuser20.59,9710.35,563
23Bente Bøje JensenStald Fuglsangs The Matrix10.57,8120.41,473
24Betina Miller MathiesenHønsehusets Miss Becket (Sofia)20.32,9410.42,573
25Katrine JørgensenHarry2+32.35,7501.11,005
u3Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule) (U)00.40,1300.16,720
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Julie Bøje Due Jensen
Sekretær: Maja Vester Nielsen/Margrethe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2022-06-04 13:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Julie Bøje Due JensenKandies Inovio01.06,3200.21,3201
2Natasja Vester NielsenStald Trofasts Draco Malfoy00.50,5000.34,8201
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Pocahontas01.11,3400.45,4401
4Betina Miller MathiesenBygholms Ira10.28,6300.20,8811
5Maja Vester NielsenSunsets Roys Hill (Ravn)10.29,4700.24,721
6Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk10.39,9700.25,441
7Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Frozen (Olaf)10.55,2800.27,531
8Rebecca JensenStald Fuglsangs Davina Clai.10.45,6600.27,531
9Maja Vester NielsenKnudsbøls Ariel21.01,4100.21,722
10Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Alec Baldwin20.49,6600.33,562
11Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Mamba0+11.30,870+10.45,622
12Line Hald AndersenStampestaldens Ca´savio (Sami)20.56,5600.51,352
13Maja Vester NielsenTorhøjs Toulouse (Bob)20.41,5610.29,033
14Cecilie SchiebelSolens Take A Chance On Me (Tia)30.58,6300.30,503
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Tornado30.43,0000.30,723
16Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Slow Fox10.29,6220.34,153
17Line Hald AndersenMk's Bound By Blood (Bine)2+11.32,4111.34,974
18Cecilie SchiebelJughead41.53,5941.25,948
19Betina Miller MathiesenSommerly´s Cavalleria Toscana71.13,4430.35,6910
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bente Bøje Jensen
Sekretær: Karina Lang
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2022-06-04 14:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Line Hald AndersenMk's Heavenly Fire (Black)00.57,4300.23,6601
2Maja Vester NielsenKnudsbøls Maali00.40,0000.25,9101
3Betina Miller MathiesenOceans Playa Cocles af Sofiagården00.44,5900.31,400
4Rebecca JensenHønsehusets Tuff Towers00.38,6300.31,470
5Natasja Vester NielsenStald Trofasts Ch. Fleur Del. (Fa...00.56,0000.45,250
6Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Fantasia01.24,1000.59,650
7Maja Vester NielsenHarleys Ch. Foxtail (Tjalfe)00.53,2210.20,131
8Natasja Vester NielsenTorhøjs The Ship of Brides (Scott)00.40,2510.21,161
9Natasja Vester NielsenFunnys Ch. Jamacaru (Jamus)00.46,9410.25,221
10Rebecca JensenUniKins Darkest Night (Dalle)00.54,3810.31,501
11Maja Vester NielsenSundahls Spontan (Spiir)01.07,2910.48,591
12Natasja Vester NielsenJordbærgårdens Sun Drop (Sally)10.58,9401.23,851
13Rebecca JensenStald Fuglsangs GCh. Gremlins Gizmo20.52,4400.24,902
14Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Milotic (Ticci)20.54,7500.36,882
15Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee21.07,5901.18,252
16Bente Bøje JensenSkovvejens Ch. Dream of the . (Fa...20.40,0010.18,783
17Rebecca JensenStald Fuglsangs Flying Unicorn30.47,1200.25,503
18Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic30.53,1600.28,943
19Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Falke11.12,0020.35,663
20Alison Bøje Due JensenStjerneregns Fire Walk With Me2+11.19,3100.56,193
21Aase BjernerNødkærlunds Mandel20.44,5320.26,374
22Rebecca JensenHønsehusets Too Tender10.53,0830.27,784
23Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Golden Heart30.48,3510.31,724
24Maja Vester NielsenFunnys Trebbiano (Tristan)41.07,6500.52,844
25Aase BjernerBygholms Thor40.48,6610.30,005
26Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Dedenne31.09,9420.45,445
27Aase BjernerBygholms Tabasco Chili51.32,2520.27,687
28Cecilie SchiebelStald Fuglsangs Silver Neon Li.5+2+12.04,1030.54,8411
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Margrethe Jensen
Sekretær: Line Hald
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.