Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

Hopresultater

Vælg årstal:

1999 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019

Hop ved vinterudstillingen i Oue den 9. november 2019
Stævne ved Levende Hobby i Assens Hallen den 9. november 2019
Farvecupperne del 1. på Vejlefjordskolen i Daugård den 2. november 2019
Halloween stævne hos Bindernæs Efterskole i Rødby den 27. oktober 2019
Stævne på grønt område i Køge den 26. oktober 2019
Bornholmsmesterskaber i Søndermarkshallen i Rønne den 26. - 27. oktober 2019
Vejle Mesterskaberne 2019 i Mølholmhallen I Vejle den 19. - 20. oktober 2019
Oktoberstævne ved Klundtes i Greve den 13. oktober 2019
Træningsstævne hos Charlotte i Staksrode den 13. oktober 2019
Fødselsdagsstævne hos Stald Malega ved Skanderborg den 12. oktober 2019
Drivhusstævne i Virring ved Skanderborg den 6. oktober 2019
Efterårsstævne i Drivhuset i Allesø den 5. oktober 2019
Septemberstævne i Trylleparken i Søllested den 29. september 2019
Septemberstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 28. september 2019
Stævne på Dalby Rideskole ved Kolding den 28. september 2019
Træningsstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 24. september 2019
Fødselsdagsstævne for Emil i Nørre Alslev på Falster den 21. september 2019
Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop den 21. september 2019
Træningsstævne hos Tanja i Øster Kippinge den 17. september 2019
Stævne til Åbent Landbrug ved Ørbæk den 15. september 2019
Træningsstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 11. september 2019
Stævne ved Havens Dag på Asmild Plantecenter den 8. september 2019
Træningsstævne hos Charlotte i Staksrode den 7. september 2019
Stævne på Birkendegård ved Kalundborg den 7. - 8. september 2019
Aftenstævne hos Heidi i Skellerup ved Ullerslev den 3. september 2019
Træningsstævne hos Stald Malega ved Skanderborg den 1. september 2019
Havestævne hos Sille i Bredsten nær Vejle den 1. september 2019
Stævne ved sommerudstillingen hos Michael i Benløse den 31. august - 1. september 2019
Hopstævne på Hjemstavnsgården i Sdr. Hygum den 24. - 25. august 2019
Stævne hos Stald Skovhøjen ved Yding den 18. august 2019
Auguststævne i Tåstrup, hos Vibeke den 17. august 2019
Træningsstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 13. august 2019
Stævne hos familien Andersen i Skibby den 10. august 2019
Høst Cup 2019 på Barrit Skole ved Barrit den 9. - 11. august 2019
Træningsstævne hos Karina Vilsbøll i Holsted den 8. august 2019
Træningsstævne hos Anne-Mette ved Rødding den 8. august 2019
Aftenstævne på Højrup Legeplads ved Ringe den 6. august 2019
Aftenstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens den 5. august 2019
Stævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 3. august 2019
Fødselsdags-stævne hos Louise og Charlotte på Søgaard ved Gislev den 28. juli 2019
Sommerstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 28. juli 2019
Sommerstævne hos Janni i Holbæk den 25. juli 2019
Stævne ved Land & Fritid i Hedensted den 20. - 21. juli 2019
Træningsstævne hos Heidi i Ullerslev den 18. juli 2019
Træningsstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens den 18. juli 2019
Eftermiddagsstævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 17. juli 2019
Eftermiddagsstævne i Staksrode den 17. juli 2019
Sommerferiestævne hos Tanja den 16. juli 2019
Juli-stævne i Allesø ved Odense den 14. juli 2019
Stævne på Ørbæk Marked den 13. juli 2019
Aftenstævne hos Karina Vilsbøll i Holsted den 11. juli 2019
Aftenstævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 10. juli 2019
Træningsstævne i Allesø ved Odense den 10. juli 2019
Træningsstævne i Øster Kippinge den 9. juli 2019
Træningsstævne i Børkop den 9. juli 2019
Landsskuet i Herning den 4. - 6. juli 2019
Aftenstævne i Ridehuset i Herrested ved Ørbæk den 2. juli 2019
Dyrenes Dag i Slagelse Lystanlæg den 23. juni 2019
Sct.Hans stævne i Ørum ved Viborg den 22. juni 2019
Aftenstævne hos Karina Vilsbøll i Holsted den 20. juni 2019
Stævne til Tuse Næs Børnedyreskue ved Holbæk den 16. juni 2019
Stævne ved Vester Mølle ved Skanderborg den 16. juni 2019
Det Fynske Dyrskue i Odense den 15. - 16. juni 2019
Aftenstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 13. juni 2019
Træningsstævne i Børkop den 11. juni 2019
Træningsstævne hos Tanja i Øster Kippinge den 11. juni 2019
Pinsestævne hos Stald Sundahl i Staksrode den 10. juni 2019
Pinsestævne hos Vibeke i Taastrup den 9. juni 2019
Sydvestjysk første stævne hos Karina i Holsted den 8. juni 2019
Grundlovsstævne i Mesing ved Skanderborg den 5. juni 2019
Træningsstævne i Allesø ved Odense den 5. juni 2019
Sommerstævne ved Fynslundhallen ved Jordrup den 1. juni 2019
Stævne ved Roskilde Dyrskue den 31. maj - 2. juni 2019
Majstævne ved Hvilsom Friskole den 30. maj 2019
Træningsstævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens den 30. maj 2019
Aftenstævne hos Karen i Snarup den 29. maj 2019
Konfirmationsstævne for Julie og Sofie hos Familien Bøje i Gramrode ved Juelsminde den 26. maj 2019
Solsikkecuppen 2019 ved CSU i Slagelse den 25. maj 2019
Træningsstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 23. maj 2019
Aftenstævne hos Stald Sundahl i Staksrode ved Barrit den 23. maj 2019
Udendørsstævne på Englystskolen i Børkop den 19. maj 2019
Store Bededagsstævne ved Vibeke i Roskilde den 17. maj 2019
Aftenstævne hos Stald Sundahl i Staksrode ved Barrit den 15. maj 2019
Træningsstævne hos Tanja i Øster Kippinge den 14. maj 2019
Maj-stævne på Skovgården på Bornholm den 12. maj 2019
Aftenstævne hos Stald Sundahl i Staksrode ved Barrit den 9. maj 2019
Aftenstævne hos Heidi i Skellerup ved Ullerslev den 7. maj 2019
Aftenstævne hos Stald Sundahl i Staksrode ved Barrit den 6. maj 2019
Forårsstævne på Thorshøjgård i Ishøj den 4. maj 2019
Maj-stævne i Tåstrup den 1. maj 2019
Aftenstævne hos Stald Moslund i Herrested ved Ørbæk den 30. april 2019
Aftenstævne hos Stald Skovhøjen ved Yding den 29. april 2019
Aprilstævne på Skovgården på Bornholm den 28. april 2019
Stævne på Vejle Kunstmuseum den 22. april 2019
Stævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 22. april 2019
Påskestævne på Naturcenter Skovgaard ved Horsens den 19. april 2019
Træningsstævne i Allesø den 17. april 2019
Aftenstævne hos Stald Skovhøjen ved Yding den 15. april 2019
Tulipancup ved CSU-Slagelse i Slagelse den 13. april 2019
Havestævne hos Tanja i Øster Kippinge på Falster den 6. april 2019
JM 2019 i Nustruphallen ved Vojens den 6. - 7. april 2019
Aftenstævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 3. april 2019
Aftenstævne på Sportspladsen i Herrested ved Ørbæk den 2. april 2019
Aftenstævne hos Stald Skovhøjen ved Yding den 1. april 2019
Stævne i Jannis have den 31. marts 2019
Aftenstævne i Børkop den 28. marts 2019
Venskabsstævne i Horsens den 24. marts 2019
Krokuscuppen i Slagelse den 9. marts 2019
Aftenstævne I Multihuset i Herrested den 5. marts 2019
Forårsstævne i Egebjerghallen ved Horsens den 3. marts 2019
Vinterstævne i Herrested ved Ørbæk den 24. februar 2019
Februar stævne i Halsted den 9. februar 2019
Stævne ved Landsudstilling i Vildbjerg den 9. - 10. februar 2019
Højdestævne i Multihuset i Herrested den 5. februar 2019
Februarstævne i Drivhuset i Virring ved Skanderborg den 2. februar 2019
Højdestævne hos Rikke og Viktoria i Slagelse den 26. januar 2019
Vinterstævne i Bevtofthallen ved Vojens den 26. januar 2019
Stævne på grønt område ved Drosselvej i Køge den 20. januar 2019
Hopkursus i Gartneriet Rousing ved Skanderborg den 13. januar 2019
Bornholmsmesterskaber i Søndermarkshallen i Rønne den 12. - 13. januar 2019
Aftenstævne i Gartneriet Rousing ved Skanderborg den 7. januar 2019
Stævne i Ubberud-hallen ved Odense den 5. - 6. januar 2019
Nytårskur i Drivhuset i Virring ved Skanderborg den 1. januar 2019






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.