Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SUMMERCAMP  PÅ  SPORTSPLADSEN  I  SÆRSLEV    DEN  16.  -  18.  JULI  2021

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2021-07-18 09:15

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Asta Marie Brødsgaard Jul...Ds' You Are My Dream (Conrad)00:12,8800:11,75012
2Anja ThillemannSommerlys Saamik00:15,9400:15,59011
3Liv Mark-BjergEgevangs Duck Dewey (Leo)00:18,8100:19,35011
4Cathrine Lind JakobsenSkovvejens Dream of Mine (Matt)00:16,8200:25,37011
5Lene GadkjærStjerneregns Another One Bi. (Bit...01:00,7500:25,38011
6Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic00:19,3110:12,3211
7Mette NielsenMoslunds Spending My Time (Timmy)00:17,4110:16,1911
8Annika NicolaisenStald Fuglsangs Beacon of Hope10:22,7200:17,061
9Rie AndersenKlundtes Madame Mim (Mimi)00:17,5010:24,561
10Mette NielsenFunnys Ikmo10:37,9700:32,841
11Mette NielsenCold Hawaii af RabbitWorld10:27,4400:45,281
12Maria GadkjærStjerneregns Finally Filippa10:38,6500:46,721
13Liv Mark-BjergFunnys Jetfire10:38,8910:28,092
14Cathrine Lind JakobsenColombos I Love Your Eyes (Bambus)00:37,1220:37,122
15Anja ThillemannHarleys Waterlily01:17,6320:39,972
16Ida NicolaisenFunnys Barricade10:33,2210:57,962
17Anja ThillemannSunsets End Of The Day (Dylan)00:54,6531:19,933
18Anja ThillemannMoslunds Wish I Could Fly (Skya)11:34,28Disk, fejl bane
19Lisette KongerslevFunnys Fortana (Fauna)20:12,25
20Rie AndersenFire Pote's Tequila Sunrice (Tessa)20:29,66
21Alexandra PetersenKandies Moët af RabbitWorld20:32,32
22Asta Marie Brødsgaard Jul...Funnys Follow The Leader20:54,44
23Liv Mark-BjergKandies Zeb21:01,28
24Mette NielsenChipmunk21:26,66
25Cathrine Lind JakobsenMks Mystical Night21:38,69
26Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Charl...30:32,69
27Liv Mark-BjergEddiegårdens I Wasted You (Filuca)31:04,69
28Ida NicolaisenDs' Dream of You (Cannon)31:08,12
29Louise TovgaardMoslunds Charmander31:11,00
30Mette NielsenHedegaardens Go Where You Go (Hol...31:34,27
31Nanna JohansenFrydendals Love You More (Molly)40:58,75
32Alexandra PetersenMoslunds Listen to Your He. (Herb...41:00,78
33Anja ThillemannCrazyjumpers Raven Reyes (Roma)2+1+12:01,19
34Mette NielsenStald Fuglsangs Midnight City5+11:47,06
Uplac.Anja ThillemannStald Fuglsangs Singin' In T. (Ra...Trukket
u26Louise TovgaardTovgaards Mickey (U)30:29,75
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Marlene Bruhn
Aspirant: Josefine Gammelgaard
Sekretær: Marie F
Bedømmelsesmetode: C2 Ca. 1/3 i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2021-07-17 09:10

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Liv Mark-BjergEgevangs Duck Dewey (Leo)00:24,8100:12,8400:37,6512
2Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (Melo...00:27,5600:21,2800:48,8411
3Asta Marie Brødsgaard Jul...Ds' You Are My Dream (Conrad)00:37,4600:13,6000:51,0611
4Ida NicolaisenMoslunds Spending My Time (Timmy)00:31,7100:21,1200:52,8311
5Maria GadkjærJordbærgårdens This Love (Lola)00:41,5300:20,3001:01,8311
6Ida NicolaisenDiamonds Everything I Wanted (Wil...01:02,4700:42,4401:44,9111
7Alexandra PetersenKlundtes The Valiant Viking00:57,1500:49,6201:46,7711
8Maria GadkjærStjerneregns Finally Filippa01:35,7800:57,3702:33,1511
9Josefine GammelgaardRavens Firecracker Burst00:21,5610:14,3110:35,871
10Josefine De FriesSolgårdens War of the Roses (Nohr)00:26,3810:15,2510:41,63
11Anja ThillemannSunsets End Of The Day (Dylan)01:08,5311:14,1312:22,66
12Lene GadkjærStjerneregns Another One Bi. (Bit...10:44,0910:24,8821:08,97
13Ida NicolaisenHønsehusets Make Mine Music10:39,6210:40,2521:19,87
14Anja ThillemannHarleys Waterlily11:26,3410:51,9022:18,24
15Asta Marie Brødsgaard Jul...Carrots Princess Daisy20:28,16
16Betina Miller MathiesenSommerly´s Cavalleria Toscana20:34,63
17Rie AndersenKlundtes Madame Mim (Mimi)20:34,63
18Asta Marie Brødsgaard Jul...Ds' Dream of You (Cannon)20:41,44
19Ida NicolaisenSkovvejens Wintergreen20:43,72
20Cathrine Lind JakobsenSkovvejens Dream of Mine (Matt)20:46,75
21Ida NicolaisenFunnys Barricade20:50,69
22Anja ThillemannMoslunds Wish I Could Fly (Skya)20:53,12
23Cathrine Lind JakobsenColombos I Love Your Eyes (Bambus)21:09,47
24Liv Mark-BjergFunnys Jetfire21:17,72
25Nanna JohansenFrydendals Love You More (Molly)21:24,25
26Liv Mark-BjergKandies Zeb21:28,91
27Cathrine Lind JakobsenMk's Mystical Night21:34,12
28Anja ThillemannStald Fuglsangs Singin' In T. (Ra...21:42,35
29Annika NicolaisenStald Fuglsangs Beacon of Hope30:30,50
30Alexandra PetersenMoslunds Listen to Your He. (Herb...30:47,32
31Nanna JohansenFrydendalens You Can Do it (Charl...30:50,00
32Ida NicolaisenFunnys Ikmo31:10,19
33Maria GadkjærCold Hawaii af RabbitWorld31:13,31
34Ida NicolaisenHedegaardens Go Where You Go (Hol...31:24,72
35Annika NicolaisenChipmunk3+11:41,53
36Betina Miller MathiesenBygholms Ira50:40,50
37Liv Mark-BjergEddiegårdens I Wasted You (Filuca)4+11:29,85
38Louise TovgaardMoslunds Charmander61:41,76
39Anja ThillemannSommerlys Saamik61:47,59
Uplac.Tina OlesenFieDisk tid
Uplac.Anja ThillemannCrazyjumpers Raven Reyes (Roma)Trukket
Uplac.Annika NicolaisenStald Fuglsangs Midnight CityTrukket
Uplac.Rie AndersenFire Pote's Tequila Sunrice (Tessa)Trukket
u35Louise TovgaardTovgaards Mickey (U)40:45,63
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Marie Christine Floutrup
Sekretær: Mette Nielsen
Bedømmelsesmetode: C1 - ca 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2021-07-18 11:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Marie FloutrupFunnys Ansonica00:29,4100:15,7800:45,1913
2Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)00:28,3100:21,6800:49,9912
3Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette00:32,4100:23,6200:56,0312
4Marie FloutrupRavens Firecracker Burst00:28,4700:30,0300:58,5012
5Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gård. (Ba...00:40,5300:38,9101:19,4412
6Marie FloutrupAries Darkness Dawns00:36,0200:53,2201:29,2412
7Mette BrandbygeAries Wicked Nights01:16,0301:14,1002:30,1312
8Annika NicolaisenAries Permanent Midnight (Pelle)01:33,6201:12,7202:46,3412
9Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (Melo...00:39,1610:32,4711:11,63
10Annika NicolaisenJordbærgårdens Logo00:46,2110:29,4111:15,62
11Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)01:21,4410:42,3512:03,79
12Mette NielsenKandies Ambonnay af Rabbi.00:55,970+11:16,0912:12,06
13Ida NicolaisenHønsehusets Make Mine Music00:44,8821:13,5021:58,38
14Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)00:28,91Trukket
15Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk10:23,19
16Rie AndersenCarrots Molly Weasley10:29,69
17Josefine De FriesSolgårdens War of the Roses (Nohr)10:32,65
18Betina Miller MathiesenBygholms Ira10:34,93
19Ida NicolaisenSkovvejens Wintergreen10:36,03
20Marlene BruhnWinds Isomex10:37,37
21Janni BrenholdtTempo10:39,25
22Regitze ReckHønsehusets Song of the Sound (Si...10:44,19
23Lene GadkjærJordbærgårdens This Love (Lola)10:47,62
24Ida NicolaisenDiamonds Everything I Wanted (Wil...10:56,10
25Marlene BruhnJordbærgårdens Cartoon Heroes11:08,25
26Asta Marie Brødsgaard Jul...Carrots Princess Daisy11:23,25
27Lisette KongerslevHønsehusets Secrets of Life (Loba)20:47,34
28Mette NielsenStald Fuglsangs Ferrari20:54,40
29Marlene BruhnJordbærgårdens Moves Like Jagger21:04,81
30Annette NicolaisenAries Midnight Embrace (Mikkie)21:24,90
31Mette BrandbygeGrenens Deed Of Vancouver30:30,00
32Mette NielsenHarleys All of the Galaxies (Mill...30:38,91
33Mette NielsenAries Guilty Pleasures (Gru)2+11:06,33
34Alexandra PetersenLavendulas Månskugga31:32,34
35Alexandra PetersenKlundtes The Valiant Viking4+11:52,00
Uplac.Betina Miller MathiesenSommerly´s Cavalleria ToscanaTrukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens LudoTrukket
Uplac.Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (Gucci)Trukket
Uplac.Rie AndersenFunnys NokimiTrukket
u5Anja ThillemannMoslunds Zoe (U)00:46,0300:21,2801:07,31
u6Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (U)00:42,8700:29,5001:12,37
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Maria Gadkjær
Aspirant: Josefine Gammelgaard
Sekretær: Signe B
Bedømmelsesmetode: C1 1/3 i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2021-07-17 11:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Cathrine Lind JakobsenHarleys Heaven On Earth (Hachi)00:31,3800:27,0300:58,4113
2Signe BrenholdtStampestaldens Look At Me Now (No...00:58,1900:39,4101:37,6012
3Ida NicolaisenStampegårdens Birthday Bash (Baxt...01:06,1001:04,5002:10,6012
4Annika NicolaisenMalegas You Have Faith (Hector)00:29,0310:24,8410:53,871
5Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:30,2810:25,2110:55,491
6Annette NicolaisenJordbærgårdens Logo10:40,2500:28,5311:08,781
7Signe BrenholdtFunnys Nio-Nias10:43,1300:28,7511:11,881
8Marie FloutrupAries Fevre Dream00:39,6610:32,3411:12,001
9Signe BrenholdtSkovvejens Night Before Christmas10:46,6800:26,8411:13,52
10Annette NicolaisenAries Midnight Embrace (Mikkie)00:51,0010:22,6211:13,62
11Cathrine Lind JakobsenVilsmøllegårdens Leonard Hofs. (H...10:52,3400:25,6011:17,94
12Nanna JohansenKlundtes Otoshi (Willow)10:40,1810:26,7821:06,96
13Josefine GammelgaardUniKins Imperfect Harmony (Ixia)10:37,6310:30,3521:07,98
14Lene GadkjærFunnys The Other Side (Sigurd)10:41,1610:33,1221:14,28
15Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo)10:57,8211:07,2822:05,10
16Betina Miller MathiesenStald Katholms A Kind Of Magic00:30,8130:30,2531:01,06
17Anja ThillemannStjerneregns Sean10:41,7820:33,3231:15,10
18Mette NielsenKandies Ambonnay af Rabbi.10:42,5420:50,5331:33,07
19Josefine GammelgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården20:32,372
20Rie AndersenGrantoftens Bad Blood (Lia)20:32,822
21Marie FloutrupAries Darkness Dawns20:37,382
22Regitze ReckHønsehusets Song of the Sound (Si...20:44,222
23Janni BrenholdtTempo20:51,092
24Alexandra PetersenLavendulas Månskugga20:53,182
25Lene GadkjærMalegas You Got Faith (Gaby)20:54,982
26Mette NielsenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)20:57,132
27Anja ThillemannMoslunds Baleno af Lego-Gård. (Ba...21:00,982
28Signe BrenholdtStampestaldens Everything I Do1+11:01,502
29Mette NielsenHarleys All of the Galaxies (Mill...21:17,192
30Rie AndersenKlundtes Katashi (Tasha)30:30,623
31Louise TovgaardTovgaards Mini (Lang-øre)31:09,033
32Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)31:17,783
33Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lov. (El...1+22:28,973
34Betina Miller MathiesenSommerly´s Inuk40:29,914
35Mette NielsenCrazyjumpers Clarke Griffen (Gucci)2+1+12:06,694
36Mette NielsenStald Fuglsangs Ferrari61:18,446
37Alexandra PetersenKandies Moët af RabbitWorld61:32,966
38Louise TovgaardTovgaards Masaki4+22:20,976
Uplac.Mette NielsenMoslunds Sunshine (Selma)Trukket
u6Lene GadkjærMalegas Complicated Heart (Harald) (U)10:38,8800:25,9111:04,79
u12Anja ThillemannMoslunds Zoe (U)10:56,0000:38,3511:34,35
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Cecilie Brenholdt
Sekretær: Asta Marie Brødsgaard Julsgaard
Bedømmelsesmetode: C1 - ca 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2021-07-18 13:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Sugar Babe00:27,4900:16,69013
2Annika NicolaisenMalegas You Have Faith (Hector)00:21,3100:17,50012
3Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)00:20,4100:17,57012
4Rie AndersenGrantoftens Bad Blood (Lia)00:29,4000:19,81012
5Asta Marie Brødsgaard Jul...Winds Ilario (Leo)01:11,6600:24,50012
6Cathrine Lind JakobsenVilsmøllegårdens Leonard Hofs. (H...00:25,6300:29,44012
7Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)00:48,3700:29,50012
8Ida NicolaisenStampegårdens Birthday Bash (Baxt...00:41,3400:30,59012
9Lene GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)00:30,1200:34,44012
10Signe BrenholdtFunnys Nio-Nias00:22,3700:37,63012
11Marie FloutrupFurukollens Parsley00:34,2900:38,93012
12Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)11:12,1300:14,1911
13Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton)00:42,8110:14,9411
14Asta Marie Brødsgaard Jul...Hønsehusets Castor10:18,9400:16,3211
15Josefine GammelgaardBjörklövets Radioactive (Radar)00:45,2810:20,8811
16Rie AndersenKlundtes Katashi (Tasha)00:30,0010:22,8711
17Marie FloutrupAries Fevre Dream00:31,0310:25,3111
18Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor10:43,7200:26,7811
19Lisette KongerslevHønsehusets Ocean Victory10:43,2300:29,1011
20Signe BrenholdtSkovvejens Night Before Christmas10:52,2500:32,2211
21Nanna JohansenStampegårdens Monkey Madness (Maks)00:52,7210:35,6511
22Nanna JohansenKlundtes Otoshi (Willow)00:39,8310:35,6811
23Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)11:01,8510:15,222
24Cathrine Lind JakobsenHarleys Heaven On Earth (Hachi)10:18,6910:16,282
25Marlene BruhnJordbærgårdens Tiny Tiger11:14,9410:34,632
26Signe BrenholdtStampestaldens Everything I Do10:56,4011:13,842
27Regitze ReckStampestaldens Vera11:28,7111:20,132
28Josefine De FriesSolgårdens Song of Ice and F. (Me...10:45,1520:13,323
29Signe BrenholdtStampestaldens Look At Me Now (No...0+10:57,9120:13,413
30Line Holse HansenLilliens GT Withley Neill (Neal)10:28,0620:13,723
31Lisette KongerslevStampegårdens Weapon of The Faith...10:39,66Trukket
32Marie FloutrupStald Fuglsangs Umbreon (Omi)10:52,22Trukket
33Josefine GammelgaardUniKins Sweet Dreams (Bencent)20:20,44
34Ida NicolaisenUniKins A Perfect Score (Epo)20:46,69
35Anja ThillemannMoslunds Laguna (Luna)20:54,66
36Anja ThillemannMilleniums Velvet Haze (Eira)21:22,60
37Josefine GammelgaardMoslunds Vitara af Lego-Gården30:30,57
38Josefine GammelgaardUniKins Imperfect Harmony (Ixia)30:44,23
39Josefine GammelgaardUniKins Frostwolf (Fenya)2+11:07,12
40Asta Marie Brødsgaard Jul...Malegas One Of A Kind (Oscar)3+10:57,19
41Ida NicolaisenSolens I Just Can't Stop Lov. (El...2+22:29,26
42Louise TovgaardTovgaards Gold Perfection (Gule)60:38,56
Uplac.Louise TovgaardTovgaards MasakiTrukket
u16Mette BrandbygeGrenens Magne Myrmo (U)10:43,3400:22,251
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Camilla Kirk
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2021-07-17 13:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)00:21,7500:18,5000:40,2513
2Josefine GammelgaardFunnys Ansonica00:27,2500:21,2800:48,5312
3Signe BrenholdtStampestaldens Carl00:27,4700:21,7500:49,2212
4Josefine GammelgaardUniKins Sweet Dreams (Bencent)00:30,8200:24,5600:55,3812
5Lene GadkjærMalegas The Actor (Anton)00:50,9700:21,8101:12,7812
6Cecilie BrenholdtStampestaldens Ludvig00:51,7800:51,5301:43,3112
7Signe BrenholdtFunnys Lobiviq (Loppen)10:31,9700:23,2510:55,221
8Josefine De FriesStald Trofasts Neville Longbot. (...00:25,5310:30,1910:55,721
9Josefine GammelgaardUniKins Frostwolf (Fenya)00:37,0010:25,6911:02,691
10Signe BrenholdtStampestaldens Tell My Why (Willy)10:48,0700:31,1011:19,171
11Josefine De FriesSolgårdens Song of Ice and F. (Me...10:59,3700:25,7211:25,091
12Cathrine Lind JakobsenStjerneregns Juliette10:50,3700:36,6811:27,051
13Maria GadkjærMalegas You Give Faith (Felina)10:51,1900:36,1511:27,341
14Marie FloutrupAries Guilty Pleasures (Gru)01:10,0910:32,9111:43,001
15Annette NicolaisenAries Treasure Island (Treo)00:54,0010:53,2111:47,211
16Annika NicolaisenAries Permanent Midnight (Pelle)01:07,8510:46,8411:54,691
17Anja ThillemannMoslunds Laguna (Luna)01:04,8810:59,7212:04,601
18Marie FloutrupFurukollens Parsley01:34,1610:39,7812:13,941
19Cathrine Lind JakobsenFunnys Nokimi11:43,7800:59,7512:43,531
20Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow10:28,0010:32,0321:00,03
21Asta Marie Brødsgaard Jul...Winds Ilario (Leo)10:44,2820:38,1231:22,40
22Janni BrenholdtStampestaldens Vera11:49,7521:32,1033:21,85
23Cecilie BrenholdtStampestaldens Sugar Babe20:34,22
24Anja ThillemannMilleniums Velvet Haze (Eira)20:57,34
25Anja ThillemannRabbitWorlds Leo21:02,12
26Maria GadkjærMalegas One Of A Kind (Oscar)21:13,57
27Josefine GammelgaardHønsehusets Sailor30:39,88
28Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)31:34,10
29Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)31:34,28
Uplac.Nanna JohansenCarrots Molly WeasleyTrukket
Uplac.Nanna JohansenStampegårdens Monkey Madness (Maks)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)Trukket
u7Maria GadkjærMalegas You Took My Heart Away (U)01:44,2800:43,3102:27,59
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Rie Andersen
Sekretær: Bettina Miller
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2021-07-18 16:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mette BrandbygeBellas GCh. Lucie Kaas00:19,5900:15,84014
2Signe BrenholdtFunnys Lobiviq00:19,3800:25,54013
3Mette BrandbygeLadingens Blowin00:37,4600:31,6003
4Mette BrandbygeMidnatssol00:29,0010:19,851
5Janni BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight11:16,2800:52,151
6Mette BrandbygeVilsmøllegårdens GCh. Trivago10:56,7201:05,791
7Rie AndersenUniKins Death Song (Zoey)11:01,6910:54,972
8Lisette KongerslevStampegårdens Upside Down10:42,7210:58,192
9Ida NicolaisenHønsehusets Salsa11:02,9411:03,602
10Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Ch. Touch of Lo. (I...10:46,1920:21,193
11Camilla Kirk JensenFunnys Ch. Athena10:31,6620:23,943
12Cecilie BrenholdtStampestaldens Ludvig11:05,1921:01,313
13Signe BrenholdtStampestaldens Else Lindstow00:43,852+11:29,253
14Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (Thilde)10:44,3130:43,004
15Signe BrenholdtStampestaldens Viggo20:22,25
16Mette BrandbygeHønsehusets Thunder Two20:33,97
17Signe BrenholdtFunnys Nio-Nias20:36,75
18Camilla Kirk JensenStampestaldens Valde20:44,60
19Lisette KongerslevStampegårdens First Rose21:08,72
20Signe BrenholdtStampestaldens Tell My Why (Willy)21:17,31
21Rie AndersenStampestaldens Carl30:24,25
22Camilla Kirk JensenCh. Formørkelse (Futti)30:27,97
23Nanna JohansenFunnys Ch. To The Gates (Gilbert)30:34,25
24Camilla Kirk JensenKlundtes Brave But Foolish (Bertil)30:40,65
25Marie FloutrupStampestaldens Kira30:46,12
26Camilla Kirk JensenKlundtes Kynos fra Locris (Kesi)30:57,91
27Camilla Kirk JensenKlundtes The Miracle Thief (Mikkel)40:25,00
28Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbot. (...40:26,00
29Mette NielsenRabbitWorlds Leo40:50,91
30Signe BrenholdtStampestaldens Kate3+11:11,28
31Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Quinn...41:11,69
32Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja (Ed...50:45,22
33Marie FloutrupWinds Inaya50:54,91
34Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norm. (Nor...4+11:41,25
35Annette NicolaisenAries Treasure Island (Treo)4+12:42,03
36Louise TovgaardSommerly´s Samaria (Tøssen)61:54,09
Uplac.Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)Trukket
Uplac.Asta Marie Brødsgaard Jul...Winds IlarioTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens Ch. Tippy Toe (Tut)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens GdCh. Wild N' Reckl...Trukket
Uplac.Janni BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus)Trukket
Uplac.Josefine GammelgaardHarleys Shores of VeniceTrukket
Uplac.Lisette KongerslevSundahls GCh. Innkeeper (Ida)Trukket
Uplac.Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W. (...Trukket
Uplac.Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (Seb)Trukket
Uplac.Rie AndersenEikhaugens We'll Never Know (Neeva)Trukket
Antal deltagere: 46.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Line Holse Hansen
Sekretær: Line Hansen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 3 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2021-07-17 15:45

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Asta Marie Brødsgaard Jul...Hønsehusets Castor00:27,8500:31,6500:59,5014
2Maria GadkjærMalegas Walk With Me (Missi)00:42,5900:23,4401:06,033
3Signe BrenholdtStampestaldens Viggo00:28,8810:28,1010:56,98
4Nanna JohansenFunnys Ch. To The Gates (Gilbert)00:44,5310:47,9111:32,44
5Ida NicolaisenHønsehusets Salsa01:38,1911:12,6812:50,87
6Josefine GammelgaardBjörklövets Radioactive (Radar)00:34,2120:28,5721:02,78
7Marie FloutrupWinds Inaya01:08,8420:40,0021:48,84
8Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance (Seb)10:29,44
9Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W. (...10:47,32
10Betina Miller MathiesenOceans Playa Cocles af Sofiagården10:58,07
11Marie FloutrupFurukollens True by Willpower11:12,06
12Rie AndersenUniKins Death Song (Zoey)20:59,88
13Betina Miller MathiesenOceans GCh. Playa Blanca af Sofia...21:04,88
14Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norm. (Nor...21:21,10
15Regitze ReckStampegårdens Rainbow Room (Quinn...21:51,78
16Marie FloutrupStampestaldens Kira31:05,93
17Janni BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight2+12:01,87
18Rie AndersenEikhaugens We'll Never Know (Neeva)3+22:16,03
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Lene Gadkjær
Bedømmelsesmetode: C1 - ca 1/3 del i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Længdehop
Dato: 2021-07-16 17:00

Plac.FørerKanin100120140160180200220230240Cert.Point
1Regitze ReckStampestaldens Tell My Why (Willy)--O-XOOXO-XO14
2Josefine De FriesSolgårdens Song of Ice and F. (Me...OOXOOXOXOXXOXXX1
3Asta Marie Brødsgaard Jul...UniKins Black Pearl (Saga)-XOOOOOXXX
4Mette NielsenMoslunds Wish I Could Fly (Skya)O-OXOOOXXX
5Cathrine Lind JakobsenCrazyjumpers Una Vita Nuova (Melo...OOO-XXOOXXX
6Asta Marie Brødsgaard Jul...Hønsehusets CastorOXOXOOXXOOXXX
7Nanna JohansenFrydendals Love You More (Molly)O-OOOXOXXX
8Signe BrenholdtStampestaldens ViggoXO-XO-XXOXOXXX
9Mette NielsenKandies Ambonnay af Rabbi.XO--OOXXX
10Cathrine Lind JakobsenHarleys Heaven On Earth (Hachi)OOXXOOOXXX
11Annette NicolaisenAries Midnight Embrace (Mikkie)OOOXOOXXX
12Regitze ReckHønsehusets Song of the Sound (Si...--O-XOXXX
13Rie AndersenStald Trofasts Neville Longbot. (...O-O-XXOXXX
14Cathrine Lind JakobsenStjerneregns JulietteOOO-XXOXXX
15Mette NielsenMoslunds Spending My Time (Timmy)OXOXOOXXX
16Regitze ReckFunnys Nio-NiasXOOXXOOXXX
17Annika NicolaisenFunnys Forest Drop (Fozzie)OOXOXOXXX
18Rie AndersenFunnys NokimiXOXOXOXOXXX
19Mette NielsenAries Guilty Pleasures (Gru)XO-OXXOXXX
20Mette NielsenStald Fuglsangs Umbreon (Omi)XOOXOXXOXXX
21Cathrine Lind JakobsenIsbaks New Beginnings (Wega)O-O-XXX
22Mette NielsenHarleys All of the Galaxies (Mill...XO-O-XXX
23Alexandra PetersenRabbitWorlds LeoOOOXXX
24Josefine De FriesSolgårdens War of the Roses (Nohr)XOXXOOXXX
25Annika NicolaisenAries Permanent Midnight (Pelle)OOXOXXX
26Asta Marie Brødsgaard Jul...Winds Ilario (Leo)XXOXXOXOXXX
27Regitze ReckStampestaldens Look At Me Now (No...OXOXXOXXX
28Annika NicolaisenMalegas You Have Faith (Hector)XXOOXXX
29Josefine GammelgaardUniKins Imperfect Harmony (Ixia)-XOXXX
30Josefine GammelgaardFunnys AnsonicaOXXX
30Rie AndersenGrantoftens Bad Blood (Lia)OXXX
32Rie AndersenCarrots Molly WeasleyXOXXX
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marie Christine Floutrup
Sekretær: Marie Floutrup
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.